Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Despoina Mar είπε:

Και εγώ κορίτσια από βδομάδα θ βάψω τ δωμάτιο κ σιγά σιγά θ παμε γτ προικα.. Από σίδερο δεν κάνω τα εσώρουχα και τις καλτσες.. Αλλά γτ υπόλοιπα δεν αντέχω κ εγώ φουλ ψυχαναγκαστική.. Επίσης βαζω μέρα παρα περα πλυντηριο μ τ μωρό τ θ γίνεται???? Κάθε μέρα??? Χαχα

Καλέ όλες τι νοικοκυρές είστε;;;!!!τώρα ντρέπομαι κάπως που ειπα ότι δεν σιδερωνω!!ευτυχώς έχω κ την @Υβόννη είμαστε δυο οι αχαιρευτες!αχαχαχαχα!

Δεσποινα ναι το κόβω να βάζεις πλυντήρια κάθε μέρα!!!!εγώ αυτό κάνω δηλαδή κ από κει που τα δικά μου τα φορούσα μια φορά κ κατευθείαν άπλυτα,τώρα έχω βαλει λίγο σε δεύτερη μοίρα εμάς κ έχω γίνει πιο ελαστική.τα φόρεμα δύο φορές κ μετά πλυντήριο..!αλλιώς δεν παλεύεται!!

Just now, Evitheodorou είπε:

7 ηώρα ήταν είχα ΑΝΘΟΔΕΣΜΉ πολύ όμορφη είχα κ γλυκά ρακι ποτό 2 λικέρ στο δημαρχειο είχα κ ένα μπαλόνι καρδούλα που είχε Mrs Mis είχα κ μπαλόνια στο σπίτι γάμου κ στο αυτοκίνητο..μετά σκάσαμε στο φαγητό κ στο τέλος είχαμε κ τούρτα..12 άτομα ειμασταν..ωραία βραδιά ήταν..πρώτα ο Θεός να μπορέσουμε να κάνουμε του χρόνου θρησκευτικό γάμο κ βαπτιση μαζί να δούμε ❤

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια να είστε καλά!!!

Αχ τι όμορφα!!!αυτό μετράει,να περάσατε καλά κ να εισασταν με τα άτομα που θέλατε,ούτε η πολυκοσμία,ούτε τα τρελά λουσα..σου εύχομαι του χρόνου να είναι η μέρα σας όπως ακριβώς την φαντάζεσαι,κ μανούλα κ κόρη να φορέσετε κ κάτι ασορτι!!!:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσακια μου,  επεσε λιγη δουλιτσα εδω! Ευτυχως που τελειωσα τα μαθηματα και θα χαλαρωνα χαχα! Επισης να σας πω οτι πειναωωωωωωωωωω! Μιλαμε εφαγα μεσημεριανο ωραιοτατη φακοσαλατα (φακες, γαλοπουλα ψητη, ντοματα, αβοκαντο), μετα απο καμια ωρα καρπουζι, μετα δυο φρυγανιες με λιγο ντοματα και ακομη δεν εχω χορτασει! Τί γινεται;;;;;;;;;

@Alkyoniμου συγκινηθηκα που θα κανεις χειροποιητη προικουλα...Και επειδη θα ειναι απο τα χερακια σου αλλα και επειδη ειναι απο τη γιαγια σου μαθημενο...Να το μαθεις ευχομαι κι εσυ στην κορη σου και μετα στα εγγονακια σου! Τελικα την κουνια ακομη και αν την παρεις δευτερο χερι που σε προβληματιζε, θα γινει πανεμορφη, αφου θα τη στολισεις με ολα αυτα τα υπεροχα πραγματακια!!!

@Evitheodorouυπεροχο σκηνικο!!!! Να ζησετε και παλι! Του χρονου γαμοβαπτιση, τρελαινομαιιιιι!!!

