Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, dec-e said:

      Καλησπέρα! Εγώ νιώθω πολύ ευγνώμων που υπάρχει αυτή η μέθοδος κ μετάνιωσα που δεν έκανα νωρίτερα εξωσωματική. Νιώθω ότι ήταν πολύ πιο ψυχοφθόρο που ερχότανε κάθε μήνα η περίοδος κ απογοητευομουν. Βέβαια δεν τα κατάφερα από την 1η φορά με την εξωσωματική, όμως και πάλι είμαι πολύ χαρούμενη που έχω τα παιδάκια μου. Πριν τις εξωσωματικές είχα κάνει κ σπερματέγχυση η οποία δεν πέτυχε, κ δε θεωρώ ότι ήταν λιγότερο ψυχοφθόρα διαδικασία. 

      Όσο κ να σου φαίνεται βουνό, όταν μπεις στο χορό προχωράνε τα πράγματα, κ κάθε βήμα είναι μια νίκη, που οδηγεί στον στόχο! Εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσεις να κάνεις κ να σου έρθουν όλα όσο πιο απλά γίνεται!

      Ne enoite kai egw xerome p ixarxoun enalaxtikes lisis gia tin ipogonimotita .. apla kseris den einai mono i anamoni psixofthora einai kai to oti prp na mpis se diadikasia eksosomatikis afto kai an einai anipofora dld den pisteva pote oti tha xriasto na peraso apo afti tin diadikasia kai niotho kapos.. oles to viosame pistevo .. alla an einai i teleftea epilogi tha to kanoume thelontas kai mi.. euxaristo gia tin apantisi sou ☺️

      2 hours ago, Kathrin17 said:

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

      Ne akrivos se aftin tin fasi vriskome tis arnisis oti oloi mporoun kai emis oxi kai kapos erxete to parapono .. an einai i teleftea epilogi tha to kanoume thelw polli na kano ena moro an me aksiosi o theos vevea .. euxaristo polli gia tis simvouli su ☺️

      14 minutes ago, Jamie said:

      κοριτσι μου καλησπερα επειδη ειχα βρεθει στην θεση σου ακριβως πριν λιγα χρονια εχοντας πολυκυστικες αλλα ελαφριας μορφης συνδρομο και ο συζυγος προβλημα με το σπερμα η γνωμη μου ειναι να προχωρησεις σε εξωσωματικη και εμενα τα ιδια ποσοστα μου εδιναν και επιασα με την πρωτη φορα(ειναι βεβαια κ θεμα τυχης)και τωρα κοιταω το γιο μου και δεν το μετανιωνω καθολου.Σιγουρα βεβαια να κανεις αυτο που νιωθεις εσυ πιο ανετα γιατι ειναι δικο σου το σωμα και μονο εσυ εχεις λογο πανω σε αυτο.Δεν ειναι και τοσο φοβερη σαν διαδικασια φαντασου θα πηγαινα παλι με χαρα αν ηθελα δευτερο!!ευχομαι να πανε ολα καλα με οτι αποφασισεις!!

      Ne tha sizitiso kalitera me ton sizigo mou kai tha doume ti tha apofasisoume .. alla nomizo tha pame akoma mia fora gia spermatexisi dipli aftin tin fora kai an den petixi tha proxorisoume me eksosomatiki .. o theos na sas exei kala euxaristo gia tis sivoule su .. tha sas enimeroso gia oti apofasiso. ☺️

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, MumMaria είπε:

Ευχαριστώ ,μια χαρά είμαι.κι εγω ετσι θα το κάνω.με παρεούλα ή θα τρώω μετά κανονικό πρωινό κ μετά θα φεύγω από το μικροβιολογικό.χααχαχαχ

