Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Καλημέρα! Όμορφη Κυριακή!

Πω πω κορίτσια τν προηγούμενη Κυριακή  πήγα σε 3 εκκλησίες εδώ κοντά για να μην περιμένω ουρά απ έξω για να κοινωνήσει ο μικρος! Τα πάει καλά με τους παπάδες αλλά στην βάφτιση έκλαψε παααρα πολύ! Τώρα βλέπει το άλμπουμ κ το περιγράφει σαν να τα θυμάται!αχαχαχ

Η αλήθεια είναι πως όλα αυτά που κάνουμε στο 1ο παιδί, δν γίνονται στο 2ο,φαντάσου σε τυχόν επόμενα... Να σας πω την αλήθεια εγώ ήθελα να το ξαναζήσω, ωραίο ψάξιμο! Τώρα έχω μια τζαμποσακουλα γίγας μέσα στη ντουλάπα κ την κρυφοκοιταζω κάθε τόσο για να μν προκαλώ κ τν μικρό μου! Απολαύστε τα ψώνια σας για τα μωράκια!!!

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Jasmine@ είπε:

Ναι ναι τους δίνει ο καντηλανάφτης στην πόρτα ένα 50αρι να πάνε για καφέ...

Χαχαχα βλαμμένο γελάω μόνη μου πρωί πρωί πάλι!! 

Είχαμε πάει στο βουνό μια ώρα τα σκυλιά κ τώρα γυρίσαμε κ τσακίζουμε κάτι σφολιατοειδη σκουπιδακια απ' εξω:twisted:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Χαχαχα βλαμμένο γελάω μόνη μου πρωί πρωί πάλι!! 

Είχαμε πάει στο βουνό μια ώρα τα σκυλιά κ τώρα γυρίσαμε κ τσακίζουμε κάτι σφολιατοειδη σκουπιδακια απ' εξω:twisted:

Χαχαχαχα  κ εγώ κάτι σκουπιδάκια έφαγα σήμερα κ τώρα το στομάχι μου χάλια! Είναι νόστιμα πανάθεμά τα όμως...


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!!!!!! Εγώ φρυγανιτσες με Βιταμ και μέλι και φυσικό χυμό.... Τώρα; θα πιω το καφεδάκι μου!!!!!! Το πρωι με ξυπνησε το μικρό μου από τις κλωτσιές..... Ξυπνησε και το μπαμπά του...... Φανταστείτε δυναμη και τι έχει να γίνει τους επομενους μήνες με το καλό!!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Χαχαχαχα  κ εγώ κάτι σκουπιδάκια έφαγα σήμερα κ τώρα το στομάχι μου χάλια! Είναι νόστιμα πανάθεμά τα όμως...

Ε ναι τα άτιμα!! :)

Τι κάνουν οι κορακλες σου? Ενθουσιάστηκαν με το φαγακι απ' έξω ή μια? Εμένα είχε ξυπνήσει μαζί μου από τις 7 κ μέχρι τις 9+ έπαιζε..μετά μάλλον κοιμήθηκε ξανά..

Ρε σεις λέτε να ισχύει πως έχουν το ίδιο ωράριο ύπνου στην αρχη με εκείνο στη κοιλιά..? Εμένα ξυπνάει συνήθως 7 μέχρι τις 10-11 και μετά από τις 2:30-3 μέχρι το βράδυ τον νιώθω..

Just now, Irinoula86 είπε:

Καλημερα!!!!!!!!! Εγώ φρυγανιτσες με Βιταμ και μέλι και φυσικό χυμό.... Τώρα; θα πιω το καφεδάκι μου!!!!!! Το πρωι με ξυπνησε το μικρό μου από τις κλωτσιές..... Ξυπνησε και το μπαμπά του...... Φανταστείτε δυναμη και τι έχει να γίνει τους επομενους μήνες με το καλό!!!! 

Τι εννοείς ξυπνησε κ τον μπαμπά του???:shock: τον ένιωσε να κινείται κ ξύπνησε??

Ααααα εσύ της υγιεινής σήμερα φίλη..τσ τσ τσ δεν έχουμε πει Κυριακές free?:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Ε ναι τα άτιμα!! :)

Τι κάνουν οι κορακλες σου? Ενθουσιάστηκαν με το φαγακι απ' έξω ή μια? Εμένα είχε ξυπνήσει μαζί μου από τις 7 κ μέχρι τις 9+ έπαιζε..μετά μάλλον κοιμήθηκε ξανά..

