Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Σα να έπεσε λίγο η θερμοκρασία μετά τη βραδινή βροχή... Η χθεσινή μέρα ήταν μες στο άγχος και την αγωνία για τις περισσότερες από εμάς. Ελπίζω όλες να είστε καλά σήμερα.. Εγώ σήμερα νομίζω νιώθω καλύτερα. Έχω ραντεβού και με το γιατρό στις 17:30 όποτε ελπίζω να ακούσω καλά νέα. Προς το παρόν περιμένω τη μαμά μου και έβαλα τη ρομποτική σκούπα να σκουπίζει.. Μη με βρει και βρώμικη χαχαχαχαχαχα..Σωτηρία συσκευή αυτόν τον καιρό που δεν μπορώ να κάνω πολλά..

Αχαχαχααχα!σωστηηηη!ρομποτική σκούπα ε;;;

Περιμένουμε νέα το απόγευμα,όλα καλά θα είναι,θα δεις!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, MumMaria said:

Καλημεραααααα!!!!κοιμήθηκα χθες κ έστρωσα!χααχαχαχαχα

Εδώ άπειρη ζεστή,κάθεσαι κ απλά ιδρώνεις,σε λίγο ετοιμάζω το αγοράκι μου για βολτουλα!!ελπίζω να μην σκάσουμε από την ζέστη αλλά δεν κάθεται κ σπίτι!!

Απο τωρα δεν καθεται σπιτι βλεπω! Θελει την βολτιτσα του ο κυριος!!! Να πατε να το χαρειτε συμπεθερουλα μου! Τοση ζεστη ε; Νομιζω ερχεται η στιγμη της πισινουλας σας!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

16/01 ο αντρουλης!!!ααααα!άρα ξέρεις τι εστί Αιγόκερος σε όλο του το μεγαλείο!!!αχαχαχαα

Ιιιιιιιιιιιι συμπάσχω όμοιο παθούσα φίλη μου !!! Καλή βολτούλα!!!!!! 

  • Χαχα 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ειδα λετε για τη ρομποτικη σκουπα! Να σας πω οτι εμεις εχουμε τον συζυγο γκατζετακια εδω, ο οποιος επειδη συνεργαζεται λογω δουλειας με διαφορες εταιριες ηλεκτρονικων μας τα φερνουν μερικα σχεδον δωρεαν! Οποτε οχι απλα εχουμε αυτη τη σκουπα (τη λατρευωωω) αλλα ειναι και μελος του σπιτιου! Της εχουμε και ονομα! Παντα ηθελα ενα ρομποτ, ειπε ο αντρας μου! Απο τοτε λεει που εβλεπα Τζουμαρου στα παιδικα...Τί να πω; Καθενας με τα ονειρα του!!

Just now, Geo81 said:

Σήμερα έχουμε δώσει ρεσιτάλ κλωτσιας... μάλλον αντιδρά η ταλιμπανού που επέστρεψα στη δουλειά χιχιχιχιχι 

Εμ βεβαια εχει δικιο το παιδι! Χιχιχιχχιχιχι! Τελεια κοριτσακι μου!!!!! Νομιζω το συναισθημα της κλωτσιας ειναι απο τα πιο ομορφα στην εγκυμοσυνη! Καροτα πηρες μαζι;;;;;

Just now, Geo81 said:

6/1 γεννήθηκε το μανάρι μου, των φώτων!!!! Και ο άντρας μου 7/1 ... αστα έχω δυο αιγοκερους στο σπίτι.... και εγώ ψαρακιιιιιι δραμαααααα

καλημερα κορίτσια μου σε όλες τις φουσκοκοιλίτσες!!!! Σήμερα είναι μια καινουρια μέρα, μια ολοκαίνουρια βδομάδα!!!

@Gogo1994 μου από την στιγμή που γίνεσαι μάνα το άγχος δεν φεύγει ποτέ... πρέπει να έχεις θετική σκέψη ! Όλα θα πάνε καλά!!! 

Μαζι ειναι τα αγορια σου!!!!!!!!!! Τελεια γενεθλια, στην αρχη του χρονου και μεσα στις γιορτες (στα γενεθλια του Γιωργακη θα ειναι παντα το σπιτι στολισμενο!!!) Αιγοκερως ειναι η μαμα μου, 10/1!

