Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Faith22 είπε:

       

      Χθες είχα υπέρηχο κ είναι όλα καλά.Ειμαι στην 25η εβδομάδα κ με έχει ενημερωσει η μαία ότι δεν είναι συστηματικές οι κινήσεις των εμβρύων αυτή την εβδομάδα.Χθες αυτό δεν το συζήτησα καθόλου με τον γιατρό.Εγω όμως τα νιώθω κάθε μέρα κ σήμερα από το πρωί δεν τα είχα νιώσει κ είχε πάει 3 το μεσημέρι.Η ξαδέρφη μου πριν 3 εβδομάδες έχασε το μωρο της στις 33 εβδομάδες.Δεν το ένιωσε μια μέρα κ τελικά είχε ενδομητρίο θάνατο.Το αναφέρω για να καταλάβετε λίγο την ψυχολογία μου,θέλω δεν θέλω είναι κάτι που το σκέφτομαι κάθε μέρα.Η μαία μου το ξέρει.Στελνω λοιπόν το μεσημέρι ότι δεν έχω νιώσει τα μωρά χωρίς να της πω καλησπέρα,ήμουν στο κρεβάτι όλο το πρωί ζουμπωντας την κοιλιά μου κ ενώ ήθελα μόνο ένα μην ανησυχείς μου απαντά ότι "κακώς δεν ρώτησες τον γιατρό,είπαμε μετράμε μετά τις 32 εβδομάδες κ παρεπιπτόντως καλησπέρα τάδε" κ της απάντησα "ναι κακώς δεν ρώτησα τον γιατρό κ ρωτάω εσένα.Δεν βλάπτει λίγο ενσυναίσθηση που κ που.Καλησπερα".Απάντησα έτσι γιατί ένιωσα ειρωνεία.Λαθος μου,το ξέρω.Μου απάντησε κ εκεινη πάλι αλλα το άφησα εκεί.Δεν ξανααπαντησα.Δεν ήθελα να το συνεχίσω.

      Κ τώρα το βράδυ μου έστειλε ο γιατρός μήνυμα ότι αν δεν με καλύπτουν,να κάνω τις επιλογές μου,εννοώντας ότι μπορώ να φύγω κ να αλλάξω γιατρό,μαζί με ένα κατεβατο.

      Αυτό με πείραξε παρά πολύ.Ενιωσα ότι με διώχνει.

      Ξέρω ότι είμαι παράλογη,εκφραστείτε ελεύθερα.

       

       

      Ε βλακεία του γιατρού . Κανονικά έπρεπε να σε πάρει τηλέφωνο Κ να σε ρωτησει εάν είσαι καλά Κ γιατί μίλησες έτσι στην μαία . Τώρα μηνύματα εάν δεν σε καληπτουμε άλλαξε τη γιατρό είναι εντελώς αντιεπαγγελματικο τι είστε ζευγαρι Κ χωρίζετε . 

      Πάντως αν δεν νιώθεις κάποια μέρα τα μωρά φάε κάτι γλυκό ή πιες κάτι παγωμένο μετά από λίγο θα εμφανιστούν . Προς Θεού μην ζουλας την κοιλιά κάνει συσπάσεις . 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, MumMaria said:

Κορίτσια είπα τον άντρα μου κ μου κατέβασε τα ρούχα εγκυμοσύνης(θα μου πείτε για πού;για το σπίτι που κάθεσαι;;δεν βαριέσαι.. ) Καθόμουν κ τα τακτοποιούσα ,βασικά έδινα οδηγίες στον άντρα μου που να τα βάλει κ ο μικρός μας χαζεύε..κ δώστου τα ζουμια...πολύ συγκίνηση ..αφού ο άντρας μου λέει 'να κάνουμε κάνα διάλειμμα,θα πάθεις τιποτα' χααχαχαα

Ελα μωρε κι εγω συγκινηθηκα...Να τα φορεσεις και να τα χαρεις και μεσα στο σπιτι Μαρακι μου!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Ελα μωρε κι εγω συγκινηθηκα...Να τα φορεσεις και να τα χαρεις και μεσα στο σπιτι Μαρακι μου!!!

