Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, ΕΥΑ! said:

Πραγματικα αυτο σκεφτηκα οταν το ειδα.θα το παρω την πεμπτη κ θα πω εντυπωσεις

Ναι να μας πεις!!!!! Και η κοπελα που μου κανει γιογκα ειπε οτι ειναι πολυ καλο για το σωμα μας.


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Gogo1994 είπε:

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση...Έχω και ακόμα ένα παιδάκι 4.5 χρονών...Δεν είχα ιδιαίτερα σύμπτωματα , μας έτυχε και κάπως απότομα στο καπάκι ετοιμασίες κ.α και δεν πρόλαβα να καταλάβω  και πολλά...! Ελπίζω να έπιασαν τόπο οι προσπάθειες αυτή την φορά :) Με τα υγρά η αλήθεια είναι δεν μπορώ να καταλάβω και πολλά γτ τώρα δίνω βάση... Gogo  του 94 είσαι? ή τυχαία το όνομα ? 

 

Συγχωρέστε με ακριβώς δεν ξέρω που απαντάω ή τυχόν κάποιο λάθος να το σβήσω σήμερα ξεκίνησα !!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Εχει κ ωραιο προγραμμα το μεγκα με Θεοδωριδου κοριτσια ,δεν ξερω αν σας αρεσει! Το προβλημα ειναι πως ακους  Νατασσα ξεροσφυρι;:razz::razz:

Αχχχ πάλι καλά που μου θυμισεςςςς 

Το θυμόμουν κ τώρα το είχα ξεχάσει. Αφού δε μπορούμε να πιούμε ας φάμε κάτι χαχαχχα

  • Χαχα 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια, μόλις τώρα σας βρήκα!!! Είμαι η Ανθή 26 χρονών και μετά από αρκετή προσπάθεια περιμένουμε το πρώτο μας παιδάκι! Διανύω την 16η εβδομάδα! Με έχουν δώσει ΠΗΤ 7/11 ποιες είναι μαζί μ??? Υπολογίζουμε ότι η σύλληψη έγινε Αγίου Βαλεντίνου! 14/2 και βάση με τα λεγόμενα της αδερφής μου αυτόν τον μήνα γεννιούνται αγόρια... Χάχα εγώ όντων έχω αγοράκι το είδαμε εχθές! Ποιες είναι μαζί μου και τι είναι τα παιδάκια σας??? Καλή τελιωμηνη εγκυμοσύνη σε όλες μας! Και καλή μας λευτεριά!!!!! Με το καλό να τα κρατήσουμε στις αγγαλιες μας!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, ΕΥΑ! είπε:

Τωρα γυριζουμε απο τον γιατρο,ζωηρο το ζουζουνι μου.κουνουσε χερακια ποδαρακια κ μετα απο καποια ωρα μας γυρισε πλατη χαχα. Το κουρασαμε λεει κ ο γιατρος ας το αφησουμε στην ησυχια του. Πολυ χαρηκα σημερα!πηρα τα πανω μου!ειδε κ τις εξετασεις μου ,του αιματος μια χαρα ολα!

Ζωηρό το μπεμπέ !!!χαιρομαι που είναι ολα καλα !!υπομονη μέχρι τον επόμενο υπέρηχο !!

Just now, demifilol είπε:

Ζωηρό το μπεμπέ !!!χαιρομαι που είναι ολα καλα !!υπομονη μέχρι τον επόμενο υπέρηχο !!

@Eirini1988 Ειρηνη μ ελπιζω να είσαι καλύτερα σήμερα !

@Υβόννηπλησιαζουν όντως οι μέρες,,,αγωνιούμε μαζί σου !!

@MumMaria Μαράκι η εργασιοθεραπεια είναι το κατάλληλο φαρμακο στην περίπτωση μας !ευχομαι να μπορείς να δουλεύεις από το σπίτι !

Καλημερα σε ολα τα κορίτσια !!τα νέα μου λοιπον :χθες όλη μέρα είχα έναν κόμπο στον οισοφάγο ,δυσπεψία ;καούρα ;παλινδρόμηση;ούτε κ εγώ κατάλαβα !!Επισης ,κάτι σαν να νιώθω μέσα μου ότι κινείται !αλλα ακόμα Δ είναι έντονο !Ειμαι ήρεμη ,χαρούμενη ,Γτ ο τράχηλος μ παραμένει σταθερός !Ευχομαι να έρθει η στιγμή που θα ψάχνω κ εγώ μαζί σας πραγματάκια για την μικρή !Τελος,έκλεισα ραντεβού για τον υπέρηχο β επ στις 25-06 (Ισως συναντήσω την πρόεδρο μας,Μαρία )Και ανυπομονώ να φτάσουμε σε αυτό το το στάδιο !

