Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      • Καλή τύχη! 3
      • Ευχή 3

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, demifilol said:

Power ,,,συνεχίζουμε δυναμικά !θα με διαβάσει ευχη ένας γέροντας απτό άγιο όρος κ έχω όλες εσάς !!!

Μπραβο κοριτσακι μου για το παουερ!!!! Βοηθεια σου η ευχουλα και ποσο μας συγκινεις που σκεφτεσαι και εμας ενω εχεις τα δικα σου!!! Θα πανε ολα καλα, σε εχουμε ολες μας στην προσευχη μας!!!!! 

Just now, MumMaria said:

Καλημέρα Δεσποινιω μου!!!έφυγε η μανούλα μου σήμερα το πρωί αφού βέβαια μου εγλυψε όλο το σπίτι.χααχαχα!την χάρηκα,δεν μπορώ να πω..

Από το πρωί δουλεύω κ ζοριζομαι αρκετά γιατί με πιάσανε οι αλλεργίες μου χθες(με το που κυκλοφόρησα λίγο)κ είμαι με ένα ρολό χαρτί υγείας στο χέρι!

Γωγουλα μου εμένα ο γιατρός μου είπε μπορεί να ανέβει μέσα σε μια μέρα,μέχρι την β επιπέδου θα έχει ανέβει,είμαι σίγουρη!!εδώ ανεβηκε εμένα που ήταν τόσο κάτω,έκλεινε τον τράχηλο.ολα καλά θα πάνε.

Αχ Μαρακι μου κριμα που εφυγε η μανουλα αλλα ποσο ομορφα οου τη χαρηκες! Καλα το σπιτι το φανταζομαι, θα το εκανε γυαλι!!!! Να το χαρειτε!! Περαστικα με την αλλεργια εχω κι εγω αλλα περναει τωρα σιγα σιγα...Εχει πολλη γυρη φετος παντου!

  • Ευχαριστώ 1
  • Λυπημένη/-ος 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχαριστώ ρε κορίτσια τόσο που το πιστευετε με ηρεμειτε 

Κοριτσια είδα ένα όνειρο χθες δεν σας το είπα. Πρέπει να έχουμε πίστη μας βοηθάνε οι άγιοι και μπράβο που θα πάρεις ευχουλα @demifilolI η μεγαλύτερη δύναμη θα είναι

Έβλεπα λοιπόν ότι ήμουν στην εκκλησία Αγίου Νεκτάριου που έχουμε εδώ στα Χανιά κ ρώτησα μια γυναίκα που είναι το δωματιάκι που ξερω ότι υπάρχει κ πουλάνε διαφορά πράγματα 

Κ πήγα κ πήρα μια παραμανιτσα με μπλε ματακι κ αναρωτιόμουν τι να το κάνω κ μου λέει να το βάλεις στο μωρό σου όταν γεννηθεί 

Κ πήγα κορίτσια χθες το απόγευμα κ πράγματι ήταν κλειστά το δωμάτιο με τα πράγματα 

Ρωτάω μια γυναίκα μέσα στην εκκλησία κ μου λέει εγώ θα σου ανοίξω. Και πήγα κ πήρα παραμανιτσα με φύλλαχτο κ είχε κ κομποσκοινι κ σταυρουδακι μπλε. Κ έβαλα το κομποσκοινι κ τα υπόλοιπα μέσα στο κουτάκι που έχω πάρει για τον μικρό που σας έχω πει. Να έχετε όλες σας την ευλογια του κια όλες οι εγκύουλες τη προστασία του

  • Μου αρέσει 8

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Καλημερα Υβοννη μου!λες να ναι σημα η ηλιοφανεια; :p σε ευχαριστω πολυ!!!

Σε ευχαριστω πολυ Ευη μου! Ασε λιγες μερες ακομα την κρεμα μεχρι να σε δει,δεν μεινανε κ πολλες μερες

Σε ευχαριστω πολυ Γωγω μου!!την νοιωθω την θετικη αυρα που μου δινετε ολες σας κοριτσια!

