Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Τωρα γυριζουμε απο τον γιατρο,ζωηρο το ζουζουνι μου.κουνουσε χερακια ποδαρακια κ μετα απο καποια ωρα μας γυρισε πλατη χαχα. Το κουρασαμε λεει κ ο γιατρος ας το αφησουμε στην ησυχια του. Πολυ χαρηκα σημερα!πηρα τα πανω μου!ειδε κ τις εξετασεις μου ,του αιματος μια χαρα ολα!

  • Μου αρέσει 6

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Τωρα γυριζουμε απο τον γιατρο,ζωηρο το ζουζουνι μου.κουνουσε χερακια ποδαρακια κ μετα απο καποια ωρα μας γυρισε πλατη χαχα. Το κουρασαμε λεει κ ο γιατρος ας το αφησουμε στην ησυχια του. Πολυ χαρηκα σημερα!πηρα τα πανω μου!ειδε κ τις εξετασεις μου ,του αιματος μια χαρα ολα!

Πολλά μπράβο Εύα μουυυ μπράβο και παλι πόσο χάρηκα 

Έτσι να προχωράμε ολες

  • Ευχαριστώ 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! said:

Τωρα γυριζουμε απο τον γιατρο,ζωηρο το ζουζουνι μου.κουνουσε χερακια ποδαρακια κ μετα απο καποια ωρα μας γυρισε πλατη χαχα. Το κουρασαμε λεει κ ο γιατρος ας το αφησουμε στην ησυχια του. Πολυ χαρηκα σημερα!πηρα τα πανω μου!ειδε κ τις εξετασεις μου ,του αιματος μια χαρα ολα!

Μπραβο Ευακι μου!!!!! Ναι εσεις το κουρασατε, απο μονο του δε θα εκανε κατι χαχαχα!!! Μπραβο κοριτσακι μου ενα ενα να πηγαινουν τελεια!!!!!!!!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Πολλά μπράβο Εύα μουυυ μπράβο και παλι πόσο χάρηκα 

Έτσι να προχωράμε ολες

 

Just now, Υβόννη είπε:

Μπραβο Ευακι μου!!!!! Ναι εσεις το κουρασατε, απο μονο του δε θα εκανε κατι χαχαχα!!! Μπραβο κοριτσακι μου ενα ενα να πηγαινουν τελεια!!!!!!!!

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια μου!! :D 


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Τωρα γυριζουμε απο τον γιατρο,ζωηρο το ζουζουνι μου.κουνουσε χερακια ποδαρακια κ μετα απο καποια ωρα μας γυρισε πλατη χαχα. Το κουρασαμε λεει κ ο γιατρος ας το αφησουμε στην ησυχια του. Πολυ χαρηκα σημερα!πηρα τα πανω μου!ειδε κ τις εξετασεις μου ,του αιματος μια χαρα ολα!

Αχ τι καλά το μωρό σου!!!αφού το χαρήκαμε έστω για λίγο πάλι καλά!εμένα ο γιατρός μου μετρημένα δευτερόλεπτα με αφήνει να το χαζεψω..ζωηρουλικο ε;;μπράβο κ για τις εξετάσεις σου.προχωραμε..:razz:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MumMaria είπε:

Αχ τι καλά το μωρό σου!!!αφού το χαρήκαμε έστω για λίγο πάλι καλά!εμένα ο γιατρός μου μετρημένα δευτερόλεπτα με αφήνει να το χαζεψω..ζωηρουλικο ε;;μπράβο κ για τις εξετάσεις σου.προχωραμε..:razz:

Οσο κ να μας αφηνανε δεν θα μας εφτανε χαχα! 

  • Χαχα 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! said:

Οσο κ να μας αφηνανε δεν θα μας εφτανε χαχα! 

Αντε βρε κοριτσια να φαμε τις κλωτσιες μας να μην εχουμε αναγκη τα μονιτορ τοσο πολυ...Εγω ανυπομονω για την Πεμπτη! Θα φαω παλι λιγη σοκολατα να το ξυπνησουμε!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια καταρχήν ελπίζω να το γράφω σε σωστό θέμα γτ είμαι καινούρια....Θέλω την βοήθεια σας...τελευταία περίοδος 24/4 κύκλος από 30-33 μέρες...επαφές είχαμε 1-3-6-9-12-13-16/5....Από της 17 μέχρι και σήμερα έχω πρισμενο στήθος....Και σαν να μου έρχεται η περίοδος στης 9/5 ένιωσα ένα "τραβηγμα" χαμηλά...Υγρα είναι λευκά σαν γάλα να το πω.... τι γίνεται βρε κορίτσια? την ωορρηξία δεν την καταλαβαίνω λέτε να είμαι έγκυος? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vivi24 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια καταρχήν ελπίζω να το γράφω σε σωστό θέμα γτ είμαι καινούρια....Θέλω την βοήθεια σας...τελευταία περίοδος 24/4 κύκλος από 30-33 μέρες...επαφές είχαμε 1-3-6-9-12-13-16/5....Από της 17 μέχρι και σήμερα έχω πρισμενο στήθος....Και σαν να μου έρχεται η περίοδος στης 9/5 ένιωσα ένα "τραβηγμα" χαμηλά...Υγρα είναι λευκά σαν γάλα να το πω.... τι γίνεται βρε κορίτσια? την ωορρηξία δεν την καταλαβαίνω λέτε να είμαι έγκυος? 

