Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ έχω πάρει μόνο τα έπιπλα (άλλα μου τα έδωσαν και άλλα τα αγόρασα). Έχω πάρει επίσης κάθισμα αυτοκινήτου. Ότι είναι να πάρω τα έχω ήδη βρει (online) αλλά τα παίρνω σιγά, σιγά για ευνόητους λόγους...


GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, didi2 είπε:

Εγώ έχω πάρει μόνο τα έπιπλα (άλλα μου τα έδωσαν και άλλα τα αγόρασα). Έχω πάρει επίσης κάθισμα αυτοκινήτου. Ότι είναι να πάρω τα έχω ήδη βρει (online) αλλά τα παίρνω σιγά, σιγά για ευνόητους λόγους...

Από καρότσι τι έχεις βρει?????

Link to comment
Share on other sites

Β´ επιπέδου (αυχενική) έκανα στον Μαλιγιαννη στο Κολωνάκι και έμεινα πολύ ευχαριστημένη. Ασχολήθηκε αρκετή  ώρα, κοίταξε όλες τις λεπτομέρειες και έμεινα ήσυχη ότι τα έλεγξε όλα. 


GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Thaliamp είπε:

Από καρότσι τι έχεις βρει?????

Γεια σου Θαλεια! Μάλλον θα πάρω το inglesina το trilogy. Από την εμπειρία μου, το πορτμπεμπε το χρησιμοποιείς ελάχιστα και είναι πολλά λεφτά... Αρα προτιμώ να πάρω ένα πιο καλό καρότσι χωρίς πορτ μπεμπέ...

  • Μου αρέσει 1

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, didi2 είπε:

Γεια σου Θαλεια! Μάλλον θα πάρω το inglesina το trilogy. Από την εμπειρία μου, το πορτμπεμπε το χρησιμοποιείς ελάχιστα και είναι πολλά λεφτά... Αρα προτιμώ να πάρω ένα πιο καλό καρότσι χωρίς πορτ μπεμπέ...

Ναι συμφωνώ και εγώ για σκέτο καρότσι κοιτάω!!!!

Επίσης βρε κορίτσια.....για μπάνιο στη θάλασσα τι σας έχει πει ο γιατρός σας?????

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Fofi! είπε:

Κοριτσια καλησπερα τι κανετε???χαθηκα,μου χαλασε το κινητο,δεν θυμομουν κωδικους και εκανα παλι εγγραφη....

Καλά όλα! Εσυ πως είσαι; Από ετοιμασίες πως πας; 

21 ώρες πρίν, Thaliamp είπε:

Ναι συμφωνώ και εγώ για σκέτο καρότσι κοιτάω!!!!

Επίσης βρε κορίτσια.....για μπάνιο στη θάλασσα τι σας έχει πει ο γιατρός σας?????

Δεν έχω ρωτήσει για Θάλασσα. Την Πέμπτη θα το συζητήσω, αλλά να σου πω την αλήθεια στην Αθήνα δεν μου κάνει καμία αίσθηση... 


GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, didi2 είπε:

Καλά όλα! Εσυ πως είσαι; Από ετοιμασίες πως πας; 

Δεν έχω ρωτήσει για Θάλασσα. Την Πέμπτη θα το συζητήσω, αλλά να σου πω την αλήθεια στην Αθήνα δεν μου κάνει καμία αίσθηση... 

Κοριτσια βρηκα πανες σε τρελη προσφορα και της αγορασα ηλεκτρονικα παντα,αγορασα μπουρνουζια..αυτη την εβδομαδα θα παω να κλεισω τα επιπλα,εχω βρει φορμακι εξοδου και αφου τεκειωσω με αυτα μετα αρχιζω με ρουχα και φαρμακειο και τι πραγματα θα χρειαστω εγω.....βαλιτσες κοιταω να παρω...ειναι αρκετα...οσο αναφορα θαλασσα και εγω θελω να το ρωτησω αν επιτρεπεται κανενα μπανιο...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια,!!!!Ήταν να μην πάρεις φορά @Fofi!!!!!!και εγώ λέω μόλις μπει ο Ιούνιος να πάω να τα δω από κοντά....έλεγα όμως να περιμένω τις εκπτώσεις τον ιουλιο για να τα παραγγείλω.....λέτε να είναι αργά?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Thaliamp είπε:

Καλημέρα κοριτσια,!!!!Ήταν να μην πάρεις φορά @Fofi!!!!!!και εγώ λέω μόλις μπει ο Ιούνιος να πάω να τα δω από κοντά....έλεγα όμως να περιμένω τις εκπτώσεις τον ιουλιο για να τα παραγγείλω.....λέτε να είναι αργά?????