Καλή επιτυχία Εύα!!όλα θα πάνε καλά!θα προσεύχομαι για σένα.στειλε μετά όταν μπορέσεις να μας πεις πως πήγε.ολη την θετική αν μου ενέργεια!!

πρίν από 31 λεπτά , Evitheodorou είπε:

καλημέρα σε όλες κορίτσια!!εγω αυτές τις μέρες έχω ζαλάδες αλλά λεω μήπως ευθυνοντε τα utrogestan που περνω τα ξεκίνησα λίγο πριν την αμνιοπαρακεντηση κ ο γιατρός θέλει να τα πίνω μέχρι να με δει 18 ιουνιου δηλαδή αλλά μπορεί να είναι φυσιολογικό κ αυτο.και κρεμα είχα σταματήσει να βάζω τώρα λέτε να ξαναβάζω θα πειράζει?

Εύα να σου πάνε όλα καλά σήμερα εύχομαι..κ σε όλες τις κοπέλες να έχουν καλά νέα!!!καλη παρασκευή!!

Μπορεί να είναι από την προγεστερόνη,μπορεί κ από την ζέστη.να πίνεις πολύ νεράκι κ συχνά μικρά γεύματα.ε μωρέ περίμενε μέχρι τον γιατρό για την κρέμα.μια βδομαδουλα εμεινε:wink:

Just now, Despoina Mar είπε:

 Τουλάχιστον τη χορτάσεις λίγο κ σε έγλειψε και το σπίτι χαχα...Χμμ έχει η κουμπάρα μ κ εκείνη αυτές τις ημέρες ζορίζεται πολυυυ.. Να δεις μήπως μπορείς ν παίρνεις κάτι και τώρα στην εγκυμοσύνη.. 

Γωγακι μην ανησυχείς σίγουρα θ ανέβηκε και αυτο π είπε κ η Υβόννη αν ήταν πιο σοβαρό θα σ είχε ακινησία.. όλα θ είναι τελειααα!!

Δεν αφήνει ο γιατρός μου.κ πέρσι στον μικρό ,έτσι την έβγαλα, δύσκολα..υπομονή όμως..θα περάσει.απλα δυσκολεύομαι κ να σας γράψω,τρέχει νεροοοοο η μυτη

Just now, Υβόννη είπε:

Μπραβο κοριτσακι μου για το παουερ!!!! Βοηθεια σου η ευχουλα και ποσο μας συγκινεις που σκεφτεσαι και εμας ενω εχεις τα δικα σου!!! Θα πανε ολα καλα, σε εχουμε ολες μας στην προσευχη μας!!!!! 

Αχ Μαρακι μου κριμα που εφυγε η μανουλα αλλα ποσο ομορφα οου τη χαρηκες! Καλα το σπιτι το φανταζομαι, θα το εκανε γυαλι!!!! Να το χαρειτε!! Περαστικα με την αλλεργια εχω κι εγω αλλα περναει τωρα σιγα σιγα...Εχει πολλη γυρη φετος παντου!

Συμπεθέρα μου,εσύ εκτός από πλύσεις με φυσιολογικο όρο,κάνεις τίποτα άλλο για τις αλλεργίες;;

Just now, demifilol είπε:

Power ,,,συνεχίζουμε δυναμικά !θα με διαβάσει ευχη ένας γέροντας απτό άγιο όρος κ έχω όλες εσάς !!!

