Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Anastasia05 είπε:

Αν σου βγήκε καλη του μικρού , πάρε κ στο κορίτσι σου από εκεί!! Κ όταν φτάσουν 10 να πάρουν τα εφηβικά τους μια κ καλή! :)

Αχ έχω τον συζυγο που καίγεται να αγοράσει κρεβάτια στυλ κουφέτα, αν το γράφω σωστά.. Δλδ το ένα πανω τ άλλο κάτω.. Και βιάζεται κιόλας, λες και θα ξυπνησουμε και θα χει παει φαντάρος ο μικρός χαχαψαχα

  • Χαχα 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Ninamc είπε:

Αχ έχω τον συζυγο που καίγεται να αγοράσει κρεβάτια στυλ κουφέτα, αν το γράφω σωστά.. Δλδ το ένα πανω τ άλλο κάτω.. Και βιάζεται κιόλας, λες και θα ξυπνησουμε και θα χει παει φαντάρος ο μικρός χαχαψαχα

Κουκέτα θέλω να τους πάρω κι εγώ όταν βγει από την κούνια κ ο δεύτερος!:x

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Κουκέτα θέλω να τους πάρω κι εγώ όταν βγει από την κούνια κ ο δεύτερος!:x

Αχ αντε με το καλό μας ευχομαι... Να ναι όμορφα τα μπιρμπιλουνια μας χαχα να περνανε ευχάριστα με τα αδερφάκια τους.... 

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Ninamc σκέψου τι θα βολέψει στο σπίτι σας! Αφού θα έχεις τον μικρό στη κούνια ως τα 10 πάρε κ στη μικρή παρόμοιο για να πάνε μετά μια και καλή στη κουκετα! Χωράνε στο δωμάτιο τους 2 από αυτά τα κρεββατακια -κούνια όμως; Αν δν σ χωράνε πάρε μια απλή κούνια, κοιμάται ο μικρός στο πολυμορφικό του έως τα 3 της μπεμπας περίπου που θα μπορεί άνετα κ η μικρή να μπει σε κρεββάτι,Ναι σε αυτό που ονειρεύεται ο μπαμπάς!

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα να πω μια καλησπέρα και διάβασα οοοοολες τις σελίδες!

Πολυ χαιρομαι για τα ψώνια σας! Να το χαρείτε και να ψάξετε όσο αντέχουν οι δυνάμεις σας μόνο και μόνο γιατί μια φορά θα γίνει αυτό! Εγώ για το μωρό δεν έχω ψωνίσει κάτι ακόμα, βασικα μόνο κάνα ρουχαλακι θα πάρω αλλά για την κόρη έχω παραγγείλει εδώ και ένα μήνα καινούριο κάθισμα αυτοκινήτου σε χρωμα ροζ σαπιομηλί κ έχω φάει τρελή ξενερα γιατί ενώ έλεγε ότι είναι ετοιμοπαραδοτο, είναι ακόμα στην Γερμανία:angry: 

Διαβασα και για την νταντά @Ninamcκαι στεναχωρηθηκα... Είχα κ εγώ περάσει από δύο νταντάδες, δεν είχα παράπονο (δεν είχα κ κάμερες όμως) αλλά ξέρω από γνωστές μου ότι έχουν περάσει πολλές καφριλες με τις δικές τους νταντάδες... Μια μάλιστα μου είχε πει ότι αναγκάστηκε να αφήσει τη δουλειά της κ να κάτσει σπίτι γιατί η νταντά έκανε κάτι αλλά δεν μου είπε λεπτομέρειες για να μην φρικαρω. Μακάρι να βρεις σύντομα μια που να αξίζει και να σέβεται τη δουλειά της!

@OctoberMom το λίκνο next to me είναι μέχρι 6 μηνων. Μετά ζοριζονται λίγο εκεί μέσα και ας χωράνε γιατί αρχίζουν για τα καλά τις σβούρες και θέλουν να έχουν την άπλα τους! Επίσης, 6 μηνων κάθονται στον κωλο τους και είναι λίγο επιφοβο μην πέσουν γιατί τα πλαϊνά αυτού του λικνου δεν είναι και πολυ ψηλά. Καλά 9 μηνών δεν το συζητώ, έχει σηκωθει όρθιο και έχει φύγει κάτω για την πλάκα...