Καλώς το κορίτσι. Λοιπόν Βιβή μου βάσει της εμπειρίας μου της πρόσφατης γιατί και εμένα είναι πρώτη εγκυμοσύνη θα σου πω ότι αυτό το τράβηγμα που λες από ότι βλέπω το ένιωσες πριν την αναμενόμενη περίοδο. Είχα νιώσει κ εγώ ένα δυνατό κάπως στιγμιαίο πόνο μια βδομάδα μετά την ωορηξια κ τότε λογικά βγαίνει ότι έγινε η εμφύτευση. Από τα πρώτα συμπτώματα ήταν το στήθος το πρησμένο κ πονούσε πολύ αλλά έλεγα από τη περίοδο θα είναι. Είχα κ λευκά υγρά. Επισης λίγο πριν τον πόνο που σου λέω είδα μια σταγόνα ροζ υγρό κ αυτό έχει να κάνει με την εμφύτευση να ξέρεις αν το δεις.επισης κόπωση αδικαιολογητη είναι συχνό φαινόμενο από τις πρώτες μέρες Επίσης από ότι μέτρησα βγαίνει ότι είχατε επαφές και κατά τις γόνιμες μέρες. Έχεις καλά σημάδια θα σου πρότεινα να κάνεις τη Β χοριακη κατευθείαν που είναι έγκυρη και το ποσό ανεβαίνει από τις πρώτες μέρες κιόλας οπότε θα καταλάβεις. Αν θες να κανεις τεστ πάρε ένα πρωιμης ανίχνευσης και καντο πρωί για να δειξει

Εύχομαι το καλύτερο αποτέλεσμα κοπέλα μου. Ελπίζω να σε βοήθησα λίγο 

Just now, Υβόννη είπε:

Αντε βρε κοριτσια να φαμε τις κλωτσιες μας να μην εχουμε αναγκη τα μονιτορ τοσο πολυ...Εγω ανυπομονω για την Πεμπτη! Θα φαω παλι λιγη σοκολατα να το ξυπνησουμε!

Πεμπτουλα υβοννη μου ε? Μετά από εμένα θα έχουμε γεμάτη βδομαδουλα με νέα 

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Καλώς το κορίτσι. Λοιπόν Βιβή μου βάσει της εμπειρίας μου της πρόσφατης γιατί και εμένα είναι πρώτη εγκυμοσύνη θα σου πω ότι αυτό το τράβηγμα που λες από ότι βλέπω το ένιωσες πριν την αναμενόμενη περίοδο. Είχα νιώσει κ εγώ ένα δυνατό κάπως στιγμιαίο πόνο μια βδομάδα μετά την ωορηξια κ τότε λογικά βγαίνει ότι έγινε η εμφύτευση. Από τα πρώτα συμπτώματα ήταν το στήθος το πρησμένο κ πονούσε πολύ αλλά έλεγα από τη περίοδο θα είναι. Είχα κ λευκά υγρά. Επισης λίγο πριν τον πόνο που σου λέω είδα μια σταγόνα ροζ υγρό κ αυτό έχει να κάνει με την εμφύτευση να ξέρεις αν το δεις.επισης κόπωση αδικαιολογητη είναι συχνό φαινόμενο από τις πρώτες μέρες Επίσης από ότι μέτρησα βγαίνει ότι είχατε επαφές και κατά τις γόνιμες μέρες. Έχεις καλά σημάδια θα σου πρότεινα να κάνεις τη Β χοριακη κατευθείαν που είναι έγκυρη και το ποσό ανεβαίνει από τις πρώτες μέρες κιόλας οπότε θα καταλάβεις. Αν θες να κανεις τεστ πάρε ένα πρωιμης ανίχνευσης και καντο πρωί για να δειξει

Εύχομαι το καλύτερο αποτέλεσμα κοπέλα μου. Ελπίζω να σε βοήθησα λίγο 

Πεμπτουλα υβοννη μου ε? Μετά από εμένα θα έχουμε γεμάτη βδομαδουλα με νέα 

Ναι Γωγουλα μου!!!! Μαζι θα δουμε τα παιδακια μας!!!! 

