Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Gogo1994 είπε:

Ααα ακούγεται τέλειο υποκατάστατο δροσερός δροσερός 

Βασικά τα δοκιμάζω κ όλα μπας κ κάτι του αρέσει πολύ κ δώσει σημα

Χαχααχαχαχα!!!κανόνισε να τον κάνεις γλυκατζη από την κοιλιά!!

Just now, Gogo1994 είπε:

Εξάλλου βρε η τάρτα πιάνεται για φρούτο.Απενεχοποιηθηκα

Σωστά!!!αχααχαχαχ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Χαχααχαχαχα!!!κανόνισε να τον κάνεις γλυκατζη από την κοιλιά!!

Σωστά!!!αχααχαχαχ

Χθες εν τω μεταξύ καμμια ζαλη σήμερα πάλι κ στο μεσημεριανό κ μετά το γλυκό

  • Λυπημένη/-ος 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Με γεια το μαλλακι !!!!! Να το χαρεις ευχομαι!!!! Ειναι ανανεωση το μαλλι η αληθεια ειναι!

Μιαμ ολα τελεια μου ακουγονται! Ηθελα κι εγω γλυκο σημερα αλλα λογω αργιας εδω ειναι ολα κλειστα οποτε εστυψα ενα χυμο πορτοκαλι χαχαχα!

Αχ με το καλο η προβα!!!!

Σοκολατα υγειας δε σου αρεσε πριν την εγκυμοσυνη Δεσποινακι ή εννοεις οτι δε σου αρεσε η πρωτη δαγκωνια αλλα συνεχισες;

Χαχα πριν τ εγκυμοσύνη...χυμό πορτοκάλι 2 φορές εστυψα κ τ έβγαλα.. κ μ λείπει τόσο κλαψ κλαψ

  • Λυπημένη/-ος 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar said:

Χαχα πριν τ εγκυμοσύνη...χυμό πορτοκάλι 2 φορές εστυψα κ τ έβγαλα.. κ μ λείπει τόσο κλαψ κλαψ

χαχαχα και ξαφνικα μοιαζει λουκουμι τωρα ε; Εμενα δεν μου αρεσει γενικα πολυ η σοκολατα (ελπιζω να μη με πεταξετε εξω απο το φορουμ)!! Οταν τρωω το πολυ μια σειρα! Απο μικρη ημουν ετσι!

Κι εμενα μου πεφτει βαρυς ο χυμος, αλλα τον ηπια μαζι με το φαγητο (μπιφτεκακι και κινοα). Αλλιως σκετο δεν μπορω κι εγω και μεχρι 13 βδομαδα ουτε να τα δω τα πορτοκαλια!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χρόνια πολλά @Gogo1994, με υγεία και πολλά πολλά χαμογέλα! Χρόνια πολλά και στις υπόλοιπες εορτάζουσες!!
@MumMaria Να το ευχαριστηθείς το νέο μαλλί:wink:
Βρε κορίτσια, ξεκίνησα τα τηλέφωνα σε μαμάδες μαθητών μου που γιορτάζουν και οι 9 στις 10 ήταν έντονα προβληματισμένες για την απουσία της Μενεγάκη του χρόνου από την τηλεόραση!!!:blink::blink:

ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ...

  • Χαχα 8

xFySp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, VDPap είπε:

Χρόνια πολλά @Gogo1994, με υγεία και πολλά πολλά χαμογέλα! Χρόνια πολλά και στις υπόλοιπες εορτάζουσες!!
@MumMaria Να το ευχαριστηθείς το νέο μαλλί:wink:
Βρε κορίτσια, ξεκίνησα τα τηλέφωνα σε μαμάδες μαθητών μου που γιορτάζουν και οι 9 στις 10 ήταν έντονα προβληματισμένες για την απουσία της Μενεγάκη του χρόνου από την τηλεόραση!!!:blink::blink:

ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ...