Ε ναι, εννοείται αυτό θα κάνω!!!δεν θα αφήσω τιποτα να με ρίξει !!!! Μετά το σούπερ ζάχαρο μου κ ας πούμε ένα καλουτσικο ραντεβού στον χειρουργό,δεν με σταματάει τίποτα!!! χααχαχα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Ε ναι, εννοείται αυτό θα κάνω!!!δεν θα αφήσω τιποτα να με ρίξει !!!! Μετά το σούπερ ζάχαρο μου κ ας πούμε ένα καλουτσικο ραντεβού στον χειρουργό,δεν με σταματάει τίποτα!!! χααχαχα!

Ετσι ακριβως!!!!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μ!!!!εχει έκπτωση 30,40,50 % στο χοντ,,,,σεντ,,,και δωρεάν μεταφορικά !για οποία ενδιαφέρεται !

@Gogo1994 κ εγώ μια μια μετράω τις εβδομάδες !!πλησιαζουμε τον 5ο με το καλό !

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσακια μου!

Χρονια πολλα για τη μερα και φυσικα εναν εορταζοντα θα τον εχετε φανταζομαι! Να τους χαιρεστε!!!! Επισης ευχομαι οι Αγιοι να μας προστατευουν και να εχουμε ολες μια τελεια και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!

Εμενα σημερα γινεται ενος ο βαφτισιμιος μου και του εγραψα ενα τραγουδι στο πιανο και το εβαλε η μαμα του και γελουσε το παιδακι μου!!! Ελπιζω του χρονου να ειμαι μαζι του εκει και με το δικο μας μωρακι!

Κοριτσια μου θελω συμβουλη! Σκασμενες φτερνες και κρεμα! Εχετε καμια που να ειναι οκ για εγκυμοσυνη; Εβαλα χτες αμυγδαλελαιο και εκανε δουλεια αλλα ειπα να ρωτησω μπας και εχετε καμια υποψιν!

Just now, demifilol said:

Καλημέρα κορίτσια μ!!!!εχει έκπτωση 30,40,50 % στο χοντ,,,,σεντ,,,και δωρεάν μεταφορικά !για οποία ενδιαφέρεται !

@Gogo1994 κ εγώ μια μια μετράω τις εβδομάδες !!πλησιαζουμε τον 5ο με το καλό !

Δημητρουλα μου ευχαριστουμε! Θα το πω στη μαμα μου γιατι αυτο συζητουσαμε χτες!!! Οτι ηθελε να παει χοντος σεντερ!!

Αχ ναι κοριτσακια μου περναει ο καιρος!!!

 @Gogo1994κοριτσακι μου σε νιωθω αναλαφρη αυτες τις μερες και χαιρομαι πολυ!!!! Ειδες η συζητηση; Ολα τα ξορκιζει! Σημερα πρωινο τί ηθελε ο Κρητικος μας; Παλι κοτατζ ή κατι πιο παραδοσιακο; Χαχαχα

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου πως είστε; 

Άλλαξα βδομάδα και κάθε φορά που αλλάζω βδομάδα είμαι χαρουμενηηη

Καλημέρα!!!και πολύ κάνεις κ χαίρεσαι!!!κοντευουμε στον 5ο κορίτσια μου!!!το πρώτο μισο το φάγαμε!!:x

Just now, demifilol είπε:

Καλημέρα κορίτσια μ!!!!εχει έκπτωση 30,40,50 % στο χοντ,,,,σεντ,,,και δωρεάν μεταφορικά !για οποία ενδιαφέρεται !

@Gogo1994 κ εγώ μια μια μετράω τις εβδομάδες !!πλησιαζουμε τον 5ο με το καλό !

Δήμητρα που είσαι;;;πώς πήγε;λέγε!!!όλα καλά στον γιατρό;;;

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου!

Χρονια πολλα για τη μερα και φυσικα εναν εορταζοντα θα τον εχετε φανταζομαι! Να τους χαιρεστε!!!! Επισης ευχομαι οι Αγιοι να μας προστατευουν και να εχουμε ολες μια τελεια και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!

Εμενα σημερα γινεται ενος ο βαφτισιμιος μου και του εγραψα ενα τραγουδι στο πιανο και το εβαλε η μαμα του και γελουσε το παιδακι μου!!! Ελπιζω του χρονου να ειμαι μαζι του εκει και με το δικο μας μωρακι!