Just now, Anthi93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, μόλις τώρα σας βρήκα!!! Είμαι η Ανθή 26 χρονών και μετά από αρκετή προσπάθεια περιμένουμε το πρώτο μας παιδάκι! Διανύω την 16η εβδομάδα! Με έχουν δώσει ΠΗΤ 7/11 ποιες είναι μαζί μ??? Υπολογίζουμε ότι η σύλληψη έγινε Αγίου Βαλεντίνου! 14/2 και βάση με τα λεγόμενα της αδερφής μου αυτόν τον μήνα γεννιούνται αγόρια... Χάχα εγώ όντων έχω αγοράκι το είδαμε εχθές! Ποιες είναι μαζί μου και τι είναι τα παιδάκια σας??? Καλή τελιωμηνη εγκυμοσύνη σε όλες μας! Και καλή μας λευτεριά!!!!! Με το καλό να τα κρατήσουμε στις αγγαλιες μας!

Καλημέρα Άνθη !καλωηρθες στην ομάδα μας !να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη!!ειμαστε πολλές κοπέλες με πητ αρχές Νοεμβρίου !Εγώ είμαι στις 4-11 κ περιμένω κοριτσάκι !!με το καλό και σε σένα κοπέλα μου !!

  • Μου αρέσει 3

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anthi93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, μόλις τώρα σας βρήκα!!! Είμαι η Ανθή 26 χρονών και μετά από αρκετή προσπάθεια περιμένουμε το πρώτο μας παιδάκι! Διανύω την 16η εβδομάδα! Με έχουν δώσει ΠΗΤ 7/11 ποιες είναι μαζί μ??? Υπολογίζουμε ότι η σύλληψη έγινε Αγίου Βαλεντίνου! 14/2 και βάση με τα λεγόμενα της αδερφής μου αυτόν τον μήνα γεννιούνται αγόρια... Χάχα εγώ όντων έχω αγοράκι το είδαμε εχθές! Ποιες είναι μαζί μου και τι είναι τα παιδάκια σας??? Καλή τελιωμηνη εγκυμοσύνη σε όλες μας! Και καλή μας λευτεριά!!!!! Με το καλό να τα κρατήσουμε στις αγγαλιες μας!

Καλημερα και καλωσηρθες στην ομαδουλα μας Ανθή μου

Έχουμε πολλά κοινά είμαι κι εγώ 26 κ είμαι 16 κ 2 εβδομάδων. Συγχαρητήρια για το αγοράκι σου με το καλό να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου. Αγοράκι έχω και εγώ με πητ 5-11.

Αυτο με τον Αγιο Βαλεντίνο κ εγώ σκέφτομαι ότι τότε μπορεί να έγινε η σύλληψη 

Από συμπτώματα πως είσαι? Β επιπέδου έχεις κλείσει? 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια!!!!

@demifilol Είμαι πολύ καλύτερα σήμερα. Ξύπνησα μες στην ενέργεια. Θα το πάω χαλαρά όμως γιατί δεν είμαι για άλλες τρομάρες. Αχ κορίτσι μου πραγματικά εύχομαι να είναι το μωράκι σου αυτό που νιώθεις!! Εγώ ακόμα περιμένω να μου δώσει σημάδι.. Όλα θα πάνε καλά και όλες μαζί θα συζητάμε για αγορές τον άλλο μήνα.. Εγώ έχω ραντεβού για β επιπέδου 24/6.

@Anthi93 καλωσήρθες κορίτσι μου! Μικρούλα μαμά κι εσυ.. Κι άλλο ένα αγοράκι στην παρέα μας!! Τι ωραία! Εγώ είμαι 17 εβδομάδων σήμερα με ΠΗΤ 31/10, είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη και περιμένω κι εγώ αγοράκι.. 

  • Μου αρέσει 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημερα κορίτσια!!!!

@demifilol Είμαι πολύ καλύτερα σήμερα. Ξύπνησα μες στην ενέργεια. Θα το πάω χαλαρά όμως γιατί δεν είμαι για άλλες τρομάρες. Αχ κορίτσι μου πραγματικά εύχομαι να είναι το μωράκι σου αυτό που νιώθεις!! Εγώ ακόμα περιμένω να μου δώσει σημάδι.. Όλα θα πάνε καλά και όλες μαζί θα συζητάμε για αγορές τον άλλο μήνα.. Εγώ έχω ραντεβού για β επιπέδου 24/6.

@Anthi93 καλωσήρθες κορίτσι μου! Μικρούλα μαμά κι εσυ.. Κι άλλο ένα αγοράκι στην παρέα μας!! Τι ωραία! Εγώ είμαι 17 εβδομάδων σήμερα με ΠΗΤ 31/10, είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη και περιμένω κι εγώ αγοράκι.. 

Να προσεχείς ναι καλύτερα πιο χαλαρά !!επειδη είναι η πρώτη σου φορά ,Ισως αργήσει να τον νιώσεις !!Τι καλα !!έχεις μια μέρα πριν από εμένα β επιπέδου ,,,Αντε να έρθουν εκείνες οι μέρες !!

