Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

πρίν από 34 λεπτά , Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου!

Χρονια πολλα για τη μερα και φυσικα εναν εορταζοντα θα τον εχετε φανταζομαι! Να τους χαιρεστε!!!! Επισης ευχομαι οι Αγιοι να μας προστατευουν και να εχουμε ολες μια τελεια και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!

Εμενα σημερα γινεται ενος ο βαφτισιμιος μου και του εγραψα ενα τραγουδι στο πιανο και το εβαλε η μαμα του και γελουσε το παιδακι μου!!! Ελπιζω του χρονου να ειμαι μαζι του εκει και με το δικο μας μωρακι!

Κοριτσια μου θελω συμβουλη! Σκασμενες φτερνες και κρεμα! Εχετε καμια που να ειναι οκ για εγκυμοσυνη; Εβαλα χτες αμυγδαλελαιο και εκανε δουλεια αλλα ειπα να ρωτησω μπας και εχετε καμια υποψιν!

Δημητρουλα μου ευχαριστουμε! Θα το πω στη μαμα μου γιατι αυτο συζητουσαμε χτες!!! Οτι ηθελε να παει χοντος σεντερ!!

Αχ ναι κοριτσακια μου περναει ο καιρος!!!

 @Gogo1994κοριτσακι μου σε νιωθω αναλαφρη αυτες τις μερες και χαιρομαι πολυ!!!! Ειδες η συζητηση; Ολα τα ξορκιζει! Σημερα πρωινο τί ηθελε ο Κρητικος μας; Παλι κοτατζ ή κατι πιο παραδοσιακο; Χαχαχα

Να χαίρεσαι το παλικάρακι  το μικρό !!!!κ ευχομαι του χρόνου ολοι μαζί να σβήσετε τα κεράκια !!!

 

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Καλημερα κοριτσια!! Χρονια πολλα Γωγουλα και σε οσες αλλες γιορταζουν η εχουν εορταζοντες! Εγω εχω τη μανουλα μου κ την γλυκια μου βαφτιστηρα! Επισης αυριο εχω ραντεβου με τον γιατρο το απογευμα κ ειμαι super happy :)

Να τους χαίρεσαι και να απολαύσεις το αυριανό σου ραντεβού με το μπεμπέ !!

Just now, Gogo1994 είπε:

Έχει να κάνει με το εργαστήριο βρε Δέσποινα δε νομίζω να πρέπει να ανησυχείς για αυτό

Χρόνια σου πολλά και καλα κοπέλα μου !!τα καλύτερα κ του χρόνου με μια γεμάτη αγκαλιά!!

Just now, Evitheodorou είπε:

Γειά σας κορίτσια χρόνια πολλά σε οσες γιορτάζουν κ σε όσες έχουν εορταζοντες..δεν σας προλαβαίνω πολλά νέα μαζεμένα..Μαρακι Περαστικά εύχομαι κ όλα να πάνε καλά..καλά αποτελέσματα σε όλες όσες θα πάνε για εξεταση!!Δέσποινα υπομονή με τα αποτελέσματα θα βγουν κ θα ησυχασεις.

κορίτσια λέτε να πειράζει που εφάγα λίγο ζαμπόν?ο γιατρός μου είπε γαλοπούλα βραστή μόνο τώρα ελπίζω να μην πειράζει πάρα πολύ.

Γεια σου Ευη μου !με μια φορά και δυο δεν έχεις πρόβλημα κοπέλα μου !ετσι κ αλλιώς κάθε μήνα σχεδόν κανεις εξετάσεις αίματος !μην αγχώνεσαι ,ολα καλα !

Just now, Despoina Mar είπε:

Χμμμ Ανχωνομαι στο να πάρω εγώ, δεν ξέρω σκέφτομαι ότι δεν έχει σημασία ουσιαστικά η εξέταση αλλά τ ανχος γ ν ξέρω απλά.. Θ δω θ περιμένω κ αύριο κ ίσως πάρω αλλιώς τ Τρίτη από κοντά.. :oops: @MumMaria αχ δεν ξέρω Γωγακι μ είπαν σίγουρα ότι θ πάνε Αμερική, ξέρω ότι κάποια πάνε κ Κύπρο γ ν δούμε!! @Gogo1994

Δέσποινα μου εμένα βγήκαν σε 7μερες και εγώ συμφωνω με την Μαρία να πάρεις ένα τηλ εστω αυριο!μαλλον παίζει ρόλο και με ποιες εταιρείες μεταφοράς συνεργάζεται το κάθε εργαστήριο !εκανες τόση υπομονη ,,,λίγο έμεινε !!

