Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Faith22 είπε:

       

      Χθες είχα υπέρηχο κ είναι όλα καλά.Ειμαι στην 25η εβδομάδα κ με έχει ενημερωσει η μαία ότι δεν είναι συστηματικές οι κινήσεις των εμβρύων αυτή την εβδομάδα.Χθες αυτό δεν το συζήτησα καθόλου με τον γιατρό.Εγω όμως τα νιώθω κάθε μέρα κ σήμερα από το πρωί δεν τα είχα νιώσει κ είχε πάει 3 το μεσημέρι.Η ξαδέρφη μου πριν 3 εβδομάδες έχασε το μωρο της στις 33 εβδομάδες.Δεν το ένιωσε μια μέρα κ τελικά είχε ενδομητρίο θάνατο.Το αναφέρω για να καταλάβετε λίγο την ψυχολογία μου,θέλω δεν θέλω είναι κάτι που το σκέφτομαι κάθε μέρα.Η μαία μου το ξέρει.Στελνω λοιπόν το μεσημέρι ότι δεν έχω νιώσει τα μωρά χωρίς να της πω καλησπέρα,ήμουν στο κρεβάτι όλο το πρωί ζουμπωντας την κοιλιά μου κ ενώ ήθελα μόνο ένα μην ανησυχείς μου απαντά ότι "κακώς δεν ρώτησες τον γιατρό,είπαμε μετράμε μετά τις 32 εβδομάδες κ παρεπιπτόντως καλησπέρα τάδε" κ της απάντησα "ναι κακώς δεν ρώτησα τον γιατρό κ ρωτάω εσένα.Δεν βλάπτει λίγο ενσυναίσθηση που κ που.Καλησπερα".Απάντησα έτσι γιατί ένιωσα ειρωνεία.Λαθος μου,το ξέρω.Μου απάντησε κ εκεινη πάλι αλλα το άφησα εκεί.Δεν ξανααπαντησα.Δεν ήθελα να το συνεχίσω.

      Κ τώρα το βράδυ μου έστειλε ο γιατρός μήνυμα ότι αν δεν με καλύπτουν,να κάνω τις επιλογές μου,εννοώντας ότι μπορώ να φύγω κ να αλλάξω γιατρό,μαζί με ένα κατεβατο.

      Αυτό με πείραξε παρά πολύ.Ενιωσα ότι με διώχνει.

      Ξέρω ότι είμαι παράλογη,εκφραστείτε ελεύθερα.

       

       

      Ε βλακεία του γιατρού . Κανονικά έπρεπε να σε πάρει τηλέφωνο Κ να σε ρωτησει εάν είσαι καλά Κ γιατί μίλησες έτσι στην μαία . Τώρα μηνύματα εάν δεν σε καληπτουμε άλλαξε τη γιατρό είναι εντελώς αντιεπαγγελματικο τι είστε ζευγαρι Κ χωρίζετε . 

      Πάντως αν δεν νιώθεις κάποια μέρα τα μωρά φάε κάτι γλυκό ή πιες κάτι παγωμένο μετά από λίγο θα εμφανιστούν . Προς Θεού μην ζουλας την κοιλιά κάνει συσπάσεις . 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, MumMaria είπε:

Γλυκά μου κορίτσια σας ευχαριστώ τόσο μα τόσο πολύ!!!!δεν είχα data να σας στείλω νωρίτερα κ ήμουν έξω!!!βόλτα με τα αγόρια μου!!!

Όπως καταλαβαίνετε,σούπερ τα νέα!!το κορίτσι μου δραστήριο,ως συνήθως ,298γρ, κ κάτσαμε ένα τέταρτο να κάνουμε τις μετρήσεις για να τα καταφέρουμε από το τόσο κούνημα!!!α ρε @Υβόννη ετοιμάσου,είναι τσαχπινα αυτή!!!!

