Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Fofi29 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε???βρε κορίτσια 2 εβδομάδες σίγουρα τώρα πολύ διάρροια...Ο γιατρός αυτά τα χαπια που μου έδωσε δεν κανανε τιποτα..Τι μπορεί να Είναι?γιατί ίωση αποκλείεται τόσες μέρες και χωρίς άλλο σύμπτωμα.. 

Γεια σου Φώφη μου.....μήπως το σίδηρο???? γιατί κ εγώ από τότε που το ξεκίνησα έχω αρκετές φορές.....του είπες ότι δεν σου έκανε τίποτα????να σου δώσει κάτι άλλο αν είναι!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν νομίζω το σιδηρο γιατί το σταμάτησα από μόνη μου αλλά τίποτα.. Μπορεί το μαγνήσιο.. Μου έδωσε κάψουλες για την διάρροια γιατί δεν θέλει να μου δώσει αντιβιωση αλλά τίποτα...Μου είπε ότι αν δεν έχει σταματήσει μέχρι την Πέμπτη θα αναγκαστεί να μου δώσει.


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Δεν νομίζω το σιδηρο γιατί το σταμάτησα από μόνη μου αλλά τίποτα.. Μπορεί το μαγνήσιο.. Μου έδωσε κάψουλες για την διάρροια γιατί δεν θέλει να μου δώσει αντιβιωση αλλά τίποτα...Μου είπε ότι αν δεν έχει σταματήσει μέχρι την Πέμπτη θα αναγκαστεί να μου δώσει.

Άμα δεν σταματάει κ χρειάζεται καλά θα κάνεις να πάρεις.....λοιπόν όσο για κούνια εγώ θέλω απλή όχι πολυμορφική....δεν έχω καταλήξει βέβαια καπου:? εσύ τι σκέφτεσαι???

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Άμα δεν σταματάει κ χρειάζεται καλά θα κάνεις να πάρεις.....λοιπόν όσο για κούνια εγώ θέλω απλή όχι πολυμορφική....δεν έχω καταλήξει βέβαια καπου:? εσύ τι σκέφτεσαι???

Εγώ στην αρχή είχα βρει 2 η μια με κουνια κρεββάτι αλλαξιερα και η άλλη πολυμορφική.. Μετά αλλαξα γνώμη γιατί μου έβγαινε πολύ μικρό το το κρεββάτι όταν συνδυάζεις πολλά.. τωρα λέω να πάρω μια λευκή κουνια κρεββάτι...και να το συνδυάσω με ροζ μαξιλαρι γύρω γύρω και να βάψω τον τοίχο γκρι πουα...βέβαια δεν έχω δει καθόλου μαρκες κλπ........


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 30/4/2020 at 12:41 ΠΜ, Thaliamp είπε:

Τον ρώτησα μου είπε επειδή μεγαλώνει η μήτρα.... αλλά τώρα εμφανίστηκαν κ παρσξενευτηκα αλλά γενικά είναι κ λίγο αγαρμπη κάνω απότομες κινήσεις σκύβω πολύ...ίσως πρέπει να χαλαρώσω λίγο!!μπικίνι κάνω κανονικά όλο...μόνο κοιλιά δεν κάνω αλλά δεν έκανα κ πότε.ωραια έφτασε η β επιπέδου θα το δεις πιο καλά το μωρό σου...εγώ έχω καιρο μέχρι τις 20 ακόμα....!!!

Θαλια μου το κανείς?να σε ρωτήσω κάτι...τι λειζερ κανείς?πήγα έκανα σήμερα λειζερ και η μπέμπα δεν σταμάταγε να κλωτσάει.. 


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Θαλια μου το κανείς?να σε ρωτήσω κάτι...τι λειζερ κανείς?πήγα έκανα σήμερα λειζερ και η μπέμπα δεν σταμάταγε να κλωτσάει.. 

Καλά είμαι κορίτσι μου εσύ???Άντε έκανες??καλωσηρθες στο team.....αλεξανδριτη είναι το laser!!!!πονεσες????κοίτα τελευταία φορά που έκανα δεν κλώτσαγε ήταν μικρό....έχω την Πέμπτη τώρα θα σου πω τι έκανε το δικό μου:grin:

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Thaliamp είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου εσύ???Άντε έκανες??καλωσηρθες στο team.....αλεξανδριτη είναι το laser!!!!πονεσες????κοίτα τελευταία φορά που έκανα δεν κλώτσαγε ήταν μικρό....έχω την Πέμπτη τώρα θα σου πω τι έκανε το δικό μου:grin:

Καλημέρα...Εγώ πήγα προχθές έκανα β επιπέδου και χθες είχα λειζερ...είχα ξεκινήσει 3 συνεδρίες τον χειμώνα πριν μείνω έγκυος και μετά το σταμάτησα όταν έμαθα για το μωρό...έκανα μόνο μασχάλη πόδια και το μωρό δεν σταμάτησε να κουνιέται.. Εγώ κάνω σοπρανο και δεν πονάω καθόλου σε αυτά τα σημεία.. Μόνο μπικίνι πονούσα...