@MumMariaσυμπεθερουλα μου ευτυχως εχουμε η μια την αλλη να ειμαστε τσαλακωμενες οταν βρεθουμε στη συναντηση μας, γιατι τις βλεπω ολες να ερχονται με τσακισεις! Χαχαχαχαχα! Ζωγραφιζεις εσυ και κανεις χειροτεχνιες, ποσο υπεροχο!!!!!! Εγω επισης ζωγραφιζω αλλα χειροτεχνιες πρεπει να εχω οδηγιες, δε μπορω απο μονη μου! Θα φτιαξω κι εγω κατι στον μικρουλη μου, μαλλον απο Σεπτεμβρη ομως που με την κοιλια την μεγαλη (που εμενα και τωρα μεγαλη μου φαινεται αλλα τελοσπαντων σχολιασε χτες ο συζυγος και μου εκοψε τα φτερα χαχαχα) δε θα μπορω κατι αλλο! Ηξερα καποτε να πλεκω αλλα εχω να το κανω αυτο απο τα 10, που εφτιαχνα ρουχα για τις Μπαρμπι! Νομιζω δε θα πειραματιστω αμεσα χαχαχα!

@Depykalαν βαριεσαι και θες να κανεις κατι, μπορεις να ξεκινησεις και πλεξιμο μα και ενα παζλ να το βαλετε στο δωματιο μετα! Εγω θα ξεκινησω ειπα ενα παζλ, γιατι καλοκαιριατικο στη Γερμανια θα τη βαρεσω την ενεση! Χαχαχαχα! Παντως πολυ γελασα που το σκυλι μυριζει καθαριοτητα! Εισαι κι εσυ νοικοκυρα φοβερη!

Just now, ΕΥΑ! said:

τι ωραια αν μπορειτε να φτιαξετε κ μονες σας πραγματακια.εγω δεν το χω με αυτα οποτε ετοιμα.Παρασκευη εχω την β επιπεδου κ το Σαββατο σκεφτομαι να παμε μια βολτα απο τα μαγαζια να δουμε διαφορα.αλλιως online αλλιως απο κοντα,ανυπομονω! Βαψαμε το δωματιο το σκ,κατι καναμε για αρχη:D

Τωρα σε διαβασα Ευακι μου! Αχ το βαψατε ε; Καλοριζικο με το καλο να δεχτει σε λιγο το νεο μελος! Πως το κανατε; Βαλατε καποιο χρωμα πιο παιδικο η οχι; Εννοειται να τα δεις απο κοντα και να μας πεις εντυπωσεις. Ειμαι σιγουρη και η β'επιπεδου σου θα ειναι υπεροχη, οποτε μετα βουρ μαγαζια!

  • Μου αρέσει 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακια μου,  επεσε λιγη δουλιτσα εδω! Ευτυχως που τελειωσα τα μαθηματα και θα χαλαρωνα χαχα! Επισης να σας πω οτι πειναωωωωωωωωωω! Μιλαμε εφαγα μεσημεριανο ωραιοτατη φακοσαλατα (φακες, γαλοπουλα ψητη, ντοματα, αβοκαντο), μετα απο καμια ωρα καρπουζι, μετα δυο φρυγανιες με λιγο ντοματα και ακομη δεν εχω χορτασει! Τί γινεται;;;;;;;;;

@Alkyoniμου συγκινηθηκα που θα κανεις χειροποιητη προικουλα...Και επειδη θα ειναι απο τα χερακια σου αλλα και επειδη ειναι απο τη γιαγια σου μαθημενο...Να το μαθεις ευχομαι κι εσυ στην κορη σου και μετα στα εγγονακια σου! Τελικα την κουνια ακομη και αν την παρεις δευτερο χερι που σε προβληματιζε, θα γινει πανεμορφη, αφου θα τη στολισεις με ολα αυτα τα υπεροχα πραγματακια!!!

@Evitheodorouυπεροχο σκηνικο!!!! Να ζησετε και παλι! Του χρονου γαμοβαπτιση, τρελαινομαιιιιι!!!

