Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      καλημεραα κορίτσια ! μ κάνανε πάλι ντοπλερ , άψογο ήταν! αύριο μπαίνω 33 εβδομάδων και το μωράκι είναι σχεδόν 2 κιλά! ο τράχηλος σταθερός στα 1.9-2 απλώς είπε ο γιατρός αν βγάλω τον όρο θα γεννήσω ! ο εμβρυολογος είπε αν αντέξω 10 ημέρες θα είναι το ιδανικό ! τι λύσεις εχω δεν ξέρω γιατί για μ@@@ 10 ημέρες παραπάει. 

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακια μου ομορφα βλεπω κεφι στην ομαδα!

Δεσποινακι @Despoina Mar εμεις σημερα θα βγουμε για φαγητο! Ουαουυυυυ! Συγκλονιστικη στιγμη! Εχουμε να βγουμε απο το Φλεβαρη!!! Σκεφτομαι ηδη τί να φορεσω! Οποτε το μεσημερι θα κανουμε αυγουλακια με σαλατα για να μη μας πεσει βαρια η εξοδος! 

Συμπεθερουλα μου @MumMariaπεραστικουλια σου και παλι. Σε σκεφτομαι πολυ αλλα λεω ασε την να χαλαρωσει μην την εχουμε με τις οθονες! Βρε ειδες η νυφη; Ειναι κουνιστη! Και ταιριαζει μς τον αγαπημενο της και αυτος στριμωγμενος!!! Χιχιχιχι

 

 

Γωγουλα τι ειναι αυτα; Κρητη ειστε και τρωτε παπαρδελες; Φαε εκει ενα ντακος!!! Χαχαχα! Οποτε ερχομαι τσακιζω ντακος και χορτα! Ο αδερφος μου θελει να πηγαινουμε για μπεργκερ και κατι τετοια και εγω θελω Κρητικο φαι!!!

Αχ Μαρακι μου εχω απειρο αγχος για τη β'επιπεδου...Κανω την ανετη αλλα εχω αγχος μεγαλο! Δεν ξερω γιατι! Ειναι σημαντικη εξεταση λενε ολοι και αυτο το "σημαντικη" με αγχωνει! Μακαρι αν ερθει και ο αντρας μου μαζι...Και να δει το παιδακι μας αλλα και για συμπαρασταση...Ελπιζω ο εμβρυολογος να ειναι λιγο πιο ανθρωπινος γιατι αν για 30' δεν μιλαει και δεν εξηγει θα τρελαθω χαχαχα!

Φρόντισε να την χαρείς την εξέταση!!!όλα θα είναι σούπερ κ εσύ θα χαζεύεις τον αντράκο σου!μακάρι κ ο άντρας σου μαζί!είναι πολύ ξεχωριστή στιγμη,την θυμάμαι πολύ έντονα..κ είχα στο προσκεφάλι κ τον καλό μου.μακαρι να μας αφήσουν κ τώρα.

Τώρα για την έξοδο δεν έχω λόγια...καλά κάνεις..!!φορα ένα όμορφο φορεματακι,κραγιονακι,μαλλί!αχ αχ!ρομαντικό ραντεβού ,μου αρέσει πολύ!:x μακάρι να σας κάνει κ καλό καιρό κ όχι καμία βροχα:evil: αλλά όπως κ να χει θα τα περάσετε τέλεια!!

Εμένα οι άντρες μου βολταρουν κ εγώ σπίτι με αλλεργίες!μου αρέσει όμως που έβαψα τα νύχια στα πόδια!!!τα 9 από τα 10 !το άλλο το έχω μπανταρισμενο!αχαχαααχα!να μπορούσα να ανεβάσω μια φωτό,θα γελούσαμε!!

Just now, Gogo1994 είπε:

Τετάρτηηη ναι 

:x

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, MumMaria είπε:

Καλημέρα ευα μου!πως νιώθεις σήμερα;;ελπίζω να ξεκουράζεσαι,έτσι;;

Βάζω κάθε δύο ώρες όρο μάτια,μύτη κ εναλλάξ κάνω με πετσετουλα κ κατσαρόλα εισπνοές με τους ατμούς.κοιμηθηκα άστα να πάνε.αλλα πιστεύω σε 2-3 μέρες θα στρώσω μωρέ ή τουλάχιστον θα είμαι καλύτερα..