πρίν από 30 λεπτά , MumMaria είπε:

Καλημέρα!!!και πολύ κάνεις κ χαίρεσαι!!!κοντευουμε στον 5ο κορίτσια μου!!!το πρώτο μισο το φάγαμε!!:x

Δήμητρα που είσαι;;;πώς πήγε;λέγε!!!όλα καλά στον γιατρό;;;

Αχ τι καλά!!!θα σε βάλω να γράψεις κ ένα τραγούδι στον δικό μου γιο που είναι κ μουσικόφιλος!!!αχαχαχαα!να χαίρεσαι τον βαφτισιμιό σου!κι εμένα ο γιοκας μου έγινε 9 μηνών σήμερα!!!!:x

Γιορτάζει κ ο αντρουλης μου!!!!:x και η μανούλα μου(Έλενα)!! Χαμός!!!:-D

Κι εγώ αμυγδαλελαιο βάζω κ είναι κι εμένα ένα χαλι..ελπίζω να στρώσουν τώρα σιγά σιγά γιατί έρχεται καλοκαιράκι κ θα βγάλουμε τα ποδαράκια μας εξω:-D

Να χαίρεσαι τους δυο πιο σημαντικούς ανθρώπους στη ζωη σου !!!Και το αστεράκι σου το γλυκό που μεγαλώνει όλο κ πιο πολύ !

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 2

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Evitheodorou είπε:

Γειά σας κορίτσια χρόνια πολλά σε οσες γιορτάζουν κ σε όσες έχουν εορταζοντες..δεν σας προλαβαίνω πολλά νέα μαζεμένα..Μαρακι Περαστικά εύχομαι κ όλα να πάνε καλά..καλά αποτελέσματα σε όλες όσες θα πάνε για εξεταση!!Δέσποινα υπομονή με τα αποτελέσματα θα βγουν κ θα ησυχασεις.

κορίτσια λέτε να πειράζει που εφάγα λίγο ζαμπόν?ο γιατρός μου είπε γαλοπούλα βραστή μόνο τώρα ελπίζω να μην πειράζει πάρα πολύ.

Αν είναι ψημένο βρε Εύη μου όχι.εγω τα απέφευγα όλα ακόμα κ γαλοπούλα τους 3 μήνες αλλά τώρα ξεθαρεψα κ παίρνω κ ψητή κ βραστή

Just now, demifilol είπε:

Να χαίρεσαι το παλικάρακι  το μικρό !!!!κ ευχομαι του χρόνου ολοι μαζί να σβήσετε τα κεράκια !!!

 

Να τους χαίρεσαι και να απολαύσεις το αυριανό σου ραντεβού με το μπεμπέ !!

Χρόνια σου πολλά και καλα κοπέλα μου !!τα καλύτερα κ του χρόνου με μια γεμάτη αγκαλιά!!

Γεια σου Ευη μου !με μια φορά και δυο δεν έχεις πρόβλημα κοπέλα μου !ετσι κ αλλιώς κάθε μήνα σχεδόν κανεις εξετάσεις αίματος !μην αγχώνεσαι ,ολα καλα !

Δέσποινα μου εμένα βγήκαν σε 7μερες και εγώ συμφωνω με την Μαρία να πάρεις ένα τηλ εστω αυριο!μαλλον παίζει ρόλο και με ποιες εταιρείες μεταφοράς συνεργάζεται το κάθε εργαστήριο !εκανες τόση υπομονη ,,,λίγο έμεινε !!