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, marianna1986 είπε:

Πέρασα να πω μια καλησπέρα και διάβασα οοοοολες τις σελίδες!

Πολυ χαιρομαι για τα ψώνια σας! Να το χαρείτε και να ψάξετε όσο αντέχουν οι δυνάμεις σας μόνο και μόνο γιατί μια φορά θα γίνει αυτό! Εγώ για το μωρό δεν έχω ψωνίσει κάτι ακόμα, βασικα μόνο κάνα ρουχαλακι θα πάρω αλλά για την κόρη έχω παραγγείλει εδώ και ένα μήνα καινούριο κάθισμα αυτοκινήτου σε χρωμα ροζ σαπιομηλί κ έχω φάει τρελή ξενερα γιατί ενώ έλεγε ότι είναι ετοιμοπαραδοτο, είναι ακόμα στην Γερμανία:angry: 

Διαβασα και για την νταντά @Ninamcκαι στεναχωρηθηκα... Είχα κ εγώ περάσει από δύο νταντάδες, δεν είχα παράπονο (δεν είχα κ κάμερες όμως) αλλά ξέρω από γνωστές μου ότι έχουν περάσει πολλές καφριλες με τις δικές τους νταντάδες... Μια μάλιστα μου είχε πει ότι αναγκάστηκε να αφήσει τη δουλειά της κ να κάτσει σπίτι γιατί η νταντά έκανε κάτι αλλά δεν μου είπε λεπτομέρειες για να μην φρικαρω. Μακάρι να βρεις σύντομα μια που να αξίζει και να σέβεται τη δουλειά της!

@OctoberMom το λίκνο next to me είναι μέχρι 6 μηνων. Μετά ζοριζονται λίγο εκεί μέσα και ας χωράνε γιατί αρχίζουν για τα καλά τις σβούρες και θέλουν να έχουν την άπλα τους! Επίσης, 6 μηνων κάθονται στον κωλο τους και είναι λίγο επιφοβο μην πέσουν γιατί τα πλαϊνά αυτού του λικνου δεν είναι και πολυ ψηλά. Καλά 9 μηνών δεν το συζητώ, έχει σηκωθει όρθιο και έχει φύγει κάτω για την πλάκα...

Ούτε εγώ έχω ψωνίσει για το νινακι ακόμη, χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη!:D

Για το κρεβάτι του μεγάλου μόνο,σεντόνια, προστατευτικό στρώματος, μπάρα προστασίας και ένα τραπεζάκι με καρέκλες μήπως κ πάρω πίσω το coffee table του σαλονιού επιτέλους που είναι γεμάτο τζατζαλα ματζαλα:mrgreen:

Υπομονή για το κάθισμα,που θα πάει, θα έρθει!! Αλλιώς αν ακυρώσεις τη παραγγελία? Μπορείς?


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχα κ εγώ ακόμα για το πρώτο παιδί ψωνίζω! Βλέπω τα δεύτερα να μεγαλώνουν στον αυτοματο...

Δεν θέλω να ακυρώσω γιατί δεν το βιαζομαι... κααααποια στιγμη θα έρθει!

  • Χαχα 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες κοριτσουδια!!!!

Καλή Κυριακή να έχουμε, απολαυστική,ξεκούραστη,με πολλές νοστιμιές και όμορφες κλωτσιτσες από τα αγγελούδια μας!

Εγώ σήμερα επιτέλους κοιμήθηκα νον στοπ και νιώθω να έχω ενέργεια!Πάω βουρ για μπουγάτσα με κάνα σμουθι για εξισορρόπηση θρεπτικών στοιχείων βρε αδερφέ!:mrgreen:

Σας φιλώ όλες μια μια ξεχωριστά!

