Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, dec-e said:

      Καλησπέρα! Εγώ νιώθω πολύ ευγνώμων που υπάρχει αυτή η μέθοδος κ μετάνιωσα που δεν έκανα νωρίτερα εξωσωματική. Νιώθω ότι ήταν πολύ πιο ψυχοφθόρο που ερχότανε κάθε μήνα η περίοδος κ απογοητευομουν. Βέβαια δεν τα κατάφερα από την 1η φορά με την εξωσωματική, όμως και πάλι είμαι πολύ χαρούμενη που έχω τα παιδάκια μου. Πριν τις εξωσωματικές είχα κάνει κ σπερματέγχυση η οποία δεν πέτυχε, κ δε θεωρώ ότι ήταν λιγότερο ψυχοφθόρα διαδικασία. 

      Όσο κ να σου φαίνεται βουνό, όταν μπεις στο χορό προχωράνε τα πράγματα, κ κάθε βήμα είναι μια νίκη, που οδηγεί στον στόχο! Εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσεις να κάνεις κ να σου έρθουν όλα όσο πιο απλά γίνεται!

      Πολύ όμορφη τοποθέτηση ! 

      2 hours ago, Kathrin17 said:

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

      Συμφωνώ απόλυτα !!! Μακάρι και εγώ να είχα αυτή τη λογική νεότερη όταν ήμουν ! 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, demifilol said:

Ααα σας έχω μπερδέψει όλες ;;!!χαιρομαι !!!χαχαχα Ευχαριστω υβοννη μου ,,κ εγώ σας χρωστάω από εβδομάδα να σας λέω μόνο ευχάριστα!!!Η ομαδούλα μας θα τα καταφέρει ολα!!!

Να μην καταπιεζεσαι να λες ευχαριστα!!!! Να ξεσπασεις σε εμας αν το νιωθεις!! Εχεις το ανηφορι σου, εχεις και το παιδι το αλλο στο σπιτι και προσπαθεις και εκει να εισαι ηρεμη, ε καπου κι εσυ θες να τα πεις!!! Εδω στο παρεακι μας!!!  Θα τα καταφερει ολα η ομαδαρα μας! Εγω ευχομαι να μας λες μονο ευχαριστα επειδη θα συμβαινουν μονο ευχαριστα!!!!!!!!!!!! Και ειμαι σιγουρη οτι καπου εδω τελειωνει το ανηφορι!!

  • Μου αρέσει 5

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου πολύ πολύ!με βοήθησε η θετική σας ενέργεια κ που είχα την ομαδουλα μας να τα μοιραζόμαστε όλα αυτά.πραγματικα.

Πολυ καλά νέα ότι πέρασαν αυτά τα δυσάρεστα συμπτώματα,να χαρείς την εγκυμοσύνη σου τώρα!:x

Θα έχεις να λες ιστορίες μετά στην μικρή σου...!!!θα τις απαριθμείς!!!!τίποτα δεν σου ξέφυγε!!!

Σίγουρα θα είναι συμβατή,υπάρχουν πολλές.οπως κ να χει η γιατρός σου θα ξέρει καλύτερα.τουλαχιστον το βρήκατε εγκαίρως κ ξεκίνησες αγωγή.

Σου ευχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι η τελευταία δοκιμασία που περνάς!!!!

Καλημέρα και καλή αδειουλα κορίτσι μ ...Κ αφού ησυχάσεις κ από τ συμπτώματα τώρα αρχίζουν τ καλύτερα χαχα..ξεκούραση κ βόλτες!! Κ εγώ βάρος χαμηλά νιώθω αμα σκύψω η όταν κάθομαι και σηκώνομαι @Papakι 

Χαχα λάθος παράθεση @MumMaria Καλημέρα Μαράκι  μ τ κάνεις εσυ;;;

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αγαπημενες μου!! Να εχουμε μια υπεροχη μερα ευχομαι!