Κοριτσια μου θελω συμβουλη! Σκασμενες φτερνες και κρεμα! Εχετε καμια που να ειναι οκ για εγκυμοσυνη; Εβαλα χτες αμυγδαλελαιο και εκανε δουλεια αλλα ειπα να ρωτησω μπας και εχετε καμια υποψιν!

Δημητρουλα μου ευχαριστουμε! Θα το πω στη μαμα μου γιατι αυτο συζητουσαμε χτες!!! Οτι ηθελε να παει χοντος σεντερ!!

Αχ ναι κοριτσακια μου περναει ο καιρος!!!

 @Gogo1994κοριτσακι μου σε νιωθω αναλαφρη αυτες τις μερες και χαιρομαι πολυ!!!! Ειδες η συζητηση; Ολα τα ξορκιζει! Σημερα πρωινο τί ηθελε ο Κρητικος μας; Παλι κοτατζ ή κατι πιο παραδοσιακο; Χαχαχα

Αχ τι καλά!!!θα σε βάλω να γράψεις κ ένα τραγούδι στον δικό μου γιο που είναι κ μουσικόφιλος!!!αχαχαχαα!να χαίρεσαι τον βαφτισιμιό σου!κι εμένα ο γιοκας μου έγινε 9 μηνών σήμερα!!!!:x

Γιορτάζει κ ο αντρουλης μου!!!!:x και η μανούλα μου(Έλενα)!! Χαμός!!!:-D

Κι εγώ αμυγδαλελαιο βάζω κ είναι κι εμένα ένα χαλι..ελπίζω να στρώσουν τώρα σιγά σιγά γιατί έρχεται καλοκαιράκι κ θα βγάλουμε τα ποδαράκια μας εξω:-D

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου!

Χρονια πολλα για τη μερα και φυσικα εναν εορταζοντα θα τον εχετε φανταζομαι! Να τους χαιρεστε!!!! Επισης ευχομαι οι Αγιοι να μας προστατευουν και να εχουμε ολες μια τελεια και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!

Εμενα σημερα γινεται ενος ο βαφτισιμιος μου και του εγραψα ενα τραγουδι στο πιανο και το εβαλε η μαμα του και γελουσε το παιδακι μου!!! Ελπιζω του χρονου να ειμαι μαζι του εκει και με το δικο μας μωρακι!

Κοριτσια μου θελω συμβουλη! Σκασμενες φτερνες και κρεμα! Εχετε καμια που να ειναι οκ για εγκυμοσυνη; Εβαλα χτες αμυγδαλελαιο και εκανε δουλεια αλλα ειπα να ρωτησω μπας και εχετε καμια υποψιν!

Δημητρουλα μου ευχαριστουμε! Θα το πω στη μαμα μου γιατι αυτο συζητουσαμε χτες!!! Οτι ηθελε να παει χοντος σεντερ!!

Αχ ναι κοριτσακια μου περναει ο καιρος!!!

 @Gogo1994κοριτσακι μου σε νιωθω αναλαφρη αυτες τις μερες και χαιρομαι πολυ!!!! Ειδες η συζητηση; Ολα τα ξορκιζει! Σημερα πρωινο τί ηθελε ο Κρητικος μας; Παλι κοτατζ ή κατι πιο παραδοσιακο; Χαχαχα

Καλημέρα Υβόννη μου είμαι καλύτερα ναι κάθε μέρα εύχομαι να κρατήσει.Τα λογικά επιχειρήματα σας με βοήθησαν πολύ και μόλις ακούω κάτι αρνητικό αμέσως κκλεινω μάτια κ αυτιά χαχαχ Βασικα πλησιάζει κ το ραντεβού μου τη Τετάρτη οπότε και για αυτό  είμαι χαρούμενη χαχαχα.Δυστυχως δε ξέρω καμμία κρεμούλα αλλά μια pepanthol φαντάζομαι θα έκανε ειδικά φτέρνες.Να χαίρεσαι το βαφτιστηρακι σου και να κάνεις όμορφες σκέψεις για του χρόνου που θα του έχεις γνωρίσει το μικρακι σου.Εμενα είναι το δεύτερο μου όνομα Κωνσταντίνα κ έχουμε κ κάποιους από τους κουμπάρους μας.Επισης έβλεπα ένα υπέροχο όνειρο κορίτσια μου.Κρατουσα αγκαλιά τον μικρό μου.Δε φαντάζεστε έχω ακόμα την αίσθηση...Σήμερα Υβόννη λιγουρευτηκαμε κουρού αλλά δε μας έκατσε με τις ώρες γιατί ήπιαμε το μαγνήσιο και δε τρώμε γαλακτοκομικα.βολευτηκαμε με απλές ταπεινές φρυγανιές με μαρμελάδα και περιμένω πως κ πως να πάει 1 να φάω τη τυροπιτουλα  μου

