Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Depykal said:

Εγω παρακαλαω τον αντρα μου να μου παρει το μηχανημα που ακους την καρδια του μωρου αλλα με λεει υπερβολικη....

Ε όχι κ υπερβολική!!! Αν ήξερα ότι είναι αξιόπιστο κ δεν θα μας δώσει καμία λαχτάρα θα ήταν πρώτο στη λίστα αγορών 


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Evitheodorou είπε:

γεια σας κορίτσια κ από μένα καλή εβδομάδα εύχομαι,ελπίζω να είστε όλες καλά..είχα χαθει αλλά έτρεχα λιγάκι έγινε ο πολιτικός γάμος μου το Σάββατο σας διάβαζα παρόλα αυτά αλλά δεν μπορούσα να απαντήσω..πέσανε όλα μαζί κ τώρα αρχίζω να χαλαρωνω κάπως..Σκέφτομαι πως θα περάσουν οι μέρες μέχρι 29 που θα με δει ο γυναικολόγος..

Ευη μου να ζησετε!!!Κ με το καλο η μπεμπα σας,ολα τα καλα σας ευχομαι!

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Άντε κοντοζυγωνεις κι εσύ!θα δεις το μωράκι κ την άλλη βδομάδα κ την παραλλη δηλαδή ε;;μια χαρά προγραμματακι,μου αρέσεις!χααχαχαχα!

Να την δεις ,να είναι καλά κ να σου δώσει τέλειες πόζες η τσουπρα σου!!:x

Αμήν Παναγία μου!!! Να είναι καλά η κοκονουλα μου!!! Ναι ευτυχώς τα ραντεβού βγήκαν με ένα 15ημερο διαφορά, να πάρω γερές τζουρες χαχα 


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

γεια σας κορίτσια κ από μένα καλή εβδομάδα εύχομαι,ελπίζω να είστε όλες καλά..είχα χαθει αλλά έτρεχα λιγάκι έγινε ο πολιτικός γάμος μου το Σάββατο σας διάβαζα παρόλα αυτά αλλά δεν μπορούσα να απαντήσω..πέσανε όλα μαζί κ τώρα αρχίζω να χαλαρωνω κάπως..Σκέφτομαι πως θα περάσουν οι μέρες μέχρι 29 που θα με δει ο γυναικολόγος..

Να ζήσετε κοριτσάκι μου!!!! Πάντα αγάπη ευτυχία και χαρές στο σπιτικό σας!!! Με το καλό το κοριτσάκι σας!!!

  • Μου αρέσει 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Ε όχι κ υπερβολική!!! Αν ήξερα ότι είναι αξιόπιστο κ δεν θα μας δώσει καμία λαχτάρα θα ήταν πρώτο στη λίστα αγορών 

Αυτα φοβαμαι κ εγω κ δεν επιμενω κ πολυ αλλιως θα τον ειχα πεισει...

Με εχει φαει εντωμεταξυ επειδη ολο κ κατι του ζηταω να μου παρει βελονες κ νηματα να μαθω να πλεκω να κανω τιποτα στο μωρο που θα γεννηθει μες στο χειμωνα...δεν ξερω αν ειναι καλη ιδεα η θα σπασω περισσοτερο τα νευρα μου...


BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Depykal said:

Αυτα φοβαμαι κ εγω κ δεν επιμενω κ πολυ αλλιως θα τον ειχα πεισει...

Με εχει φαει εντωμεταξυ επειδη ολο κ κατι του ζηταω να μου παρει βελονες κ νηματα να μαθω να πλεκω να κανω τιποτα στο μωρο που θα γεννηθει μες στο χειμωνα...δεν ξερω αν ειναι καλη ιδεα η θα σπασω περισσοτερο τα νευρα μου...

Ωραία ιδέα είναι. Θα κάνεις κάτι δημιουργικό κ πάνω απ όλα για το μωρό σου!

Πειμενω να κάνουμε την β επιπέδου κ μετά θα ξεκινήσω να του κάνω την προίκα μου. Θα κεντήσω το σετ του μαιευτηρίου, πάνες κ σαλιαρες 

  • Μου αρέσει 4

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

τι ωραια αν μπορειτε να φτιαξετε κ μονες σας πραγματακια.εγω δεν το χω με αυτα οποτε ετοιμα.Παρασκευη εχω την β επιπεδου κ το Σαββατο σκεφτομαι να παμε μια βολτα απο τα μαγαζια να δουμε διαφορα.αλλιως online αλλιως απο κοντα,ανυπομονω! Βαψαμε το δωματιο το σκ,κατι καναμε για αρχη:D

  • Μου αρέσει 3

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! said:

τι ωραια αν μπορειτε να φτιαξετε κ μονες σας πραγματακια.εγω δεν το χω με αυτα οποτε ετοιμα.Παρασκευη εχω την β επιπεδου κ το Σαββατο σκεφτομαι να παμε μια βολτα απο τα μαγαζια να δουμε διαφορα.αλλιως online αλλιως απο κοντα,ανυπομονω! Βαψαμε το δωματιο το σκ,κατι καναμε για αρχη:D

Ας είναι καλά η γιαγιάκα μου Ευα μου! 
Καθε καλοκαίρι που πήγαινα στο χωριό για διακοπές κάναμε οικοκυρικα. Όποτε χαρις σ αυτήν ξέρω να κάνω αρκετά πραγματάκια! 
 

  • Μου αρέσει 4

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Ας είναι καλά η γιαγιάκα μου Ευα μου! 
Καθε καλοκαίρι που πήγαινα στο χωριό για διακοπές κάναμε οικοκυρικα. Όποτε χαρις σ αυτήν ξέρω να κάνω αρκετά πραγματάκια! 
 