Εδω σημερα εχει ηλιο μετα απο τοσες μερες με απειρη βροχη (σε σημειο που ηθελες κιβωτο για να βγεις χαχαχα)!! Τυχαιος ο ηλιος σημερα @ΕΥΑ!???? Δεν νομιζω!!! Ειναι επειδη θα εχουμε ηλιολουστα νεα!!! Καλη επιτυχια κοριτσακι μου!!!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλες μου @ΕΥΑ!Καλή επιτυχία κορίτσι μου οι σκέψεις μας αλλά κ οι προσευχουλες μας μαζί σου εννοείται κ όπως πάντα θα σου στείλουμε κ εσένα όλη μας τη θετική ενέργεια

Πως μου είστε οι υπόλοιπες?  Εγώ αρκετά περπάτησα νομίζω αυτές τις μέρες τώρα κ μέχρι τη Τετάρτη ξεκούραση γιατί κ χθες οι γάμπες μου ήταν κάπως βαριές. Ξεκινηστε προσευχουλες για τον πλακούντα μου το σκέφτομαι έντονα αυτές τις μέρες γιατί πια είμαι 20η βδομάδα σαν πολύ δεν αργεί? 

@demifilolI Δημητρουλα μου πως είναι η διάθεση σου σήμερα?  

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Gogo1994 said:

Καλημέρα φίλες μου @ΕΥΑ!Καλή επιτυχία κορίτσι μου οι σκέψεις μας αλλά κ οι προσευχουλες μας μαζί σου εννοείται κ όπως πάντα θα σου στείλουμε κ εσένα όλη μας τη θετική ενέργεια

Πως μου είστε οι υπόλοιπες?  Εγώ αρκετά περπάτησα νομίζω αυτές τις μέρες τώρα κ μέχρι τη Τετάρτη ξεκούραση γιατί κ χθες οι γάμπες μου ήταν κάπως βαριές. Ξεκινηστε προσευχουλες για τον πλακούντα μου το σκέφτομαι έντονα αυτές τις μέρες γιατί πια είμαι 20η βδομάδα σαν πολύ δεν αργεί? 

@demifilolI Δημητρουλα μου πως είναι η διάθεση σου σήμερα?  

Καλημερα Γωγουλα μου! Βολτουλες ε; Πολυ φιτ διαθεση βλεπω! Χιχιχιχχι! Ναι τωρα ξεκουραση, μη το παρακανουμε εννοειται!

Μην ανησυχεις κοριτσακι μου ολα θα πανε καλα με τον πλακουντα! Πότε θα σε δει παλι η γιατρος; Να δεις θα ειναι ολα καλα! Απειρη θετικη ενεργεια σου στελνουμε κι εσενα και να δεις θα ειναι ολα τελεια!!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα Γωγουλα μου! Βολτουλες ε; Πολυ φιτ διαθεση βλεπω! Χιχιχιχχι! Ναι τωρα ξεκουραση, μη το παρακανουμε εννοειται!

Μην ανησυχεις κοριτσακι μου ολα θα πανε καλα με τον πλακουντα! Πότε θα σε δει παλι η γιατρος; Να δεις θα ειναι ολα καλα! Απειρη θετικη ενεργεια σου στελνουμε κι εσενα και να δεις θα ειναι ολα τελεια!!!

Τη Τετάρτη θα πάω Υβόννη μου ευτυχώς κάπως γρήγορα πέρασαν οι μέρες αυτή τη φορά και έρχεται η τεταρτη. Να δούμε τι αλλαγές θα δούμε. Πάντως το αμνιακό υγρό πρέπει να να έχει αυξηθεί ουυυ πάρα πολύ του έδωσα κ κατάλαβε με το νεράκι δεν μπορείτε να φανταστείτε. Ελπίζω κ τα γράμμαριακια του να αυξήθηκαν με τη διατροφή και να είναι καλά ο μικρούλης μου εκεί μεσα

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλες κορίτσια!!εγω αυτές τις μέρες έχω ζαλάδες αλλά λεω μήπως ευθυνοντε τα utrogestan που περνω τα ξεκίνησα λίγο πριν την αμνιοπαρακεντηση κ ο γιατρός θέλει να τα πίνω μέχρι να με δει 18 ιουνιου δηλαδή αλλά μπορεί να είναι φυσιολογικό κ αυτο.και κρεμα είχα σταματήσει να βάζω τώρα λέτε να ξαναβάζω θα πειράζει?

Εύα να σου πάνε όλα καλά σήμερα εύχομαι..κ σε όλες τις κοπέλες να έχουν καλά νέα!!!καλη παρασκευή!!

  • Μου αρέσει 3

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου!! Να εχουμε μια υπεροχη μερα ευχομαι!