Πολύ χαίρομαι που είσαι καλύτερα,κυρίως ψυχολογικά γιατί ούτως η άλλως με την αντιβίωση το σωματικό θα έστρωνε,όλα θα πάνε καλά σιγά σιγά!τελευταία αναποδια ήταν αυτο:-P

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Ευχαριστώ ρε κορίτσια τόσο που το πιστευετε με ηρεμειτε 

Κοριτσια είδα ένα όνειρο χθες δεν σας το είπα. Πρέπει να έχουμε πίστη μας βοηθάνε οι άγιοι και μπράβο που θα πάρεις ευχουλα @demifilolI η μεγαλύτερη δύναμη θα είναι

Έβλεπα λοιπόν ότι ήμουν στην εκκλησία Αγίου Νεκτάριου που έχουμε εδώ στα Χανιά κ ρώτησα μια γυναίκα που είναι το δωματιάκι που ξερω ότι υπάρχει κ πουλάνε διαφορά πράγματα 

Κ πήγα κ πήρα μια παραμανιτσα με μπλε ματακι κ αναρωτιόμουν τι να το κάνω κ μου λέει να το βάλεις στο μωρό σου όταν γεννηθεί 

Κ πήγα κορίτσια χθες το απόγευμα κ πράγματι ήταν κλειστά το δωμάτιο με τα πράγματα 

Ρωτάω μια γυναίκα μέσα στην εκκλησία κ μου λέει εγώ θα σου ανοίξω. Και πήγα κ πήρα παραμανιτσα με φύλλαχτο κ είχε κ κομποσκοινι κ σταυρουδακι μπλε. Κ έβαλα το κομποσκοινι κ τα υπόλοιπα μέσα στο κουτάκι που έχω πάρει για τον μικρό που σας έχω πει. Να έχετε όλες σας την ευλογια του κια όλες οι εγκύουλες τη προστασία του

Γωγουλα μου ανατριχιασα με το ονειρο και που βρηκες παραμανιτσα στην πραγματικοτητα...Να ειναι βοηθεια σας ο Αγιος Νεκταριος και με το καλο να φορεσεις στο προσκεφαλι του μπεμπη σου τα φυλαχτα! Συγκινηθηκα πολυ πολυ...

Just now, MumMaria said:

Καλή επιτυχία Εύα!!όλα θα πάνε καλά!θα προσεύχομαι για σένα.στειλε μετά όταν μπορέσεις να μας πεις πως πήγε.ολη την θετική αν μου ενέργεια!!

Μπορεί να είναι από την προγεστερόνη,μπορεί κ από την ζέστη.να πίνεις πολύ νεράκι κ συχνά μικρά γεύματα.ε μωρέ περίμενε μέχρι τον γιατρό για την κρέμα.μια βδομαδουλα εμεινε:wink:

Δεν αφήνει ο γιατρός μου.κ πέρσι στον μικρό ,έτσι την έβγαλα, δύσκολα..υπομονή όμως..θα περάσει.απλα δυσκολεύομαι κ να σας γράψω,τρέχει νεροοοοο η μυτη

Συμπεθέρα μου,εσύ εκτός από πλύσεις με φυσιολογικο όρο,κάνεις τίποτα άλλο για τις αλλεργίες;;

Πολύ χαίρομαι που είσαι καλύτερα,κυρίως ψυχολογικά γιατί ούτως η άλλως με την αντιβίωση το σωματικό θα έστρωνε,όλα θα πάνε καλά σιγά σιγά!τελευταία αναποδια ήταν αυτο:-P

Συμπεθερουλα μου κι εγω με ορο και καμια φορα κομπρεσες με χαμομηλι, γιατι εμενα δεν με βαραει στη μυτη τοσο οσο στα ματια...Τωρα εδω εφυγε η γυρη απο τη βροχη και εχω λιγο ηρεμησει. Θα κανει τον κυκλο της οπως ξερεις κι εσυ απο σενα, θελει τωρα υπομονη. Ουτε εγω πηρα τιποτα, τελειως συντηρητικα το παμε

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Γωγουλα μου ανατριχιασα με το ονειρο και που βρηκες παραμανιτσα στην πραγματικοτητα...Να ειναι βοηθεια σας ο Αγιος Νεκταριος και με το καλο να φορεσεις στο προσκεφαλι του μπεμπη σου τα φυλαχτα! Συγκινηθηκα πολυ πολυ...

