Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια.... Έχω μια ερώτηση... Στη Β επιπέδου εσάς σας έβγαλαν το μωρό σε 3d υπερυχο; γιατί εμένα ούτε καν μ ανέφεραν τίποτα.. Δεν το ήξερα κιόλας ότι σου το βγάζουν τότε κ σε συζήτηση με μια φίλη μου είπε ότι εκείνης της έβγαλαν... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 ώρες πρίν, Efakiefaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.... Έχω μια ερώτηση... Στη Β επιπέδου εσάς σας έβγαλαν το μωρό σε 3d υπερυχο; γιατί εμένα ούτε καν μ ανέφεραν τίποτα.. Δεν το ήξερα κιόλας ότι σου το βγάζουν τότε κ σε συζήτηση με μια φίλη μου είπε ότι εκείνης της έβγαλαν... 

Καλημερα....και εγω αυτο ηξερα για 3d και οταν πηγα απογοητευτηκα γιατι ουτε 3d ουτε dvd πηρα οπως λεγαν...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi! είπε:

Καλημερα....και εγω αυτο ηξερα για 3d και οταν πηγα απογοητευτηκα γιατι ουτε 3d ουτε dvd πηρα οπως λεγαν...

Καλημερα!Dvd δε μου εδωσαν,ομως βγαλαμε 3d φωτογραφιες(εγχρωμες δηλαδη που φαινεται το προσωπο του μωρου).

  • Λυπημένη/-ος 1

C5ylp2.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Fofi! είπε:

Καλησπερα και απο εμενα....και εγω πηγα ειδα κουνια συρταριερα αλλαξιερα αλλα μου βγηκαν ακριβα...τι τιμες ειδες θαλεια?και ποια εταιρεια?

Λοιπόν τα βρήκα σε ένα μαγαζί στη Πατησίων και πήγα να τα δω κ από κοντά κ τελικά μου άρεσαν πολύ...260 η κούνια μαζί με στρώμα και προίκα του μωρού.....και 170 το καρότσι!!!!αλλαξιερα δεν θα πάρω γιατί δεν με είχε βολεψει ούτε στα ανήψια μου πάντα στον κρεβάτι τα άλλαζα....και συρταριερα δεν πήρα καθώς έχω ντουλάπες κ επδ λόγω χώρου ακόμα δεν με παίρνει.....γενικά ήθελα κάτι εύχρηστο όμορφο γέρο αλλά κ οικονομικο!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Λοιπόν τα βρήκα σε ένα μαγαζί στη Πατησίων και πήγα να τα δω κ από κοντά κ τελικά μου άρεσαν πολύ...260 η κούνια μαζί με στρώμα και προίκα του μωρού.....και 170 το καρότσι!!!!αλλαξιερα δεν θα πάρω γιατί δεν με είχε βολεψει ούτε στα ανήψια μου πάντα στον κρεβάτι τα άλλαζα....και συρταριερα δεν πήρα καθώς έχω ντουλάπες κ επδ λόγω χώρου ακόμα δεν με παίρνει.....γενικά ήθελα κάτι εύχρηστο όμορφο γέρο αλλά κ οικονομικο!!!

Σκεψου εμενα μου ειπαν 609 κουνια και 130 το στρωμα χωρις προικα εννοειται και 600 ευρω συρταριερα και δωρο την αλλαξιερα το οποιο ειναι σαν μαξιλαρι και το βαζεις πανω απο την συρταριερα...οποτε το παθαμε το εγκεφαλικο ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Fofi! είπε:

Σκεψου εμενα μου ειπαν 609 κουνια και 130 το στρωμα χωρις προικα εννοειται και 600 ευρω συρταριερα και δωρο την αλλαξιερα το οποιο ειναι σαν μαξιλαρι και το βαζεις πανω απο την συρταριερα...οποτε το παθαμε το εγκεφαλικο ..

Από πού τα πήρατε?????Ναι όντως πανάκριβα....αλλά αν μπορείτε να τα διαθέσετε καλά κάνατε να τα χαρείτε!!!!Εγω είχα πει ότι δεν θα δώσω πολλά χρήματα γιαυτα....αρκεί να έβρισκα κάτι που να μου άρεσε!!!!Όλες έχουν γεννήσει πριν από μένα στο κοντινό περιβάλλον και τα έχω πρόσφατα έχω γυρίσει πολλά μαγαζιά από πρίν και ήξερα πάνω κάτω που θα πάω!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Από πού τα πήρατε?????Ναι όντως πανάκριβα....αλλά αν μπορείτε να τα διαθέσετε καλά κάνατε να τα χαρείτε!!!!Εγω είχα πει ότι δεν θα δώσω πολλά χρήματα γιαυτα....αρκεί να έβρισκα κάτι που να μου άρεσε!!!!Όλες έχουν γεννήσει πριν από μένα στο κοντινό περιβάλλον και τα έχω πρόσφατα έχω γυρίσει πολλά μαγαζιά από πρίν και ήξερα πάνω κάτω που θα πάω!!