Εδω σημερα εχει ηλιο μετα απο τοσες μερες με απειρη βροχη (σε σημειο που ηθελες κιβωτο για να βγεις χαχαχα)!! Τυχαιος ο ηλιος σημερα @ΕΥΑ!???? Δεν νομιζω!!! Ειναι επειδη θα εχουμε ηλιολουστα νεα!!! Καλη επιτυχια κοριτσακι μου!!!

Καλημερα Υβοννη μου!λες να ναι σημα η ηλιοφανεια; :p σε ευχαριστω πολυ!!!

Just now, Evitheodorou είπε:

καλημέρα σε όλες κορίτσια!!εγω αυτές τις μέρες έχω ζαλάδες αλλά λεω μήπως ευθυνοντε τα utrogestan που περνω τα ξεκίνησα λίγο πριν την αμνιοπαρακεντηση κ ο γιατρός θέλει να τα πίνω μέχρι να με δει 18 ιουνιου δηλαδή αλλά μπορεί να είναι φυσιολογικό κ αυτο.και κρεμα είχα σταματήσει να βάζω τώρα λέτε να ξαναβάζω θα πειράζει?

Εύα να σου πάνε όλα καλά σήμερα εύχομαι..κ σε όλες τις κοπέλες να έχουν καλά νέα!!!καλη παρασκευή!!

Σε ευχαριστω πολυ Ευη μου! Ασε λιγες μερες ακομα την κρεμα μεχρι να σε δει,δεν μεινανε κ πολλες μερες

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα φίλες μου @ΕΥΑ!Καλή επιτυχία κορίτσι μου οι σκέψεις μας αλλά κ οι προσευχουλες μας μαζί σου εννοείται κ όπως πάντα θα σου στείλουμε κ εσένα όλη μας τη θετική ενέργεια

Πως μου είστε οι υπόλοιπες?  Εγώ αρκετά περπάτησα νομίζω αυτές τις μέρες τώρα κ μέχρι τη Τετάρτη ξεκούραση γιατί κ χθες οι γάμπες μου ήταν κάπως βαριές. Ξεκινηστε προσευχουλες για τον πλακούντα μου το σκέφτομαι έντονα αυτές τις μέρες γιατί πια είμαι 20η βδομάδα σαν πολύ δεν αργεί? 

@demifilolI Δημητρουλα μου πως είναι η διάθεση σου σήμερα?  

Σε ευχαριστω πολυ Γωγω μου!!την νοιωθω την θετικη αυρα που μου δινετε ολες σας κοριτσια!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Καλημερα Υβοννη μου!λες να ναι σημα η ηλιοφανεια; :p σε ευχαριστω πολυ!!!

Σε ευχαριστω πολυ Ευη μου! Ασε λιγες μερες ακομα την κρεμα μεχρι να σε δει,δεν μεινανε κ πολλες μερες

Σε ευχαριστω πολυ Γωγω μου!!την νοιωθω την θετικη αυρα που μου δινετε ολες σας κοριτσια!

Όλα θ πάνε τέλεια κορίτσι μ μην ανησυχείς σ στέλνω θετική ενέργεια με το κιλό χαχα

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Gogo1994 said:

Τη Τετάρτη θα πάω Υβόννη μου ευτυχώς κάπως γρήγορα πέρασαν οι μέρες αυτή τη φορά και έρχεται η τεταρτη. Να δούμε τι αλλαγές θα δούμε. Πάντως το αμνιακό υγρό πρέπει να να έχει αυξηθεί ουυυ πάρα πολύ του έδωσα κ κατάλαβε με το νεράκι δεν μπορείτε να φανταστείτε. Ελπίζω κ τα γράμμαριακια του να αυξήθηκαν με τη διατροφή και να είναι καλά ο μικρούλης μου εκεί μεσα

Τελεια εφτασαν οι μερες! Παντως αν ηταν επικινδυνος ο δικος σου πλακουντας θα σε ειχε σε πληρη ακινησια η γιατρος σου! Οποτε ειναι κατι ευκολο Γωγουλα μου! Απλα ας ανεβει ετσι να ηρεμησουμε χιχιχιχ!

Ολα τελεια θα ειναι με το μπεμπη σου!!!! Θα περιμενουμε νεακια!!!