Συμπεθερουλα μου κι εγω με ορο και καμια φορα κομπρεσες με χαμομηλι, γιατι εμενα δεν με βαραει στη μυτη τοσο οσο στα ματια...Τωρα εδω εφυγε η γυρη απο τη βροχη και εχω λιγο ηρεμησει. Θα κανει τον κυκλο της οπως ξερεις κι εσυ απο σενα, θελει τωρα υπομονη. Ουτε εγω πηρα τιποτα, τελειως συντηρητικα το παμε

Ναι το ξέρω,θα κάνει τον κύκλο του..εμένα μάτια μύτη κ ενώ είχα ηρεμήσει από την εφηβεία με τις αλλεργίες, περσι κ φέτος κ στις δύο εγκυμοσύνες με ξαναθυμήθηκαν!έχουμε κ πρασινάδα μπόλικη στην γειτονιά κ σήμερα έχει 5 μποφόρ.θα κάνω κ καμία εισπνοή με κατσαρολάκια κ ατμούς μπας κ ηρεμήσω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MumMaria είπε:

Ναι το ξέρω,θα κάνει τον κύκλο του..εμένα μάτια μύτη κ ενώ είχα ηρεμήσει από την εφηβεία με τις αλλεργίες, περσι κ φέτος κ στις δύο εγκυμοσύνες με ξαναθυμήθηκαν!έχουμε κ πρασινάδα μπόλικη στην γειτονιά κ σήμερα έχει 5 μποφόρ.θα κάνω κ καμία εισπνοή με κατσαρολάκια κ ατμούς μπας κ ηρεμήσω.

Δυστυχώς Μαρία μου μου έτυχε κ εμένα στην αρχή κ μόνο με όρο την έβγαλα κ πίστευα ότι δε θα περνούσε γιατί άλλες φορές έβαζα πολύ σπρευ κ πάλι καθυστερούσε αλλά τελικά έφυγε σχετικά γρήγορα 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Δυστυχώς Μαρία μου μου έτυχε κ εμένα στην αρχή κ μόνο με όρο την έβγαλα κ πίστευα ότι δε θα περνούσε γιατί άλλες φορές έβαζα πολύ σπρευ κ πάλι καθυστερούσε αλλά τελικά έφυγε σχετικά γρήγορα 

Πλύσεις με ορό κάνω κι εγώ αλλά η κατάσταση είναι τραγική.ελπιζω σε 3-4 μέρες να μου χαλαρώσει λιγάκι.:-? εσένα πόσο σου κράτησε;

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Πλύσεις με ορό κάνω κι εγώ αλλά η κατάσταση είναι τραγική.ελπιζω σε 3-4 μέρες να μου χαλαρώσει λιγάκι.:-? εσένα πόσο σου κράτησε;

Γύρω στις 10 άσε πολύ υπομονή θέλει 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου,αρχικα εγινε ο υπερηχος ,μεγαλωσε μωρε ειναι 240 ολοκληρα γραμμαρια χαχα! Μας το εδειξε κ σε 3d το φατσακι του. ο αντρας μου ειχε χαζεψει να κοιταει την οθονη :p μετα που συνηλθε ρωτουσε τον γιατρο διαφορα. Την ωρα της εξετασης μονο ενα τσιμπηματακι ενοιωσα αρκετα εντονο βεβαια, αλλα οχι πονο.δεν κρατησε πολυ η διαδικασια ευτυχως.τωρα λιγες μερες στο σπιτι με προσοχη μου είπε κ δευτερα με τριτη θα εχουμε τα πρωτα αποτελεσματα.