Ευχαριστώ Δήμητρα μου του χρόνου ελπίζω να νιώθω όπως στο όνειρο μου που τον κρατούσα αγκαλιά

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Αν είναι ψημένο βρε Εύη μου όχι.εγω τα απέφευγα όλα ακόμα κ γαλοπούλα τους 3 μήνες αλλά τώρα ξεθαρεψα κ παίρνω κ ψητή κ βραστή

Ευχαριστώ Δήμητρα μου του χρόνου ελπίζω να νιώθω όπως στο όνειρο μου που τον κρατούσα αγκαλιά

Πιστεύω θα νιώθεις ακόμα καλύτερα κ από το όνειρο σου !!!

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Ναιιι το σκέφτομαι συνέχεια

Κ εγώ την έχω δει στον ύπνο μ κ πραγματικα η αίσθηση είναι υπέροχη !!η πραγματικότητα όμως θα μας συγκινήσει πολύ περισσσοτερο !!

  • Μου αρέσει 3

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΕΥΑ! said:

Καλημερα κοριτσια!! Χρονια πολλα Γωγουλα και σε οσες αλλες γιορταζουν η εχουν εορταζοντες! Εγω εχω τη μανουλα μου κ την γλυκια μου βαφτιστηρα! Επισης αυριο εχω ραντεβου με τον γιατρο το απογευμα κ ειμαι super happy :)

Ευακι μου να χαιρεσαι μανουλα και πνευματικη κορουλα!!! Με το καλο αυριο να μας πεις νεα απο το μπεμπάκι σου!!!

Just now, Despoina Mar said:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Χρόνια πολλά Γωγακι με υγεία!! Κ να χαιρόμαστε όποιον έχουμε η κάθε μια..εμενα γιορτάζει η ανηψούλα μ (Ελενη)..κ εγώ έχω ραντεβού την Τρίτη..σμρ είναι 10 εργάσιμες για την νιπτ κ έχω σκάσει κυριολεκτικά.. με τα σαββατοκύριακα είναι πολύ παραπάνω.. άντε ν δούμε.. εύχομαι όμορφα νέα κ στα κορίτσια π έχουν ραντεβου:)

Δεσποινακι μου να χαιρεσαι την ανηψια! Θα βγει η νιπτ πού θα παει; Αργουν αυτα τα εργαστηρια γενικα...Διαβασα που ειπαν τα κοριτσια να παρεις τηλεφωνο. Μηπως να το εκανες σημερα-αυριο μηπως γλιτωσεις αναμονη το σκ; Ολα καλα θα ειναι αλλα να φυγει το αγχος επιτελους!!!

Just now, Evitheodorou said:

Γειά σας κορίτσια χρόνια πολλά σε οσες γιορτάζουν κ σε όσες έχουν εορταζοντες..δεν σας προλαβαίνω πολλά νέα μαζεμένα..Μαρακι Περαστικά εύχομαι κ όλα να πάνε καλά..καλά αποτελέσματα σε όλες όσες θα πάνε για εξεταση!!Δέσποινα υπομονή με τα αποτελέσματα θα βγουν κ θα ησυχασεις.

κορίτσια λέτε να πειράζει που εφάγα λίγο ζαμπόν?ο γιατρός μου είπε γαλοπούλα βραστή μόνο τώρα ελπίζω να μην πειράζει πάρα πολύ.

Ευουλα μου δεν πειραζει μια φορα αληθεια. Ειδικα δευτερο τριμηνο νομιζω φιλτραρει καλυτερα ο πλακουντας! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 15/5/2020 at 9:46 ΜΜ, MumMaria είπε:

Άντε καλή αρχή κοπέλα μου,εμείς στην αρχή ζοριστηκαμε λίγο αλλά τώρα τα τσακίζει όλα!!χαχααχα!ναι αγοράκι έχω κοντά 9 μηνών κ τώρα περιμένω κ την κόρη!!:x

Καλή επιτυχία γλυκιά μου κ κουράγιο με τα συμπτώματα!!!να μου πεις κ πητ κ φύλο να συμπληρώσω το πινακακι!!!!!:x

ευχαριστώ κοπέλα μου!Και όπως το ειπες,ζοριζομαστε λιγάκι..Αλλά που θα πάει,θα φάει!χαχα είναι με τις μέρες της,χθες ας πούμε,έφαγε περισσότερο!Σήμερα ελάχιστα!Ίσως φταίει και το εμβόλιο που κάναμε χθες!Για να δούμε!μπράβο στο αστεράκι σου που τα τσακίζει όλα!να τον φωνάξουμε να κάνει λίγα μαθήματα στην δικιά μου!χαχαχαχ:x