Just now, Eirini1988 said:

Καλημέρα κορίτσια!!

Σα να έπεσε λίγο η θερμοκρασία μετά τη βραδινή βροχή... Η χθεσινή μέρα ήταν μες στο άγχος και την αγωνία για τις περισσότερες από εμάς. Ελπίζω όλες να είστε καλά σήμερα.. Εγώ σήμερα νομίζω νιώθω καλύτερα. Έχω ραντεβού και με το γιατρό στις 17:30 όποτε ελπίζω να ακούσω καλά νέα. Προς το παρόν περιμένω τη μαμά μου και έβαλα τη ρομποτική σκούπα να σκουπίζει.. Μη με βρει και βρώμικη χαχαχαχαχαχα..Σωτηρία συσκευή αυτόν τον καιρό που δεν μπορώ να κάνω πολλά..

Να απολαυσεςι τη μανουλα σου Ειρηνακι μου!!! Εχει και καποια θετικα ολο αυτο τωρα. Ξεκουραζεσαι, εχεις και κοντα αυτους που αγαπας και χρονο να ειστε μαζι! Ανακαλυψες οτι ο αντρας σου ειναι σεφ! Χιχιχιχχιχχιχι! Κι εγω θα ηθελα να ειχα τη μανουλα μου εδω αυτες τις μερες αλλα δεν πειραζει! Καλη επιτυχια σημερα στο γιατρο, θα δεις και το παλικαρακι σου το ομορφο!!!

Just now, Gogo1994 said:

Καλημέρα Μαράκι μας έχω καταλάβει γλυκιά μου ότι πραγματικά όλο κάτι θα μας αγχώνει μέχρι να του δώσουμε το πρώτο φιλάκι. Μακάρι Μαρία μου να ελαττώθει έστω κ να μην είναι κάτι πιο σοβαρό αυτό με νοιάζει εμένα. 

Καλημερα κοριτσακι μου ομορφο! Σου  μπηκε τωρα η εξτρα σκεψη στο κεφαλακι σου, αλλα να ξερεις οτι εστω και λιγο να ηταν κατι πιο σοβαρο δε θα σε αφηναν ετσι με τιποτα. Ειδικα η γιατρος σου, που σε πιο απλα σε ξεψαχνιζει. Στο μυαλο μας ειναι ολα Γωγουλα μου. Κι εγω το κανω αυτο μη νομιζεις. Καμια φορα συγκρινω τις δικες σας εξετασεις με τις εδω, που δεν μου εξηγουν πολυ αναλυτικα, και αμφιβαλω αν τα τσεκαραν ολα κτλ. Αλλα λεω ΣΤΟΠ αμεσως. Ξερεις τι νομιζω; Ειναι που αρκετες τωρα δε δουλευουμε οσο πριν και ξαφνικα βρεθηκε χρονος να κανουμε σεναρια. Αν πχ σημερα ειχαμε φουλ δουλεια και να θελαμε να αρχισουμε τις σκεψεις δε θα προλαβαιναμε χιχιχιχιι!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MumMaria είπε:

16/01 ο αντρουλης!!!ααααα!άρα ξέρεις τι εστί Αιγόκερος σε όλο του το μεγαλείο!!!αχαχαχαα

Ααααα ο άντρα μου είναι 16 /01 αλλά αυτός θα έχει δύο σκορπιούς σπίτι την εβαψε


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσια ειδα λετε για τη ρομποτικη σκουπα! Να σας πω οτι εμεις εχουμε τον συζυγο γκατζετακια εδω, ο οποιος επειδη συνεργαζεται λογω δουλειας με διαφορες εταιριες ηλεκτρονικων μας τα φερνουν μερικα σχεδον δωρεαν! Οποτε οχι απλα εχουμε αυτη τη σκουπα (τη λατρευωωω) αλλα ειναι και μελος του σπιτιου! Της εχουμε και ονομα! Παντα ηθελα ενα ρομποτ, ειπε ο αντρας μου! Απο τοτε λεει που εβλεπα Τζουμαρου στα παιδικα...Τί να πω; Καθενας με τα ονειρα του!!