Ο πλακούντας ψηλααααα!αφού κ ο γιατρός ξαφνιάστηκε.μου ειπε ότι ανέβηκε παραπάνω από όσο πίστευε!κ από δω κ μπρος αντιμετωπίζουμε την εγκυμοσύνη όπως αυτή του Βασίλη!!αμνιακό,τράχηλος,όλα κομπλέ!παιδιά τέτοια χαρά!!!βεβαια μια άλλη κοπέλα που ειμασταν μαζί ίδια εβδομάδα,μου είπε ο γιατρός ότι παρέμεινε επιπωματικος κ δεν θα ανέβει από δω κ πέρα.κριμα πολύ.

Ακούστηκαν ολων σας οι προσευχές!!θα συνεχίσω βέβαια προσεκτικά αλλά είναι μεγάλη ανακούφιση αυτό!ουυυφ!

@Gogo1994 κι εμένα χθες την ένιωσα κανονικά την μικρή για πρώτη φορά!μεγάλη συγκίνηση!από δω κ πέρα να δεις...

Φανταστικα νεα Μαρια μου!ολα μια χαρα λοιπον! Ειναι τσαχπινα αυτη ,πολυ κουνημα χαχα!!

  • Ευχαριστώ 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Gogo1994 είπε:

Ρε Μαρία μουυυ πόσο τέλεια νέα με το πλακούντα ψηλαααα

Πωπω υπέροχα και όντως ανακούφιση 

Είσαι η επόμενη να ανεβει για τα καλά ο πλακούντας να χαλαρώσεις τελείως!!!βέβαια εσύ δεν είχες τέτοιο θέμα αλλά οκ.

Πριν εννοούσα ότι χθες την ένιωσε κ ο άντρας μου την μικρή,αλλά έτσι όπως το έγραψα,δεν βγάζει άκρη!χαχαχα

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Φανταστικα νεα Μαρια μου!ολα μια χαρα λοιπον! Ειναι τσαχπινα αυτη ,πολυ κουνημα χαχα!!

Κι εσύ την Παρασκευή με το καλό,να φεύγει κ αυτό!!!κ μετά ακόμα πιο ανέμελα...μέχρι να ξεκουραστείς από το ταξίδι,θα φτάσει κ η παρασκευή.ελπιζω να γεμισες μπαταρίες κορίτσι μου.

Just now, Sousamaki είπε:

@MumMaria τέλεια νέα!!!

μπραβο σου για την υπομονή που έκανες όλο το διάστημα!! Εύχομαι τώρα στο εξής να είναι ανέμελη η εγκυμοσύνη κ να την ευχαριστηθείς στο έπακρο!!!

Ευχαριστώ σουσαμακι μου!!ναι τώρα πρώτα ανακουφιστηκα να σου πω την αλήθεια για να μην χρειάζεται να σκέφτομαι την κάθε μου κίνηση κ αν κάνω καλά ή όχι κ τώρα θα απολαυσωωω!συγκρατημένα αλλά σαν νορμάλ εγκυουλα βρε αδελφέ!χααχαχαα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Είσαι η επόμενη να ανεβει για τα καλά ο πλακούντας να χαλαρώσεις τελείως!!!βέβαια εσύ δεν είχες τέτοιο θέμα αλλά οκ.

Πριν εννοούσα ότι χθες την ένιωσε κ ο άντρας μου την μικρή,αλλά έτσι όπως το έγραψα,δεν βγάζει άκρη!χαχαχα

Κι εσύ την Παρασκευή με το καλό,να φεύγει κ αυτό!!!κ μετά ακόμα πιο ανέμελα...μέχρι να ξεκουραστείς από το ταξίδι,θα φτάσει κ η παρασκευή.ελπιζω να γεμισες μπαταρίες κορίτσι μου.