Καλημέρα κοπέλα μου,σίγουρα δεν θα είναι κάτι ανησυχητικό αφού όταν ξαπλώνεις,δεν πονάς.κατι μυϊκό το πιο πιθανό.ολα τετωνονται σιγά σιγά κ εκεί οπότε λογικό να μας χτυπάει σε διάφορα σημεία..υπομονή κ ξαναπροσπάθησε με χαλαρές κινήσεις κ διαφορετικό τρόπο να σηκωθείς ή έστω να είσαι καθιστή να δεις αν σε ενοχλεί ακόμα..

Καλημέρα συμπεθερα !ισχύει όντως κ αυτό που λες με το κεφάλι κ ενώ μου φαινόταν όντως απίστευτο από 20η εβδομάδα να στριμώχνονται,τις προάλλες μου είπε ο γιατρός ότι η καημένη χτυπιέται κ δεν έχει άλλο χώρο(!!!) Από τώρα!!!! Αλλά επειδή είναι δραστήρια κάπου χωσανε το κεφαλάκι,το ποπουδακο τους κ ενοχλεί!οπότε @Papakι μπορεί να είναι κ από αυτό!

Καλημέρα κ στην δεύτερη συμπεθέρα μου!!:-D πώς είσαι;;;πρώτα σωματικά;κ μετά ψυχολογικά;ποτέ ξανά έχεις υπέρηχο τωρα;θα ξανακάνεις κ καλλιέργεια τότε;

Γωγώ καλημέρα.σκεφτομουν χθες αυτό που έλεγες για τον πλακούντα κ ότι το σκέφτεσαι λιγάκι κ ήθελα να σου πω ότι το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πεις τον εμβρυολογο μιας κ κοντεύει η β επιπέδου να σε δει κ κολπικά κ να σου πει πού ακριβώς είναι ο πλακούντας κ αν υπάρχει πρόβλημα.γιατι πολύ φοβάμαι ότι μπορεί απλά να είναι χαμηλά(που αυτό δεν σημαινει κ κάτι) κ τζάμπα να σε φοβίζει με την υπερβολή της η καλή σου η γυναικολογος:P πχ κι εμένα τώρα θεωρείται ακόμα χαμηλά,αλλά δεν είναι πια επικίνδυνο,μπορώ να κάνω τα περισσότερα πράγματα χωρίς άγχος,βέβαια όχι βάρη κ σκυψιματα πολλά που όμως ούτως ή άλλως δεν τα κάνεις στην εγκυμοσύνη.κ μου είπε ο γιατρός ότι είναι πιθανό να μείνει εκεί κ να μην πάει τέρμα ψηλά,αλλά ότι δεν μας νοιάζει,ούτε στο υπόλοιπο της εγκυμοσύνης ούτε στην γέννα.ρωτα κ τον εμβρυολογο σου όταν έρθει η ώρα,να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο λέω εγω;-)

Καλημερα Μαρια μου! Καλα ειμαι,ειχα καλο υπνο ευτυχως δεν ποναω καθολου ουτε με τραβαει.ξαπλωμενη ειμαι απλα λιγο ζαβλακωμενη απο την αντιβιωση μαλλον γιατι εχω να παρω κατι χρονια αντιβιωση.

  • Μου αρέσει 2

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες για τις απαντήσεις...Δεν έχω ρωτήσει το γιατρό μου ακόμη γιατί όταν είμαι ξαπλωμένη δε νιώθω κάτι!Διαβάζω όπως πάντα ΚΑΚΩΣ στο ιντερνέτ διάφορα..μπορεί κάποια π έχει γίνει ήδη μανούλα να μου πει πως είναι οι συσπάσεις;;;


n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Φρόντισε να την χαρείς την εξέταση!!!όλα θα είναι σούπερ κ εσύ θα χαζεύεις τον αντράκο σου!μακάρι κ ο άντρας σου μαζί!είναι πολύ ξεχωριστή στιγμη,την θυμάμαι πολύ έντονα..κ είχα στο προσκεφάλι κ τον καλό μου.μακαρι να μας αφήσουν κ τώρα.

Τώρα για την έξοδο δεν έχω λόγια...καλά κάνεις..!!φορα ένα όμορφο φορεματακι,κραγιονακι,μαλλί!αχ αχ!ρομαντικό ραντεβού ,μου αρέσει πολύ!:x μακάρι να σας κάνει κ καλό καιρό κ όχι καμία βροχα:evil: αλλά όπως κ να χει θα τα περάσετε τέλεια!!