Just now, Evitheodorou said:

καλημέρα σε όλες κορίτσια!!εγω αυτές τις μέρες έχω ζαλάδες αλλά λεω μήπως ευθυνοντε τα utrogestan που περνω τα ξεκίνησα λίγο πριν την αμνιοπαρακεντηση κ ο γιατρός θέλει να τα πίνω μέχρι να με δει 18 ιουνιου δηλαδή αλλά μπορεί να είναι φυσιολογικό κ αυτο.και κρεμα είχα σταματήσει να βάζω τώρα λέτε να ξαναβάζω θα πειράζει?

Εύα να σου πάνε όλα καλά σήμερα εύχομαι..κ σε όλες τις κοπέλες να έχουν καλά νέα!!!καλη παρασκευή!!

Ευουλα μου καλημερα!!! Δεν ξερω αν ειναι τα χαπια ή και η ζεστη...Γιατι αν εχει τοση ζεστη ισως σου πεφτει και η πιεση. Εγω λεω να τα κανεις ολα οπως σου τα ειπαν και με την κρεμα, εξαλλου 6 μερουλες εμειναν!!! Τρως συχνα κοριτσακι μου; Πινεις νερακι; Θελει και νερο η τοση ζεστη!

Just now, Sousamaki said:

Καλημέρα κοριτσιαααα!!!

ελπιζω να είστε όλες καλά!

παρασκευουλα σήμερα, έρχεται ΣΚ!!να πάμε βολτιτσες κ να ξεκουραστούμε..:)

Καλως το Σουσαμακι μας!!! Ναι επιτελους λιγο ηρεμια! Μακαρι να μεινει ο ηλιος εδω μπας και παμε κι εμεις καμια βολτουλα! Καλες και οι ταινιουλες και το χουχουλιασμα αλλα ειναι Ιουνης, θελω ηλιοοοοοο!!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Καλημέρα και καλή αδειουλα κορίτσι μ ...Κ αφού ησυχάσεις κ από τ συμπτώματα τώρα αρχίζουν τ καλύτερα χαχα..ξεκούραση κ βόλτες!! Κ εγώ βάρος χαμηλά νιώθω αμα σκύψω η όταν κάθομαι και σηκώνομαι @Papakι 

Χαχα λάθος παράθεση @MumMaria Καλημέρα Μαράκι  μ τ κάνεις εσυ;;;

Καλημέρα Δεσποινιω μου!!!έφυγε η μανούλα μου σήμερα το πρωί αφού βέβαια μου εγλυψε όλο το σπίτι.χααχαχα!την χάρηκα,δεν μπορώ να πω..

Από το πρωί δουλεύω κ ζοριζομαι αρκετά γιατί με πιάσανε οι αλλεργίες μου χθες(με το που κυκλοφόρησα λίγο)κ είμαι με ένα ρολό χαρτί υγείας στο χέρι!

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα φίλες μου @ΕΥΑ!Καλή επιτυχία κορίτσι μου οι σκέψεις μας αλλά κ οι προσευχουλες μας μαζί σου εννοείται κ όπως πάντα θα σου στείλουμε κ εσένα όλη μας τη θετική ενέργεια

Πως μου είστε οι υπόλοιπες?  Εγώ αρκετά περπάτησα νομίζω αυτές τις μέρες τώρα κ μέχρι τη Τετάρτη ξεκούραση γιατί κ χθες οι γάμπες μου ήταν κάπως βαριές. Ξεκινηστε προσευχουλες για τον πλακούντα μου το σκέφτομαι έντονα αυτές τις μέρες γιατί πια είμαι 20η βδομάδα σαν πολύ δεν αργεί? 

@demifilolI Δημητρουλα μου πως είναι η διάθεση σου σήμερα?  

Γωγουλα μου εμένα ο γιατρός μου είπε μπορεί να ανέβει μέσα σε μια μέρα,μέχρι την β επιπέδου θα έχει ανέβει,είμαι σίγουρη!!εδώ ανεβηκε εμένα που ήταν τόσο κάτω,έκλεινε τον τράχηλο.ολα καλά θα πάνε.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Τελεια εφτασαν οι μερες! Παντως αν ηταν επικινδυνος ο δικος σου πλακουντας θα σε ειχε σε πληρη ακινησια η γιατρος σου! Οποτε ειναι κατι ευκολο Γωγουλα μου! Απλα ας ανεβει ετσι να ηρεμησουμε χιχιχιχ!

Ολα τελεια θα ειναι με το μπεμπη σου!!!! Θα περιμενουμε νεακια!!!