Βρε σε λίγο ολες θα το ακούσετε κ μετά όταν θα παραμεγαλωσει σε στιγμές θα σας ταράζει τόσο,που θα λες 'άσε με λιγάκι να κοιμηθω' εγώ προς τον ένατο,είχα κανονικά εξωγκωματα στην κοιλιά,έχω κ βιντεάκια,ήταν το πόδι του ,το χέρι του κ κορίτσια πονουσα όταν το έκανε αυτό ,σιγά σιγά με το χέρι μου το σκουντουσα αυτό το σημείο που εξείχε κ άλλαζε θέση.αλλα ωραία εμπειρία,αφού μετά κάνα μήνα που γέννησα,ακόμα χαιδευα την άδεια μου κοιλια:x

Ευχαριστώ πολύ γλυκούλα μου!!!θα βρεις το κουμπί της εσύ..δεν σε φοβάμαι..σε λίγο θα την ακούσεις την τσουπρα σου..καλά πάντως κορίτσια μην φανταστείτε ότι χθες κατάλαβα κίνηση κ έτσι πήγε όλο το βράδυ,έτσι;(το λέω για να μην φρικαρει καμία κοπέλα) ούτε όλο το βράδυ ούτε όλο το πρωί.κ τωρα μπορεί να ξαναεμφανιστεί η δεσποινίς μετά από κάνα δυο μέρες.ειναι φυσιολογικό αυτό τον πρώτο καιρό.

Αααα!επίσης μου έστειλαν τα αποτελέσματα των εξετάσεων,ο σίδηρος 33 αλλά το περίμενα οπότε ξεκίνησα βιταμινουλα,η d όλως περιέργως μια χαρά κ οοοολα τα υπολοιπα:x ζάχαρο 83 παρακαλώ κ γλυκοζυλιωμενη 5 ,εντός ορίων κ χαμηλά!αυτό το χάρηκα !

Τέλειες οι εξετάσεις σου !!!!λιγο ο αιματοκρίτης σου ,,,αλλα με τη βιταμίνη θα είσαι καλα !!!αντε να δούμε τι θα σου πει κ ο χειρουργός !!κ για το ζάχαρο τι να πω ;;!!!πιο τέλεια δεν γίνεται !!

Just now, Papakι είπε:

Διαδικτυακές μου φιλες και μανουλες καλημέρα!!!! Σας διαβάζω καθημερινά, εννοείται και χαίρομαι για όλα τα καλά που ακουω...να σας πω και τα δικα μου νέα μου,λοιπον...χτε έκανα μια μικροεπεμβαση για να ανοιχτεί και να καθαριστεί(αδειάσει) ένα απόστημα που έβγαλα στην ευαίσθητη περιοχη και όλα πήγαν καλά..ανακουφιστηκα κ σταμάτησα να πονάω...από τη δυσκοιλιότητα ήταν είπε ο γιατρός!!!Επίσης οι αναγουλες συνεχίζονται και το στομάχι μου συνεχίζει να με πονάει κι έντονα μάλιστα συν του ότι νιώθω και συχνά αδυναμία κ ψιλοζαλαδα!!!Τελος...ΦΥΣΙΚΑ δεν άντεξα να περιμένω μέχρι τις 28 και πήγα σήμερα στο γιατρό...όλα είναι μια χαρά...το μωράκι μεγαλώνει..ο πλακούντας μου ανέβηκε και μάλλον θα έχουμε κορούλα!!!!!Δε βρίσκει πουλί ο γιατρός μας!χαχχαχα!!!Μου σταμάτησε τα utrogestan και μου ξεκίνησε ασβέστιο και σίδηρο!!

Υπέροχα τα νέα σου !!!με το καλό η κορούλα σου λοιπον !!!περαστικα σου ευχομαι ,,πάει πέρασε κ αυτό και θα περάσουν κ οι αναγούλες σου ,υπομονη !!!