Εμένα οι άντρες μου βολταρουν κ εγώ σπίτι με αλλεργίες!μου αρέσει όμως που έβαψα τα νύχια στα πόδια!!!τα 9 από τα 10 !το άλλο το έχω μπανταρισμενο!αχαχαααχα!να μπορούσα να ανεβάσω μια φωτό,θα γελούσαμε!!

:x

Οχι αγαπη μου και με το νυχι το ενα σε γαζα η γυναικα η κοκκετα θα βαψει τα αλλα εννια!!!! Μπραβι Μαρακι μου και με το καλο να ερθουν τα σανδαλακια να κανεις εμφανισεις!!!

Ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια για τη β'επιπεδου! Θα σας πω νεα απο το ραντεβου! Τσεκαρα καιρο βροχη απο αυριο χαχχα!

Just now, ΕΥΑ! said:

Καλημερα Μαρια μου! Καλα ειμαι,ειχα καλο υπνο ευτυχως δεν ποναω καθολου ουτε με τραβαει.ξαπλωμενη ειμαι απλα λιγο ζαβλακωμενη απο την αντιβιωση μαλλον γιατι εχω να παρω κατι χρονια αντιβιωση.

Μπραβο κουκλα μου! Σε σκεφτομουν πριν! Ε ενταξει η ζαβλακωμαρα ειναι λογικη αλλα αφορμη για εξτρα ξαπλα!!!! Ενα υπεροχο και χουχουλιαρικο σκ να εχετε!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Καλημέρα δεσποινα! τι κάνεις;πώς πάνε οι ετοιμασίες για το γάμο;ξαναθυμισε μου πότε είναι..;

Εγώ θα κάνω σήμερα εύκολο φαγακι γιατί δεν είμαι για πολλά..μακαρόνια (ολικης:-() με κιμά μοσχαρίσιο.αλλα αύριο θα κάνει ο άντρας μου σπιτική πίτσα με τσορίθο κ την περιμένω πως κ πως..ελπίζω να έχει επανέλθει κ.λιγο η γεύση μου γιατί τρώω κ δεν καταλαβαίνω τίποτα..

27 Ιουνίου είναι...μαζί με τ φραουλινο

Όλα καλά έχω μες τ βδομαδα οδοντίατρο γ καθαρισμό,πρόβα νυφικό,θ πάω γτ στολισμό του σπιτιού μ και θ βγω με τις φίλες μ χαλαρά..αυτά προς τ παρών.. χμμ νοστιμότατα.. Κάνε λίγο υπομονή φαντάζομαι πόσο δύσκολο ειναιιι:roll:

Just now, Gogo1994 είπε:

Δέσποινακι καλημέρα άσε μην ακούω φαΐ βγήκαμε χθες για φαγητό με μια παρέα κ ακόμα το στομάχι μου υποφέρει ήθελα κ παπαρδελες μαζί με το κοτόπουλο καλά να παθω

Αλήθεια σε πειραξαν;;;τελικα έχω καταλάβει ότι είμαστε με τις ημέρες μας και τα συμπτώματα κ όχι τόσο με τ φαγητά.. έχω έφαγα σαλάτα τις προάλλες κ μ πείραξε 

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακια μου ομορφα βλεπω κεφι στην ομαδα!

Δεσποινακι @Despoina Mar εμεις σημερα θα βγουμε για φαγητο! Ουαουυυυυ! Συγκλονιστικη στιγμη! Εχουμε να βγουμε απο το Φλεβαρη!!! Σκεφτομαι ηδη τί να φορεσω! Οποτε το μεσημερι θα κανουμε αυγουλακια με σαλατα για να μη μας πεσει βαρια η εξοδος! 

Συμπεθερουλα μου @MumMariaπεραστικουλια σου και παλι. Σε σκεφτομαι πολυ αλλα λεω ασε την να χαλαρωσει μην την εχουμε με τις οθονες! Βρε ειδες η νυφη; Ειναι κουνιστη! Και ταιριαζει μς τον αγαπημενο της και αυτος στριμωγμενος!!! Χιχιχιχι

 

 

Γωγουλα τι ειναι αυτα; Κρητη ειστε και τρωτε παπαρδελες; Φαε εκει ενα ντακος!!! Χαχαχα! Οποτε ερχομαι τσακιζω ντακος και χορτα! Ο αδερφος μου θελει να πηγαινουμε για μπεργκερ και κατι τετοια και εγω θελω Κρητικο φαι!!!