Εμ βεβαια εχει δικιο το παιδι! Χιχιχιχχιχιχι! Τελεια κοριτσακι μου!!!!! Νομιζω το συναισθημα της κλωτσιας ειναι απο τα πιο ομορφα στην εγκυμοσυνη! Καροτα πηρες μαζι;;;;;

Μαζι ειναι τα αγορια σου!!!!!!!!!! Τελεια γενεθλια, στην αρχη του χρονου και μεσα στις γιορτες (στα γενεθλια του Γιωργακη θα ειναι παντα το σπιτι στολισμενο!!!) Αιγοκερως ειναι η μαμα μου, 10/1!

Να απολαυσεςι τη μανουλα σου Ειρηνακι μου!!! Εχει και καποια θετικα ολο αυτο τωρα. Ξεκουραζεσαι, εχεις και κοντα αυτους που αγαπας και χρονο να ειστε μαζι! Ανακαλυψες οτι ο αντρας σου ειναι σεφ! Χιχιχιχχιχχιχι! Κι εγω θα ηθελα να ειχα τη μανουλα μου εδω αυτες τις μερες αλλα δεν πειραζει! Καλη επιτυχια σημερα στο γιατρο, θα δεις και το παλικαρακι σου το ομορφο!!!

Καλημερα κοριτσακι μου ομορφο! Σου  μπηκε τωρα η εξτρα σκεψη στο κεφαλακι σου, αλλα να ξερεις οτι εστω και λιγο να ηταν κατι πιο σοβαρο δε θα σε αφηναν ετσι με τιποτα. Ειδικα η γιατρος σου, που σε πιο απλα σε ξεψαχνιζει. Στο μυαλο μας ειναι ολα Γωγουλα μου. Κι εγω το κανω αυτο μη νομιζεις. Καμια φορα συγκρινω τις δικες σας εξετασεις με τις εδω, που δεν μου εξηγουν πολυ αναλυτικα, και αμφιβαλω αν τα τσεκαραν ολα κτλ. Αλλα λεω ΣΤΟΠ αμεσως. Ξερεις τι νομιζω; Ειναι που αρκετες τωρα δε δουλευουμε οσο πριν και ξαφνικα βρεθηκε χρονος να κανουμε σεναρια. Αν πχ σημερα ειχαμε φουλ δουλεια και να θελαμε να αρχισουμε τις σκεψεις δε θα προλαβαιναμε χιχιχιχιι!!!

Μια απ τα ίδια και ο δικός μου άντρας.. Βέβαια το όνομα που της δώσαμε εμείς δεν είναι τόσο ευφάνταστο. Εμείς τη λέμε Τασουλα χαχαχαχαχαχα. Η αλήθεια είναι ότι βοηθάει να έχεις τους δικούς σου κοντά. Εύχομαι κι εσυ να καταφέρεις να δεις τη μανούλα σου το συντομότερο..


BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια !!!να έχουμε μια καλη εβδομάδα με ευχάριστα νέα !!

Κοριτσια εγώ έχω δυο φίλους Αιγόκεροι και έχω να πω ότι είναι οι καλύτεροι άνθρωποι ,σου δίνουν κ την ψυχή τους!!!

Οσον αφορά τις σκούπες ,,,κάντε λιγη υπομονη ,,σε εμένα βάζει ο γιος μου !!

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 said:

Μια απ τα ίδια και ο δικός μου άντρας.. Βέβαια το όνομα που της δώσαμε εμείς δεν είναι τόσο ευφάνταστο. Εμείς τη λέμε Τασουλα χαχαχαχαχαχα. Η αλήθεια είναι ότι βοηθάει να έχεις τους δικούς σου κοντά. Εύχομαι κι εσυ να καταφέρεις να δεις τη μανούλα σου το συντομότερο..

Τασουλα ε; Χαχαχαχαχα! Το οτι καναμε και το ρομποτ μελος στο σπιτι με ξεπερνα βρε Ειρηνακι μου!!! Εμας ειναι ο Σκουπ (απο το σκουπα)! Ειμαστε και ευρωπαιοι βλεπεις, οποτε και δωσαμε ξενο ονομα και ειναι και αντρικο να παμε κοντρα στα στερεοτυπα χαχαχαχαχα!!!!