Ευχαριστώ σουσαμακι μου!!ναι τώρα πρώτα ανακουφιστηκα να σου πω την αλήθεια για να μην χρειάζεται να σκέφτομαι την κάθε μου κίνηση κ αν κάνω καλά ή όχι κ τώρα θα απολαυσωωω!συγκρατημένα αλλά σαν νορμάλ εγκυουλα βρε αδελφέ!χααχαχαα

Μακάρι Μαρία μου ελπίζω στις προσευχές κ εγώ αυτό θέλω να ξενοιασω λίγο 

Αλλά το ότι τον ακούω ειναι υπέροχο 

Αύριο κορίτσια μπαινω 20η βδομάδα μου φαίνεται απλά σπουδαίο 

  • Μου αρέσει 3

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Γλυκά μου κορίτσια σας ευχαριστώ τόσο μα τόσο πολύ!!!!δεν είχα data να σας στείλω νωρίτερα κ ήμουν έξω!!!βόλτα με τα αγόρια μου!!!

Όπως καταλαβαίνετε,σούπερ τα νέα!!το κορίτσι μου δραστήριο,ως συνήθως ,298γρ, κ κάτσαμε ένα τέταρτο να κάνουμε τις μετρήσεις για να τα καταφέρουμε από το τόσο κούνημα!!!α ρε @Υβόννη ετοιμάσου,είναι τσαχπινα αυτή!!!!

Ο πλακούντας ψηλααααα!αφού κ ο γιατρός ξαφνιάστηκε.μου ειπε ότι ανέβηκε παραπάνω από όσο πίστευε!κ από δω κ μπρος αντιμετωπίζουμε την εγκυμοσύνη όπως αυτή του Βασίλη!!αμνιακό,τράχηλος,όλα κομπλέ!παιδιά τέτοια χαρά!!!βεβαια μια άλλη κοπέλα που ειμασταν μαζί ίδια εβδομάδα,μου είπε ο γιατρός ότι παρέμεινε επιπωματικος κ δεν θα ανέβει από δω κ πέρα.κριμα πολύ.

Ακούστηκαν ολων σας οι προσευχές!!θα συνεχίσω βέβαια προσεκτικά αλλά είναι μεγάλη ανακούφιση αυτό!ουυυφ!

@Gogo1994 κι εμένα χθες την ένιωσα κανονικά την μικρή για πρώτη φορά!μεγάλη συγκίνηση!από δω κ πέρα να δεις...

πολύ καλα και ενθαρυντικα νέα Μαρακι τι όμορφα..τώρα πιο ήρεμα κ πιο χαλαρά να απολαύσεις την εγκυμοσυνη σου κ πάντα τέλεια νέα!!!

  • Ευχαριστώ 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Gogo1994 είπε:

Μακάρι Μαρία μου ελπίζω στις προσευχές κ εγώ αυτό θέλω να ξενοιασω λίγο 

Αλλά το ότι τον ακούω ειναι υπέροχο 

Αύριο κορίτσια μπαινω 20η βδομάδα μου φαίνεται απλά σπουδαίο 

Περνάει ο καιρός!!!για το πότε φτάσαμε στα μισά...

Κάθε μέρα θα τα ακούμε όλο κ περισσότερο από δω κ πέρα!:x

Just now, Evitheodorou είπε:

πολύ καλα και ενθαρυντικα νέα Μαρακι τι όμορφα..τώρα πιο ήρεμα κ πιο χαλαρά να απολαύσεις την εγκυμοσυνη σου κ πάντα τέλεια νέα!!!

Μακάρι όλες μας κοπέλα μου,να είμαστε ήρεμες κ τα μωράκια μας γερά!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@MumMaria υπέροχα νέα πραγματικά!! Για κάποιο λόγο πίστευα πως όλα θα ήταν καλά αυτή τη φορά. Ταλαιπωρήθηκες αλλά από εδώ και πέρα θα χαρείς την εγκυμοσύνη σου! Μακάρι μόνο τέτοια νέα να ακούμε..