Just now, vivi24 said:

Καλησπέρα κορίτσια καταρχήν ελπίζω να το γράφω σε σωστό θέμα γτ είμαι καινούρια....Θέλω την βοήθεια σας...τελευταία περίοδος 24/4 κύκλος από 30-33 μέρες...επαφές είχαμε 1-3-6-9-12-13-16/5....Από της 17 μέχρι και σήμερα έχω πρισμενο στήθος....Και σαν να μου έρχεται η περίοδος στης 9/5 ένιωσα ένα "τραβηγμα" χαμηλά...Υγρα είναι λευκά σαν γάλα να το πω.... τι γίνεται βρε κορίτσια? την ωορρηξία δεν την καταλαβαίνω λέτε να είμαι έγκυος? 

Κοριτσι μου συμφωνω με τη Γωγω μαε σε ολα! Κι εγω λεω να κανεις ενα τεστακι να ξερεις! Ευχομαι καλη επιτυχια!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη είπε:

Αντε βρε κοριτσια να φαμε τις κλωτσιες μας να μην εχουμε αναγκη τα μονιτορ τοσο πολυ...Εγω ανυπομονω για την Πεμπτη! Θα φαω παλι λιγη σοκολατα να το ξυπνησουμε!

Κοντεύει η πέμπτη συμπεθέρα!!!όλα θα είναι τέλεια ,άντε να μάθουμε κ φυλοοοο:razz:

Just now, vivi24 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια καταρχήν ελπίζω να το γράφω σε σωστό θέμα γτ είμαι καινούρια....Θέλω την βοήθεια σας...τελευταία περίοδος 24/4 κύκλος από 30-33 μέρες...επαφές είχαμε 1-3-6-9-12-13-16/5....Από της 17 μέχρι και σήμερα έχω πρισμενο στήθος....Και σαν να μου έρχεται η περίοδος στης 9/5 ένιωσα ένα "τραβηγμα" χαμηλά...Υγρα είναι λευκά σαν γάλα να το πω.... τι γίνεται βρε κορίτσια? την ωορρηξία δεν την καταλαβαίνω λέτε να είμαι έγκυος? 

Καλησπέρα κορίτσι μου!από την στιγμή που ήρθατε σε επαφή τις καλές μέρες,σίγουρα έχεις πιθανότητες.απλα προσπαθησε να μην ψάχνεις συμπτώματα γιατί κ της εγκυμοσύνης κ της περιόδου δυστυχώς μοιάζουν πολύ.με την πρώτη μέρα καθυστέρησης κάνε ένα τεστακι κ σου εύχομαι ολόψυχα να είναι θετικό!:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Κοντεύει η πέμπτη συμπεθέρα!!!όλα θα είναι τέλεια ,άντε να μάθουμε κ φυλοοοο:razz:

Καλησπέρα κορίτσι μου!από την στιγμή που ήρθατε σε επαφή τις καλές μέρες,σίγουρα έχεις πιθανότητες.απλα προσπαθησε να μην ψάχνεις συμπτώματα γιατί κ της εγκυμοσύνης κ της περιόδου δυστυχώς μοιάζουν πολύ.με την πρώτη μέρα καθυστέρησης κάνε ένα τεστακι κ σου εύχομαι ολόψυχα να είναι θετικό!:x

Ναι Μαρακι μου!!!! Αντε ουτε βδομαδα δεν εμεινε χιχιχιχι!

Just now, ΕΥΑ! said:

Να μοιραστω κατι που ειδα πριν λιγο :Ειδα στο online φυλλαδιο του λιντλ οτι την Πεμπτη θα εχει διαφορα εγκυμοσυνης κ μαξιλαρακι.

Ευακι δε λεγαμε κατι αλλο σημερα; Να παιξουμε και κανα λοττο!!

Παντως κοριτσια αν παρετε πειτε γνωμες. Σκεφτομαι κι εγω να παρω.Δεν βολευομαι καλα στον υπνο

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Να μοιραστω κατι που ειδα πριν λιγο :Ειδα στο online φυλλαδιο του λιντλ οτι την Πεμπτη θα εχει διαφορα εγκυμοσυνης κ μαξιλαρακι.

Αχ κι εγώ θα το έστελνα τώρα..με πήρε η μαμά μου κ θα πάει στην Καβάλα που έχουμε δίπλα στο σπίτι μας  κ θα έχει κ πολλά ρουχαλακια καλοκαιρινά,θα πάρει για τον μικρό.να πάτε κοριτσάκια μου,μαξιλάρι εγκυμοσύνης καλό κ φθηνο!;-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Ναι Μαρακι μου!!!! Αντε ουτε βδομαδα δεν εμεινε χιχιχιχι!

Ευακι δε λεγαμε κατι αλλο σημερα; Να παιξουμε και κανα λοττο!!

Παντως κοριτσια αν παρετε πειτε γνωμες. Σκεφτομαι κι εγω να παρω.Δεν βολευομαι καλα στον υπνο

Πραγματικα αυτο σκεφτηκα οταν το ειδα.θα το παρω την πεμπτη κ θα πω εντυπωσεις


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...