Θα τη δω στη γεννα μαλλον, εκτος αν οι πτησεις λιγο ηρεμησουν αν εχουν τοσο κοσμο και απο παντου, οποτε ερθει τελη Αυγουστου. Μου λεει η καημενη, να ερθω οδικως, αλλα δεν παιζει να την αφησω να κανει τοσο δρομο με το αμαξι μονη της, ειπαμε! Θα κανουμε υπομονη και θα τα λεμε απο το σκαιπ:)

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Eirini1988 @Υβόννη καλε και ο δικός μου γκατζετάκιας τρελός... μου έχει φέρει την Alexa μέσα στο σπίτι ... και φωνάζει ο Γιώργος αλεεέκαααα τερν λάιτ όφ αχαχαχαχχαχα σας λέω ζούμε μεγάλες στιγμές!!! Τη σκούπα μου είπε ότι θα μου την πάρει μετά τις διακοπές!!! Θα τη βγάλω Σουλτάνα!!!!!

Just now, demifilol είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!!να έχουμε μια καλη εβδομάδα με ευχάριστα νέα !!

Κοριτσια εγώ έχω δυο φίλους Αιγόκεροι και έχω να πω ότι είναι οι καλύτεροι άνθρωποι ,σου δίνουν κ την ψυχή τους!!!

Οσον αφορά τις σκούπες ,,,κάντε λιγη υπομονη ,,σε εμένα βάζει ο γιος μου !!

Αχ το καμάρι σου!!!!! Μπράβο στο παιδί , μεγαλώνεις όμορφα το αντράκι σου!!!!!

Just now, Υβόννη είπε:

Τασουλα ε; Χαχαχαχαχα! Το οτι καναμε και το ρομποτ μελος στο σπιτι με ξεπερνα βρε Ειρηνακι μου!!! Εμας ειναι ο Σκουπ (απο το σκουπα)! Ειμαστε και ευρωπαιοι βλεπεις, οποτε και δωσαμε ξενο ονομα και ειναι και αντρικο να παμε κοντρα στα στερεοτυπα χαχαχαχαχα!!!!

Θα τη δω στη γεννα μαλλον, εκτος αν οι πτησεις λιγο ηρεμησουν αν εχουν τοσο κοσμο και απο παντου, οποτε ερθει τελη Αυγουστου. Μου λεει η καημενη, να ερθω οδικως, αλλα δεν παιζει να την αφησω να κανει τοσο δρομο με το αμαξι μονη της, ειπαμε! Θα κανουμε υπομονη και θα τα λεμε απο το σκαιπ:)

Νομίζω σκούπ θα την έβγαζε κ ο Γιώργος χιχιχιχιχι και μάλιστα θα έλεγε ο κύριος Σκουπ μαμά... 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια..βλεπω ημαστε καλυτερα σημερα...εγω ευτυχως μενω σε ισογειο οποτε λιγη δροσουλα την εχω...αχ αυτη τη σκουπα τη θελω κ εγω...θα βαλω ιδεες στον αντρα μου τωρα που κανει αυτος τις δουλειες να την παρουμε...χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 3

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 said:

@Eirini1988 @Υβόννη καλε και ο δικός μου γκατζετάκιας τρελός... μου έχει φέρει την Alexa μέσα στο σπίτι ... και φωνάζει ο Γιώργος αλεεέκαααα τερν λάιτ όφ αχαχαχαχχαχα σας λέω ζούμε μεγάλες στιγμές!!! Τη σκούπα μου είπε ότι θα μου την πάρει μετά τις διακοπές!!! Θα τη βγάλω Σουλτάνα!!!!!

Αχ το καμάρι σου!!!!! Μπράβο στο παιδί , μεγαλώνεις όμορφα το αντράκι σου!!!!!

Νομίζω σκούπ θα την έβγαζε κ ο Γιώργος χιχιχιχιχι και μάλιστα θα έλεγε ο κύριος Σκουπ μαμά... 

Εγω το εχω καταλαβει οτι ταιριαζω με το Γιωργακη!!! Μια χαρα θα παιζαμε παρεα και ας εχουμε 33 χρονακια διαφορα χαχαχα (κλεινω τα 35 το Σεπτεμβρη αλλα κανω σαν 2χρονο πολλες φορες)! Κι εγω ο κυριος Σκουπ τον λεω! Να μην ειμαι τελειως καπιταλιστρια, να δειξω σεβασμο στον εργαζομενο χαχαχαχαχα!!!! Αχ εσεις εχετε την Αλεξα; Εμεις τη γλιτωσαμε προς το παρον αλλα δε το βλεπω για πολυ!! Ερχεται και η δικη μας η σειρα!!! Χαχαχαχα! Αλεκααααααααα τερν λαιτ οφ. Λιωνωωωωωωωω! Με το καλο να ερθει και η Σουλτανα!!!

