Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κ από μένα! Με το καλό Θάλεια!

Περιόρισε λίγο τα ψωμιά κ υδατάνθρακες για το σάκχαρο.   εγώ πριν ένα μήνα είχα 70 αλλά δεν έτρωγα σχεδόν τίποτα.  

Για τις σκούρες έχω ακούσει παγωτό!

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια συγνώμη που μπαίνω έτσι στην ομαδική σας. Κανονικά εγώ εδώ ανήκω γιατί πρώτα ο Θεός γεννάω το Σεπτέμβριο !! Θέλω να σας κάνω μια ερώτηση. Ταλαιπωρείται καμία από εσάς από πόνους και ενοχλήσεις χαμηλά στη κοιλιά και από πόνους περιόδου;; Ταλαιπωρουμαι εγώ εδώ κ λίγες ημέρες!!! Είμαι στην 18η εβδομάδα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Eval είπε:

Καλησπέρα κορίτσια συγνώμη που μπαίνω έτσι στην ομαδική σας. Κανονικά εγώ εδώ ανήκω γιατί πρώτα ο Θεός γεννάω το Σεπτέμβριο !! Θέλω να σας κάνω μια ερώτηση. Ταλαιπωρείται καμία από εσάς από πόνους και ενοχλήσεις χαμηλά στη κοιλιά και από πόνους περιόδου;; Ταλαιπωρουμαι εγώ εδώ κ λίγες ημέρες!!! Είμαι στην 18η εβδομάδα!!!

Καλησπέρα κορίτσι μου με το καλό το μωράκι σουυυ!!!!!!εγώ στην αρχή είχα....τώρα μπορεί να έχω καμία φορά σαν σουβλιες....νομίζω είναι φυσιολογικό...το έχεις πει στο γιατρό??????

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου με το καλό το μωράκι σουυυ!!!!!!εγώ στην αρχή είχα....τώρα μπορεί να έχω καμία φορά σαν σουβλιες....νομίζω είναι φυσιολογικό...το έχεις πει στο γιατρό??????

Ναι κ μου είπε να παραμείνω ξάπλα μέχρι την άλλη εβδομάδα που θα με δει !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 17/4/2020 at 7:07 ΜΜ, Eval είπε:

Ναι κ μου είπε να παραμείνω ξάπλα μέχρι την άλλη εβδομάδα που θα με δει !!!

Εντάξει μια χαρά....αν δεν δεις αίμα μην ανησυχείς.... ξεκούραση κ όχι επαφές ...καλή Ανάσταση κοπέλα μου!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Φώφη μου!!!!χρόνια πολλά αληθώς ότι επιθυμείτε!!!Και του χρόνου με τα μωράκια μας!!!!καλά εσύ πως τα πας?????εγώ μια χαρά....έφαγα πολύ χτες...κ από σήμερα ξεκινάω διατροφή λογο ζαχάρου.....!!επίσης η συχνοουρια έχει γίνει πολύ ενοχλητική.....το βράδυ χτες σηκώθηκα 4 φορές!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Thaliamp είπε:

Καλημέρα Φώφη μου!!!!χρόνια πολλά αληθώς ότι επιθυμείτε!!!Και του χρόνου με τα μωράκια μας!!!!καλά εσύ πως τα πας?????εγώ μια χαρά....έφαγα πολύ χτες...κ από σήμερα ξεκινάω διατροφή λογο ζαχάρου.....!!επίσης η συχνοουρια έχει γίνει πολύ ενοχλητική.....το βράδυ χτες σηκώθηκα 4 φορές!!!

Εγώ πότε καλά πότε όχι.. χθες έφαγα ελάχιστα και δυστυχώς πάλι εμετούς,οι συσπάσεις συνεχίζουν και χθες έβγαλα και λίγο αίμα.. έχει ο θεος τι να πω...την άλλη εβδομάδα έχω εξετάσεις αίματος και την παραπάνω την Β επιπέδου...Πότε κάνουμε αυτή την αηδιαστική εξέταση με το ζαχαρονερο που πίνουμε?