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anthi93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, μόλις τώρα σας βρήκα!!! Είμαι η Ανθή 26 χρονών και μετά από αρκετή προσπάθεια περιμένουμε το πρώτο μας παιδάκι! Διανύω την 16η εβδομάδα! Με έχουν δώσει ΠΗΤ 7/11 ποιες είναι μαζί μ??? Υπολογίζουμε ότι η σύλληψη έγινε Αγίου Βαλεντίνου! 14/2 και βάση με τα λεγόμενα της αδερφής μου αυτόν τον μήνα γεννιούνται αγόρια... Χάχα εγώ όντων έχω αγοράκι το είδαμε εχθές! Ποιες είναι μαζί μου και τι είναι τα παιδάκια σας??? Καλή τελιωμηνη εγκυμοσύνη σε όλες μας! Και καλή μας λευτεριά!!!!! Με το καλό να τα κρατήσουμε στις αγγαλιες μας!

Καλημερα Ανθη κ καλως ορισες!:)εγω ειμαι στην 15η εβδ,Πητ στις 14/11 κ περιμενω κ εγω αγορακι


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anthi93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, μόλις τώρα σας βρήκα!!! Είμαι η Ανθή 26 χρονών και μετά από αρκετή προσπάθεια περιμένουμε το πρώτο μας παιδάκι! Διανύω την 16η εβδομάδα! Με έχουν δώσει ΠΗΤ 7/11 ποιες είναι μαζί μ??? Υπολογίζουμε ότι η σύλληψη έγινε Αγίου Βαλεντίνου! 14/2 και βάση με τα λεγόμενα της αδερφής μου αυτόν τον μήνα γεννιούνται αγόρια... Χάχα εγώ όντων έχω αγοράκι το είδαμε εχθές! Ποιες είναι μαζί μου και τι είναι τα παιδάκια σας??? Καλή τελιωμηνη εγκυμοσύνη σε όλες μας! Και καλή μας λευτεριά!!!!! Με το καλό να τα κρατήσουμε στις αγγαλιες μας!

Καλημέρα κοπέλα μ..κ εγώ είμαι 26 χρονών.. κ επίσης η σύλληψη κ εμένα είναι τότε μόνο π την τελευταία φορά μ τ άλλαξαν κ μ έδωσαν πητ 5.11 εμένα μ είπαν γ κοριτσάκι αλλά δεν είναι σίγουρο...την Τρίτη έχω πάλι ραντεβού γ ν δουμε


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημερα και καλωσηρθες στην ομαδουλα μας Ανθή μου

Έχουμε πολλά κοινά είμαι κι εγώ 26 κ είμαι 16 κ 2 εβδομάδων. Συγχαρητήρια για το αγοράκι σου με το καλό να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου. Αγοράκι έχω και εγώ με πητ 5-11.

Αυτο με τον Αγιο Βαλεντίνο κ εγώ σκέφτομαι ότι τότε μπορεί να έγινε η σύλληψη 

Από συμπτώματα πως είσαι? Β επιπέδου έχεις κλείσει? 

Είχα μια υπέροχη εγκυμοσύνη δόξα τον Θεό! Χωρίς αναγούλες εμετούς, μόνο λίγο υπνηλία ένιωθα στις αρχές κ τώρα αϋπνία... Χάχαχα, με πείραζε το σίδηρο π έπινα το zaofer έπαιρνα κ μόνο τότε είχα κάνει εμετό! Το αλλάξαμε εχθες π πήγαμε στον γιατρό! Β επιπέδου δεν έκλεισα ακόμα θα πάρω να κλείσω όπως κ την αυχενική περίπου 4 βδομάδες νοριτερα! Εσύ πως είσαι από συμπτώματα?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anthi93 είπε:

Είχα μια υπέροχη εγκυμοσύνη δόξα τον Θεό! Χωρίς αναγούλες εμετούς, μόνο λίγο υπνηλία ένιωθα στις αρχές κ τώρα αϋπνία... Χάχαχα, με πείραζε το σίδηρο π έπινα το zaofer έπαιρνα κ μόνο τότε είχα κάνει εμετό! Το αλλάξαμε εχθες π πήγαμε στον γιατρό! Β επιπέδου δεν έκλεισα ακόμα θα πάρω να κλείσω όπως κ την αυχενική περίπου 4 βδομάδες νοριτερα! Εσύ πως είσαι από συμπτώματα?

Ακριβώς τα ίδια δεν είχα και εγώ εμετούς 

Μόνο καούρες στο στομάχι κ υπνηλία πολύ κούραση πόνο στη μέση κ συχνοουρια

Τωρα και εγώ έχω λίγο θέμα με τον ύπνο. Εχω ραντεβού τη Τετάρτη κ λογικά θα κλείσω τότε για β επιπέδου σιγά σιγά 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...