Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, KarMar84 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Ωραία τα νέα σου από τον γιατρό, κ εμένα το πρώτο έβγαινε 5 μέρες μικρότερο γτ είχα μεγαλύτερο κύκλο αλλά τελικά γέννησα 5 μέρες νωρίτερα από την π.η.τ. χαχα

Αυτή τη φορά έκανα χοριακή την Τρίτη κ ήταν 853 (4w6d), αύριο έχω το πρώτο ραντεβού με τον γιατρό...ο κύκλος μου σύμφωνα με τέστ ωορρηξίας θα ήταν 27 ημερών...

Καλή επιτυχία εγώ 3 εβδομάδες είδα μόνο σάκο με χοριακη 3000 τ Πέμπτη θ πάω θ είμαι 5w ελπίζω ν δω πιο πολλα:x

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Despoina Mar είπε:

Καλή επιτυχία εγώ 3 εβδομάδες είδα μόνο σάκο με χοριακη 3000 τ Πέμπτη θ πάω θ είμαι 5w ελπίζω ν δω πιο πολλα:x

Ευχαριστώ πολύ!

Είδες σάκο στις 3 εβδομάδες;;; Και είχες κ χοριακή 3000;;; Μήπως εννοείς ότι η ηλικία του εμβρύου ήταν 3w αλλά η κύηση ήταν 5w; Πολύ νωρίς μου φαίνεται...

Ναι σίγουρα θα δεις περισσότερα την Πέμπτη

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , KarMar84 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!

Είδες σάκο στις 3 εβδομάδες;;; Και είχες κ χοριακή 3000;;; Μήπως εννοείς ότι η ηλικία του εμβρύου ήταν 3w αλλά η κύηση ήταν 5w; Πολύ νωρίς μου φαίνεται...

Ναι σίγουρα θα δεις περισσότερα την Πέμπτη

Ναιιι κανονικά σύμφωνα μ τ τελευταια περίοδο π είχα 16 Ιανουαρίου είμαι περισσότερον εβδομάδων αλλά η σύλληψη έγινε πριν τ αναμενόμενη περίοδο τ Φεβρουαρίου..

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εμένα μου έγραψε κ μου είπε να τις κάνω το συντομότερο,γιατί κάποια μικροβιολογικά μπορεί να κλείσουν..εσύ πότε θα πας;;πω πω πολύ κοντά είμαστε!!μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!

Just now, Evitheodorou είπε:

Καλή αρχή mumMaria εγώ είμαι 6 εβδομαδων και 4 ημερών..όλα καλά ευχομαι!!εξετάσεις έχουμε τώρα μπόλικες..

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Καλησπέρα και από μένα!είμαι 6 εβδομάδων και 3 ημερών και σήμερα είχα ραντεβού,είδαμε το σπορακι και ακούσαμε καρδούλα 119 χτύπους!! άντε καλή μας αρχή κορίτσια!!!

Με το καλό! Τι καλά που ακούσατε καρδούλα!!

Εγώ θεωρητικά είμαι 5w5d αλλά αύριο έχω το πρώτο ραντεβού για να φύγει το αρχικό άγχος του εξωμητριου και του άδειου σάκου...


Link to comment
Share on other sites

θα σου φύγει το άγχος karMar84 όταν πας από κοντά ευχόμαι όλα να σου πάνε καλά και εγώ την προηγούμενη Πέμπτη είχα το πρώτο ραντεβού ειδα σάκο λεκιθικο σάκο καρδιά ότι είναι μέσα στη μητρα και εγώ είχα άγχος αλλά όλα καλά.

  • Ευχαριστώ 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Ακούσαμε ναι..απλά το άγχος εμένα θα φύγει μετά την 8 η εβδομάδα.ειχα 2 παλινδρομες κυήσεις που άκουσα καρδούλα κ στις δύο κ μετα την 7η εβδομάδα σταματουσαν..ενα σωρό εξετάσεις δεν βρέθηκε τίποτα..και μετά ήρθε ο γιος μου!ειναι κοντά 7 μηνών!

Να σκέφτεσαι θετικά και βήμα βήμα..όλα καλά θα είναι..αλλά παιδάκια έχεις;οι υπόλοιπες;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MumMaria είπε:

Ακούσαμε ναι..απλά το άγχος εμένα θα φύγει μετά την 8 η εβδομάδα.ειχα 2 παλινδρομες κυήσεις που άκουσα καρδούλα κ στις δύο κ μετα την 7η εβδομάδα σταματουσαν..ενα σωρό εξετάσεις δεν βρέθηκε τίποτα..και μετά ήρθε ο γιος μου!ειναι κοντά 7 μηνών!

Να σκέφτεσαι θετικά και βήμα βήμα..όλα καλά θα είναι..αλλά παιδάκια έχεις;οι υπόλοιπες;;

Να σου ζήσει το αγόρι σου!!! Και με το καλό το δεύτερο παιδάκι!

Εγώ έχω μια μπουμπού 21 μηνών :)

Σας ευχαριστώ κορίτσια για τις ευχές σας!


Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου:x να μας στείλει αύριο νεώτερα,έτσι;πάρε βαθιά ανάσα και οοοοολα καλά!!

 

Πρώτη εγκυμοσύνη ε;;;;πω θα πάθεις πλάκα με τα επόμενα στάδια...κάτσε να φας κ την πρώτη κλωτσιά κ δεν θα το ξεχάσεις ποτέ!!:x συγκινηθηκα ήδη!!!με το καλό!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, KarMar84 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!

Είδες σάκο στις 3 εβδομάδες;;; Και είχες κ χοριακή 3000;;; Μήπως εννοείς ότι η ηλικία του εμβρύου ήταν 3w αλλά η κύηση ήταν 5w; Πολύ νωρίς μου φαίνεται...

Ναι σίγουρα θα δεις περισσότερα την Πέμπτη

Εύχομαι καλα αποτελέσματα να έχεις,και περιμένουμε να μας πεις και Εσυ τα νέα σου!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Καλησπέρα και από μένα!είμαι 6 εβδομάδων και 3 ημερών και σήμερα είχα ραντεβού,είδαμε το σπορακι και ακούσαμε καρδούλα 119 χτύπους!! άντε καλή μας αρχή 

Καλημέρα κορίτσια!!όλα με τ καλό ν πάνε κ ν έχουμε τελειωμένα κυησεις!!Κ εγώ έχω τ 2 ραντεβού τ Πέμπτη...μεγαλώνει η παρέα μας σιγά σιγα:)

  • Μου αρέσει 3

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...