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Papakι said:

Διαδικτυακές μου φιλες και μανουλες καλημέρα!!!! Σας διαβάζω καθημερινά, εννοείται και χαίρομαι για όλα τα καλά που ακουω...να σας πω και τα δικα μου νέα μου,λοιπον...χτε έκανα μια μικροεπεμβαση για να ανοιχτεί και να καθαριστεί(αδειάσει) ένα απόστημα που έβγαλα στην ευαίσθητη περιοχη και όλα πήγαν καλά..ανακουφιστηκα κ σταμάτησα να πονάω...από τη δυσκοιλιότητα ήταν είπε ο γιατρός!!!Επίσης οι αναγουλες συνεχίζονται και το στομάχι μου συνεχίζει να με πονάει κι έντονα μάλιστα συν του ότι νιώθω και συχνά αδυναμία κ ψιλοζαλαδα!!!Τελος...ΦΥΣΙΚΑ δεν άντεξα να περιμένω μέχρι τις 28 και πήγα σήμερα στο γιατρό...όλα είναι μια χαρά...το μωράκι μεγαλώνει..ο πλακούντας μου ανέβηκε και μάλλον θα έχουμε κορούλα!!!!!Δε βρίσκει πουλί ο γιατρός μας!χαχχαχα!!!Μου σταμάτησε τα utrogestan και μου ξεκίνησε ασβέστιο και σίδηρο!!

Καλο μας παπακι σε σκεφτομασταν πολυ!!! Λεω το τρελαναν το κοριτσι μας τα ελληνικα στρατα και το χασαμε!!!!!!!

Αχ το ατιμο το αποστημα, ευτυχως στο καθαρισε και τελειωσε! Ξερω τον πονο...Παει τωρα και να μην ξαναρθει!!!

Τι τελεια νεα με το μωρακι σου!!!!! Μια κουκλιτσα λοιπον περιμενουμε να ερθει στην αγκαλιτσα σας!!!!!!!!!!! Γ αληθεια ειναι πως η ελλειψη σε πουλι κοριτσι σημαινει χιχιχιχχι!Μπραβο και με τον πλακουντα!!! Αντε κοριτσια μου και εις ανωτερα σε ολες που τον περιμενετε να ανεβει! Χαιρομαι πολυ για σενα κοριτσι μου!!!

 

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Τέλειες οι εξετάσεις σου !!!!λιγο ο αιματοκρίτης σου ,,,αλλα με τη βιταμίνη θα είσαι καλα !!!αντε να δούμε τι θα σου πει κ ο χειρουργός !!κ για το ζάχαρο τι να πω ;;!!!πιο τέλεια δεν γίνεται !!

Υπέροχα τα νέα σου !!!με το καλό η κορούλα σου λοιπον !!!περαστικα σου ευχομαι ,,πάει πέρασε κ αυτό και θα περάσουν κ οι αναγούλες σου ,υπομονη !!!

Περιμένω πόση ώρα στην κλινική κ γίνεται χαμός.βηχει κάποιος κ τρέμω.αντε να μπω να τελειώνω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Τέλειες οι εξετάσεις σου !!!!λιγο ο αιματοκρίτης σου ,,,αλλα με τη βιταμίνη θα είσαι καλα !!!αντε να δούμε τι θα σου πει κ ο χειρουργός !!κ για το ζάχαρο τι να πω ;;!!!πιο τέλεια δεν γίνεται !!

Υπέροχα τα νέα σου !!!με το καλό η κορούλα σου λοιπον !!!περαστικα σου ευχομαι ,,πάει πέρασε κ αυτό και θα περάσουν κ οι αναγούλες σου ,υπομονη !!!

@Υβόννη την βλέπω να την πάω για πάλη/πυγμαχία με αυτές τις κινήσεις και ο μπαμπάς θα λέει όχι όχι η κόρη μου είναι  για μπαλέτο!!Χαχαχχά

Just now, MumMaria είπε:

Περιμένω πόση ώρα στην κλινική κ γίνεται χαμός.βηχει κάποιος κ τρέμω.αντε να μπω να τελειώνω.

Δ έχουμε κρούσματα στη θεσνικη μην αγχώνεσαι τόσο πολύ !!!θα τελειώσεις σε λίγο !θα πλυθείς πολύ καλα μετά κ ολα καλα !