  • Χαχα 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

Γειά σας κορίτσια χρόνια πολλά σε οσες γιορτάζουν κ σε όσες έχουν εορταζοντες..δεν σας προλαβαίνω πολλά νέα μαζεμένα..Μαρακι Περαστικά εύχομαι κ όλα να πάνε καλά..καλά αποτελέσματα σε όλες όσες θα πάνε για εξεταση!!Δέσποινα υπομονή με τα αποτελέσματα θα βγουν κ θα ησυχασεις.

κορίτσια λέτε να πειράζει που εφάγα λίγο ζαμπόν?ο γιατρός μου είπε γαλοπούλα βραστή μόνο τώρα ελπίζω να μην πειράζει πάρα πολύ.

Κοπέλα μου εγώ χθες παρειγγειλα κρέπα για να γιορτάσω το ζάχαρο κ είχα κ ζαμπόν,οπότε μην ανησυχείς:-D

Just now, Nektarinaki είπε:

ευχαριστώ κοπέλα μου!Και όπως το ειπες,ζοριζομαστε λιγάκι..Αλλά που θα πάει,θα φάει!χαχα είναι με τις μέρες της,χθες ας πούμε,έφαγε περισσότερο!Σήμερα ελάχιστα!Ίσως φταίει και το εμβόλιο που κάναμε χθες!Για να δούμε!μπράβο στο αστεράκι σου που τα τσακίζει όλα!να τον φωνάξουμε να κάνει λίγα μαθήματα στην δικιά μου!χαχαχαχ:x

Σίγουρα παίζει ρόλο κ το εμβόλιο γλυκιά μου.να έχεις υπομονή κ θα βρεις το κουμπί της,κάποια παιδάκια θέλουν περισσότερο χρόνο.εμας πχ είναι γκουρμεδιαρης,βρήκαμε με πολλές προσπάθειες κάποιες συνταγές που του αρέσουν κ του κάνουμε αυτά.να μην την πιέσεις,αν δεν τρώει ακόμα πολύ,δώσε γαλατάκι.μια χαρά θα πάει,είμαι σίγουρη!!;-)

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε;;εγώ εκανα τις δύο συνεδρίες μου για σήμερα κ πήγα κάτω στο κομμωτήριο γιατί δεν είχε ψυχή λόγω βροχής κ έκανα τις ανταύγειες μου!!!το ευχαριστηθηκα!!!σουλουπωθηκε λιγο κ το μαλλί μου!!χααχαχα

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;;εγώ εκανα τις δύο συνεδρίες μου για σήμερα κ πήγα κάτω στο κομμωτήριο γιατί δεν είχε ψυχή λόγω βροχής κ έκανα τις ανταύγειες μου!!!το ευχαριστηθηκα!!!σουλουπωθηκε λιγο κ το μαλλί μου!!χααχαχα

Μπραβοοοο ρε Μαρία μου τέλεια θα έγιναν.Εγω μόλις έφαγα ένα μικρό κομματάκι ταρτουλα με φρουτάκια κ μισό κοκακι κ μισό πουρακι αχαχχχα απο μισα για να μη νιώθω τύψεις.ε η γιορτουλα μου είναι

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MumMaria είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;;εγώ εκανα τις δύο συνεδρίες μου για σήμερα κ πήγα κάτω στο κομμωτήριο γιατί δεν είχε ψυχή λόγω βροχής κ έκανα τις ανταύγειες μου!!!το ευχαριστηθηκα!!!σουλουπωθηκε λιγο κ το μαλλί μου!!χααχαχα

Αχ τ ωραία κ εγώ την άλλη Τετάρτη έχω τ πρώτη πρόβα γτ μαλλιά κ επιτέλους θ τ περιποιηθώ..εγώ χτύπησα μισή σοκολάτα υγείας πριν δεν μ άρεσε κ τώρα δεν μπορούσα ν σταματήσω χαχα

  • Μου αρέσει 2

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Κορίτσια μου τι κάνετε;;εγώ εκανα τις δύο συνεδρίες μου για σήμερα κ πήγα κάτω στο κομμωτήριο γιατί δεν είχε ψυχή λόγω βροχής κ έκανα τις ανταύγειες μου!!!το ευχαριστηθηκα!!!σουλουπωθηκε λιγο κ το μαλλί μου!!χααχαχα

Με γεια το μαλλακι !!!!! Να το χαρεις ευχομαι!!!! Ειναι ανανεωση το μαλλι η αληθεια ειναι!