@MumMariaσυμπεθερουλα μου ευτυχως εχουμε η μια την αλλη να ειμαστε τσαλακωμενες οταν βρεθουμε στη συναντηση μας, γιατι τις βλεπω ολες να ερχονται με τσακισεις! Χαχαχαχαχα! Ζωγραφιζεις εσυ και κανεις χειροτεχνιες, ποσο υπεροχο!!!!!! Εγω επισης ζωγραφιζω αλλα χειροτεχνιες πρεπει να εχω οδηγιες, δε μπορω απο μονη μου! Θα φτιαξω κι εγω κατι στον μικρουλη μου, μαλλον απο Σεπτεμβρη ομως που με την κοιλια την μεγαλη (που εμενα και τωρα μεγαλη μου φαινεται αλλα τελοσπαντων σχολιασε χτες ο συζυγος και μου εκοψε τα φτερα χαχαχα) δε θα μπορω κατι αλλο! Ηξερα καποτε να πλεκω αλλα εχω να το κανω αυτο απο τα 10, που εφτιαχνα ρουχα για τις Μπαρμπι! Νομιζω δε θα πειραματιστω αμεσα χαχαχα!

@Depykalαν βαριεσαι και θες να κανεις κατι, μπορεις να ξεκινησεις και πλεξιμο μα και ενα παζλ να το βαλετε στο δωματιο μετα! Εγω θα ξεκινησω ειπα ενα παζλ, γιατι καλοκαιριατικο στη Γερμανια θα τη βαρεσω την ενεση! Χαχαχαχα! Παντως πολυ γελασα που το σκυλι μυριζει καθαριοτητα! Εισαι κι εσυ νοικοκυρα φοβερη!

Τωρα σε διαβασα Ευακι μου! Αχ το βαψατε ε; Καλοριζικο με το καλο να δεχτει σε λιγο το νεο μελος! Πως το κανατε; Βαλατε καποιο χρωμα πιο παιδικο η οχι; Εννοειται να τα δεις απο κοντα και να μας πεις εντυπωσεις. Ειμαι σιγουρη και η β'επιπεδου σου θα ειναι υπεροχη, οποτε μετα βουρ μαγαζια!

Σε ευχαριστωωω!!επιλεξαμε μια πολυ ανοιχτη αποχρωση της μεντας κ θα βαλουμε αυτοκολλητα στον τοιχο λεμε 

  • Μου αρέσει 2

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακια μου,  επεσε λιγη δουλιτσα εδω! Ευτυχως που τελειωσα τα μαθηματα και θα χαλαρωνα χαχα! Επισης να σας πω οτι πειναωωωωωωωωωω! Μιλαμε εφαγα μεσημεριανο ωραιοτατη φακοσαλατα (φακες, γαλοπουλα ψητη, ντοματα, αβοκαντο), μετα απο καμια ωρα καρπουζι, μετα δυο φρυγανιες με λιγο ντοματα και ακομη δεν εχω χορτασει! Τί γινεται;;;;;;;;;

@Alkyoniμου συγκινηθηκα που θα κανεις χειροποιητη προικουλα...Και επειδη θα ειναι απο τα χερακια σου αλλα και επειδη ειναι απο τη γιαγια σου μαθημενο...Να το μαθεις ευχομαι κι εσυ στην κορη σου και μετα στα εγγονακια σου! Τελικα την κουνια ακομη και αν την παρεις δευτερο χερι που σε προβληματιζε, θα γινει πανεμορφη, αφου θα τη στολισεις με ολα αυτα τα υπεροχα πραγματακια!!!

@Evitheodorouυπεροχο σκηνικο!!!! Να ζησετε και παλι! Του χρονου γαμοβαπτιση, τρελαινομαιιιιι!!!