  • Μου αρέσει 5

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΕΥΑ! said:

Κοριτσια μου,αρχικα εγινε ο υπερηχος ,μεγαλωσε μωρε ειναι 240 ολοκληρα γραμμαρια χαχα! Μας το εδειξε κ σε 3d το φατσακι του. ο αντρας μου ειχε χαζεψει να κοιταει την οθονη :p μετα που συνηλθε ρωτουσε τον γιατρο διαφορα. Την ωρα της εξετασης μονο ενα τσιμπηματακι ενοιωσα αρκετα εντονο βεβαια, αλλα οχι πονο.δεν κρατησε πολυ η διαδικασια ευτυχως.τωρα λιγες μερες στο σπιτι με προσοχη μου είπε κ δευτερα με τριτη θα εχουμε τα πρωτα αποτελεσματα.

Μπραβο Ευακι μου παει και αυτο!!! Κουκλος ε ο μπεμπης σας; Ποσο ομορφο να βλεπεις το φατσακι του!!! Καλα 240 γρ ακουω, ολοκληρο παληκαρι τί να λεμε!!!

Εφυγε η δυσκολη μερα, τωρα θελουμε ξεκουραση οπως ειπε ο γιατρος!! Αγκαλιτσες με τον μελλοντικο μπαμπα, καναπεδακος και ηρεμια!!

Καλα αποτελεσματα κοριτσακι μου!  Ο Θεος μαζι σας να πανε ολα υπεροχα!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Κοριτσια μου,αρχικα εγινε ο υπερηχος ,μεγαλωσε μωρε ειναι 240 ολοκληρα γραμμαρια χαχα! Μας το εδειξε κ σε 3d το φατσακι του. ο αντρας μου ειχε χαζεψει να κοιταει την οθονη :p μετα που συνηλθε ρωτουσε τον γιατρο διαφορα. Την ωρα της εξετασης μονο ενα τσιμπηματακι ενοιωσα αρκετα εντονο βεβαια, αλλα οχι πονο.δεν κρατησε πολυ η διαδικασια ευτυχως.τωρα λιγες μερες στο σπιτι με προσοχη μου είπε κ δευτερα με τριτη θα εχουμε τα πρωτα αποτελεσματα.

Καλα αποτελέσματα Εύα μου έφυγε τώρα αυτό πάει. Κάτσε ξεκουρασου μέχρι να πανυγηρισουμε μαζί. Κούκλος ο μπέμπης σας ε? 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

10;;;!!!με αποτελειωσες!αχααχαχαχα

Περαστικα κοριτσακι μου! Εμενα τα εντονα ηταν 4 μερες και μετα αρχισε να υποχωρει! Τωρα ριχνω κανα φτερνισμα που στην εποχη μας δεν ειναι να φτερνιζεσαι γιατι σε κοιτανε ολοι σαν να εχεις χολερα χαχαχα!!!

  • Χαχα 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Κοριτσια μου,αρχικα εγινε ο υπερηχος ,μεγαλωσε μωρε ειναι 240 ολοκληρα γραμμαρια χαχα! Μας το εδειξε κ σε 3d το φατσακι του. ο αντρας μου ειχε χαζεψει να κοιταει την οθονη :p μετα που συνηλθε ρωτουσε τον γιατρο διαφορα. Την ωρα της εξετασης μονο ενα τσιμπηματακι ενοιωσα αρκετα εντονο βεβαια, αλλα οχι πονο.δεν κρατησε πολυ η διαδικασια ευτυχως.τωρα λιγες μερες στο σπιτι με προσοχη μου είπε κ δευτερα με τριτη θα εχουμε τα πρωτα αποτελεσματα.

Τι όμορφα βρε Ευα μου !!!το έζησες πολύ όμαλα πιστεύω !!Μπραβο σου !!μην σηκώνεις βάρη κ οχι έντονη άσκηση ,,ευχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα ,,αν κ ξέρουμε ότι Θα είναι !!χαλαρωσε κ απολαυσε το!!γεμισε το μυαλό σου με όμορφες εικόνες !!!

  • Μου αρέσει 2

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...