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Καλημέρα...Εγώ πήγα προχθές έκανα β επιπέδου και χθες είχα λειζερ...είχα ξεκινήσει 3 συνεδρίες τον χειμώνα πριν μείνω έγκυος και μετά το σταμάτησα όταν έμαθα για το μωρό...έκανα μόνο μασχάλη πόδια και το μωρό δεν σταμάτησε να κουνιέται.. Εγώ κάνω σοπρανο και δεν πονάω καθόλου σε αυτά τα σημεία.. Μόνο μπικίνι πονούσα...

Καλημερααα.....αφού δεν πονάς μια χαρά....ίσως να το ξεσήκωσε!!!!για πες για την β επιπέδου....πως ήταν το μωράκι?????

Link to comment
Share on other sites

On 2/5/2020 at 10:29 ΜΜ, Fofi29 είπε:

Δεν νομίζω το σιδηρο γιατί το σταμάτησα από μόνη μου αλλά τίποτα.. Μπορεί το μαγνήσιο.. Μου έδωσε κάψουλες για την διάρροια γιατί δεν θέλει να μου δώσει αντιβιωση αλλά τίποτα...Μου είπε ότι αν δεν έχει σταματήσει μέχρι την Πέμπτη θα αναγκαστεί να μου δώσει.

Καλημέρα...με το καλό το μωράκι σ....πετάγομαι αν κ αργά να σ πω ότι κ εγώ είχα δίαριες κ ήταν από το μαγνήσιο...μ πέρασε με τον καιρό 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 35 λεπτά , Thaliamp είπε:

Καλημερααα.....αφού δεν πονάς μια χαρά....ίσως να το ξεσήκωσε!!!!για πες για την β επιπέδου....πως ήταν το μωράκι?????

Κοίταξε επιτέλους επέτρεψαν και στον σύζυγό να μπει μέσα γιατί 4 μήνες σχεδόν δεν την είχε δει..συγκινήθηκα με...βέβαια δεν ήθελε φωτογραφίες και δεν γύρισε φατσούλα για να την βγάλουμε...Μια χαρά ήταν..αν και περίμενα περισσότερα από αυτή την εξέταση γιατί είχα ακούσει πολλά άλλα ήταν σαν απλός υπέρηχος.. Ο γιατρός που πήγα τώρα έδωσε έμφαση στην καρδιά και στον εγκέφαλο.. 

  • Μου αρέσει 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Κοίταξε επιτέλους επέτρεψαν και στον σύζυγό να μπει μέσα γιατί 4 μήνες σχεδόν δεν την είχε δει..συγκινήθηκα με...βέβαια δεν ήθελε φωτογραφίες και δεν γύρισε φατσούλα για να την βγάλουμε...Μια χαρά ήταν..αν και περίμενα περισσότερα από αυτή την εξέταση γιατί είχα ακούσει πολλά άλλα ήταν σαν απλός υπέρηχος.. Ο γιατρός που πήγα τώρα έδωσε έμφαση στην καρδιά και στον εγκέφαλο.. 

Όλα καλά με καρδούλα??? γιατί κάτι σου είχαν πει παλιότερα νομίζω.....ποσα γραμμάρια ήταν???για τις συσπάσεις κ όσα είχες σου είπε κάτι?!??

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Όλα καλά με καρδούλα??? γιατί κάτι σου είχαν πει παλιότερα νομίζω.....ποσα γραμμάρια ήταν???για τις συσπάσεις κ όσα είχες σου είπε κάτι?!??

Όλα καλά με καρδούλα και κεφαλή.. Δεν μου είπε τίποτα άλλο και για αυτό παραξενευτηκα ..Αύριο θα πάω στον γιατρό μου να του δείξω τα αποτελέσματα και να δω τι θα μου πει..

  • Μου αρέσει 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Όλα καλά με καρδούλα και κεφαλή.. Δεν μου είπε τίποτα άλλο και για αυτό παραξενευτηκα ..Αύριο θα πάω στον γιατρό μου να του δείξω τα αποτελέσματα και να δω τι θα μου πει..

Κορίτσι μου πηγές στο γιατρό????

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Thaliamp είπε:

Κορίτσι μου πηγές στο γιατρό????

Ναι πήγα.. Όλα καλά με την μικρή...απλά δυστυχώς λογο εμετων και διάρροιας είναι πολύ επιβαρημενος ο οργανισμός μου και δεν μπορεί να μου αυξήσει τα φάρμακα και φοβάται ότι δεν θα τα βγάλω εγώ πέρα...

  • Λυπημένη/-ος 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...