Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Angot είπε:

      μα έτσι κ αλλιώς θα σ κάνουν ανά κάποιες μέρες ! εγώ μόνο e2 lh και προγεστερονη εκανα  με την fsh δεν ασχολήθηκε ποτέ ο γιατρός ! κ δεν ξέρω κ τι κάνει να σ πω την αλήθεια 

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      πρίν από 1 λεπτό , Σποράκι είπε:

      Να τις κάνεις δεύτερη μέρα του κυκλου αν στις ζητήσει ο γιατρός. Αλλιώς η γνώμη μου είναι μην ασχοληθείς, αγχωνόμαστε μόνες μας και δεν κάνει καλό!!!

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

Αξίζει βίντεο στη βάπτιση;


nikos4444

Recommended Posts

Αξίζει βίντεο στη βάπτιση; Στο πρωτο παιδι μειναμε ανικανοποιητοι

2 λεπτα πλανα πριν τη βαπτιση

15 λεπτα το μυστηριο ζουμ στον παπα βαρετο

1 λεπτο κολυμβηθρα

εχουμε καλη ψηφιακη μηπως να αναλαβουμε εμεις? 

ποσο κοστιζει το βιντεο ? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να το αναλάβετε εσείς και εμείς το αναθέσαμε σε καλή φίλη που είχε ψηφιακή πλέον το έχουμε σε στικάκι όποτε θέλουμε να το περάσουμε σε dvd τράβηξε τα πάντα πριν και μετά βάπτιση και γάμος!!!! Βίντεο και φώτο


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 9/3/2020 at 12:59 ΜΜ, nikos4444 είπε:

Αξίζει βίντεο στη βάπτιση; Στο πρωτο παιδι μειναμε ανικανοποιητοι

2 λεπτα πλανα πριν τη βαπτιση

15 λεπτα το μυστηριο ζουμ στον παπα βαρετο

1 λεπτο κολυμβηθρα

εχουμε καλη ψηφιακη μηπως να αναλαβουμε εμεις? 

ποσο κοστιζει το βιντεο ? 

Μου φαίνεται πολύ λίγη η ωρα που διάρκησε το βίντεο της βάπτισης. Της αδερφής μου τα βίντεο απο τα 2 της παιδιά κράτησαν 30 λεπτά σίγουρα, μπορει και παραπάνω. Μάλλον δεν επέλεξες καλο φωτογράφο. Αν έχεις καποια φιλη - φιλο ακομα και συγγενή που εχει καλη φωτογραφικη και κάμερα και ξέρει να τραβάει καλές φωτογραφίες ζητά του αν μπορεί να ασχοληθεί με το θέμα αυτό. 

Τα βίντεο και οι φωτογραφίες σαν πακέτο συνήθως κοστίζουν φθηνά σε αντίθεση με τους γάμους που είναι πανάκριβα. Ψάξε για κάποιον άλλο ή ρώτα φιλες που μείνανε ευχαριστημένες και σε οικονομικές τιμές. 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...