Just now, MumMaria είπε:

Καλημέρα!!!και πολύ κάνεις κ χαίρεσαι!!!κοντευουμε στον 5ο κορίτσια μου!!!το πρώτο μισο το φάγαμε!!:x

Δήμητρα που είσαι;;;πώς πήγε;λέγε!!!όλα καλά στον γιατρό;;;

Αχ τι καλά!!!θα σε βάλω να γράψεις κ ένα τραγούδι στον δικό μου γιο που είναι κ μουσικόφιλος!!!αχαχαχαα!να χαίρεσαι τον βαφτισιμιό σου!κι εμένα ο γιοκας μου έγινε 9 μηνών σήμερα!!!!:x

Γιορτάζει κ ο αντρουλης μου!!!!:x και η μανούλα μου(Έλενα)!! Χαμός!!!:-D

Κι εγώ αμυγδαλελαιο βάζω κ είναι κι εμένα ένα χαλι..ελπίζω να στρώσουν τώρα σιγά σιγά γιατί έρχεται καλοκαιράκι κ θα βγάλουμε τα ποδαράκια μας εξω:-D

Μαρία μου να τους χαίρεσαι όλους 

Και του χρόνου να γιορτάζετε όλοι μαζί με τη τέλεια προσθήκη στην οικογένεια σας τη μπεμπουλα σας

Να πάρεις μια γεμάτη αγκαλιά το γιοκα σου να σου δώσει δύναμη κ αισιοδοξία.


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα Υβόννη μου είμαι καλύτερα ναι κάθε μέρα εύχομαι να κρατήσει.Τα λογικά επιχειρήματα σας με βοήθησαν πολύ και μόλις ακούω κάτι αρνητικό αμέσως κκλεινω μάτια κ αυτιά χαχαχ Βασικα πλησιάζει κ το ραντεβού μου τη Τετάρτη οπότε και για αυτό  είμαι χαρούμενη χαχαχα.Δυστυχως δε ξέρω καμμία κρεμούλα αλλά μια pepanthol φαντάζομαι θα έκανε ειδικά φτέρνες.Να χαίρεσαι το βαφτιστηρακι σου και να κάνεις όμορφες σκέψεις για του χρόνου που θα του έχεις γνωρίσει το μικρακι σου.Εμενα είναι το δεύτερο μου όνομα Κωνσταντίνα κ έχουμε κ κάποιους από τους κουμπάρους μας.Επισης έβλεπα ένα υπέροχο όνειρο κορίτσια μου.Κρατουσα αγκαλιά τον μικρό μου.Δε φαντάζεστε έχω ακόμα την αίσθηση...Σήμερα Υβόννη λιγουρευτηκαμε κουρού αλλά δε μας έκατσε με τις ώρες γιατί ήπιαμε το μαγνήσιο και δε τρώμε γαλακτοκομικα.βολευτηκαμε με απλές ταπεινές φρυγανιές με μαρμελάδα και περιμένω πως κ πως να πάει 1 να φάω τη τυροπιτουλα  μου

Μαρία μου να τους χαίρεσαι όλους 

Και του χρόνου να γιορτάζετε όλοι μαζί με τη τέλεια προσθήκη στην οικογένεια σας τη μπεμπουλα σας

Να πάρεις μια γεμάτη αγκαλιά το γιοκα σου να σου δώσει δύναμη κ αισιοδοξία.

