Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

:x Καλημερα σας κορίτσια!!Πρώτη εγκυμοσύνη μου και είμαι 6 εβδομάδων και 6 ημερών αύριο έχω την πρώτη επίσκεψη με τν γυναικολόγο μου η αλήθεια είναι ότι έχω τρομερό αγχος!!Ευχομαι σε ΟΛΕΣ μας να έχουμε ένα όμορφο ταξίδι εγκυμοσύνης και να μας πάνε όλα καλα

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Maria marieta είπε:

:x Καλημερα σας κορίτσια!!Πρώτη εγκυμοσύνη μου και είμαι 6 εβδομάδων και 6 ημερών αύριο έχω την πρώτη επίσκεψη με τν γυναικολόγο μου η αλήθεια είναι ότι έχω τρομερό αγχος!!Ευχομαι σε ΟΛΕΣ μας να έχουμε ένα όμορφο ταξίδι εγκυμοσύνης και να μας πάνε όλα καλα

Καλημέρα εύχομαι όλα ν πάνε καλά.. Εγώ πάω προς τ 5η εβδομάδα.. Αλήθεια τ ηλικία έχεις αν επιτρέπεται;;Κ έχεις καθόλου συμπτωματα;;κάνουμε γκάλοπ χαχα

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Καλημέρα εύχομαι όλα ν πάνε καλά.. Εγώ πάω προς τ 5η εβδομάδα.. Αλήθεια τ ηλικία έχεις αν επιτρέπεται;;Κ έχεις καθόλου συμπτωματα;;κάνουμε γκάλοπ χαχα

Καλήμερα εύχομαι και εγώ με την σειρά μου να σου πάνε όλα τέλεια!!Είμαι 29 χρονών και προσπαθούσαμε 6 μήνες για παιδάκι με τν άντρα μου.Συμπτώματα έχω μέχρι στιγμής υπνηλία,πόνο στους μαστούς και κάποιες μικρές αναγούλες(όταν παίρνω το filicine)

Just now, Evitheodorou είπε:

όλα καλά να πάνε maria marieta καλά αποτελέσματα ,να μην έχεις άγχος στο λέω για να το ακούω κ εγω!!!

Νομίζω ότι είναι λιγάκι λογικό το άγχος μας!Τα καλύτερα σε όλες μας και ειδικά τώρα ΚΟΡΊΤΣΙΑ ΜΈΝΟΥΜΕ ΣΠΊΤΙ !!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria marieta είπε:

Καλήμερα εύχομαι και εγώ με την σειρά μου να σου πάνε όλα τέλεια!!Είμαι 29 χρονών και προσπαθούσαμε 6 μήνες για παιδάκι με τν άντρα μου.Συμπτώματα έχω μέχρι στιγμής υπνηλία,πόνο στους μαστούς και κάποιες μικρές αναγούλες(όταν παίρνω το filicine)

Νομίζω ότι είναι λιγάκι λογικό το άγχος μας!Τα καλύτερα σε όλες μας και ειδικά τώρα ΚΟΡΊΤΣΙΑ ΜΈΝΟΥΜΕ ΣΠΊΤΙ !!

Κ εγώ αυτά έχω...έκανες χοριακη;;;αν ναι πόσο ηταν;;Είμαστε δε δύσκολη περίοδο,απολύμανση κ σπίτι,καλή διατροφη


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Despoina Mar είπε:

Κ εγώ αυτά έχω...έκανες χοριακη;;;αν ναι πόσο ηταν;;Είμαστε δε δύσκολη περίοδο,απολύμανση κ σπίτι,καλή διατροφη

Η χοριακή ήταν στσ 1579,αύριο το πρωί στις 11 έχω ραντεβού με τν γιατρό μου.εσύ έχεις κάνει χοριακη? 

Just now, Evitheodorou είπε:

πρέπει να βγούμε αναγκαστικά για γιατρό εξετάσεις μικροβιολογικα κτλ αυτά με ανχωνουν αλλά τι να κάνουμε..