Αχ Μαρακι μου εχω απειρο αγχος για τη β'επιπεδου...Κανω την ανετη αλλα εχω αγχος μεγαλο! Δεν ξερω γιατι! Ειναι σημαντικη εξεταση λενε ολοι και αυτο το "σημαντικη" με αγχωνει! Μακαρι αν ερθει και ο αντρας μου μαζι...Και να δει το παιδακι μας αλλα και για συμπαρασταση...Ελπιζω ο εμβρυολογος να ειναι λιγο πιο ανθρωπινος γιατι αν για 30' δεν μιλαει και δεν εξηγει θα τρελαθω χαχαχα!

Ουάου καλά ν περάσετε λοιπόν.. λογικό τ ανχος κ εγώ μετά την Αυχενική τ σκέφτομαι πως θ πάει.. θετικές σκέψεις μέχρι ν δεις τ μωράκι σ

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Despoina Mar είπε:

27 Ιουνίου είναι...μαζί με τ φραουλινο

Όλα καλά έχω μες τ βδομαδα οδοντίατρο γ καθαρισμό,πρόβα νυφικό,θ πάω γτ στολισμό του σπιτιού μ και θ βγω με τις φίλες μ χαλαρά..αυτά προς τ παρών.. χμμ νοστιμότατα.. Κάνε λίγο υπομονή φαντάζομαι πόσο δύσκολο ειναιιι:roll:

Αλήθεια σε πειραξαν;;;τελικα έχω καταλάβει ότι είμαστε με τις ημέρες μας και τα συμπτώματα κ όχι τόσο με τ φαγητά.. έχω έφαγα σαλάτα τις προάλλες κ μ πείραξε 

Ουάου καλά ν περάσετε λοιπόν.. λογικό τ ανχος κ εγώ μετά την Αυχενική τ σκέφτομαι πως θ πάει.. θετικές σκέψεις μέχρι ν δεις τ μωράκι σ

Αχ τι ωραία εβδομαδα που σε περιμένει!!!τέλεια!!!να τα περάσεις όμορφα κ στις προετοιμασίες κ με τις φίλες σου!!:grin:

Just now, Papakι είπε:

Σας ευχαριστώ όλες για τις απαντήσεις...Δεν έχω ρωτήσει το γιατρό μου ακόμη γιατί όταν είμαι ξαπλωμένη δε νιώθω κάτι!Διαβάζω όπως πάντα ΚΑΚΩΣ στο ιντερνέτ διάφορα..μπορεί κάποια π έχει γίνει ήδη μανούλα να μου πει πως είναι οι συσπάσεις;;;

Λοιπόν συσπάσεις εγώ στον γιο μου άργησα να έχω,για αυτό κ μπήκα με πρόκληση για να γεννήσω.αλλα όταν τις ένιωθα,σκληραινε κ τραβιόταν σε ένα σημείο η κοιλιά κ πονουσα πολυυυ,πάντως σε πολλές γυναίκες ξεκινάνε οι συσπάσεις νωρίς κ είναι για να προετοιμάσουν την μήτρα.λεγονται braxton Hicks κ είναι φυσιολογικό να υπάρχουν.αν όλα αυτά τα ρωτάς γιατί πιστεύεις ότι έχεις συσπάσεις,θα σου πω ότι δεν νομίζω ότι έχεις.μου λες ότι δύο ώρες πονάς κ όταν ξαπλώνεις ,περνάει.δεν είναι συσπάσεις.συνηθως κ να έχουμε τώρα θα είναι διασπαρτες κ θα διαρκούν απειροελάχιστα.να μην αγχώνεσαι παπάκι μου!!εεεεεχεις ακόμα!!

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!!!! Μετακόμησα, σιγά σίγα έρχονται συσκευές και έπιπλα... Ψάχνω νυφικό... Οικονομικο ε;; χαχαχαχαχα Νέα έχουμε;;; Εγώ Τετάρτη θα πάω γιατρό...

  • Μου αρέσει 4

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, MinakiG είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!! Μετακόμησα, σιγά σίγα έρχονται συσκευές και έπιπλα... Ψάχνω νυφικό... Οικονομικο ε;; χαχαχαχαχα Νέα έχουμε;;; Εγώ Τετάρτη θα πάω γιατρό...