@Gogo1994 ποσό μπορεί να το χάρηκε ο άντρας σου! Πετύχαμε κι εμείς τη στιγμή το Σάββατο κι ο άντρας μου απ τη χαρά του το έχει πει σε όλους. Από τότε προσπαθεί συνέχεια αλλά ο μικρός δεν του κάνει τη χάρη..

  • Ευχαριστώ 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Γλυκά μου κορίτσια σας ευχαριστώ τόσο μα τόσο πολύ!!!!δεν είχα data να σας στείλω νωρίτερα κ ήμουν έξω!!!βόλτα με τα αγόρια μου!!!

Όπως καταλαβαίνετε,σούπερ τα νέα!!το κορίτσι μου δραστήριο,ως συνήθως ,298γρ, κ κάτσαμε ένα τέταρτο να κάνουμε τις μετρήσεις για να τα καταφέρουμε από το τόσο κούνημα!!!α ρε @Υβόννη ετοιμάσου,είναι τσαχπινα αυτή!!!!

Ο πλακούντας ψηλααααα!αφού κ ο γιατρός ξαφνιάστηκε.μου ειπε ότι ανέβηκε παραπάνω από όσο πίστευε!κ από δω κ μπρος αντιμετωπίζουμε την εγκυμοσύνη όπως αυτή του Βασίλη!!αμνιακό,τράχηλος,όλα κομπλέ!παιδιά τέτοια χαρά!!!βεβαια μια άλλη κοπέλα που ειμασταν μαζί ίδια εβδομάδα,μου είπε ο γιατρός ότι παρέμεινε επιπωματικος κ δεν θα ανέβει από δω κ πέρα.κριμα πολύ.

Ακούστηκαν ολων σας οι προσευχές!!θα συνεχίσω βέβαια προσεκτικά αλλά είναι μεγάλη ανακούφιση αυτό!ουυυφ!

@Gogo1994 κι εμένα χθες την ένιωσε κανονικά την μικρή για πρώτη φορά!μεγάλη συγκίνηση!από δω κ πέρα να δεις...

Καλημέρα τι όμορφα νέα Μαράκι μ όλα πήγαν τέλεια.. να τη χαίρεσαι τ μπουμπούκια σ..κ να ξενοιασεις τώρα λίγο!!

  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια !!!

ελπιζω να είστε όλες καλα κ να έχετε μια όμορφη κ χαρούμενη μέρα!!

νιωθετε κ εσείς δυσφορία με τη ζέστη;;περπάτησα μια μικρή απόσταση κ μου βγήκε η γλώσσα ..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Γλυκά μου κορίτσια σας ευχαριστώ τόσο μα τόσο πολύ!!!!δεν είχα data να σας στείλω νωρίτερα κ ήμουν έξω!!!βόλτα με τα αγόρια μου!!!

Όπως καταλαβαίνετε,σούπερ τα νέα!!το κορίτσι μου δραστήριο,ως συνήθως ,298γρ, κ κάτσαμε ένα τέταρτο να κάνουμε τις μετρήσεις για να τα καταφέρουμε από το τόσο κούνημα!!!α ρε @Υβόννη ετοιμάσου,είναι τσαχπινα αυτή!!!!

Ο πλακούντας ψηλααααα!αφού κ ο γιατρός ξαφνιάστηκε.μου ειπε ότι ανέβηκε παραπάνω από όσο πίστευε!κ από δω κ μπρος αντιμετωπίζουμε την εγκυμοσύνη όπως αυτή του Βασίλη!!αμνιακό,τράχηλος,όλα κομπλέ!παιδιά τέτοια χαρά!!!βεβαια μια άλλη κοπέλα που ειμασταν μαζί ίδια εβδομάδα,μου είπε ο γιατρός ότι παρέμεινε επιπωματικος κ δεν θα ανέβει από δω κ πέρα.κριμα πολύ.

Ακούστηκαν ολων σας οι προσευχές!!θα συνεχίσω βέβαια προσεκτικά αλλά είναι μεγάλη ανακούφιση αυτό!ουυυφ!