@MumMariaσυμπεθερουλα μου ευτυχως εχουμε η μια την αλλη να ειμαστε τσαλακωμενες οταν βρεθουμε στη συναντηση μας, γιατι τις βλεπω ολες να ερχονται με τσακισεις! Χαχαχαχαχα! Ζωγραφιζεις εσυ και κανεις χειροτεχνιες, ποσο υπεροχο!!!!!! Εγω επισης ζωγραφιζω αλλα χειροτεχνιες πρεπει να εχω οδηγιες, δε μπορω απο μονη μου! Θα φτιαξω κι εγω κατι στον μικρουλη μου, μαλλον απο Σεπτεμβρη ομως που με την κοιλια την μεγαλη (που εμενα και τωρα μεγαλη μου φαινεται αλλα τελοσπαντων σχολιασε χτες ο συζυγος και μου εκοψε τα φτερα χαχαχα) δε θα μπορω κατι αλλο! Ηξερα καποτε να πλεκω αλλα εχω να το κανω αυτο απο τα 10, που εφτιαχνα ρουχα για τις Μπαρμπι! Νομιζω δε θα πειραματιστω αμεσα χαχαχα!

@Depykalαν βαριεσαι και θες να κανεις κατι, μπορεις να ξεκινησεις και πλεξιμο μα και ενα παζλ να το βαλετε στο δωματιο μετα! Εγω θα ξεκινησω ειπα ενα παζλ, γιατι καλοκαιριατικο στη Γερμανια θα τη βαρεσω την ενεση! Χαχαχαχα! Παντως πολυ γελασα που το σκυλι μυριζει καθαριοτητα! Εισαι κι εσυ νοικοκυρα φοβερη!

Τωρα σε διαβασα Ευακι μου! Αχ το βαψατε ε; Καλοριζικο με το καλο να δεχτει σε λιγο το νεο μελος! Πως το κανατε; Βαλατε καποιο χρωμα πιο παιδικο η οχι; Εννοειται να τα δεις απο κοντα και να μας πεις εντυπωσεις. Ειμαι σιγουρη και η β'επιπεδου σου θα ειναι υπεροχη, οποτε μετα βουρ μαγαζια!

Μου βαλες ιδεες τωρα...θα ψαξω να βρω να παραγγειλω κανενα της disney αλλα να εχει πολλα κομματια να βγει λιγο μεγαλο...αν κ απο μικρη φτιαχνω παζλ κ συνηθως τα τελειωνω γρηγορα κ μετα στεναχωριεμαι γιατι πιστευα οτι θα ειχα μερες να ασχοληθω...χααχαχαχαχα


BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal said:

Μου βαλες ιδεες τωρα...θα ψαξω να βρω να παραγγειλω κανενα της disney αλλα να εχει πολλα κομματια να βγει λιγο μεγαλο...αν κ απο μικρη φτιαχνω παζλ κ συνηθως τα τελειωνω γρηγορα κ μετα στεναχωριεμαι γιατι πιστευα οτι θα ειχα μερες να ασχοληθω...χααχαχαχαχα

Κι εγω της disney θα παρω!!!! Λεω Lion King! Παρε ενα τεραστιοοοο! Οντως θα ειναι τελειο για το δωματιακι παντως και φτιαγμενο απο τη μανουλα! Να δεις σε λιγο θα σηκωθεις κι εσυ κοριτσακι μου! Ειμαι αισιοδοξη!!!!! Ως τοτε ομως κανε κανενα παζλ!

Just now, ΕΥΑ! said:

Σε ευχαριστωωω!!επιλεξαμε μια πολυ ανοιχτη αποχρωση της μεντας κ θα βαλουμε αυτοκολλητα στον τοιχο λεμε 

Φοβερο χρωμα!!!!! Ναι αυτοκολλητα!!!! Και με τη μεντα πισω μπορεις να παιξεις σε πολλα κονσεπτ! Αχ θα γινει υπεροχο!!