Αχ σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!! μακάρι του χρόνου να είμαστε όλοι μαζί κ να γιορτάζουμε!!!:x

Α πουλάκι μου..Τετάρτη ε;;κοντεύεις..σούπερ!!θα δεις τον γιο σου,τι καλαααα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Αχ σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!! μακάρι του χρόνου να είμαστε όλοι μαζί κ να γιορτάζουμε!!!:x

Α πουλάκι μου..Τετάρτη ε;;κοντεύεις..σούπερ!!θα δεις τον γιο σου,τι καλαααα!!!

Ναιιι και μόνο που σκέφτομαι ότι θα έχει μεγαλώσει κ θα βλέπω πάλι κινήσεις τρελαίνομαι 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Gogo1994 είπε:

Ναιιι και μόνο που σκέφτομαι ότι θα έχει μεγαλώσει κ θα βλέπω πάλι κινήσεις τρελαίνομαι 

Γωγώ στην β επιπέδου να δεις..που θα δεις κ φατσακι κανονικά!!!έκλεισες ραντεβού;;

Αααα κ χρόνια πολλά για το ονοματάκι σου!!!μην το σνομπαρουμε παιδιά κ το δεύτερο όνομα,έτσι;:-P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Γωγώ στην β επιπέδου να δεις..που θα δεις κ φατσακι κανονικά!!!έκλεισες ραντεβού;;

Αααα κ χρόνια πολλά για το ονοματάκι σου!!!μην το σνομπαρουμε παιδιά κ το δεύτερο όνομα,έτσι;:-P

Ευχαριστώωωω πολύ Μαράκι μου φυσικά δε το σνομπαρουμε διπλα δωράκια χαχαχα

οχι δεν έκλεισα ακόμα λογικά θα μου πει τη Τετάρτη να κλείσω.πρις τέλος Ιούνη μου βγαίνει η ημερομηνία από όσο υπολογιζω

Ήθελα να σας ρωτήσω κορίτσια υπάρχει και μια εξέταση A test αυτή την κάνουμε τώρα; 

  • Χαχα 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Καλημέρα!!!και πολύ κάνεις κ χαίρεσαι!!!κοντευουμε στον 5ο κορίτσια μου!!!το πρώτο μισο το φάγαμε!!:x

Δήμητρα που είσαι;;;πώς πήγε;λέγε!!!όλα καλά στον γιατρό;;;

Αχ τι καλά!!!θα σε βάλω να γράψεις κ ένα τραγούδι στον δικό μου γιο που είναι κ μουσικόφιλος!!!αχαχαχαα!να χαίρεσαι τον βαφτισιμιό σου!κι εμένα ο γιοκας μου έγινε 9 μηνών σήμερα!!!!:x

Γιορτάζει κ ο αντρουλης μου!!!!:x και η μανούλα μου(Έλενα)!! Χαμός!!!:-D

Κι εγώ αμυγδαλελαιο βάζω κ είναι κι εμένα ένα χαλι..ελπίζω να στρώσουν τώρα σιγά σιγά γιατί έρχεται καλοκαιράκι κ θα βγάλουμε τα ποδαράκια μας εξω:-D

Χρονια πολλα σε ολους σας!!!!!!!!! Φυσικα θα γραψω τραγουδι στο γαμπρο μου (ή στον αδερφο της νυφης μου αναλογα τι θα δουμε την Πεμπτη χαχαχα)!!!!

Οκ θα συνεχισω αμυγδαλελαιο και ας ελπισουμε να κανει δουλεια!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Ευχαριστώωωω πολύ Μαράκι μου φυσικά δε το σνομπαρουμε διπλα δωράκια χαχαχα

οχι δεν έκλεισα ακόμα λογικά θα μου πει τη Τετάρτη να κλείσω.πρις τέλος Ιούνη μου βγαίνει η ημερομηνία από όσο υπολογιζω

Ήθελα να σας ρωτήσω κορίτσια υπάρχει και μια εξέταση A test αυτή την κάνουμε τώρα; 

Παλιά κάναμε την Α test κ την β επιπέδου.μετα ουσιαστικά πήρε την θέση της η αυχενική που έχουμε ήδη κάνει εμείς.οποτε τώρα μένει η β επιπέδου κ η Doppler που κι αυτη όλοι οι γιατροί δεν την έχουν υποχρεωτική.

