Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, didi2 είπε:

@Thaliamp @Fofi29 είμαι κι εγώ εδώ!!!

Χαίρομαι που βλέπω ότι οι εξετάσεις σας πάνε καλά! 
Εμένα με έχει πιάσει απίστευτη βαρεμάρα... Εσείς πως είστε από αυτή την άποψη;

Καλώς την:grin:....και εγώ βαρεμάρα....η δουλειές η τηλεόραση....τι άλλο να δω πια....όλο Netflix:shock:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sousamaki είπε:

Η αμοιβή του δικού μου γιατρού θα είναι 1700€

Σε ιδιωτικό νοσοκομείο; Παίζει ρόλο η θέση του δωματίου (μονόκλινο, δίκλινο κλπ); Παλιά θυμάμαι ότι ανάλογα με το δωμάτιο που θα επέλεξες ζήταγε αμοιβή και ο γιατρός...


GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Θα γεννήσω στο στο ιασω που είναι ιδιωτικό..

οχι στη δίκη μου περίπτωση η αμοιβή του γιατρού δε σχετίζεται με τι είδους δωμάτιο θα κλείσεις ..

ο γιατρός θέλει 1700€ κ από όσο ξέρω ττο τρίκλινο είναι αλλα 1700€ για φυσιολογικο τοκετό..μετά τα δίκλινα κ τα μονόκλινα είναι πιο ακριβά εννοειται

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Thaliamp είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου ....εγώ θα γεννησω στο μητερα....και ο γιατρός μου νομίζω η 1000 η 1300 μου είχε πει!!!το νοσοκομείο είναι έξτρα!!!

Ναι βέβαια έξτρα!!!

ειμαι περίεργη να δω τι θα ζητήσει ο δικός μου...


GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, didi2 είπε:

Κι εγώ στο Ιασώ με καισαρική.

Θα τον ρωτήσω την επόμενη φορά ελπίζω να μην ακούσω κανένα τρελό νούμερο.

Σε ευχαριστώ πολύ!

Πάνω κάτω τα ίδια παίρνουν όλοι στην Αθήνα !αυτο έχω καταλάβει..

για το δωμάτιο θα πληρώσεις περίπου 200 κάτι ευρώ παραπάνω επειδή λόγω καισαρικής θα μείνεις μια μέρα παραπάνω..

με το καλό το μωράκι σου

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...