Just now, Gogo1994 said:

Μπραβοοοο ρε Μαρία μου τέλεια θα έγιναν.Εγω μόλις έφαγα ένα μικρό κομματάκι ταρτουλα με φρουτάκια κ μισό κοκακι κ μισό πουρακι αχαχχχα απο μισα για να μη νιώθω τύψεις.ε η γιορτουλα μου είναι

Μιαμ ολα τελεια μου ακουγονται! Ηθελα κι εγω γλυκο σημερα αλλα λογω αργιας εδω ειναι ολα κλειστα οποτε εστυψα ενα χυμο πορτοκαλι χαχαχα!

Just now, Despoina Mar said:

Αχ τ ωραία κ εγώ την άλλη Τετάρτη έχω τ πρώτη πρόβα γτ μαλλιά κ επιτέλους θ τ περιποιηθώ..εγώ χτύπησα μισή σοκολάτα υγείας πριν δεν μ άρεσε κ τώρα δεν μπορούσα ν σταματήσω χαχα

Αχ με το καλο η προβα!!!!

Σοκολατα υγειας δε σου αρεσε πριν την εγκυμοσυνη Δεσποινακι ή εννοεις οτι δε σου αρεσε η πρωτη δαγκωνια αλλα συνεχισες;

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Με γεια το μαλλακι !!!!! Να το χαρεις ευχομαι!!!! Ειναι ανανεωση το μαλλι η αληθεια ειναι!

Μιαμ ολα τελεια μου ακουγονται! Ηθελα κι εγω γλυκο σημερα αλλα λογω αργιας εδω ειναι ολα κλειστα οποτε εστυψα ενα χυμο πορτοκαλι χαχαχα!

Ααα ακούγεται τέλειο υποκατάστατο δροσερός δροσερός 

Βασικά τα δοκιμάζω κ όλα μπας κ κάτι του αρέσει πολύ κ δώσει σημα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Ααα ακούγεται τέλειο υποκατάστατο δροσερός δροσερός 

Βασικά τα δοκιμάζω κ όλα μπας κ κάτι του αρέσει πολύ κ δώσει σημα

Κοιτα σιγουρα με το γλυκακι θα κουνιεται!! Λογικα επειδη ειναι και το πρωτο μας παιδακι ειναι πιο σκληρα τα τοιχωματα της μητρας! Αλλα νομιζω θα κανει τουμπες τωρα!!!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Μπραβοοοο ρε Μαρία μου τέλεια θα έγιναν.Εγω μόλις έφαγα ένα μικρό κομματάκι ταρτουλα με φρουτάκια κ μισό κοκακι κ μισό πουρακι αχαχχχα απο μισα για να μη νιώθω τύψεις.ε η γιορτουλα μου είναι

Καλά έκανες κοπέλα μου!!!φάε κ για μας ένα γλυκό!!!ε να μην το γιορτάσεις βρε αδελφέ;;:grin:

Just now, Despoina Mar είπε:

Αχ τ ωραία κ εγώ την άλλη Τετάρτη έχω τ πρώτη πρόβα γτ μαλλιά κ επιτέλους θ τ περιποιηθώ..εγώ χτύπησα μισή σοκολάτα υγείας πριν δεν μ άρεσε κ τώρα δεν μπορούσα ν σταματήσω χαχα

Αχαχααχαχα!!!έτσι είναι άμα.κοβεος τα γλυκά,μετά η σοκολάτα υγείας σου φαίνεται παραδεισένια!!!εμένα πάντως είναι από τα αγαπημένα μου γλυκά!!!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...