Ναι ναι ένα σοκ το πάθανε όλοι χαχαχα

Ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου να χαίρεσαι κ εσύ όσους έχεις

Just now, Υβόννη είπε:

χαχαχα και ξαφνικα μοιαζει λουκουμι τωρα ε; Εμενα δεν μου αρεσει γενικα πολυ η σοκολατα (ελπιζω να μη με πεταξετε εξω απο το φορουμ)!! Οταν τρωω το πολυ μια σειρα! Απο μικρη ημουν ετσι!

Κι εμενα μου πεφτει βαρυς ο χυμος, αλλα τον ηπια μαζι με το φαγητο (μπιφτεκακι και κινοα). Αλλιως σκετο δεν μπορω κι εγω και μεχρι 13 βδομαδα ουτε να τα δω τα πορτοκαλια!

Μια σειραααα σοκολάτα;  

Με αυτό το νέο μπορεί κ να κουνηθεί ο γιος μου Υβόννη μου

  • Χαχα 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, VDPap said:

Χρόνια πολλά @Gogo1994, με υγεία και πολλά πολλά χαμογέλα! Χρόνια πολλά και στις υπόλοιπες εορτάζουσες!!
@MumMaria Να το ευχαριστηθείς το νέο μαλλί:wink:
Βρε κορίτσια, ξεκίνησα τα τηλέφωνα σε μαμάδες μαθητών μου που γιορτάζουν και οι 9 στις 10 ήταν έντονα προβληματισμένες για την απουσία της Μενεγάκη του χρόνου από την τηλεόραση!!!:blink::blink:

ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ...

Δε θα ειναι η Ελενιτσα στην τηλεοραση;;;;;;;; Ε οχι ρε κοριτσια εχω σοκαριστει! Τί σοκ ήταν αυτο; Σκιρτησε κατι μεσα μου!!!!!

Just now, Gogo1994 said:

Ναι ναι ένα σοκ το πάθανε όλοι χαχαχα

Ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου να χαίρεσαι κ εσύ όσους έχεις

Μια σειραααα σοκολάτα;  

Με αυτό το νέο μπορεί κ να κουνηθεί ο γιος μου Υβόννη μου

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!! Ταρτα ομως που ειπες την τσακιζα! Γενικα οτι εχει κρεμα μιαμμμμμμμ

  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Δε θα ειναι η Ελενιτσα στην τηλεοραση;;;;;;;; Ε οχι ρε κοριτσια εχω σοκαριστει! Τί σοκ ήταν αυτο; Σκιρτησε κατι μεσα μου!!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!! Ταρτα ομως που ειπες την τσακιζα! Γενικα οτι εχει κρεμα μιαμμμμμμμ

Υβοννη εμεις μαζι,κ εγω του λευκου ειμαι κ σε σοκολατα μονο λευκη :grin:

  • Μου αρέσει 4

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη είπε:

χαχαχα και ξαφνικα μοιαζει λουκουμι τωρα ε; Εμενα δεν μου αρεσει γενικα πολυ η σοκολατα (ελπιζω να μη με πεταξετε εξω απο το φορουμ)!! Οταν τρωω το πολυ μια σειρα! Απο μικρη ημουν ετσι!

Κι εμενα μου πεφτει βαρυς ο χυμος, αλλα τον ηπια μαζι με το φαγητο (μπιφτεκακι και κινοα). Αλλιως σκετο δεν μπορω κι εγω και μεχρι 13 βδομαδα ουτε να τα δω τα πορτοκαλια!

Τι;;;;;μια σειρά;;;αν ανοίξει σοκολάτα ,την αφήνω κάτω μόνο όταν έχει μπει το περιτύλιγμα!!!αχαχαχααχα

Πορτοκάλια ούτε πριν ούτε μετά την εγκυμοσύνη, ποτέ δεν τα αγαπούσα!!