Ευουλα μου καλημερα!!! Δεν ξερω αν ειναι τα χαπια ή και η ζεστη...Γιατι αν εχει τοση ζεστη ισως σου πεφτει και η πιεση. Εγω λεω να τα κανεις ολα οπως σου τα ειπαν και με την κρεμα, εξαλλου 6 μερουλες εμειναν!!! Τρως συχνα κοριτσακι μου; Πινεις νερακι; Θελει και νερο η τοση ζεστη!

Καλως το Σουσαμακι μας!!! Ναι επιτελους λιγο ηρεμια! Μακαρι να μεινει ο ηλιος εδω μπας και παμε κι εμεις καμια βολτουλα! Καλες και οι ταινιουλες και το χουχουλιασμα αλλα ειναι Ιουνης, θελω ηλιοοοοοο!!

Ναι και τρώω και πίνω νερό να δούμε..ο ήλιος δεν βοηθάει κ πολύ αυτές τις μέρες απ τη μια λέμε να έχει ήλιο από την άλλη μας κουράζει..ναι κοντεύει ο γιατρός οπότε θα ρωτήσω πάλι..

  • Μου αρέσει 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Καλημέρα Δεσποινιω μου!!!έφυγε η μανούλα μου σήμερα το πρωί αφού βέβαια μου εγλυψε όλο το σπίτι.χααχαχα!την χάρηκα,δεν μπορώ να πω..

Από το πρωί δουλεύω κ ζοριζομαι αρκετά γιατί με πιάσανε οι αλλεργίες μου χθες(με το που κυκλοφόρησα λίγο)κ είμαι με ένα ρολό χαρτί υγείας στο χέρι!

Γωγουλα μου εμένα ο γιατρός μου είπε μπορεί να ανέβει μέσα σε μια μέρα,μέχρι την β επιπέδου θα έχει ανέβει,είμαι σίγουρη!!εδώ ανεβηκε εμένα που ήταν τόσο κάτω,έκλεινε τον τράχηλο.ολα καλά θα πάνε.

 Τουλάχιστον τη χορτάσεις λίγο κ σε έγλειψε και το σπίτι χαχα...Χμμ έχει η κουμπάρα μ κ εκείνη αυτές τις ημέρες ζορίζεται πολυυυ.. Να δεις μήπως μπορείς ν παίρνεις κάτι και τώρα στην εγκυμοσύνη.. 

Just now, Gogo1994 είπε:

Τη Τετάρτη θα πάω Υβόννη μου ευτυχώς κάπως γρήγορα πέρασαν οι μέρες αυτή τη φορά και έρχεται η τεταρτη. Να δούμε τι αλλαγές θα δούμε. Πάντως το αμνιακό υγρό πρέπει να να έχει αυξηθεί ουυυ πάρα πολύ του έδωσα κ κατάλαβε με το νεράκι δεν μπορείτε να φανταστείτε. Ελπίζω κ τα γράμμαριακια του να αυξήθηκαν με τη διατροφή και να είναι καλά ο μικρούλης μου εκεί μεσα

Γωγακι μην ανησυχείς σίγουρα θ ανέβηκε και αυτο π είπε κ η Υβόννη αν ήταν πιο σοβαρό θα σ είχε ακινησία.. όλα θ είναι τελειααα!!

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα φίλες μου @ΕΥΑ!Καλή επιτυχία κορίτσι μου οι σκέψεις μας αλλά κ οι προσευχουλες μας μαζί σου εννοείται κ όπως πάντα θα σου στείλουμε κ εσένα όλη μας τη θετική ενέργεια

Πως μου είστε οι υπόλοιπες?  Εγώ αρκετά περπάτησα νομίζω αυτές τις μέρες τώρα κ μέχρι τη Τετάρτη ξεκούραση γιατί κ χθες οι γάμπες μου ήταν κάπως βαριές. Ξεκινηστε προσευχουλες για τον πλακούντα μου το σκέφτομαι έντονα αυτές τις μέρες γιατί πια είμαι 20η βδομάδα σαν πολύ δεν αργεί? 

@demifilolI Δημητρουλα μου πως είναι η διάθεση σου σήμερα?  

Power ,,,συνεχίζουμε δυναμικά !θα με διαβάσει ευχη ένας γέροντας απτό άγιο όρος κ έχω όλες εσάς !!!

  • Μου αρέσει 7

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...