Δεν τα πηραμε..θα ψαξουμε και αλλου γιατι ειναι πολλα τα λεφτα..

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααα

Με έχει πιάσει πανικός! 24+5 και έχω πάρει 10 κιλά!!!

και πραγματικά δεν ξέρω πως! Ούτε τσιμπολογάω, ούτε ακρότητες και γενικά προσέχω... Έχω απογοητευτεί παρά πολύ...

Εσεις πως πάτε; Όσες ξέρετε από προηγούμενη εγκυμοσύνη πείτε μας για την πορεία...

Εγω στον γιο μου (πριν 14 χρόνια χαχαχαχα) είχα πάρει μόνο 11 κιλά... Τώρα δεν ξέρω τι έχω κάνει λάθος...


GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, didi2 είπε:

Κοριτσιαααααα

Με έχει πιάσει πανικός! 24+5 και έχω πάρει 10 κιλά!!!

και πραγματικά δεν ξέρω πως! Ούτε τσιμπολογάω, ούτε ακρότητες και γενικά προσέχω... Έχω απογοητευτεί παρά πολύ...

Εσεις πως πάτε; Όσες ξέρετε από προηγούμενη εγκυμοσύνη πείτε μας για την πορεία...

Εγω στον γιο μου (πριν 14 χρόνια χαχαχαχα) είχα πάρει μόνο 11 κιλά... Τώρα δεν ξέρω τι έχω κάνει λάθος...

Α και εγώ στα ίδια είμαι....είμαι +7!!!αλλά εγώ τρώω....τα πάντα....και γλυκά και πατατάκια και σουβλάκια....δεν μπορώ να σε συμβουλεψω:grin:....θέλω να σταματήσω αλλά πεινάω πολυ!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, didi2 είπε:

Εντάξει είσαι καλύτερα! Μα η καημένη δεν τρώω γλυκά, πατατάκια και τέτοια (όχι ότι δεν θέλω εεε;;; Χαχαχαχαχα).

Δηλαδη αν έτρωγα ποοοοοσα θα είχα βάλει;; :P

Αχχχχ δεν ξέρω κ εγώ....πάντως από τα καλοκαιρινά μου δεν μου κάνει τίποτα....όλα με στενεύουν....κ έχουμε ακόμα:shock:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi! είπε:

Κοριτσια μου εγω απο τις δυσκολιες της εγκυμοσυνης εχω συν 1 κιλο στις 25 αυτες εβδομαδες..αν πω οτι ζηλευω που τρωτε τι θα πειτε????

Εσυ λογικό είναι να ζηλεύεις.... Δεν πέρασες και λίγα...:x

  • Ευχαριστώ 1

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, didi2 είπε:

Κοριτσιαααααα

Με έχει πιάσει πανικός! 24+5 και έχω πάρει 10 κιλά!!!

και πραγματικά δεν ξέρω πως! Ούτε τσιμπολογάω, ούτε ακρότητες και γενικά προσέχω... Έχω απογοητευτεί παρά πολύ...

Εσεις πως πάτε; Όσες ξέρετε από προηγούμενη εγκυμοσύνη πείτε μας για την πορεία...

Εγω στον γιο μου (πριν 14 χρόνια χαχαχαχα) είχα πάρει μόνο 11 κιλά... Τώρα δεν ξέρω τι έχω κάνει λάθος...

Αχ κοπέλα μου μπορεί να είμαι 3 εβδομαδες μικρότερη από εσένα αλλά σε νιωθωωωω.. 21η εβδομάδα μπαίνω κ είμαι ήδη +7 κιλά παρακαλώ! Κ το κουλο είναι ότι δεν τρώω το τσαμενο πολύ!! Τρώω ένα τοστ στις 6 που άπω δουλειά,ένα τοστ πάλι στις 12 στις 4 μεσημεριανό κ το βράδυ φρούτα μόνο!! Τι σκατ@ γμτ?? Έχω κάνει βέβαια ενδιάμεσα ατασθαλίες αλλά κατά βάση αυτό είναι το φαγητό μου κάθε μέρα.. πφφ

Στη κουμπάρα μου βέβαια στη 2η της εγκυμοσύνη της είχε πει ο γιατρός ότι είχε πολύ αέρα στη κοιλιά της..ελπίζω κ εμεις:P

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...