Κοριτσια επειδη ρωτησα μου ειπαν οτι αν δεν ειναι ετοιμοπαραδοτα να υπολογιζω μηνα για παραδοση..και γενικα συνηθως δεν βαζουν τρελες εκπτωσεις στα επιπλα...οποτε απο αρχες αυγουστου μπαινουμε στον μηνα μας αρα οποιαδηποτε στιγμη μπορει να γεννησουμε..ουτως η αλλως ελεγα οτι ενα μηνα πριν θεκω να τα εχω ολα ετοιμα μεχρι και την βαλιτσα...μεσα στον ιουνιο θα βαψω και δωματιο...παντως αν θελετε μπειτε να παρετε πανες...απο 14 ευρω τις πηρα 7 ευρω..πηρα το μικροτερο νουμερο 8 πακετα για τον πρωτο μηνα...τωρα περιμενω αν βγαλουν και το επομενο νουμερο σε προσφορα τετοια να παρω παλι γιατι δεν συμφερει απο το σουπερμαρκετ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Fofi! είπε:

Κοριτσια επειδη ρωτησα μου ειπαν οτι αν δεν ειναι ετοιμοπαραδοτα να υπολογιζω μηνα για παραδοση..και γενικα συνηθως δεν βαζουν τρελες εκπτωσεις στα επιπλα...οποτε απο αρχες αυγουστου μπαινουμε στον μηνα μας αρα οποιαδηποτε στιγμη μπορει να γεννησουμε..ουτως η αλλως ελεγα οτι ενα μηνα πριν θεκω να τα εχω ολα ετοιμα μεχρι και την βαλιτσα...μεσα στον ιουνιο θα βαψω και δωματιο...παντως αν θελετε μπειτε να παρετε πανες...απο 14 ευρω τις πηρα 7 ευρω..πηρα το μικροτερο νουμερο 8 πακετα για τον πρωτο μηνα...τωρα περιμενω αν βγαλουν και το επομενο νουμερο σε προσφορα τετοια να παρω παλι γιατι δεν συμφερει απο το σουπερμαρκετ..

Από που τις πήρες της πάνες; Μήπως να μπω να παραγγείλω κι εγώ... pampers πήρες;

 

πφφφφ είναι παρά πολλά αυτά που πρέπει να πάρουμε... πολλά λεφτά... 

2 ώρες πρίν, Thaliamp είπε:

Καλημέρα κοριτσια,!!!!Ήταν να μην πάρεις φορά @Fofi!!!!!!και εγώ λέω μόλις μπει ο Ιούνιος να πάω να τα δω από κοντά....έλεγα όμως να περιμένω τις εκπτώσεις τον ιουλιο για να τα παραγγείλω.....λέτε να είναι αργά?????

Κι εγώ πιστεύω πως θα είναι αργά τον Ιούλιο.... άσε που από όσο ξέρω εκπτώσεις στα μωρουδιακά δεν έχει σοβαρές.... ίσως βρούμε στα ρούχα, τι λέτε;

 

  • Μου αρέσει 1

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, didi2 είπε:

Από που τις πήρες της πάνες; Μήπως να μπω να παραγγείλω κι εγώ... pampers πήρες;

 

πφφφφ είναι παρά πολλά αυτά που πρέπει να πάρουμε... πολλά λεφτά... 

Κι εγώ πιστεύω πως θα είναι αργά τον Ιούλιο.... άσε που από όσο ξέρω εκπτώσεις στα μωρουδιακά δεν έχει σοβαρές.... ίσως βρούμε στα ρούχα, τι λέτε;

 

Pampers πηρα ναι..δεν ξερω κανει να το γραψω το site???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπεραα....σήμερα έκανα την πρώτη εξόρμηση στα μαγαζιά....πήγα να δω την κούνια από κοντά όπου μου άρεσε κ πάρα πολύ ....κ μάλλον κατέληξα σε καρότσι!!!τα βρήκα κ σε καλές τιμές όποτε θα τα πάρω μέσα στον Ιούνιο!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...