Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!

@Gogo1994 , @Papakι και @ΕΛΕΝΗ ΠΑΡΟΣ καλώς ήρθατε!!! Με το καλό σε όλες μας!!! (ελπίζω να μην μου ξέφυγε κάποια :))

@Evitheodorou για πες για τις εξετάσεις για μυϊκή ατροφία, δεν το έχω ξανακουσει...

@Despoina Mar περιμένουμε τα όμορφα νέα σου! :)

  • Μου αρέσει 4

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Papakι είπε:

Η αλήθεια είναι ότι αγχώνομαι ..πότε θα έρθει η 30 Μαρτίου;;;θέλω να κάνω κάθε μέρα εξετάσεις να μου επιβεβαιώνει κάποιος την εγκυμοσύνη κάθε μέρα!!!Εσύ σε τι φάση είσαι κορίτσι μου;

Ακριβώς το ίδιο σκέφτομαι και εγώ.Μπαινω 7η βδομάδα αύριο είχα ραντεβού για να ακούσουμε καρδούλα καθαρά και μου το άλλαξε για τρίτη λόγω της κατάστασης με τον ιό.Ευτυχως μια βδομάδα πριν την ακούσαμε λίγο.


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!Έχω αρχίσει να αγχώνομαι λίγο...μεγααααλης κ δρόμος μέχρι να τα κρατήσουμε στην αγκαλιά μας..εσύ σε τι φάση είσαι;Λες να είναι δίδυμα;;;

Εγώ είχα δύο παλινδρομες δίχως αιτία στο παρελθόν,(καταλαβαίνω το άγχος σου)μετά ήρθε το αντράκι μου που είναι 7 μηνών κ τώρα έγκυος αύριο στην έβδομη εβδ και έχω ακούσει καρδια:x

Λογικά κάθε 48 με 72 ώρες πρέπει να διπλασιαστεί το νούμερο ,εσένα σε 48 υπερδιπλασιαστηκε:grin: για να δούμε..γερό/α να είναι,αυτό μετράει βασικά πρωτα:-P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

6 εβδ κ 3 ην πήγα και άκουσα ,όλα καλά αλλά σκέψου ο γιατρός μου είχε πει αν ερχόμουν μια μέρα νωρίτερα μπορεί να μην ακούγαμε! Προσπάθησε να είσαι ψύχραιμη,πίστεψέ με καταλαβαίνω το άγχος σου αλλά όλα θα πάνε καλα:x πρέπει να πιστέψουμε στα μωράκια μας!

Πιστεύω πως είναι πιο δυνατά από εμάς με αυτά που περνάμε.Με το που έμαθα σχεδόν την εγκυμοσύνη μου ήρθε όλο αυτό με τον ιό σταμάτησα τη δουλειά κ από εκεί που είχα μια καθημερινότητα κορίτσια μου άλλαξαν όλα.και τώρα φοβισμένη κ στο σπίτι


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Εγώ είμαι με εξωσωματική οπότε έχω ξεκινήσει τα φάρμακα και τις βιταμίνες καιρό πριν..Μεγάλη χοριακη έχεις..μπράβο κορίτσι μου!!!Πότε θα ξαναπάς στο γιατρό;

Σμρ είναι 2ο ραντεβουυυ

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμένα κορίτσια από 12 Μάρτη θα με ξαναδεί 31 Μαρτίου και εγώ αν γινόταν θα ήθελα πιο μπροστά αλλά τώρα λόγο της κατάστασης και ότι δεν θα είχα αποτελέσματα εξετάσεων πάω αργοτερά οπότε ας ελπίσουμε ότι όλα θα είναι καλά..

  • Μου αρέσει 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου όλα καλά θα είναι,να δείτε το θεματακι  μας θα είναι από τα τυχερά!! Απλά χρειάζεται να κάνουμε υπομονή! Οι πρώτες βδομάδες είναι λίγο δύσκολες,στον τέταρτο όμως που θα μας κλωτσανε ,θα ηρεμησουμε:x

Τώρα με το θέμα του ιού,τι να κάνουμε;λίγο υπομονή κι εκεί..και προσοχή..θα χουμε να λέμε ότι περάσαμε εγκυμοσύνη εν μέσω υγειονομικής κρίσης!!!αμ τι;;!! Ότι κι ότι μωρά θα κάναμε;;;:-D:-D:-D

  • Μου αρέσει 5
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, KarMar84 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

@Gogo1994 , @Papakι και @ΕΛΕΝΗ ΠΑΡΟΣ καλώς ήρθατε!!! Με το καλό σε όλες μας!!! (ελπίζω να μην μου ξέφυγε κάποια :))

@Evitheodorou για πες για τις εξετάσεις για μυϊκή ατροφία, δεν το έχω ξανακουσει...

@Despoina Mar περιμένουμε τα όμορφα νέα σου! :)

ναι νωτιαία μυίκή ατρόφια μου την είπε είναι dna εξέταση απ ότι μου είπε και μου την έχει βάλει μαζί με την κυστικη ινωση ιδιωτικά..

  • Μου αρέσει 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , MumMaria είπε:

Καλώς ήρθες Ελένη μου!! Κοντά είμαστε ,εγώ είμαι 33 χρόνων κ αύριο 7 εβδομάδων! Όλα καλά θα πάνε,περασες από 40 κύματα αλλά όλα αξίζουν για τα θαυματακια μας!!

