Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

      • Καλή τύχη! 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Mariamaraki είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου!!!

Σήμερα πήγαμε στο mother baby να δούμε πραγματάκια! Αλλά είχε πολύ κόσμο για να εξυπηρετηθούμε .. πήρα κάτι πανουλες!! Αλλά μάλλον εκει θα καταλήξουμε για κούνια.. απλά αργότερα! Μας δώσανε και ένα μαξιλάρι θηλασμού που το κάνουν δώρο ..

Πήγαμε και στο ΙΚΕΑ και πήραμε το χαλάκι της πολύ ενθουσιάστηκα!!!! 

Καλές αγορές σε όλες σας κορίτσια

Πρόσεχε το ποσό αργότερα Μαράκι μου γτ κ εγώ από εκεί τη πήρα κ μου είπαν Σεπτεμβρη θα είναι έτοιμη..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez είπε:

2 μήνες ρε συ..πάλι καλά που είπα κάτσε να μπω να τα δω ξανά κ είδα που από 30μερες πηγε 50 κ τη παρήγγειλα επιτόπου ενώ έλεγα να τη παραγγείλω Ιούλιο με τις εκπτώσεις αλλά αν είναι να έρθει τα Χριστούγεννα άστο χαχχα

Δε το συζητάω για την ατμόσφαιρα της κουνουπιέρας..παραμυθένιο τελειως!!!!

Ευελπιστώ ο άντρας σου ν στο βάψει όντως όλο κ όχι σαν τον δικό μου:P

Αχχχ ρε φιλενάδες..ποτέ λέγαμε είμαι 5-6 εβδομαδων κ ποτέ φτάσαμε 6+ μηνών να παραγγέλνουμε τα πράγματα τους...δε το πιστεύω αλήθεια!!

Είναι τυχερός γιατί ο ένας τοίχος είναι οοολος πιασμένος από την γίγας ντουλάπα μας!οπότε γλιτώνει δουλίτσα μπόλικη ο γλυκουλης μου χαχαχαχ!

Είναι απιστευτο!!!!περνάει νερό ο καιρός!

Όπως είναι απιστευτο το ότι μετά από φαι ή άμα λίγο σκυψω πλέον,νιώθω τα μεμε να αράζουν πάνω στην κοιλίτσα!χαχαχαχα!ποια εγώ;;;75β με κοιλιακούς!!!αφού την πρώτη φορά που το ένιωσα τρόμαξα χαχαχαχα

  • Χαχα 4

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Με γειαααα σας να τα χαρείτε!με το καλό οι κοριτσαρες σου να γλεντήσουν ύπνους και βολτιτσες!:wub:

Θα ξαναπάω λινεα να δω το λάτεξ και το ποκετ γτ ζαλίστηκα πολύ εκείνη τη μέρα που πήγα και με ζαλίσε και η πωλήτρια πολυυυυ!

Ευχαριστούμε!!!! Δε θυμάμαι κ ποιον κωδικό μας πρότεινε  ρε γαμωτο να σου πω...


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου!!!

Σήμερα πήγαμε στο mother baby να δούμε πραγματάκια! Αλλά είχε πολύ κόσμο για να εξυπηρετηθούμε .. πήρα κάτι πανουλες!! Αλλά μάλλον εκει θα καταλήξουμε για κούνια.. απλά αργότερα! Μας δώσανε και ένα μαξιλάρι θηλασμού που το κάνουν δώρο ..

Πήγαμε και στο ΙΚΕΑ και πήραμε το χαλάκι της πολύ ενθουσιάστηκα!!!! 

Καλές αγορές σε όλες σας κορίτσια

Με το καλό και τα υπόλοιπα κοριτσάκι μου!!!!:wub: να τα χαρείτε!!!!και με την κούνια αν σου άρεσε βουρ γτ βλέπεις τί γίνεται με τον χρόνο παράδοσης!!!!!

Just now, Jasmine@ είπε:

Ευχαριστούμε!!!! Δε θυμάμαι κ ποιον κωδικό μας πρότεινε  ρε γαμωτο να σου πω...

