Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Σπερματεχυση μετα απο 3 αποτυχημένες εμβρυομεταφορες


Recommended Posts

 

Κορίτσια μου καλησπέρα σε όλες σας!

Οπως αναφερω κ παραπανω βρισκομαι στην 10ημερα μετα απο την πρωτη αποπειρα  σπερματεχυσης

Το βιογραφικο μου με λιγα λογια

Ειμαι 43 ετων με κανενα προβλημα γυναικολογικα με οτι συνεπαγεται αυτο σε αντιθεση με το συζυγο που εχει διαγνωστει με αζωοσπερμια γι αυτο και βρισκομαστε σε θεση να δοθει σπερμα απο τραπεζα.

Για να μη μακρογορώ απο την 3η μερα νιωθω ζαλαδες σαν να μου πεφτει η πιεση οτι και ν βαλω στο στομα μου νιωθω οτι δεν μπορω να το χωνεψω και εχω αναγουλες οπως επισης πονοι στη μεση φευγουν κ ερχονται,οι ρογες του στηθους με καίνε, πονακια κ τραβηγματα χαμηλα που γινονται εντονοι κατα τη διαρκεια της νυχτας.Εχει συμβει δε καποια απο εσας κατι αναλογο; Γιατι δεν μπορω να θεωρησω οτι ολα αυτα μπορει να είναι παιχνιδια του μυαλου μου!Να σας αναφερω οτι δεν εχω παρει τπτ απο χαπια πριν κ μετα την σπερματεχυση εκτος της ovitrlle που την εκανα Τρίτη 25/02 20:00 το απογευμα.Σας παρακαλω δωστε μου τα φωτα σας με τις εμπειριες σας κ τις γνωσεις σας.

Σας ευχαριστω εκ των προτέρων 

περιμένω απαντησεις σας 

 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...