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γυρισα από τον γιατρό.μου έδωσε ένα τύπου αυτοκολλητακι να βάλω για δύο βδομάδες για γύρω από την περιοχή κ να μένει στεγνό.αν μετά τις δύο εβδομάδες συνεχίσει κ δεν περάσει,το ξανά συζητάμε.αν δεν ήμουν έγκυος,μου είπε ότι θα μου έκανε τοπική αναισθησία ,θα το σκάλιζε κ θα τελείωνε εκεί.αλλα επειδή αυτό είναι μικροεπεμβαση θα επρεπε να μου δώσει προληπτικά αντιβίωση πριν κ μετά κ αντιφλεγμονώδη,καλύτερα να δούμε αν θα κάνει τον κύκλο του με αυτόν τον τρόπο.χλωμο το κόβω αλλά για να δούμε.αυτα...:-P

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MumMaria είπε:

Κορίτσια γυρισα από τον γιατρό.μου έδωσε ένα τύπου αυτοκολλητακι να βάλω για δύο βδομάδες για γύρω από την περιοχή κ να μένει στεγνό.αν μετά τις δύο εβδομάδες συνεχίσει κ δεν περάσει,το ξανά συζητάμε.αν δεν ήμουν έγκυος,μου είπε ότι θα μου έκανε τοπική αναισθησία ,θα το σκάλιζε κ θα τελείωνε εκεί.αλλα επειδή αυτό είναι μικροεπεμβαση θα επρεπε να μου δώσει προληπτικά αντιβίωση πριν κ μετά κ αντιφλεγμονώδη,καλύτερα να δούμε αν θα κάνει τον κύκλο του με αυτόν τον τρόπο.χλωμο το κόβω αλλά για να δούμε.αυτα...:-P

Ωραία ,το παρακολουθείς και αυτό !σου ευχομαι να περάσει σύντομα με αυτον τον τρόπο !και εάν δεν ,θα βρείτε κάποια άλλη λύση !η θα περιμένεις να γεννήσεις κ να το κανεις τότε !

  • Ευχαριστώ 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κορίτσια γυρισα από τον γιατρό.μου έδωσε ένα τύπου αυτοκολλητακι να βάλω για δύο βδομάδες για γύρω από την περιοχή κ να μένει στεγνό.αν μετά τις δύο εβδομάδες συνεχίσει κ δεν περάσει,το ξανά συζητάμε.αν δεν ήμουν έγκυος,μου είπε ότι θα μου έκανε τοπική αναισθησία ,θα το σκάλιζε κ θα τελείωνε εκεί.αλλα επειδή αυτό είναι μικροεπεμβαση θα επρεπε να μου δώσει προληπτικά αντιβίωση πριν κ μετά κ αντιφλεγμονώδη,καλύτερα να δούμε αν θα κάνει τον κύκλο του με αυτόν τον τρόπο.χλωμο το κόβω αλλά για να δούμε.αυτα...:-P

Καλύτερα να το προσπαθήσετε έτσι πρώτα Μαρία μου άντε περαστικά να φύγει να τελειώνεις

πρίν από 23 λεπτά , Papakι είπε:

Διαδικτυακές μου φιλες και μανουλες καλημέρα!!!! Σας διαβάζω καθημερινά, εννοείται και χαίρομαι για όλα τα καλά που ακουω...να σας πω και τα δικα μου νέα μου,λοιπον...χτε έκανα μια μικροεπεμβαση για να ανοιχτεί και να καθαριστεί(αδειάσει) ένα απόστημα που έβγαλα στην ευαίσθητη περιοχη και όλα πήγαν καλά..ανακουφιστηκα κ σταμάτησα να πονάω...από τη δυσκοιλιότητα ήταν είπε ο γιατρός!!!Επίσης οι αναγουλες συνεχίζονται και το στομάχι μου συνεχίζει να με πονάει κι έντονα μάλιστα συν του ότι νιώθω και συχνά αδυναμία κ ψιλοζαλαδα!!!Τελος...ΦΥΣΙΚΑ δεν άντεξα να περιμένω μέχρι τις 28 και πήγα σήμερα στο γιατρό...όλα είναι μια χαρά...το μωράκι μεγαλώνει..ο πλακούντας μου ανέβηκε και μάλλον θα έχουμε κορούλα!!!!!Δε βρίσκει πουλί ο γιατρός μας!χαχχαχα!!!Μου σταμάτησε τα utrogestan και μου ξεκίνησε ασβέστιο και σίδηρο!!

