Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, ΕΛΕΝΗ ΠΑΡΟΣ είπε:

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια!Να ευχηθώ μέσα από την καρδιά μου για όλες μας Ένα όμορφο και ήρεμο ταξίδι εγκυμοσύνης,να ζούμε την κάθε στιγμή με υπέροχες αναμνήσεις και καλά γεννητούρια μας!!Εγώ είμαι 34 ετών, και μετά από 4 χρόνια προσπάθειας, λαπαροσκόπηση ενδομητρίωσης,με την βοήθεια του Θεού τα καταφέραμε,είμαι 5 εβδομάδων,με είδε χθες ο γιατρός,το μικρακι είναι μέσα στην μήτρα,απλά έχω μια αρκετά μεγάλη κύστη,και εκτός από φυλλικο οξύ,μου έδωσε προγεστερόνη να την εξαφανίσουμε η να την μικρυνουμε!Σε δύο εβδομάδες θα ακούσουμε καρδούλα,και εύχομαι σε όλες μας να είναι ο δρόμος της εγκυμοσύνης μας στρωμένος με ροδοπέταλα,ούτε δείγμα απο αγκαθακι!!Να προσέχετε,και ψυχραιμία με τον ιό,σωστή πρόληψη και όσο γίνεται σπιτάκι μας!! Φιλάκια!

Γεια σ κορίτσι κ εγώ 5 εβδομάδων ειναιιι!! Κ εγώ τ Σεπτέμβριο πέρασα από εξωμητριο κυηση κ αυτή ελπίζω να πάνε όλα καλά!!με δύναμη κ πίστη στ Θεό όλα γίνονται!!! Εγώ είμαι από Καβαλαα:x

Just now, Gogo1994 είπε:

Γεια σας κορίτσια εγώ μπαίνω στην 7 η εβδομάδα αύριο πολύ ανηπομωνησια και αγωνία αύριο θα ακούγαμε κ καρδούλα κ λόγω της κατάστασης με τον ιό θα πάμε τη τρίτη και η αγωνία μου ακόμα μεγαλύτερη.Ευτυχως τη προηγούμενη βδομάδα ακούστηκε λίγο ήταν νωρίς ακόμα.

Γεια σ κορίτσιιι,όλα καλά θ πάνε!!Είσαι κ εσύ μαζί μ 26;;; εγώ είχα δει σάκο κ ελπίζω σμρ ν δω περισσοτερα


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας και από μένα κορίτσια!Είμαι βαθύτατα συγκινημένη που θα γίνω κι εγώ μέλος στο θέμα σας!!!!Ελπίζω να πάνε όλα καλά..Με την 4η προσπάθεια εμβρυομεταφορα κατάφερα να μείνω έγκυος..Τώρα βρίσκομαι στις 4 εβδομάδες και 6 ημέρες.

  • Μου αρέσει 5

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Γεια σας και από μένα κορίτσια!Είμαι βαθύτατα συγκινημένη που θα γίνω κι εγώ μέλος στο θέμα σας!!!!Ελπίζω να πάνε όλα καλά..Με την 4η προσπάθεια εμβρυομεταφορα κατάφερα να μείνω έγκυος..Τώρα βρίσκομαι στις 4 εβδομάδες και 6 ημέρες.

Μπράβο κοπέλα μου.μια χαρά θα είναι όλα.υπομομη πολύ χρειάζεται εγώ τώρα το βλέπω

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Γεια σας και από μένα κορίτσια!Είμαι βαθύτατα συγκινημένη που θα γίνω κι εγώ μέλος στο θέμα σας!!!!Ελπίζω να πάνε όλα καλά..Με την 4η προσπάθεια εμβρυομεταφορα κατάφερα να μείνω έγκυος..Τώρα βρίσκομαι στις 4 εβδομάδες και 6 ημέρες.

Γεια σ κοριτσιιι κ εγώ είμαι τόσο ακριβώς!!!πήγες γ υπερηχο;;;μεγαλώνει η παρέα μας σμρ

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Despoina Mar είπε:

Γεια σ κοριτσιιι κ εγώ είμαι τόσο ακριβώς!!!πήγες γ υπερηχο;;;μεγαλώνει η παρέα μας σμρ

Έκανα δύο εξετάσεις χοριακης..μια 197 κ μετά από δύο μέρες 519. Τωρα έχω ραντεβού στις 30 Μαρτίου.Αυτα ξέρω μονο!Εντελώς ασχετη είμαι...εσύ τι έχεις κάνει μέχρι τώρα;

  • Μου αρέσει 1

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Έκανα δύο εξετάσεις χοριακης..μια 197 κ μετά από δύο μέρες 519. Τωρα έχω ραντεβού στις 30 Μαρτίου.Αυτα ξέρω μονο!Εντελώς ασχετη είμαι...εσύ τι έχεις κάνει μέχρι τώρα;

Εγώ όταν πήγα είχα χοριακη 3000 κ είδα μόνο σάκο.. ξεκίνησα φολικο οξύ κ έκανα κ τις πρώτες αιματολογικές κ ούρα!!Εγώ είχα καθυστερημενη συλληψη κ τ ήξερα την αρχή..  10 μέρες μετά τ σύλληψη έκανα τεστ κ βγήκε θετικό.. 