Ρε σεις λέτε να ισχύει πως έχουν το ίδιο ωράριο ύπνου στην αρχη με εκείνο στη κοιλιά..? Εμένα ξυπνάει συνήθως 7 μέχρι τις 10-11 και μετά από τις 2:30-3 μέχρι το βράδυ τον νιώθω..

Τι εννοείς ξυπνησε κ τον μπαμπά του???:shock: τον ένιωσε να κινείται κ ξύπνησε??

Ααααα εσύ της υγιεινής σήμερα φίλη..τσ τσ τσ δεν έχουμε πει Κυριακές free?:P

Ειχε το χέρι του πανω στην κοιλιά μου χωρίς να το έχει καταλάβει.... Γτ συνήθως δεν το βάζει... Γτ νομιζει οτι με πιεζει και δεν με αγκαλιάζει από εκεί.... Ε το έβαλε κατά λάθος στον υπνο του και έτσι τον ένιωσε κ εκείνος.......!!!! Είχε πλακα...... Ηταν το πιο ωραίο ξυπνημα σήμερα..... 

Εκανα χθες και προχθες τα free  μου οπότε σήμερα δεν υπάρχει δικαιολογία.... 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Εμείς έχουμε φάει εδώ κ ώρα το πρωινό μας κ μόλις έβγαλα από τον φούρνο τυροπιτάκια από τα χεράκια μου. Περιμένουμε να κρυώσουν να φάμε :x

Μερακλου μου εσύ!!!! Καλή σας όρεξη!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Αμάν βρε κορίτσια πρωί πρωί με τις νοστιμιες σας! Πωπω... δείξτε λίγο έλεος!!!

@Renezδεν ξέρω αν ισχύει αλλά στην πρώτη εγκυμοσύνη τη μέρα δεν είχε ησυχία αλλά τη νύχτα σπανίως την ένιωθα. Έτσι ήταν κ εκτός κοιλιας τη μέρα δεν κοιμόταν μόνο κάτι μισάωρα αλλά τη νύχτα ήταν κιουρια από ημερών κοιμόταν αρκετές ώρες σερί... Καλά τώρα δεν κοιμάται τη μέρα αλλά τη νύχτα δίνει ρεσιτάλ, το 12ωρο το χτυπάει άνετα! Το μωρό τώρα είναι πολυ ήσυχο στην κοιλιά δλδ περνάνε και ώρες που να μην νιώσω τπτ... Είμαι κ εγώ πολυ ήρεμη σε αυτήν την εγκυμοσύνη δεν ξέρω αν παίζει ρόλο κ αυτό. Όταν γεννηθεί δεν ξέρω τι θα παιξει!

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Ε ναι τα άτιμα!! :)

Τι κάνουν οι κορακλες σου? Ενθουσιάστηκαν με το φαγακι απ' έξω ή μια? Εμένα είχε ξυπνήσει μαζί μου από τις 7 κ μέχρι τις 9+ έπαιζε..μετά μάλλον κοιμήθηκε ξανά..

Ρε σεις λέτε να ισχύει πως έχουν το ίδιο ωράριο ύπνου στην αρχη με εκείνο στη κοιλιά..? Εμένα ξυπνάει συνήθως 7 μέχρι τις 10-11 και μετά από τις 2:30-3 μέχρι το βράδυ τον νιώθω..

Τι εννοείς ξυπνησε κ τον μπαμπά του???:shock: τον ένιωσε να κινείται κ ξύπνησε??

Ααααα εσύ της υγιεινής σήμερα φίλη..τσ τσ τσ δεν έχουμε πει Κυριακές free?:P

Κυριακές είναι freeeeee καλά τα λες... 

εμένα δε βρίσκουν ησυχία όλο κ κάποια από τις 2 θα είναι ξύπνια, κ μέσα στην νύχτα να σηκωθώ η μια θα κουνιέται σίγουρα... καλά όταν τρώω κάνουν πάρτυ κ οι 2! Τώρα ας πούμε μετά τις βρωμιτσες που έφαγα η κοιλιά κουνιέται σαν τρελή, φαίνεται πια δε χρειάζεται να την ακουμπάω...