Μου αρκεί που κι εσύ μου απεκλεισες τον κοκοφοίνικα!!!!!:D

Αυτός ήταν ο μεγαλύτερος ενδοιασμος

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Hliolousti για καρέκλα θηλασμού εγώ είχα πάρει από το ΙΚΕΑ πάλι την Poang νομίζω λέγεται κ έχει κ ίδιο στυλ για το παιδί! Πάει και στο σαλόνι μας! Βασικά τότε τη καρέκλα ήθελα κ 1 συρταριερα  κ μετά αφού είχα προβληματιστεί τι να πάρω, είπα ας τα πάρω όλα από ΙΚΕΑ αφού θα κάνω παραγγελία να τελειώνουμε. Ήταν φτηνά κ λέω αν χαλάσουν δν θα κλαίω, παίρνω αλλα! Πάντως δεν είμαι φαν του καταστήματος γενικά, μόνο για ψιλοπραγματα! Αν ήμουν Αθήνα να τα έβλεπα από κοντά σε αυτά τα μαγαζιά που έχετε αναφέρει θα ψαχνομουν!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Christinα είπε:

@Hliolousti για καρέκλα θηλασμού εγώ είχα πάρει από το ΙΚΕΑ πάλι την Poang νομίζω λέγεται κ έχει κ ίδιο στυλ για το παιδί! Πάει και στο σαλόνι μας! Βασικά τότε τη καρέκλα ήθελα κ 1 συρταριερα  κ μετά αφού είχα προβληματιστεί τι να πάρω, είπα ας τα πάρω όλα από ΙΚΕΑ αφού θα κάνω παραγγελία να τελειώνουμε. Ήταν φτηνά κ λέω αν χαλάσουν δν θα κλαίω, παίρνω αλλα! Πάντως δεν είμαι φαν του καταστήματος γενικά, μόνο για ψιλοπραγματα! Αν ήμουν Αθήνα να τα έβλεπα από κοντά σε αυτά τα μαγαζιά που έχετε αναφέρει θα ψαχνομουν!

Μωρέ κι εγώ δεν ήμουν φαν αλλά ξέρεις πόσες φορές το έχω καταβολευτει το ΙΚΕΑ;με έχει ξελασπωσει ουκ ολίγες φορές και είναι αυτό το αίσθημα που λες ότι δεν θα κλαις τα λεφτά σου αν τα κακαρωσουν...

 

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Πρόσεχε το ποσό αργότερα Μαράκι μου γτ κ εγώ από εκεί τη πήρα κ μου είπαν Σεπτεμβρη θα είναι έτοιμη..

Έλεγα ότι και να καθυστέρηση λίγο η κουνια δεν με πειράζει ..γιατί έτσι κι αλλιώς θα την έχω στο λίκνο δίπλα μου... λέτε να σκέφτομαι λάθος?? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Έλεγα ότι και να καθυστέρηση λίγο η κουνια δεν με πειράζει ..γιατί έτσι κι αλλιώς θα την έχω στο λίκνο δίπλα μου... λέτε να σκέφτομαι λάθος?? 

Όχι σωστά θεωρώ σκέφτεσαι αφού θα έχεις λίκνο... άσε που Νοέμβρη Black Friday μπορεί να βρεις πολύ καλή προσφορά! 
ας μου θυμίσει κάποια σε ποια εβδομάδα γίνεται η καμπύλη;;;; 

  • Μου αρέσει 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Έλεγα ότι και να καθυστέρηση λίγο η κουνια δεν με πειράζει ..γιατί έτσι κι αλλιώς θα την έχω στο λίκνο δίπλα μου... λέτε να σκέφτομαι λάθος?? 

Όχι καλέ,μια χαρά! 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Όχι καλέ,μια χαρά! 

Τώρα διάβασα το μνμ ότι Δευτέρα πας για καμπύλη. Μου την έγραψε ο γιατρός αλλά δε τον ρώτησα ποτέ να την κάνω... λες να πάω αυτή την εβδομάδα;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jasmine@ είπε:

Τώρα διάβασα το μνμ ότι Δευτέρα πας για καμπύλη. Μου την έγραψε ο γιατρός αλλά δε τον ρώτησα ποτέ να την κάνω... λες να πάω αυτή την εβδομάδα;

Μου είπε μέσα σε δέκα μέρες να την κάνω οπότε θελω!

Επειδή έχω κι άλλες αίματος που λήγουν τρίτη,θα τις κάνω όλες μαζί την Δευτέρα! Αλλιώς ίσως πήγαινα τέλος εβδομάδας!

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Όχι σωστά θεωρώ σκέφτεσαι αφού θα έχεις λίκνο... άσε που Νοέμβρη Black Friday μπορεί να βρεις πολύ καλή προσφορά! 
ας μου θυμίσει κάποια σε ποια εβδομάδα γίνεται η καμπύλη;;;; 

Ουφ εντάξει γιατί άρχισα να αγχώνομαι κάπως!!! 