  • Μου αρέσει 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Σε ευχαριστωωω!!επιλεξαμε μια πολυ ανοιχτη αποχρωση της μεντας κ θα βαλουμε αυτοκολλητα στον τοιχο λεμε 

Αχ τι όμορφο!!!!φαντάζομαι κ με τα αυτοκόλλητα θα γίνει παραδεισένιο!!εμείς έχουμε αυτοκόλλητα winnie στον εναν τοίχο κ στην ντουλάπα την εντοιχισμενη.κ γενικά είναι πολύχρωμο το δωμάτιο με ζωηρά χρώματα,αν κ λατρεύω τις παλ αποχρώσεις,το κάναμε μαζί με τον σύζυγό κ επέμενε για χαρούμενα χρώματα οπότε είπα να μην χαλάσω χατηρι..άσε που αν ξεκινούσα να λέω για μεντα, βεραμαν,λευκό του πάγου,ζαχαρι και dusty pink θα με κοιτουσε σαν εξωγήινη ο άντρας μου!χααχαχαχα

Just now, Υβόννη είπε:

Κι εγω της disney θα παρω!!!! Λεω Lion King! Παρε ενα τεραστιοοοο! Οντως θα ειναι τελειο για το δωματιακι παντως και φτιαγμενο απο τη μανουλα! Να δεις σε λιγο θα σηκωθεις κι εσυ κοριτσακι μου! Ειμαι αισιοδοξη!!!!! Ως τοτε ομως κανε κανενα παζλ!

Φοβερο χρωμα!!!!! Ναι αυτοκολλητα!!!! Και με τη μεντα πισω μπορεις να παιξεις σε πολλα κονσεπτ! Αχ θα γινει υπεροχο!!

Αγαπημένη ταινία της disney το lion king!!!κλαμααααα...μουφασαααααα:cry:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

astrobeez.eu ή astrobeezkids στο Instagram αν έχετε. Για αυτόκολλητά που λεγατε... έχω ξετρελαθεί!!! Δεν ξέρω αν είναι οικονομικά για να γεμίσεις έναν τοίχο αλλά είναι πολύ διαφορετικά και πρωτότυπα  Να σας πω την αλήθεια είμαι πάρα πολύ τυχερή γιατί ή αδερφή μου θα μου δώσει τα πάντα από τα ανιψιά μου που είναι σε εξαιρετική κατάσταση οπότε κοιτάω και λίγο τα παραπάνω από τα βασικά! :) κορίτσια κρατιέμαι πάρα πολύ να μήν αρχίσω να φτιάχνω....ειπαμε με τον άντρα μου τελη Αύγουστου! Δεν κρατιεμιαιαιαιιαι!!!!! 


yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

astrobeez.eu ή astrobeezkids στο Instagram αν έχετε. Για αυτόκολλητά που λεγατε... έχω ξετρελαθεί!!! Δεν ξέρω αν είναι οικονομικά για να γεμίσεις έναν τοίχο αλλά είναι πολύ διαφορετικά και πρωτότυπα  Να σας πω την αλήθεια είμαι πάρα πολύ τυχερή γιατί ή αδερφή μου θα μου δώσει τα πάντα από τα ανιψιά μου που είναι σε εξαιρετική κατάσταση οπότε κοιτάω και λίγο τα παραπάνω από τα βασικά!  κορίτσια κρατιέμαι πάρα πολύ να μήν αρχίσω να φτιάχνω....ειπαμε με τον άντρα μου τελη Αύγουστου! Δεν κρατιεμιαιαιαιιαι!!!!! 

  • Μου αρέσει 2

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Αχ τι όμορφο!!!!φαντάζομαι κ με τα αυτοκόλλητα θα γίνει παραδεισένιο!!εμείς έχουμε αυτοκόλλητα winnie στον εναν τοίχο κ στην ντουλάπα την εντοιχισμενη.κ γενικά είναι πολύχρωμο το δωμάτιο με ζωηρά χρώματα,αν κ λατρεύω τις παλ αποχρώσεις,το κάναμε μαζί με τον σύζυγό κ επέμενε για χαρούμενα χρώματα οπότε είπα να μην χαλάσω χατηρι..άσε που αν ξεκινούσα να λέω για μεντα, βεραμαν,λευκό του πάγου,ζαχαρι και dusty pink θα με κοιτουσε σαν εξωγήινη ο άντρας μου!χααχαχαχα

