Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Αρνητική χοριακη


Alexlou

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα σας 

ειμαι 26 και παντρεμένη 3 χρόνια 

με τον άντρα μου έχουμε Εννοείται ελεύθερες επαφές χωρίς όμως να Κυνηγάμε κΑτι 

οποτε έρθει λέμε 

γενικα δεν έχω σταθερό κύκλο 

ειχα περίοδο 6/1/2020 μέχρι 11/1/2020 και μετά  20/1 μέχρι 24/1 είχα στην αρχή καφέ και μετά τις 2 τελευταίες μέρες αίμα κόκκινο 

6/2 μέχρι 9/2 είχα πυρετο 38,6 και 37,8 πάνω κάτω χωρίς να είμαι καθόλου άρρωστη και να ανακατεύομαι και πονάει η κοιλιά μου 

σημερα 10/2 δεν έχω πυρετο πήγα και έκανα μια β χοριακη το αποτέλεσμα ήταν αρνητικό 2.0 

να πάω να κάνω πάλι σε λίγες μέρες ; Με βάση το ημερολόγιο μου θα μου έρθει περίοδος στις 20/2

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Alexlou είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σας 

ειμαι 26 και παντρεμένη 3 χρόνια 

με τον άντρα μου έχουμε Εννοείται ελεύθερες επαφές χωρίς όμως να Κυνηγάμε κΑτι 

οποτε έρθει λέμε 

γενικα δεν έχω σταθερό κύκλο 

ειχα περίοδο 6/1/2020 μέχρι 11/1/2020 και μετά  20/1 μέχρι 24/1 είχα στην αρχή καφέ και μετά τις 2 τελευταίες μέρες αίμα κόκκινο 

6/2 μέχρι 9/2 είχα πυρετο 38,6 και 37,8 πάνω κάτω χωρίς να είμαι καθόλου άρρωστη και να ανακατεύομαι και πονάει η κοιλιά μου 

σημερα 10/2 δεν έχω πυρετο πήγα και έκανα μια β χοριακη το αποτέλεσμα ήταν αρνητικό 2.0 

να πάω να κάνω πάλι σε λίγες μέρες ; Με βάση το ημερολόγιο μου θα μου έρθει περίοδος στις 20/2

10 μέρες νωρίτερα δεν θα έδειχνε τίποτα η χοριακη έτσι κι αλλιώς!! Περίμενε μέχρι 21/2 και επανέλαβε χοριακη! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

 

Just now, Blonde είπε:

10 μέρες νωρίτερα δεν θα έδειχνε τίποτα η χοριακη έτσι κι αλλιώς!! Περίμενε μέχρι 21/2 και επανέλαβε χοριακη! 

Σε ευχαριστώ 

δεν περίμενα να θέλω τόσο πολύ ένα θετικό αποτέλεσμα τόσο ξαφνικά και έχω αγχωθεί μου μπαίνουν και συνέχεια ιδέες στο μυαλό με αυτά που διαβάζω και εγώ πιστεύω τώρα που το ξανασκέφτομαι ότι σαν να βιαστικά

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alexlou είπε:

 

Σε ευχαριστώ 

δεν περίμενα να θέλω τόσο πολύ ένα θετικό αποτέλεσμα τόσο ξαφνικά και έχω αγχωθεί μου μπαίνουν και συνέχεια ιδέες στο μυαλό με αυτά που διαβάζω και εγώ πιστεύω τώρα που το ξανασκέφτομαι ότι σαν να βιαστικά

Όταν ξεκινάμε προσπαθειες για μωράκι όσο και χαλαρά να το πάμε πάντα υπάρχει στο μυαλό μας!!! Θέλει συχνά επαφές και ηρεμία η ακόμη καλύτερα να βρες την ωορρηξία σου για να έχεις πιο στοχευμένες επαφές!! Εύχομαι όμως αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σου! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alexlou είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σας 

ειμαι 26 και παντρεμένη 3 χρόνια 

με τον άντρα μου έχουμε Εννοείται ελεύθερες επαφές χωρίς όμως να Κυνηγάμε κΑτι 

οποτε έρθει λέμε 

γενικα δεν έχω σταθερό κύκλο 

ειχα περίοδο 6/1/2020 μέχρι 11/1/2020 και μετά  20/1 μέχρι 24/1 είχα στην αρχή καφέ και μετά τις 2 τελευταίες μέρες αίμα κόκκινο 

6/2 μέχρι 9/2 είχα πυρετο 38,6 και 37,8 πάνω κάτω χωρίς να είμαι καθόλου άρρωστη και να ανακατεύομαι και πονάει η κοιλιά μου 

σημερα 10/2 δεν έχω πυρετο πήγα και έκανα μια β χοριακη το αποτέλεσμα ήταν αρνητικό 2.0 

να πάω να κάνω πάλι σε λίγες μέρες ; Με βάση το ημερολόγιο μου θα μου έρθει περίοδος στις 20/2

Εφοσον είχες περίοδο 6/1 δ νομιζω κ στις 20να ήταν περίοδος. Επειδή λες κ αίμα μάλλον δ ηταν απλα ωορρηξια, αλλα κάποια ανωμαλία του κυκλου, ισως καμια κύστη; 

Περίπου τι κύκλο έχεις; γτ 14μερες κύκλος δ γινεται

22-24/1 είχες μεγάλη ποσότητα αίμα; 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, vikib είπε:

Εφοσον είχες περίοδο 6/1 δ νομιζω κ στις 20να ήταν περίοδος. Επειδή λες κ αίμα μάλλον δ ηταν απλα ωορρηξια, αλλα κάποια ανωμαλία του κυκλου, ισως καμια κύστη; 

Περίπου τι κύκλο έχεις; γτ 14μερες κύκλος δ γινεται

22-24/1 είχες μεγάλη ποσότητα αίμα; 

 

Γενικά έχω 3 4 μήνες σταθερό κύκλο και μετά κάνει τα δικά του 2 φορές τον μήνα και τέτοια  μέχρι και τον Δεκέμβριο ήταν 28 μέρες 

22 είχα καφέ 23 το καφέ έγινε έντονο όχι μεγάλη ποσότητα και 24  κόκκινο αίμα κάτι παράπονο άλλαξα 4 5φορές σερβιέτα 

Link to comment
Share on other sites

Στον γιατρό σου συζητήστε γι αυτά τα δύο φορές τον μηνα; 

Ειναι λιγο συχνό να γίνεται κάθε τετράμηνο. Χωρίς να σημαίνει ότι εννοω κτ κακο

Αν είναι έτσι μετά τις 20αν δ έρθει κανεις χοριακη

Link to comment
Share on other sites

Just now, vikib είπε:

Στον γιατρό σου συζητήστε γι αυτά τα δύο φορές τον μηνα; 

Ειναι λιγο συχνό να γίνεται κάθε τετράμηνο. Χωρίς να σημαίνει ότι εννοω κτ κακο

Αν είναι έτσι μετά τις 20αν δ έρθει κανεις χοριακη

Ναι είναι καθαρά λόγου άγχους μου λέει το ότι μου έρχεται μερικές φορές 2 τον μήνα έχω κάνει και ορμονολογικεσ Και τα παντα και μου δίνει βιταμίνες εβιολ μου έχει πει να χαλαρώσω όλα καλά για κανα πεντάμηνο και με το που αγχωθώ για κάτι πάλι ξεσπάει εκεί 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...