Εγώ την έκανα νωρίς 23 εβδομάδων. Αλλά θα ξανακάνω ....

το σωστό είναι κάπου 26 εβδομάδων Αλλά δεν είναι και αυτό απόλυτο ..μέχρι 28 εβδομάδων καλό είναι να την έχουμε κάνει..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Ουφ εντάξει γιατί άρχισα να αγχώνομαι κάπως!!! 

Εγώ την έκανα νωρίς 23 εβδομάδων. Αλλά θα ξανακάνω ....

το σωστό είναι κάπου 26 εβδομάδων Αλλά δεν είναι και αυτό απόλυτο ..μέχρι 28 εβδομάδων καλό είναι να την έχουμε κάνει..

Νομίζω 24-28 οπότε στη μέση(26) είναι ίσως το καλύτερο!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Renez είπε:

Κ μιας κ πιάσαμε κουτολογία να πω πως ευτυχώς μετά την 2βδομαδη πλέον αποχής ξανά από σεξουαλικά τερτιπια σταμάτησε να με πονάει τόσο το κουτί όταν είμαι όρθια ώρες ή όταν όπως κάθομαι στη τουαλέτα ανοίγει κ πιέζεται που με πονούσε..όπως κ δεν έχω αυτές τις συσπάσεις που έλεγα κ έχω ησυχάσει..

Βέβαια πολύ πιθανόν από τη Τρίτη εβδομάδα αποχής να αρχίσω κ εγώ τα περίεργα όνειρα σαν μερικές μερικές χαχχαχα

Τι ζούμε πια οι μάνες?!

Επίσης περί κουτιου ερώτηση..πως το αποτριχωνετε τώρα ρε κορίτσια?? Εγώ έκανα λέιζερ αλλά τώρα που έχω 6 μήνες να κάνω έχει βγάλει ειδικά από κάτω που δεν τις χτύπαγε καλέ όλες..ακόμη κάτω κ πίσω μπορώ κ ξυριζομαι βέβαια στα τυφλά..στο μπικίνι ευτυχώς δεν έχουν ξανά βγει αλλά το θέμα μου είναι το πάνω μέρος..να τολμισω έλεγα να κάνω κερί ή silk and pill που έχω αλλά πως θα βλεπω? Μετά να έλεγα στον άντρα μου λέτε να βοηθήσει η θα φυγει τελείως κάθε ερωτικό στοιχείο μεταξύ μας γτ θα τον κάνω να νιώσει σαν τη κυρα Λίτσα την αποτριχωτρια?

Παίζει να πάω εγώ αύριο φίλη..μου την έχει γράψει όπως είχα πει αλλά τα πρωινά είναι πολύ δύσκολο να λείψω 2 ώρες + από τη δουλειά γμτ..ίσως πάω αύριο που είναι Σάββατο κ δεν έχει τόσο δουλειά το πρωί πρωί..

Αχχχ ρε κορίτσια συνειδητοποιείτε ότι αυτό είναι το τελευταίο σκ του Ιούνη??? 

1. Πότε θα φύγει το καλοκαίρι κ δε θα πάρουμε πρέφα?!

2.σε 3 μήνες από τώρα αρχίζουμε τις πρώτες γέννες μας :x να δούμε ποια θα είναι η πρώτη...

Χαχα, εγω βάζω καθρεφτάκι και κάνω δουλίτσα πάντως! Αν και στα τυφλά το καταφέρνω... Τα πόδια είναι το θέμα,μου πέφτουν πιο μακριά! Κάνω κι εγώ silk epil (πού το σκέφτηκες μαρή το silk and pill??? χαχαχα! "epilation" είναι η αποτρίχωση,πάντως έχεις τρομερή φαντασία!!!) και δεν μπορώ με τα ακροβατικά πλέον, ειναι η κοιλιά στη μέση!

Προσφέρθηκε ο σύζυγος κ για τα δύο μια μέρα που με βρήκε να ταλαιπωριέμαι στη ντουζιέρα ("μωράκι όλα εντάξει? μή σαβουριαστείς, δεν αξίζει!"), μάλλον θ αποδεχτώ τας υπηρεσίας του (μηχανικός, πολύ σταθερό χέρι), δε χαμπαριάζουμε απο τέτοια! Ιδέες θα του μπουν...

  • Χαχα 3

JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...