Just now, Υβόννη είπε:

Χρονια πολλα σε ολους σας!!!!!!!!! Φυσικα θα γραψω τραγουδι στο γαμπρο μου (ή στον αδερφο της νυφης μου αναλογα τι θα δουμε την Πεμπτη χαχαχα)!!!!

Οκ θα συνεχισω αμυγδαλελαιο και ας ελπισουμε να κανει δουλεια!

Έχεις ξαφνικά διαίσθηση ότι θα είναι αγοράκι;;;;λες;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Καλημέρα Υβόννη μου είμαι καλύτερα ναι κάθε μέρα εύχομαι να κρατήσει.Τα λογικά επιχειρήματα σας με βοήθησαν πολύ και μόλις ακούω κάτι αρνητικό αμέσως κκλεινω μάτια κ αυτιά χαχαχ Βασικα πλησιάζει κ το ραντεβού μου τη Τετάρτη οπότε και για αυτό  είμαι χαρούμενη χαχαχα.Δυστυχως δε ξέρω καμμία κρεμούλα αλλά μια pepanthol φαντάζομαι θα έκανε ειδικά φτέρνες.Να χαίρεσαι το βαφτιστηρακι σου και να κάνεις όμορφες σκέψεις για του χρόνου που θα του έχεις γνωρίσει το μικρακι σου.Εμενα είναι το δεύτερο μου όνομα Κωνσταντίνα κ έχουμε κ κάποιους από τους κουμπάρους μας.Επισης έβλεπα ένα υπέροχο όνειρο κορίτσια μου.Κρατουσα αγκαλιά τον μικρό μου.Δε φαντάζεστε έχω ακόμα την αίσθηση...Σήμερα Υβόννη λιγουρευτηκαμε κουρού αλλά δε μας έκατσε με τις ώρες γιατί ήπιαμε το μαγνήσιο και δε τρώμε γαλακτοκομικα.βολευτηκαμε με απλές ταπεινές φρυγανιές με μαρμελάδα και περιμένω πως κ πως να πάει 1 να φάω τη τυροπιτουλα  μου

Μαρία μου να τους χαίρεσαι όλους 

Και του χρόνου να γιορτάζετε όλοι μαζί με τη τέλεια προσθήκη στην οικογένεια σας τη μπεμπουλα σας

Να πάρεις μια γεμάτη αγκαλιά το γιοκα σου να σου δώσει δύναμη κ αισιοδοξία.

Γωγουλα Κωνσταντινα μας χρονια πολλα!!!!! Και του χρονου να γιορταζεις με τον αγορακι σου αγκαλια και να εισαι η πιο γλυκια μανουλα!

Αχ τι ομορφο το ονειρο σου!!!! Ανατριχιασα! Να κρατησεις κοριτσακι μου αυτη την αισθηση ολη μερα ευχομαι!

Ταπεινες φρυγανιες ε; Δεν πειραζει πρεπει να ειναι προσαρμοστικος ο μικρος! Χαχαχαχα! Σε μια ωρα ομως θα ερθει η στιγμη για την κουρου!!!!!!! Θυσια κανει η μανα με το μαγνησιο, τί να κανουμε;

Just now, MumMaria said:

Παλιά κάναμε την Α test κ την β επιπέδου.μετα ουσιαστικά πήρε την θέση της η αυχενική που έχουμε ήδη κάνει εμείς.οποτε τώρα μένει η β επιπέδου κ η Doppler που κι αυτη όλοι οι γιατροί δεν την έχουν υποχρεωτική.

Έχεις ξαφνικά διαίσθηση ότι θα είναι αγοράκι;;;;λες;

Κι εγω ειχα την ιδια απορια με τη Γωγω! Ευχαριστουμε Μαρακι!

Οχι, ισα ισα καναμε χτες την επιστημονικη μεθοδο με το ψαλιδι και το μαχαιρι και βγηκε ψαλιδι! Απλα κραταω μια πισινη να μη με παρει ο κοσμος με τις πετρες που ειμαι ενα βημα να πλεξω ροζ ζιπουνακια χαχαχα! Αληθεια δεν εχω προτιμηση απλα μου εχει κολλησει οτι ειναι κοριτσακι! Θα μαθουμε ελπιζω! Αν δε μαθουμε και τωρα ε τί να πω;

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...