Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Αναζητώ pergoveris η gonal


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα και εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες... Είμαι καινούρια στο forum και συγχωρέστε μου τυχόν λάθη... Έχω ολοκληρώσει τις προσπάθειες εξωσωματικής που μου καλύπτει το ταμείο μου και σκέφτομαι να προχωρήσω σε μια ακόμη... ψάχνω ενέσεις pergoveris 900 η gonal... Αν κάποια κοπέλα έχει και μπορεί να μου τις πουλήσει σε λογική τιμή θα το εκτιμούσα απεριοριστα. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων και καλή δύναμη σε όλες :)


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Katzei1982 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα και εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες... Είμαι καινούρια στο forum και συγχωρέστε μου τυχόν λάθη... Έχω ολοκληρώσει τις προσπάθειες εξωσωματικής που μου καλύπτει το ταμείο μου και σκέφτομαι να προχωρήσω σε μια ακόμη... ψάχνω ενέσεις pergoveris 900 η gonal... Αν κάποια κοπέλα έχει και μπορεί να μου τις πουλήσει σε λογική τιμή θα το εκτιμούσα απεριοριστα. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων και καλή δύναμη σε όλες :)

Καλημερα, αν θες μπες γραψε και στο καφέ εξωσωματικής που γράφουν πολλές κοπέλες. Πριν μια δυο μέρες είχε γράψει η @Pasxalitsa87. Ρωτά μήπως έχει ακόμα. Καλή επιτυχία

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, maroullaki είπε:

Καλημερα, αν θες μπες γραψε και στο καφέ εξωσωματικής που γράφουν πολλές κοπέλες. Πριν μια δυο μέρες είχε γράψει η @Pasxalitsa87. Ρωτά μήπως έχει ακόμα. Καλή επιτυχία

Σας ευχαριστώ πολύ για την γρήγορη απάντηση σας.. Να στε καλά... Είμαι καινούρια στο forum και δεν ήξερα που να απευθυνθώ.... Και πάλι ευχαριστώ ωωωωω :)


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν βρήκες ακόμα γοναλ στο φόρουμ καφε εξωσωματική μόλις έγραψε μια κοπέλα πώς χαρίζει 

On 5/2/2020 at 2:09 ΜΜ, Katzei1982 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα και εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες... Είμαι καινούρια στο forum και συγχωρέστε μου τυχόν λάθη... Έχω ολοκληρώσει τις προσπάθειες εξωσωματικής που μου καλύπτει το ταμείο μου και σκέφτομαι να προχωρήσω σε μια ακόμη... ψάχνω ενέσεις pergoveris 900 η gonal... Αν κάποια κοπέλα έχει και μπορεί να μου τις πουλήσει σε λογική τιμή θα το εκτιμούσα απεριοριστα. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων και καλή δύναμη σε όλες :)

Αν δεν βρήκες ακόμα γοναλ μπες στο φόρουμ καφε εξωσωματική μια κοπέλα μόλις έγραψε πως χαρίζει 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily είπε:

Αν δεν βρήκες ακόμα γοναλ στο φόρουμ καφε εξωσωματική μόλις έγραψε μια κοπέλα πώς χαρίζει 

Αν δεν βρήκες ακόμα γοναλ μπες στο φόρουμ καφε εξωσωματική μια κοπέλα μόλις έγραψε πως χαρίζει 

Αχ σε ευχαριστώ πολυ αλλά θα χρειαστώ ακόμα ένα pergoveris.... Να σαι καλά που με θυμήθηκες... :):)


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Katzei1982 είπε:

Αχ σε ευχαριστώ πολυ αλλά θα χρειαστώ ακόμα ένα pergoveris.... Να σαι καλά που με θυμήθηκες... :):)

Μηλα με την κοπέλα για της γοναλ και θα βρεθεί και η pergoveris. Για να μην ψάξεις είναι στη σελίδα 2235 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily είπε:

Μηλα με την κοπέλα για της γοναλ και θα βρεθεί και η pergoveris. Για να μην ψάξεις είναι στη σελίδα 2235 

Χίλια ευχαριστώ αγαπημένη μου. Όλα τα καλά σου εύχομαι :*:*:*


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...