Αγαπημένη ταινία της disney το lion king!!!κλαμααααα...μουφασαααααα:cry:

Κ εμενα μου αρεσουν διακοσμητικα με ζωακια σε χαρουμενα χρωματα.θα παμε σε ενα μαγαζι sticky που εχουμε κοντα να δουμε  τι να παρουμε. εγω στην αρχη ηθελα γαλαζιο ,πολυ πρωτοτυπια χαχα κ ο ανδρας μου επειδη ασχολειται απο χομπυ με βαψιματα , διακοσμησεις κ διαφορες κατασκευες ειχε την ιδεα για το χρωμα.κ οντως βγηκε πολυ καλο κ φαινεται μεγαλυτερο το δωματιο.

Just now, Υβόννη είπε:

Κι εγω της disney θα παρω!!!! Λεω Lion King! Παρε ενα τεραστιοοοο! Οντως θα ειναι τελειο για το δωματιακι παντως και φτιαγμενο απο τη μανουλα! Να δεις σε λιγο θα σηκωθεις κι εσυ κοριτσακι μου! Ειμαι αισιοδοξη!!!!! Ως τοτε ομως κανε κανενα παζλ!

Φοβερο χρωμα!!!!! Ναι αυτοκολλητα!!!! Και με τη μεντα πισω μπορεις να παιξεις σε πολλα κονσεπτ! Αχ θα γινει υπεροχο!!

Τελειο το lion king!!!αγαπημενο!!


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! said:

Κ εμενα μου αρεσουν διακοσμητικα με ζωακια σε χαρουμενα χρωματα.θα παμε σε ενα μαγαζι sticky που εχουμε κοντα να δουμε  τι να παρουμε. εγω στην αρχη ηθελα γαλαζιο ,πολυ πρωτοτυπια χαχα κ ο ανδρας μου επειδη ασχολειται απο χομπυ με βαψιματα , διακοσμησεις κ διαφορες κατασκευες ειχε την ιδεα για το χρωμα.κ οντως βγηκε πολυ καλο κ φαινεται μεγαλυτερο το δωματιο.

Τελειο το lion king!!!αγαπημενο!!

Αχ τι τυχερη που ο αντρας σου ξερει.απο.χρωματα! Οντως ενα χρωμα μπορει να κανει ενα δωματιο να αλλαξει τελειως!!! Οπως ειπες με το μεγεθος! Lion King λατρευω και οσο περιμεναμε το θετικο τεστ τοσα χρονια ειχα φωτογραφια με την οικογενεια λιοντσριων  στο κινητο και ελεγα οτι ειμαστε εμεις! Και τελικα ερχεται οντως ο Σιμπα μας! Θα κανω το παζλ τωρα να το βαλω στο σαλονι-παιδικο δωματιο

  • Μου αρέσει 5

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Argyroula είπε:

astrobeez.eu ή astrobeezkids στο Instagram αν έχετε. Για αυτόκολλητά που λεγατε... έχω ξετρελαθεί!!! Δεν ξέρω αν είναι οικονομικά για να γεμίσεις έναν τοίχο αλλά είναι πολύ διαφορετικά και πρωτότυπα  Να σας πω την αλήθεια είμαι πάρα πολύ τυχερή γιατί ή αδερφή μου θα μου δώσει τα πάντα από τα ανιψιά μου που είναι σε εξαιρετική κατάσταση οπότε κοιτάω και λίγο τα παραπάνω από τα βασικά!  κορίτσια κρατιέμαι πάρα πολύ να μήν αρχίσω να φτιάχνω....ειπαμε με τον άντρα μου τελη Αύγουστου! Δεν κρατιεμιαιαιαιιαι!!!!! 

Θα ριξω μια ματια σε αυτα που λες.κ εμενα θα μου δωσουν τα επιπλα ολοκαινουρια οποτε κατι θα γλυτωσουμε κ εμεις.ασε ασε κ εγω με τα χιλια ζορια ,ποσο καιρο ηθελα να παω εστω να χαζεψω!