@Gogo1994 κι εμένα χθες την ένιωσε κανονικά την μικρή για πρώτη φορά!μεγάλη συγκίνηση!από δω κ πέρα να δεις...

Μπράβο βρε Μαράκι μας, τι όμορφα νέα είναι αυτά;!!! Πολύ χαίρομαι πραγματικά που έγινε και αυτό με τον πλακούντα και τώρα θα είσαι χαλαρή χωρίς έννοιες! :-D

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sousamaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!!

ελπιζω να είστε όλες καλα κ να έχετε μια όμορφη κ χαρούμενη μέρα!!

νιωθετε κ εσείς δυσφορία με τη ζέστη;;περπάτησα μια μικρή απόσταση κ μου βγήκε η γλώσσα ..

Καλημερααα σε όλες 

Κορίτσι μου ναι κ εγώ ζορίστηκα χθες άσε θέλει πολύ βολικά παπούτσια σίγουρα. 

@Υβόννημου μήπως να έρθουμε Γερμανία λίγο που κάτι μας ελεγες για βρόχουλες? 

  • Χαχα 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου ομορφα! Χτες ενω διαβασα τις νεαρες στην ομαδουλα ημουν τοσο πτωμα λες και ειχα σκαψει! Μιλαμε κοιμηθηκα σαν τουβλο!!! 

@MumMaria ποσο τελεια τα νεα!!! Ετσι τη θελουμε τη νυφη τσαχπινα με κουνηματα και ναζι!!! Χαρηκα τοσο με τον πλακουντα σου!!! Εχεις και τον Βασιλακη μωρε εκει, σιγουρα ξαπλα αν χρειαζοταν αλλα μην κοιτας που δε το ανεφερα επιτηδες, δυσκολο εχοντας ηδη και ενα μωρο στο σπιτι. Δοξα τω Θεω ομως ολα καλα!! Πολυ πολυ χαρηκα!!!

@Eirini1988 και @Gogo1994 κοριτσακια μου τι καλα που ενιωσαν τα αγορακια σας και οι αντρες σας!!!! Εδω ακομη πολυ ελαφριες κινησεις με το ζορι τον νιωθω εγω αλλα πού θα παει; Θα βαρεσει και σε εμας πιστευω πιο γερα!

Ναι κοριτσια μου εδω βροχη και κρυο! Αν θελετε ελατε!!! Ουτε ζεστη ουτε ιδρωτας! Παντως @Sousamaki μου και χωρις ζεστη κι εγω λαχανιαζω πλεον πανευκολα!

@demifilol πώς κοιμηθηκες εσυ κοριτσακι μας; Ελπιζω σημερα να εισαι τελεια!!!!!!

@ΕΥΑ!κοριτσακι μου ομορφο αυριο τι ωρα θα πας; Για να κανω προσευχουλα εκεινη την ωρα! Θα ειμαστε μαζι σου με τη σκεψη μας και θα πανε ολα τελεια!!!!! Πώς ειναι η Αθηνα μετα τη Μυκονο; Ελπιζω να προσαρμοστειτε γρηγορα!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου ομορφα! Χτες ενω διαβασα τις νεαρες στην ομαδουλα ημουν τοσο πτωμα λες και ειχα σκαψει! Μιλαμε κοιμηθηκα σαν τουβλο!!! 

@MumMaria ποσο τελεια τα νεα!!! Ετσι τη θελουμε τη νυφη τσαχπινα με κουνηματα και ναζι!!! Χαρηκα τοσο με τον πλακουντα σου!!! Εχεις και τον Βασιλακη μωρε εκει, σιγουρα ξαπλα αν χρειαζοταν αλλα μην κοιτας που δε το ανεφερα επιτηδες, δυσκολο εχοντας ηδη και ενα μωρο στο σπιτι. Δοξα τω Θεω ομως ολα καλα!! Πολυ πολυ χαρηκα!!!