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Γεια σας κορίτσια εγώ μπαίνω στην 7 η εβδομάδα αύριο πολύ ανηπομωνησια και αγωνία αύριο θα ακούγαμε κ καρδούλα κ λόγω της κατάστασης με τον ιό θα πάμε τη τρίτη και η αγωνία μου ακόμα μεγαλύτερη.Ευτυχως τη προηγούμενη βδομάδα ακούστηκε λίγο ήταν νωρίς ακόμα.

Καλώς ήρθες Γωγώ!!έτσι κορίτσια να γινόμαστε πολλές!!αύριο κι εγώ στην 7 η,μαζί είμαστε! Την τρίτη θα είναι όλα τέλεια κ θα ακούσεις πεντακάθαρα καρδουλα:x

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Εγώ όταν πήγα είχα χοριακη 3000 κ είδα μόνο σάκο.. ξεκίνησα φολικο οξύ κ έκανα κ τις πρώτες αιματολογικές κ ούρα!!Εγώ είχα καθυστερημενη συλληψη κ τ ήξερα την αρχή..  10 μέρες μετά τ σύλληψη έκανα τεστ κ βγήκε θετικό.. 

 

Just now, Papakι είπε:

Έκανα δύο εξετάσεις χοριακης..μια 197 κ μετά από δύο μέρες 519. Τωρα έχω ραντεβού στις 30 Μαρτίου.Αυτα ξέρω μονο!Εντελώς ασχετη είμαι...εσύ τι έχεις κάνει μέχρι τώρα;

Καλύτερα να έχουν περάσει μέρες να πας 30 Μαρτίου να δεις πιο πολλά πράγματα κορίτσι μου

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Εγώ όταν πήγα είχα χοριακη 3000 κ είδα μόνο σάκο.. ξεκίνησα φολικο οξύ κ έκανα κ τις πρώτες αιματολογικές κ ούρα!!Εγώ είχα καθυστερημενη συλληψη κ τ ήξερα την αρχή..  10 μέρες μετά τ σύλληψη έκανα τεστ κ βγήκε θετικό.. 

Εγώ είμαι με εξωσωματική οπότε έχω ξεκινήσει τα φάρμακα και τις βιταμίνες καιρό πριν..Μεγάλη χοριακη έχεις..μπράβο κορίτσι μου!!!Πότε θα ξαναπάς στο γιατρό;


n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MumMaria είπε:

Καλώς ήρθες Γωγώ!!έτσι κορίτσια να γινόμαστε πολλές!!αύριο κι εγώ στην 7 η,μαζί είμαστε! Την τρίτη θα είναι όλα τέλεια κ θα ακούσεις πεντακάθαρα καρδουλα:x

Αχ κορίτσι μου μακάρι μακάρι.Ειναι η πρώτη φορά ακούω κ τόσα και είμαι μέσα στο άγχος και προσπαθώ να το διαχειριστώ.Ευτυχως που τη προηγούμενη βδομάδα ακούσαμε ότι χτυπάει λίγο αλλά ήταν νωρίς.Εσυ έχεις πάει για να ακούσεις καρδούλα;


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Έκανα δύο εξετάσεις χοριακης..μια 197 κ μετά από δύο μέρες 519. Τωρα έχω ραντεβού στις 30 Μαρτίου.Αυτα ξέρω μονο!Εντελώς ασχετη είμαι...εσύ τι έχεις κάνει μέχρι τώρα;

Μπράβο παπάκι!! Καλώς ήρθες κι εσύ!! Σούπερ η χοριακη σου!!διδυμακια μυρίζομαι!!:x με το καλό κοπέλα μου:-P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Μπράβο παπάκι!! Καλώς ήρθες κι εσύ!! Σούπερ η χοριακη σου!!διδυμακια μυρίζομαι!!:x με το καλό κοπέλα μου:-P

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!Έχω αρχίσει να αγχώνομαι λίγο...μεγααααλης κ δρόμος μέχρι να τα κρατήσουμε στην αγκαλιά μας..εσύ σε τι φάση είσαι;Λες να είναι δίδυμα;;;


n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Αχ κορίτσι μου μακάρι μακάρι.Ειναι η πρώτη φορά ακούω κ τόσα και είμαι μέσα στο άγχος και προσπαθώ να το διαχειριστώ.Ευτυχως που τη προηγούμενη βδομάδα ακούσαμε ότι χτυπάει λίγο αλλά ήταν νωρίς.Εσυ έχεις πάει για να ακούσεις καρδούλα;

6 εβδ κ 3 ην πήγα και άκουσα ,όλα καλά αλλά σκέψου ο γιατρός μου είχε πει αν ερχόμουν μια μέρα νωρίτερα μπορεί να μην ακούγαμε! Προσπάθησε να είσαι ψύχραιμη,πίστεψέ με καταλαβαίνω το άγχος σου αλλά όλα θα πάνε καλα:x πρέπει να πιστέψουμε στα μωράκια μας!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

 

Καλύτερα να έχουν περάσει μέρες να πας 30 Μαρτίου να δεις πιο πολλά πράγματα κορίτσι μου

Η αλήθεια είναι ότι αγχώνομαι ..πότε θα έρθει η 30 Μαρτίου;;;θέλω να κάνω κάθε μέρα εξετάσεις να μου επιβεβαιώνει κάποιος την εγκυμοσύνη κάθε μέρα!!!Εσύ σε τι φάση είσαι κορίτσι μου;

  • Μου αρέσει 1

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...