Μπράβο παπάκι με το καλό το κοριτσάκι σου σε χάσαμε και σε σκεφτόμασταν.περαστικα με το απόστημα

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Ωραία ,το παρακολουθείς και αυτό !σου ευχομαι να περάσει σύντομα με αυτον τον τρόπο !και εάν δεν ,θα βρείτε κάποια άλλη λύση !η θα περιμένεις να γεννήσεις κ να το κανεις τότε !

Κι εγώ αυτό σκεφτόμουν,μακάρι να φύγει αλλά κ να μην φύγει μήπως μπορώ να το τρεναρω μέχρι να γεννησω:razz:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κι εγώ αυτό σκεφτόμουν,μακάρι να φύγει αλλά κ να μην φύγει μήπως μπορώ να το τρεναρω μέχρι να γεννησω:razz:

Η αδερφή μ είχε ένα θέμα στο δάχτυλο του χεριού της κατά την κυηση !το τρεναρε μέχρι την γεννά !εκανε κρυοπηξιες κ κάτι εναλλακτικά !βεβαια είναι κάτι διαφορετικό από το δικό σου !αλλα μπορείς κ εσυ να το αντιμετωπίσεις με κάποιους τρόπους !ας ελπίσουμε να φύγει από μόνο του !

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κορίτσια γυρισα από τον γιατρό.μου έδωσε ένα τύπου αυτοκολλητακι να βάλω για δύο βδομάδες για γύρω από την περιοχή κ να μένει στεγνό.αν μετά τις δύο εβδομάδες συνεχίσει κ δεν περάσει,το ξανά συζητάμε.αν δεν ήμουν έγκυος,μου είπε ότι θα μου έκανε τοπική αναισθησία ,θα το σκάλιζε κ θα τελείωνε εκεί.αλλα επειδή αυτό είναι μικροεπεμβαση θα επρεπε να μου δώσει προληπτικά αντιβίωση πριν κ μετά κ αντιφλεγμονώδη,καλύτερα να δούμε αν θα κάνει τον κύκλο του με αυτόν τον τρόπο.χλωμο το κόβω αλλά για να δούμε.αυτα...:-P

Θετικές σκεψειςςςς,ακόλουθα τις οδηγίες κ πιστευω θ περασειιιι:D

  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MumMaria said:

Κορίτσια γυρισα από τον γιατρό.μου έδωσε ένα τύπου αυτοκολλητακι να βάλω για δύο βδομάδες για γύρω από την περιοχή κ να μένει στεγνό.αν μετά τις δύο εβδομάδες συνεχίσει κ δεν περάσει,το ξανά συζητάμε.αν δεν ήμουν έγκυος,μου είπε ότι θα μου έκανε τοπική αναισθησία ,θα το σκάλιζε κ θα τελείωνε εκεί.αλλα επειδή αυτό είναι μικροεπεμβαση θα επρεπε να μου δώσει προληπτικά αντιβίωση πριν κ μετά κ αντιφλεγμονώδη,καλύτερα να δούμε αν θα κάνει τον κύκλο του με αυτόν τον τρόπο.χλωμο το κόβω αλλά για να δούμε.αυτα...:-P

Ωραια Μαρακι μου!!! Εγω πιστευω οτι θα περασει τελικα!!!! Τουλαχιστον σε παρακολουθει ο γιατρος τωρα. Αντε να φυγει και αυτο απο τη μεση!