  • Μου αρέσει 6

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Αν σου βγήκε καλη του μικρού , πάρε κ στο κορίτσι σου από εκεί!! Κ όταν φτάσουν 10 να πάρουν τα εφηβικά τους μια κ καλή! :)

Συμφωνώ @Ninamc μου με την Αναστασία για αυτό πήρα κ εγώ από εκεί μέχρι 10 ετών κ ξεμπερδευουμε..κ έχουμε κ έτοιμο γραφείο κ κομοδίνο;) ε όταν πάνε 10-11 ας διαλέξουν μόνα τους τα επόμενα έπιπλα τους:)

Just now, Hliolousti είπε:

Καλημέρα σε όλες κοριτσουδια!!!!

Καλή Κυριακή να έχουμε, απολαυστική,ξεκούραστη,με πολλές νοστιμιές και όμορφες κλωτσιτσες από τα αγγελούδια μας!

Εγώ σήμερα επιτέλους κοιμήθηκα νον στοπ και νιώθω να έχω ενέργεια!Πάω βουρ για μπουγάτσα με κάνα σμουθι για εξισορρόπηση θρεπτικών στοιχείων βρε αδερφέ!:mrgreen:

Σας φιλώ όλες μια μια ξεχωριστά!

Καλημέρα ηλιόλουστο κορίτσι μου!!

Τσάκισε κ καμία μπουκιά για εμένα άτιμη γυναίκα πρωί πρωί!! Τα λένε μωρέ αυτά σε εγκύους?? Χαχαχχα

Να περάσεις τέλεια!!

Κ εγώ κοιμάμαι από τις 10:30 κ τώρα είναι σούπερ ντουπερ ενερτζετικ κ περιμένω να ξυπνήσει ο καλός μ να πάμε σε κάνα βουνό τα σκυλάκια μας κ να τσιμπισουμε κάτι κ εμείς ;)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια κουκλες μου.. Σήμερα θα βάλει χρυσό δοντάκι το μωρό μας... Ποπο έχω άγχος πως θα παει με τον παπα.. Καθώς στη βαπτιση δεν τους ήθελε και πολυ.. Θα σας γράψω αργότερα. Καλη κυριακη με νοστιμιεςςςςς

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ninamc είπε:

Καλημερουδια κουκλες μου.. Σήμερα θα βάλει χρυσό δοντάκι το μωρό μας... Ποπο έχω άγχος πως θα παει με τον παπα.. Καθώς στη βαπτιση δεν τους ήθελε και πολυ.. Θα σας γράψω αργότερα. Καλη κυριακη με νοστιμιεςςςςς

Χρυσό δοντακι??:blink: τι είναι αυτό φίλη??

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Καλημερουδια κουκλες μου.. Σήμερα θα βάλει χρυσό δοντάκι το μωρό μας... Ποπο έχω άγχος πως θα παει με τον παπα.. Καθώς στη βαπτιση δεν τους ήθελε και πολυ.. Θα σας γράψω αργότερα. Καλη κυριακη με νοστιμιεςςςςς

Όλα καλά θα πάνε! Μη πάτε από την αρχή κ κουραστεί πολύ(εμείς έτσι είχαμε κάνει κ ήταν κ πολλά παιδάκια εκείνη τη μέρα κ είχαμε λίγη γκρινια)

Να στείλεις να μας πεις τι έγινε!

Καλημέρα σε όλες !:x

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλημέρα σε όλες! Πως είστε;
Αγαπημενη ειρηνουλα @Renez πάει να κοινωνήσει πρώτη Κυριακή το μικρό της! 

Ααααα εγώ το πήρα κυριολεκτικά η ζαβη!! Λέω για να τα προσελκύσουν ίσως στην εκκλησία τους βάζουν χρυσή θήκη στο δόντι..κ μου φάνηκε λογικό κιόλας χαχχαα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ααααα εγώ το πήρα κυριολεκτικά η ζαβη!! Λέω για να τα προσελκύσουν ίσως στην εκκλησία τους βάζουν χρυσή θήκη στο δόντι..κ μου φάνηκε λογικό κιόλας χαχχαα

Ναι ναι τους δίνει ο καντηλανάφτης στην πόρτα ένα 50αρι να πάνε για καφέ...


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...