Μια χαρά σε βρίσκω...όλα παίρνουν τον δρόμο τους.. τέλεια!!!να βρεις γρήγορα το πιο όμορφο νυφικό κ καλορίζικο το σπίτι!Τετάρτη κι εσύ ε;;;κ η Γωγώ κ η Υβόννη.εγω την είδα πριν κάτι μέρες κ πάμε καλα:x

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Μια χαρά σε βρίσκω...όλα παίρνουν τον δρόμο τους.. τέλεια!!!να βρεις γρήγορα το πιο όμορφο νυφικό κ καλορίζικο το σπίτι!Τετάρτη κι εσύ ε;;;κ η Γωγώ κ η Υβόννη.εγω την είδα πριν κάτι μέρες κ πάμε καλα:x

Χαίρομαι που το ακούω πως είστε και οι δύο σας καλά!!! Ελπίζω να μάθουμε φύλο και μεις την Τετάρτη να ξέρουμε τι να το αποκαλούμε!!! Μια φίλη μας έκανε δώρο ένα ολοκαίνουργιο στρώμα γιατί έκανε λάθος παραγγελία και μερικά σεντονάκια και κουβερτούλες!!! Αχ κορίτσια έχω τα πρώτα μου μωρουδιακά.... Έχω χαζέψει!!!

  • Μου αρέσει 1

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, MinakiG είπε:

Χαίρομαι που το ακούω πως είστε και οι δύο σας καλά!!! Ελπίζω να μάθουμε φύλο και μεις την Τετάρτη να ξέρουμε τι να το αποκαλούμε!!! Μια φίλη μας έκανε δώρο ένα ολοκαίνουργιο στρώμα γιατί έκανε λάθος παραγγελία και μερικά σεντονάκια και κουβερτούλες!!! Αχ κορίτσια έχω τα πρώτα μου μωρουδιακά.... Έχω χαζέψει!!!

Αχ τι καλά!!!άντε τα πρώτα του,για το καλό!!μακάρι να βολεψει κ η στάση του κ να γίνουν τα αποκαλυπτήρια!αχαχαχαα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MinakiG είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!! Μετακόμησα, σιγά σίγα έρχονται συσκευές και έπιπλα... Ψάχνω νυφικό... Οικονομικο ε;; χαχαχαχαχα Νέα έχουμε;;; Εγώ Τετάρτη θα πάω γιατρό...

Καλορίζικο το σπιτάκι σου 

Αχ τι ωραία διαδικασία με τα νυφικά να το χαρείς κοπέλα μου 

Μαζί έχουμε ραντεβού και εγώ Τετάρτη. Μα τι καλααα τη Τετάρτη κορίτσια θα εχετε πολλά νέα να ακουσετε


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου να έχετε μια όμορφη ξεκούραστη Κυριακή 

Μόλις ξύπνησα και ένιωσα κάτι περιστασιακά πονακια κάτω στη κοιλιά κ μετά από λίγο έντονες κινήσεις χαμηλά ακριβώς εκεί του μικρού μου άρα κορίτσια ισχύει απόλυτα αυτό που λέτε ότι μάλλον στριμωσχνονται κάπου 

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγαπημένες μου κ καλή κυριακη να έχουμε!

@Gogo1994 κοτζαμ άντρας βρε Γωγώ να μην στριμώχνεται;;!!:P

Εγώ νιώθω λίγο καλύτερα σημερα με τις αλλεργίες κ λέω να τολμήσω να συνοδεψω τα αγόρια μου στην βόλτα τους!ελπίζω να μην γυρίσω με μάτια κ μύτη τούμπανο!αχαχαχαα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Καλημέρα αγαπημένες μου κ καλή κυριακη να έχουμε!

@Gogo1994 κοτζαμ άντρας βρε Γωγώ να μην στριμώχνεται;;!!:P

Εγώ νιώθω λίγο καλύτερα σημερα με τις αλλεργίες κ λέω να τολμήσω να συνοδεψω τα αγόρια μου στην βόλτα τους!ελπίζω να μην γυρίσω με μάτια κ μύτη τούμπανο!αχαχαχαα

Καλημέρα Μαρία μου ναι μα σαν να ψήλωσε απότομα χαχα

Να πάτε μη το σκέφτεσαι θα περάσετε όμορφα και εγώ θέλω σήμερα τοσοοο ένα καφεδάκι... θα το πιω! 

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αγαπημενα μου κοριτσακια και μελλουσες μανουλες!!! Βασικα μεσημεριασε αλλα εγω η τεμπελα ειμαι ακομη κρεβατακι, ομως δουλευω λιγο ενα αρθρο μου οποτε δεν ειμαι και τοσο τεμπελα χιχιχιχι!