Just now, VDPap είπε:

Χρόνια πολλά @Gogo1994, με υγεία και πολλά πολλά χαμογέλα! Χρόνια πολλά και στις υπόλοιπες εορτάζουσες!!
@MumMaria Να το ευχαριστηθείς το νέο μαλλί:wink:
Βρε κορίτσια, ξεκίνησα τα τηλέφωνα σε μαμάδες μαθητών μου που γιορτάζουν και οι 9 στις 10 ήταν έντονα προβληματισμένες για την απουσία της Μενεγάκη του χρόνου από την τηλεόραση!!!:blink::blink:

ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ...

Χαχααχαχα!!!δυστυχώς δεν βλέπω τιβι (πάρα μόνο μάστερ σεφ) κ δεν μπορώ να συμπάσχω!! αχαχαχα!μεγάλο πλήγμα..

Just now, Υβόννη είπε:

Δε θα ειναι η Ελενιτσα στην τηλεοραση;;;;;;;; Ε οχι ρε κοριτσια εχω σοκαριστει! Τί σοκ ήταν αυτο; Σκιρτησε κατι μεσα μου!!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!! Ταρτα ομως που ειπες την τσακιζα! Γενικα οτι εχει κρεμα μιαμμμμμμμ

Πωπω κ ταρτααααα!!!ναιιιιι!!!

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Υβοννη εμεις μαζι,κ εγω του λευκου ειμαι κ σε σοκολατα μονο λευκη :grin:

Πωπω σοκολάτα λευκηηηη!!ναιιιιι

Καθόλου λιχουδο όπως βλέπετε!! αχαχαχαχαχα

Just now, VDPap είπε:

Λοιπόν κοριτσάρες μου, εύχομαι σε όλες από καρδιάς τέτοια και μόνο προβλήματα να μας απασχολούν ως τη μέρα που θα δούμε τα ζουζουνάκια μας!!:x

Μακάρι κοπέλα μου,από το στομσ σου κ στου θεου το αυτί.κ για μας κ για όλες τις μανουλες του κόσμου!!:x

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! said:

Υβοννη εμεις μαζι,κ εγω του λευκου ειμαι κ σε σοκολατα μονο λευκη :grin:

Ναι επιτελους ενας ανθρωπος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Just now, VDPap said:

Λοιπόν κοριτσάρες μου, εύχομαι σε όλες από καρδιάς τέτοια και μόνο προβλήματα να μας απασχολούν ως τη μέρα που θα δούμε τα ζουζουνάκια μας!!:x

Αυτο ακριβως κοπελα μου! Τετοιοι να ειναι οι προβληματισμοι μαζι με το λευκη ή μαυρη σοκολατα που επεσε σαν θεμα στο τραπεζι!!!!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

χαχαχα και ξαφνικα μοιαζει λουκουμι τωρα ε; Εμενα δεν μου αρεσει γενικα πολυ η σοκολατα (ελπιζω να μη με πεταξετε εξω απο το φορουμ)!! Οταν τρωω το πολυ μια σειρα! Απο μικρη ημουν ετσι!

Κι εμενα μου πεφτει βαρυς ο χυμος, αλλα τον ηπια μαζι με το φαγητο (μπιφτεκακι και κινοα). Αλλιως σκετο δεν μπορω κι εγω και μεχρι 13 βδομαδα ουτε να τα δω τα πορτοκαλια!

Επιτέλους κάποια σαν εμένα... Κι εγώ για σοκολάτα δεν τρελαίνομαι. Μπορώ να φάω ελάχιστη. Οι γύρω μου συνήθως με κοιτάνε σα να είμαι από άλλο πλανήτη.. Επίσης διάβασα την πρωινή σου ανάρτηση για τα ποδαράκια. Δοκίμασε κηραλοιφη που βοηθάει πολύ. Και γενικά για σκασμένες φτέρνες κάνουν πολύ καλό κρέμες που περιέχουν ουρία. Στο παρελθόν με βοήθησαν πολύ. Συγκεκριμένα έπαιρνα μια της gewohl ρωτά όμως το γιατρό σου αν μπορείς στην εγκυμοσύνη να χρησιμοποιήσεις.