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Αχ τι όμορφο!!!!φαντάζομαι κ με τα αυτοκόλλητα θα γίνει παραδεισένιο!!εμείς έχουμε αυτοκόλλητα winnie στον εναν τοίχο κ στην ντουλάπα την εντοιχισμενη.κ γενικά είναι πολύχρωμο το δωμάτιο με ζωηρά χρώματα,αν κ λατρεύω τις παλ αποχρώσεις,το κάναμε μαζί με τον σύζυγό κ επέμενε για χαρούμενα χρώματα οπότε είπα να μην χαλάσω χατηρι..άσε που αν ξεκινούσα να λέω για μεντα, βεραμαν,λευκό του πάγου,ζαχαρι και dusty pink θα με κοιτουσε σαν εξωγήινη ο άντρας μου!χααχαχαχα

Αγαπημένη ταινία της disney το lion king!!!κλαμααααα...μουφασαααααα:cry:

Οντως εχει δικιο με το χαρουμενο ο αντρουλης! Λογικα ο μικρος παρατηρει το δωματιο του και χαιρεται!!!! Τελεια ιδεα και τα αυτοκολλητα στη ντουλαπα που σκεφτηκατε! Κι εγω στη συρταριερα θα βαλω που θα παρουμε. Ο τοιχος ειναι τραχυς εδω και δεν κολλανε δυστυχως! 

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Αχ τι τυχερη που ο αντρας σου ξερει.απο.χρωματα! Οντως ενα χρωμα μπορει να κανει ενα δωματιο να αλλαξει τελειως!!! Οπως ειπες με το μεγεθος! Lion King λατρευω και οσο περιμεναμε το θετικο τεστ τοσα χρονια ειχα φωτογραφια με την οικογενεια λιοντσριων  στο κινητο και ελεγα οτι ειμαστε εμεις! Και τελικα ερχεται οντως ο Σιμπα μας! Θα κανω το παζλ τωρα να το βαλω στο σαλονι-παιδικο δωματιο

Τι γλυκο!!ο σιμπα σας,τελειο! :xΝαι ευτυχως,το εβαψε κιολας μια χαρα χαχα.


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula said:

astrobeez.eu ή astrobeezkids στο Instagram αν έχετε. Για αυτόκολλητά που λεγατε... έχω ξετρελαθεί!!! Δεν ξέρω αν είναι οικονομικά για να γεμίσεις έναν τοίχο αλλά είναι πολύ διαφορετικά και πρωτότυπα  Να σας πω την αλήθεια είμαι πάρα πολύ τυχερή γιατί ή αδερφή μου θα μου δώσει τα πάντα από τα ανιψιά μου που είναι σε εξαιρετική κατάσταση οπότε κοιτάω και λίγο τα παραπάνω από τα βασικά!  κορίτσια κρατιέμαι πάρα πολύ να μήν αρχίσω να φτιάχνω....ειπαμε με τον άντρα μου τελη Αύγουστου! Δεν κρατιεμιαιαιαιιαι!!!!! 

Αυτο.ειναι το τελειο οταν εχεις ηδη επιπλα. Οτι μπορεις να κανεις μετα τα παραπανω!!!!! Αχ κι εγω θελω να ξεκινησωωωωω! Αλλα κι εμεις ειπαμε Αυγουστο...

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάκια μου ομορφα.χαθηκα λίγο σήμερα κ είδα προχωρήσατε ίσα με 10 σελίδες χαχαχα. Ενημερώστε με εν τάχει 

Πάντως για αυτοκόλλητα προτείνω και το stickygreece. Θέλω να βάλω κ εγώ. Ο τοίχος ήταν προνοητικα βαμμένος πράσινο γαλάζιο κ αυτοκόλλητα θέλω αερόστατα. Το κουτί που είχα πάρει θυμάστε έχει αερόστατα κ η γιαγιά του άντρα μου (ναι θα έχει προγιαγια ο μπέμπης μου κ μικρή μαλιστα) οι πάνες που έφτιαξε τυχαία έχουν αερόστατα 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...