Κοριτσια μου εδω βρεχει σημερα ενω χτες ειχε χαρα Θεου! Περασαμε πολυ ομορφα στη βολτα και το φαγητο! Μετα απο 3μισι μηνες βγηκαμε και το χαρηκα τοσο πολυ! Αλλα βρε κοριτσια μου το στομαχι μετα βαρυ λες και εφαγα ενα γουρουνοπουλο! Και δεν το τελειωσα ολο το φαγητο, και ελαφρυ σχετικα ηταν και φαγαμε και 6μισι (ναι Γερμανικα ωραρια εδω χιχιχιχ). Γενικα βαραινω πανευκολα πλεον. Το παθαινετε κι εσεις; Απο τη μια πεινας σαν λυκος και απο την αλλη βαραινεις πανευκολα!

Να σας πω και κατι αλλο! Πιο περα απο εμας ηταν ενα ζευγαρι με ενα αγορακι 2 ετων πανω κατω, το οποιο ολο μου γελουσε και ολο ερχοταν κοντα μας! Αχ κοριτσια μου, για ποσα χρονια οποτε γινοταν αυτο γυρνουσα σπιτι μεσα στα κλαματα που δεν μπορουσα να εχω το δικο μου παιδακι...Χτες ομως οχι!!!! Του ειπα οτι εχω κι εγω ενα αγορακι στην κοιλιτσα μου και γελουσε αυτο! Σημερα λοιπον πρωι πρωι ειπα ευχαριστω στο Θεο ξανα για το θαυμα μας, γιατι με το αγχος να πανε ολα καλα, ζηταω βοηθεια αλλα ξεχναω καμια φορα να πω ευχαριστω για το μωρακι αυτο που ηρθε με λιγο κοπο μεν αλλα μας εχει ηδη φερει τοση χαρα!

 

Just now, Gogo1994 said:

Καλημέρα κορίτσια μου να έχετε μια όμορφη ξεκούραστη Κυριακή 

Μόλις ξύπνησα και ένιωσα κάτι περιστασιακά πονακια κάτω στη κοιλιά κ μετά από λίγο έντονες κινήσεις χαμηλά ακριβώς εκεί του μικρού μου άρα κορίτσια ισχύει απόλυτα αυτό που λέτε ότι μάλλον στριμωσχνονται κάπου 

Αντρακι μου ομορφο μωρε!!! Ναι θα το δεις τωρα στον υπερηχο πώς ειναι! Μεγαλωνουν μωρε και αυτα και βαζουν κεφαλι και κωλαρακι οπου εχει χωρο πλεον! Να ευχαριστηθεις το καφεδακι σου Γωγουλα μου! Εγω δεν ειμαι του καφε αλλα ξερω απο την κολλητη μου οτι ειναι απολαυση!

Just now, MumMaria said:

Καλημέρα αγαπημένες μου κ καλή κυριακη να έχουμε!

@Gogo1994 κοτζαμ άντρας βρε Γωγώ να μην στριμώχνεται;;!!:P

Εγώ νιώθω λίγο καλύτερα σημερα με τις αλλεργίες κ λέω να τολμήσω να συνοδεψω τα αγόρια μου στην βόλτα τους!ελπίζω να μην γυρίσω με μάτια κ μύτη τούμπανο!αχαχαχαα

Συμπεθερουλα μου να περασετε τελεια σημερα! Θα πλυνεις ματακια οταν γυρισεις και μια χαρα θα εισαι! Να απολαυσετε τη βολτουλα σας και να καμαρωσεις κι εσυ τα 9 τελεια βαμμενα νυχακια σου!!!

17 hours ago, MinakiG said:

Χαίρομαι που το ακούω πως είστε και οι δύο σας καλά!!! Ελπίζω να μάθουμε φύλο και μεις την Τετάρτη να ξέρουμε τι να το αποκαλούμε!!! Μια φίλη μας έκανε δώρο ένα ολοκαίνουργιο στρώμα γιατί έκανε λάθος παραγγελία και μερικά σεντονάκια και κουβερτούλες!!! Αχ κορίτσια έχω τα πρώτα μου μωρουδιακά.... Έχω χαζέψει!!!

Καλοριζικο κοριτσι μου το σπιτακι σας και η ωρα η καλη!!!! Και καλοριζικα και τα πρωτα σου μωρουδιακα που ειναι τελεια και χρησιμα, γιατι εγω κατι παπουτσακια αγκαλιας ζαχαρωνω να παρω!!!! Αντε να δουμε το φυλο με το καλο! Περιμενουμε πολλα νεα την Τεταρτη απο ολες μας!!

 

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...