@demifilolοχι ενα μπραβο, χιλια μπραβο!!!!!!!!!! Μεγαλωνεις πολυ σωστα το αγορακι σου! Να τα ακουμε και οι αλλες οι αγορομανες, μην τους κανουμε οπως τους εκαναν τους αντρες οι προηγουμενες γενιες!!!

Just now, Depykal said:

Καλημερα κοριτσια..βλεπω ημαστε καλυτερα σημερα...εγω ευτυχως μενω σε ισογειο οποτε λιγη δροσουλα την εχω...αχ αυτη τη σκουπα τη θελω κ εγω...θα βαλω ιδεες στον αντρα μου τωρα που κανει αυτος τις δουλειες να την παρουμε...χαχαχαχα

Η τωρα η ποτε κοριτσακι μου! Να μας πεις κι εσυ πώς θα την ονομασετε!!!! Οταν βρεθουμε, εκτος απο αντρες και παιδια να παρουμε μαζι και τις σκουπες μας να γνωριστουν χαχαχαχαχα!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 είπε:

@Eirini1988 @Υβόννη καλε και ο δικός μου γκατζετάκιας τρελός... μου έχει φέρει την Alexa μέσα στο σπίτι ... και φωνάζει ο Γιώργος αλεεέκαααα τερν λάιτ όφ αχαχαχαχχαχα σας λέω ζούμε μεγάλες στιγμές!!! Τη σκούπα μου είπε ότι θα μου την πάρει μετά τις διακοπές!!! Θα τη βγάλω Σουλτάνα!!!!!

Αχ το καμάρι σου!!!!! Μπράβο στο παιδί , μεγαλώνεις όμορφα το αντράκι σου!!!!!

Νομίζω σκούπ θα την έβγαζε κ ο Γιώργος χιχιχιχιχι και μάλιστα θα έλεγε ο κύριος Σκουπ μαμά... 

@Υβόννη κορίτσια από μόνος του ,,,του αρέσει να καθαρίζει !!σαν παιχνίδι το βλέπει !με τη γιαγια του τσαπιζει ποτίζει ότι θέλετε κάνει !!μονος του είναι κ ασχολείται με αυτά που κάνουμε κ εμεις !!

  • Μου αρέσει 2

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!καλη εβδομαδα σε ολες με αισιοδοξια ευχομαι. εχω λιωσει στο γελιο με τις σκουπες.μας την κανανε δωρο στο γαμο περσι κ πραγματικα ειναι οτι καλυτερο.εννοειται της εχουμε κ εμεις ονομα χαχα,η δικη μας ειναι η Τζεναρα :D

  • Χαχα 2

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol said:

@Υβόννη κορίτσια από μόνος του ,,,του αρέσει να καθαρίζει !!σαν παιχνίδι το βλέπει !με τη γιαγια του τσαπιζει ποτίζει ότι θέλετε κάνει !!μονος του είναι κ ασχολείται με αυτά που κάνουμε κ εμεις !!

Φοβερος! Και μπραβο και σε εσας που τον αφηνετε! Να δεις τωρα με τη μπεμπα ποσο θα βοηθαει! Καλε ο Γιαννακης θα ειναι περιζητητος γαμπρος!!! Και μια γλυκα ειναι ως καρκινακι και νοικοκυρης!!!

Just now, ΕΥΑ! said:

Καλημερα κοριτσια!καλη εβδομαδα σε ολες με αισιοδοξια ευχομαι. εχω λιωσει στο γελιο με τις σκουπες.μας την κανανε δωρο στο γαμο περσι κ πραγματικα ειναι οτι καλυτερο.εννοειται της εχουμε κ εμεις ονομα χαχα,η δικη μας ειναι η Τζεναρα :D

Κλαιωωωωωωωωωω! Ακου Τζεναρα!! Χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!! Μονο εμενα ειναι αρσενικο η σκουπα μου; Χαχαχαχα

  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...