  • Χαχα 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Εγώ πότε καλά πότε όχι.. χθες έφαγα ελάχιστα και δυστυχώς πάλι εμετούς,οι συσπάσεις συνεχίζουν και χθες έβγαλα και λίγο αίμα.. έχει ο θεος τι να πω...την άλλη εβδομάδα έχω εξετάσεις αίματος και την παραπάνω την Β επιπέδου...Πότε κάνουμε αυτή την αηδιαστική εξέταση με το ζαχαρονερο που πίνουμε?

Ά ρε κορίτσι μου υπομονή....όλα καλά θα πάνε....στη β επιπέδου θα στα πουν κ όλα καλύτερα.....!!! χαχαχα καμπύλη ζαχάρου λες ε????γίνεται μεταξύ 24 έως 27η νομίζω....αν οι εξετάσεις μας βέβαια είναι καλές.... αλλιώς μπορεί κ νωριτερα...εγώ πιστεύω θα την κάνω νωρίτερα αφού το ζάχαρο μου είναι ανεβασμένο.....σίδηρο σου έχει δώσει???

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Ά ρε κορίτσι μου υπομονή....όλα καλά θα πάνε....στη β επιπέδου θα στα πουν κ όλα καλύτερα.....!!! χαχαχα καμπύλη ζαχάρου λες ε????γίνεται μεταξύ 24 έως 27η νομίζω....αν οι εξετάσεις μας βέβαια είναι καλές.... αλλιώς μπορεί κ νωριτερα...εγώ πιστεύω θα την κάνω νωρίτερα αφού το ζάχαρο μου είναι ανεβασμένο.....σίδηρο σου έχει δώσει???

Ναι και μου προκαλεί διάρροια θέλω να το συζητήσω με τον γιατρό γιατί ούτε αυτό παλεύεται ...ΑΠΌ το ένα άκρο στο άλλο πάμε με τα φάρμακα.παιρνω σιδηρο,ασβέστιο,ασπιρίνη,μαγνήσιο.. Και όσο την σκέφτομαι αυτή την καμπύλη που δεν αντέχω καθόλου τα γλυκά και κάνω εμετό...


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Ναι και μου προκαλεί διάρροια θέλω να το συζητήσω με τον γιατρό γιατί ούτε αυτό παλεύεται ...ΑΠΌ το ένα άκρο στο άλλο πάμε με τα φάρμακα.παιρνω σιδηρο,ασβέστιο,ασπιρίνη,μαγνήσιο.. Και όσο την σκέφτομαι αυτή την καμπύλη που δεν αντέχω καθόλου τα γλυκά και κάνω εμετό...

Εμετούς ακόμα τοσο,???Δεν σου έχει δώσει κάτι για τον εμετό????,Πω πω...εγώ έχω κάνει 3 με 4 φορές μόνο κ αυτό το πρώτο τρίμηνο....ποιο σίδηρο παιρνεις???Εμένα μου φέρνει δυσκοιλιότητα κ συγγνώμη κιόλας αλλά έχουν περίεργο χρώμα...:shock:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Εμετούς ακόμα τοσο,???Δεν σου έχει δώσει κάτι για τον εμετό????,Πω πω...εγώ έχω κάνει 3 με 4 φορές μόνο κ αυτό το πρώτο τρίμηνο....ποιο σίδηρο παιρνεις???Εμένα μου φέρνει δυσκοιλιότητα κ συγγνώμη κιόλας αλλά έχουν περίεργο χρώμα...:shock:

Δεν κάνω πολλού όπως έκανα.τωρα είχα δέκα μέρες να κάνω.. ΔΥΣΤΥΧΏΣ έχω καταλάβει όταν τρώω το μεσημέρι έστω και αυτό το λιγο που θα φάω θα με χαλάσει πολύ.. Εγώ παίρνω το microfer.το περίεργο χρώμα είναι από το σιδηρο..Και έχω το έχω.. βασικά εγώ πιστεύω επειδή δεν τρέφομαι σχεδόν καθόλου νομίζω για αυτό με έχουν πειράξει όλα αυτά που παίρνω.. Δηλαδή θα πιω μια κούπα γάλα με δημητριακά το πρωί,μετά θα φάω λίγες σταφίδες στο δεκατιανο,το μεσημέρι πολλές φορές δεν θα φάω γιατί δεν μπορώ άλλο τον εμετό και ένα αχλάδι το απόγευμα.. Αυτά...ζει ο άνθρωπος Έτσι???


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...