Από Πάρο είσαι;;αχ τι ωραία! Θα ήθελα να μένω σε νησί..:-D αλλά είμαι στην ωραία μας θεσσαλονικη8)

Αλήθεια οι υπόλοιπες από πού είστε;;

Όμορφα τα νησιά μας, αλλά και η Θεσσαλονίκη μας λατρεμένη πόλη Μαρία!Ίσως η μοναδική πόλη που θα ήθελα να ζήσω!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κορίτσια μου όλα καλά θα είναι,να δείτε το θεματακι  μας θα είναι από τα τυχερά!! Απλά χρειάζεται να κάνουμε υπομονή! Οι πρώτες βδομάδες είναι λίγο δύσκολες,στον τέταρτο όμως που θα μας κλωτσανε ,θα ηρεμησουμε:x

Τώρα με το θέμα του ιού,τι να κάνουμε;λίγο υπομονή κι εκεί..και προσοχή..θα χουμε να λέμε ότι περάσαμε εγκυμοσύνη εν μέσω υγειονομικής κρίσης!!!αμ τι;;!! Ότι κι ότι μωρά θα κάναμε;;;:-D:-D:-D

Από συμπτώματα τι έχετε; 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Gogo1994 είπε:

Ακριβώς το ίδιο σκέφτομαι και εγώ.Μπαινω 7η βδομάδα αύριο είχα ραντεβού για να ακούσουμε καρδούλα καθαρά και μου το άλλαξε για τρίτη λόγω της κατάστασης με τον ιό.Ευτυχως μια βδομάδα πριν την ακούσαμε λίγο.

Σου εύχομαι τα καλύτερα!!!

Just now, MumMaria είπε:

Κορίτσια μου όλα καλά θα είναι,να δείτε το θεματακι  μας θα είναι από τα τυχερά!! Απλά χρειάζεται να κάνουμε υπομονή! Οι πρώτες βδομάδες είναι λίγο δύσκολες,στον τέταρτο όμως που θα μας κλωτσανε ,θα ηρεμησουμε:x

Τώρα με το θέμα του ιού,τι να κάνουμε;λίγο υπομονή κι εκεί..και προσοχή..θα χουμε να λέμε ότι περάσαμε εγκυμοσύνη εν μέσω υγειονομικής κρίσης!!!αμ τι;;!! Ότι κι ότι μωρά θα κάναμε;;;:-D:-D:-D

Κορίτσια εσείς είστε εργαζόμενες;τι κάνετε τώρα με το Κορονοιο;πηγαίνετε για δουλειά;

Just now, MumMaria είπε:

Εγώ είχα δύο παλινδρομες δίχως αιτία στο παρελθόν,(καταλαβαίνω το άγχος σου)μετά ήρθε το αντράκι μου που είναι 7 μηνών κ τώρα έγκυος αύριο στην έβδομη εβδ και έχω ακούσει καρδια:x

Λογικά κάθε 48 με 72 ώρες πρέπει να διπλασιαστεί το νούμερο ,εσένα σε 48 υπερδιπλασιαστηκε:grin: για να δούμε..γερό/α να είναι,αυτό μετράει βασικά πρωτα:-P

Είσαι παλιά εσύ δλδ!!!!Πας για το δεύτερο!!!Συγχαρητήρια!!!Γερά να είναι όλα τα παιδάκια του κόσμου και όλες οι γυναίκες που το επιθυμούν να γίνουν σύντομα γονείς!!!


n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Εγώ μέχρι πριν κάνα δυο μέρες είχα αναγουλες,από χθες έχω εμετούς,έτσι ήμουν κ στον μικρό μέχρι να μπω στον τέταρτο.εσυ;

Εγώ ακόμα εμετούς.μονο μετά το πρωινό νιώθω λίγο πιο βαρύ το στομάχι μου.πρηξιμο κ πόνος στο στήθος τσιμπήματα κάτω αριστερά στο πλάι κ ζαλάδα το βράδυ κ δύο μέρες τώρα παρατήρησα κ δυσκοιλιότητα.

Δουλειά όχι σταμάτησα μου είπε να μη πηγαίνω μέχρι να ακούσουμε καρδούλα.αλλα έτσι κ αλλιώς σε μαγαζί δουλεύω οπότε τώρα είναι κλειστά λόγω κορωνοιου


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Σου εύχομαι τα καλύτερα!!!

Κορίτσια εσείς είστε εργαζόμενες;τι κάνετε τώρα με το Κορονοιο;πηγαίνετε για δουλειά;

Είσαι παλιά εσύ δλδ!!!!Πας για το δεύτερο!!!Συγχαρητήρια!!!Γερά να είναι όλα τα παιδάκια του κόσμου και όλες οι γυναίκες που το επιθυμούν να γίνουν σύντομα γονείς!!!

Χαχαχα παλιά δεν με λες με 7 μηνών μωρο:P τα έχω όμως φρέσκα όλα τα στάδια της εγκυμοσυνης:-D

Εγώ μέχρι την προηγούμενη εβδομάδα δούλευα αλλά επειδή ασχολούμαι με παιδακια με ειδικές ανάγκες κ τώρα με τον ιό τα παιδιά ανήκουν στους φορείς που μεταδίδουν εύκολα τον ιό,σταμάτησα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...