Κοριτσια μου χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν ή έχουν κάποιον αγαπημένο τους που γιορτάζει σήμερα. Εγώ έχω εορτάζουσα πεθερά, μας είχε τραπέζι σήμερα κι έχω φάει τόσο πολύ που πάω να σκάσω. Μαζί με όλα τα αλλά έφαγα και γλυκό και ένα σωρό κεράσια και τώρα είμαι σε κωματώδη κατάσταση στον καναπέ...

  • Μου αρέσει 2

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 said:

Επιτέλους κάποια σαν εμένα... Κι εγώ για σοκολάτα δεν τρελαίνομαι. Μπορώ να φάω ελάχιστη. Οι γύρω μου συνήθως με κοιτάνε σα να είμαι από άλλο πλανήτη.. Επίσης διάβασα την πρωινή σου ανάρτηση για τα ποδαράκια. Δοκίμασε κηραλοιφη που βοηθάει πολύ. Και γενικά για σκασμένες φτέρνες κάνουν πολύ καλό κρέμες που περιέχουν ουρία. Στο παρελθόν με βοήθησαν πολύ. Συγκεκριμένα έπαιρνα μια της gewohl ρωτά όμως το γιατρό σου αν μπορείς στην εγκυμοσύνη να χρησιμοποιήσεις.

Κοριτσια μου χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν ή έχουν κάποιον αγαπημένο τους που γιορτάζει σήμερα. Εγώ έχω εορτάζουσα πεθερά, μας είχε τραπέζι σήμερα κι έχω φάει τόσο πολύ που πάω να σκάσω. Μαζί με όλα τα αλλά έφαγα και γλυκό και ένα σωρό κεράσια και τώρα είμαι σε κωματώδη κατάσταση στον καναπέ...

Ευχαριστω Ειρηνακι για τις κρεμουλες! Βασικα ειχα μια πολυ καλη αλλα εχει.ολα τα περιεργα συστατικα...Θα ρωτησω τη γιατρο την Πεμπτη γι'αυτες που ειπες!!

Τί καλα που με τη σοκολατα βρηκα συμμαχους! Κι εμενα με κοιτανε σαν ζομπι! 

Να τη χαιρεστε τη μελλουσα γιαγια!!!!! Καλα εκανες κοριτσακι μου και εφαγες και το χαρηκες! Τα κερασια βγηκαν εκει; Τα λιγουρεψα!!! 


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Επιτέλους κάποια σαν εμένα... Κι εγώ για σοκολάτα δεν τρελαίνομαι. Μπορώ να φάω ελάχιστη. Οι γύρω μου συνήθως με κοιτάνε σα να είμαι από άλλο πλανήτη.. Επίσης διάβασα την πρωινή σου ανάρτηση για τα ποδαράκια. Δοκίμασε κηραλοιφη που βοηθάει πολύ. Και γενικά για σκασμένες φτέρνες κάνουν πολύ καλό κρέμες που περιέχουν ουρία. Στο παρελθόν με βοήθησαν πολύ. Συγκεκριμένα έπαιρνα μια της gewohl ρωτά όμως το γιατρό σου αν μπορείς στην εγκυμοσύνη να χρησιμοποιήσεις.

Κοριτσια μου χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν ή έχουν κάποιον αγαπημένο τους που γιορτάζει σήμερα. Εγώ έχω εορτάζουσα πεθερά, μας είχε τραπέζι σήμερα κι έχω φάει τόσο πολύ που πάω να σκάσω. Μαζί με όλα τα αλλά έφαγα και γλυκό και ένα σωρό κεράσια και τώρα είμαι σε κωματώδη κατάσταση στον καναπέ...

Κ εγώ μόλις έφαγα κεράσια και νεκταρινια επίσης δεν έτρωγα πολλά φρούτα πριν..αλλάζει ο άνθρωπος χαχα

  • Μου αρέσει 2

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...