@Eirini1988 και @Gogo1994 κοριτσακια μου τι καλα που ενιωσαν τα αγορακια σας και οι αντρες σας!!!! Εδω ακομη πολυ ελαφριες κινησεις με το ζορι τον νιωθω εγω αλλα πού θα παει; Θα βαρεσει και σε εμας πιστευω πιο γερα!

Ναι κοριτσια μου εδω βροχη και κρυο! Αν θελετε ελατε!!! Ουτε ζεστη ουτε ιδρωτας! Παντως @Sousamaki μου και χωρις ζεστη κι εγω λαχανιαζω πλεον πανευκολα!

@demifilol πώς κοιμηθηκες εσυ κοριτσακι μας; Ελπιζω σημερα να εισαι τελεια!!!!!!

@ΕΥΑ!κοριτσακι μου ομορφο αυριο τι ωρα θα πας; Για να κανω προσευχουλα εκεινη την ωρα! Θα ειμαστε μαζι σου με τη σκεψη μας και θα πανε ολα τελεια!!!!! Πώς ειναι η Αθηνα μετα τη Μυκονο; Ελπιζω να προσαρμοστειτε γρηγορα!

Υβοννη μου καλημερα!!καλη κ η Αθηνα αλλα σαν το νησι δεν εχει χαχα!ελπιζω να μπορεσω να βγαλω το καλοκαιρι εκει αν κ θα εξαρτηθει απο τις δουλειες μας.ακομα απο το σπιτι κ οι δυο ειμαστε,αν συνεχιστει αυτο το εξ αποστασεως θα μπορεσουμε να φυγουμε. αυριο στις 5 το εχω το ραντεβου,με συγκινεις να ξερεις.:) ηδη παιρνω αντιβιωση κ απο ψυχολογια ειμαι πολυ καλα.σκεφτομαι που θα τον δω αυριο τον μπεμπη (εμβρυο που λεει κ ο δικος σου γιατρος  ο γερμαναρας )κ για πρωτη φορα θα μπορει να μπει κ ο ανδρας μου,την ωρα του υπερηχου.μετα την ωρα της αμνιο θα παει σαλονακι.

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! said:

Υβοννη μου καλημερα!!καλη κ η Αθηνα αλλα σαν το νησι δεν εχει χαχα!ελπιζω να μπορεσω να βγαλω το καλοκαιρι εκει αν κ θα εξαρτηθει απο τις δουλειες μας.ακομα απο το σπιτι κ οι δυο ειμαστε,αν συνεχιστει αυτο το εξ αποστασεως θα μπορεσουμε να φυγουμε. αυριο στις 5 το εχω το ραντεβου,με συγκινεις να ξερεις.:) ηδη παιρνω αντιβιωση κ απο ψυχολογια ειμαι πολυ καλα.σκεφτομαι που θα τον δω αυριο τον μπεμπη (εμβρυο που λεει κ ο δικος σου γιατρος  ο γερμαναρας )κ για πρωτη φορα θα μπορει να μπει κ ο ανδρας μου,την ωρα του υπερηχου.μετα την ωρα της αμνιο θα παει σαλονακι.

Τελεια αρα 4 δικη μου! Το σημειωσα!!!!! Πολυ περηφανη ειμαι που εισια τοσο θετικη μπραβο!!! Θα ειναι ολα τελεια ειμαι σιγουρη!!! Θα δει και ο αντρας σου το μωρο! Κοιτα διακριτικα να δουμε αν θα κλαψει χιχιχι! Το παιζουν κουλ μωρε αλλα νομιζω ολοι ενα δακρυ θα ριξουν!!! Εγω θα δω τι Γερμαναρα την Τεταρτη για τη β'επιπεδου! Να δω αντι μπεμπης τι θα πει! "Εμβρυο αρρεν" χαχαχα! Θα παρω κι εγω τηλ να δω αν αφηνουν τον αντρα μου. Μακαρι ναι!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...