  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

@MumMaria Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι...στο λέω εγώ που πήγα να τρελαθώ με το απόστημα π έβγαλα...η επιστήμη έχει προχωρήσει τόσο πολύ που και επέμβαση τελικά να κάνεις,υπάρχουν αντιβιωσεις που επιτρέπονται...είναι πιο ελαφριές θα λέγαμε..μια τέτοια παίρνω κι εγώ κι κ γιατρός Μ είπε δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα!!!Προσπάθησε πρώτα όπως σου είπε ο χειρουργός κ μετά βλέπετε...Πονάς κι όλας;;;Εγώ ας πούμε δε μπορούσα να περπατήσω..ούτε να καθίσω..οπότε η μικροεπεμβασουλα ήταν μονόδρομος!!!


n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

@MumMaria Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι...στο λέω εγώ που πήγα να τρελαθώ με το απόστημα π έβγαλα...η επιστήμη έχει προχωρήσει τόσο πολύ που και επέμβαση τελικά να κάνεις,υπάρχουν αντιβιωσεις που επιτρέπονται...είναι πιο ελαφριές θα λέγαμε..μια τέτοια παίρνω κι εγώ κι κ γιατρός Μ είπε δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα!!!Προσπάθησε πρώτα όπως σου είπε ο χειρουργός κ μετά βλέπετε...Πονάς κι όλας;;;Εγώ ας πούμε δε μπορούσα να περπατήσω..ούτε να καθίσω..οπότε η μικροεπεμβασουλα ήταν μονόδρομος!!!

Πονάω όταν το ακουμπάω.πχ στα σεντόνια που κοιμάμαι ή αν φοράω κάλτσα.σημερα πχ πήγα με πέδιλο ανοιχτό κ ήμουν οκ.θα φανεί,δεν αγχώνομαι..όπως είπε κ η Υβόννη το μόνο άγχος μου ήταν να είναι οκ το μωρό,από την στιγμή που το παρακολουθεί γιατρός κ μου έδωσε την εναλλακτική αυτή των δύο εβδομάδων,θα το κάνω κ βλεπουμε.μαλλον εσύ ζοριζοσουν πιο πολύ κοπέλα μου,εμένα κ ο πόνος ανεκτός είναι.εγω ειχα σκοπό να το αφήσω μετά που γεννήσω αλλά με αγχωσε ο γυναικολόγος μου κ ο άντρας μου να πάω να το δω.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , MumMaria είπε:

Κορίτσια γυρισα από τον γιατρό.μου έδωσε ένα τύπου αυτοκολλητακι να βάλω για δύο βδομάδες για γύρω από την περιοχή κ να μένει στεγνό.αν μετά τις δύο εβδομάδες συνεχίσει κ δεν περάσει,το ξανά συζητάμε.αν δεν ήμουν έγκυος,μου είπε ότι θα μου έκανε τοπική αναισθησία ,θα το σκάλιζε κ θα τελείωνε εκεί.αλλα επειδή αυτό είναι μικροεπεμβαση θα επρεπε να μου δώσει προληπτικά αντιβίωση πριν κ μετά κ αντιφλεγμονώδη,καλύτερα να δούμε αν θα κάνει τον κύκλο του με αυτόν τον τρόπο.χλωμο το κόβω αλλά για να δούμε.αυτα...:-P

Περαστικά Μαράκι μου!! Όλα καλά θα πάνε!! Καλά έκανες και πήγες να το παρακολουθείς..ποτέ δεν ξέρεις και ειδικά στη φάση που βρισκόμαστε όλες τώρα! Μακάρι να μη χρειαστεί περαιτέρω παρέμβαση και να ξεμπερδέψεις με το αυτοκόλλητο.

  • Ευχαριστώ 1

xFySp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια είπα τον άντρα μου κ μου κατέβασε τα ρούχα εγκυμοσύνης(θα μου πείτε για πού;για το σπίτι που κάθεσαι;;δεν βαριέσαι.. ) Καθόμουν κ τα τακτοποιούσα ,βασικά έδινα οδηγίες στον άντρα μου που να τα βάλει κ ο μικρός μας χαζεύε..κ δώστου τα ζουμια...πολύ συγκίνηση ..αφού ο άντρας μου λέει 'να κάνουμε κάνα διάλειμμα,θα πάθεις τιποτα' χααχαχαα

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...