Όσο μπορούμε να προσέχουμε 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα επαφή μια μέρα πριν τ αναμενόμενη περίοδο δλδ 15 Φεβρουαρίου.. Κ έμεινα έγκυος.. λογικά θ μ αργούσε η περίοδος κ μάλλον πέτυχα κάποια γόνιμη μέρα.. Κ τ μετραω απο τότε κ όχι 16 Ιανουαρίου π είχα τελευταια φορά περίοδο..Στις 3 βδομάδες είχα χοριακη 3000 κ ήταν η τελευταία π έκανα γτ πήγα γ υπέρηχο κ είδα σάκο.. τώρα σχεδόν 5 θ πάω τ Πέμπτη παλι


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Maria marieta είπε:

Η χοριακή ήταν στσ 1579,αύριο το πρωί στις 11 έχω ραντεβού με τν γιατρό μου.εσύ έχεις κάνει χοριακη? 

Όσο μπορούμε να προσέχουμε 

Καλησπέρα κορίτσια! Με το καλό σε όλες σας! :)

Πότε ακριβώς ήταν τόσο η χοριακή σου; Όλα καλά να πάνε αύριο στον γιατρό! :)

@Evitheodorou αν θυμάμαι καλά σε 3 ημέρες είχαν βγει τα αποτελέσματα για το στίγμα

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


17 ώρες πρίν, Despoina Mar είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!οι εξετάσεις μ είναι καλές μόνο βιταμίνη d χρειάζομαι...λιλιτο έχεις καθυστερηση;;;

Όχι ακόμα. Περιμένω κανονικα περίοδο 22/3. 

  • Μου αρέσει 1

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Maria marieta είπε:

Η χοριακή ήταν στσ 1579,αύριο το πρωί στις 11 έχω ραντεβού με τν γιατρό μου.εσύ έχεις κάνει χοριακη? 

Όσο μπορούμε να προσέχουμε 

Όλα ν πάνε καλά περιμένουμε τ νέα σ κοπέλα μ!!


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Despoina Mar είπε:

Όλα ν πάνε καλά περιμένουμε τ νέα σ κοπέλα μ!!

Καλημερα κορίτσια μου!!Εφυγα από τν γιατρό μου είναι όλα καλα άκουσα καρδιά (σαν να ακούς νεράκι ετσι ακούγεται )Μου ειπε όλα καλα!!Ειναι από την δεξιά πλευρά ,το μόνο είναι ότι είναι μικρο γιατί έχω εμμηνος ρυση κάθε 34 ημέρες πιθανή ημερομηνία 6/11!!Θα ξαναπάω σε 10 ημέρες,μου έδωσε κάποια συμπληρώματα συνεχίζω το filicine κανονικά.Εξετασεις μου έδωσε πάλι να κάνω.Μου να αποφεύγω κοσμο (βήχα πυρετό)Προσοχή σε διατροφή και κιλά από 7-11 το πολυ αυτά τα νέα μας !!Περιμενω τα δικά σας κορίτσια!!

 

πρίν από 39 λεπτά , Despoina Mar είπε:

Όλα ν πάνε καλά περιμένουμε τ νέα σ κοπέλα μ!!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria marieta είπε:

Καλημερα κορίτσια μου!!Εφυγα από τν γιατρό μου είναι όλα καλα άκουσα καρδιά (σαν να ακούς νεράκι ετσι ακούγεται )Μου ειπε όλα καλα!!Ειναι από την δεξιά πλευρά ,το μόνο είναι ότι είναι μικρο γιατί έχω εμμηνος ρυση κάθε 34 ημέρες πιθανή ημερομηνία 8/11!!Θα ξαναπάω σε 10 ημέρες,μου έδωσε κάποια συμπληρώματα συνεχίζω το filicine κανονικά.Εξετασεις μου έδωσε πάλι να κάνω.Μου να αποφεύγω κοσμο (βήχα πυρετό)Προσοχή σε διατροφή και κιλά από 7-11 το πολυ αυτά τα νέα μας !!Περιμενω τα δικά σας κορίτσια!!

 

 

Τελειααα..λογικά έκανες καθυστερημένη σύλληψη κάτι σαν εμενααα


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Ωραία τα νέα σου από τον γιατρό, κ εμένα το πρώτο έβγαινε 5 μέρες μικρότερο γτ είχα μεγαλύτερο κύκλο αλλά τελικά γέννησα 5 μέρες νωρίτερα από την π.η.τ. χαχα

Αυτή τη φορά έκανα χοριακή την Τρίτη κ ήταν 853 (4w6d), αύριο έχω το πρώτο ραντεβού με τον γιατρό...ο κύκλος μου σύμφωνα με τέστ ωορρηξίας θα ήταν 27 ημερών...

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...