Just now, Irinoula86 είπε:

Ειχε το χέρι του πανω στην κοιλιά μου χωρίς να το έχει καταλάβει.... Γτ συνήθως δεν το βάζει... Γτ νομιζει οτι με πιεζει και δεν με αγκαλιάζει από εκεί.... Ε το έβαλε κατά λάθος στον υπνο του και έτσι τον ένιωσε κ εκείνος.......!!!! Είχε πλακα...... Ηταν το πιο ωραίο ξυπνημα σήμερα..... 

Εκανα χθες και προχθες τα free  μου οπότε σήμερα δεν υπάρχει δικαιολογία.... 

Εμένα ο άντρας μου δε με ακουμπάει έχει αποτραβηχτεί, νομίζει ότι θα με σκάσει στον ύπνο του.... χαχχαχαχα

  • Χαχα 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Κυριακές είναι freeeeee καλά τα λες... 

εμένα δε βρίσκουν ησυχία όλο κ κάποια από τις 2 θα είναι ξύπνια, κ μέσα στην νύχτα να σηκωθώ η μια θα κουνιέται σίγουρα... καλά όταν τρώω κάνουν πάρτυ κ οι 2! Τώρα ας πούμε μετά τις βρωμιτσες που έφαγα η κοιλιά κουνιέται σαν τρελή, φαίνεται πια δε χρειάζεται να την ακουμπάω...

Εμένα ο άντρας μου δε με ακουμπάει έχει αποτραβηχτεί, νομίζει ότι θα με σκάσει στον ύπνο του.... χαχχαχαχα

Χαχαχα ναι κ εμένα φαίνεται κανονικά πλέον αφού το έχω κ βίντεο να κάνει κυμματακια στη κοιλιά μου κ μετά μπουνιτσες ή κλωτσιές,κάτι τέλος πάντων!!

Πωωω κάναμε μπάνιο τα σκυλιά μετά τη βόλτα κ έχουν αραξει καναπέ μαζί μου κ βρωμανεεεε βρεγμένος σκυλοςςςς πφφφφ είπε ο άντρας μ να πάνε στο κρεβάτι τους αλλά τα θέλω κ αγκαλιά μου..

Τρελή!!!!

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Χαχαχα ναι κ εμένα φαίνεται κανονικά πλέον αφού το έχω κ βίντεο να κάνει κυμματακια στη κοιλιά μου κ μετά μπουνιτσες ή κλωτσιές,κάτι τέλος πάντων!!

Πωωω κάναμε μπάνιο τα σκυλιά μετά τη βόλτα κ έχουν αραξει καναπέ μαζί μου κ βρωμανεεεε βρεγμένος σκυλοςςςς πφφφφ είπε ο άντρας μ να πάνε στο κρεβάτι τους αλλά τα θέλω κ αγκαλιά μου..

Τρελή!!!!

Ρε ο σκύλος μετά το μπάνιο μοσχομυρίζει:... μήπως δεν έβαλες σαμπουάν;;; Κ εγώ έχω τραβήξει βιντεάκι που τρώω ξύλο από τις μικρές!χαχαχαχα


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ρε ο σκύλος μετά το μπάνιο μοσχομυρίζει:... μήπως δεν έβαλες σαμπουάν;;; Κ εγώ έχω τραβήξει βιντεάκι που τρώω ξύλο από τις μικρές!χαχαχαχα

Εμένα μου μυρίζουν τώρα κ μόλις στεγνώνουν μυρίζει το σαμπουάν καθαριότητα..

Δε ξέρω αν φταίει αυτό το σαμπουάν που είναι ένα φτηνιαρικο από το πετ σοπ της γειτονιάς ή η ευαισθησία της μύτης μου πλέον που πολλά μου φαίνονται χειρότερα απ' ότι είναι..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Εμένα μου μυρίζουν τώρα κ μόλις στεγνώνουν μυρίζει το σαμπουάν καθαριότητα..

Δε ξέρω αν φταίει αυτό το σαμπουάν που είναι ένα φτηνιαρικο από το πετ σοπ της γειτονιάς ή η ευαισθησία της μύτης μου πλέον που πολλά μου φαίνονται χειρότερα απ' ότι είναι..

Δεν το στεγνώνεις με πιστολάκι; Εγώ άμα την αφήσω μα στεγνώσει μόνη της θα είναι μια κινούμενη τζιβα δε θα χτενίζεται.... όσο για σαμπουάν παίρνω ένα υπό αλλεργικό για λευκο τρίχωμα κ αφού τη χτενίσω κ τη στεγνωσω με πιστολάκι της βάζω λιγη βρεφική πούδρα!! Κ μυρίζει όνειρο...


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...