Τελεια ,μπραβο κ στην γιαγια κ σε εσενα που ασχολιοσουν κ εμαθες!


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

τι ωραια αν μπορειτε να φτιαξετε κ μονες σας πραγματακια.εγω δεν το χω με αυτα οποτε ετοιμα.Παρασκευη εχω την β επιπεδου κ το Σαββατο σκεφτομαι να παμε μια βολτα απο τα μαγαζια να δουμε διαφορα.αλλιως online αλλιως απο κοντα,ανυπομονω! Βαψαμε το δωματιο το σκ,κατι καναμε για αρχη:D

Άντε καλή β επιπέδου κι εσύ ευουλα μου!!!θα είναι όλα σούπερ κ θα δεις κ τον αγοραρο σου να τον χορτάσεις!!!:x

Just now, Alkyoni είπε:

Ωραία ιδέα είναι. Θα κάνεις κάτι δημιουργικό κ πάνω απ όλα για το μωρό σου!

Πειμενω να κάνουμε την β επιπέδου κ μετά θα ξεκινήσω να του κάνω την προίκα μου. Θα κεντήσω το σετ του μαιευτηρίου, πάνες κ σαλιαρες 

Αυτό θα πει νοικοκυρά!!!!μπράβο σου,εγώ με το ζόρι ράβω κανα κουμπί!!!αλλά ζωγραφίζω κ πιάνουν τα χέρια μου στις χειροτεχνίες,τα καδρακια,τις κρεμαστρας κ το ρολόι τα έχω κάνει εγώ στο δωμάτιο του γιου μου!!!

Θα σε πιάσει μεγάλη συγκίνηση όταν θα φτιάχνεις τα ρουχαλακια της με τα χεράκια σου:x

Just now, Depykal είπε:

Αυτα φοβαμαι κ εγω κ δεν επιμενω κ πολυ αλλιως θα τον ειχα πεισει...

Με εχει φαει εντωμεταξυ επειδη ολο κ κατι του ζηταω να μου παρει βελονες κ νηματα να μαθω να πλεκω να κανω τιποτα στο μωρο που θα γεννηθει μες στο χειμωνα...δεν ξερω αν ειναι καλη ιδεα η θα σπασω περισσοτερο τα νευρα μου...

Ναι μωρέ καλύτερα άστο γιατί έχω ακούσει ότι αυτά τα μηχανήματα δεν είναι κ πολύ ευαίσθητα,οπότε μην βάλουμε παραπανισιο άγχος στο κεφάλι μας!!!

Just now, Sousamaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, καλή εβδομάδα να έχουμε!!!

ζηλευω όσες έχετε τη ρομποτική σκούπα κ όσες αντέχετε να μη σιδερωνετε!!εγω βγάζω τον ψυχαναγκασμό μου σε αυτά..

μιας κ που μιλάμε για γκατζετακια κτλ μήπως έχετε δει αυτόν τον κάδο για πανες;; Που συσκευάζει κάθε πάνα ξεχωριστα ώστε να μην υπάρχουν μυρωδιές κτλ;σκέφτομαι να τον βάλω στη λίστα μου..αν κάποια ήδη μανούλα τον έχει , περιμένω γνωμες

Δεν έχω από αυτόν τον κάδο να πω την αλήθεια.μου είχαν φανεί λίγο ακριβουτσικοι να πω την αλήθεια,οπότε το άφησα κ βολεύτηκα με τους κλασικούς.απλα έχω έναν στο μπάνιο που είναι μόνο για τις πάνες κ άμα είναι κλειστό το καπάκι(που κλείνει πάντα) δεν μυρίζει ρε συ..

Just now, Υβόννη είπε:

@Evitheodorouνα ζησετε κοριτσακι μου! Παντα αγαπημενοι και ενωμενοι μεχρι τα γερματα σας και με το καλο το κοριτσακι σας!!!!!

@demifilol και @Alkyoni ναι οι Ευρωπαιες ιεναι λιγο μεσα στην τσαλακα χαχαχα! Οντως παντως αν απλωνεις εξω και εχεις ευαισθητο δερμα θελει...

@Depykalξερεις τι με φοβιζει σε αυτα τα μηχανηματα; Και αν κανω κατι χαζο και δεν ακουσω το μωρο; Θα τρελαθω.......Γιατι οκ κατι δειχνουν αλλα δεν ειναι τοσο καλα. Οποτε υπομονη με τους υπερηχους στο γιατρο! Κι εμενα σκεψου παντως που πλεον τον νιωθω να κουνιεται, παλι εχω αγωνια να τον δω! Μας λειπουν μωρε τα παιδακια μας, αυτη ειναι η επικοινωνια μονο που εχουμε μεσω του υπερηχου...Υπομονη και σε λιγο θα τα εχουμε αγκαλιτσα!!!

@Sousamakiειναι τελειοι οι καδοι αυτοι! Εδω στο εξωτερικο μονο τετοιους εχουν επειδη δεν εχεις την δυνατοτητα να πας τα σκουπιδια τοσο συχνα ουτε εχει μπαλκονι. Εχει η κουμπαρα μου τετοιο καδο και κανει φοβερη δουλεια, δε μυριζει καθολου!

Συμπεθερουλα μου καλη σας ορεξη! Κι εγω με βλεπω να κανω και του παιδιου μονο στην αρχη και αν! Οτι πει η παιδιατρος εννοειται αλλα εδω γενικως καμια δε σιδερωνει χαχα! Η μαμα μου παλι σιδερωνει και τις καλτσες!!! Μια χαρα με τη σκουπα ο αντρουλης!!! Βεβαια πες του οτι υπαρχει ρομποτ που σκουπιζει και πιστευω θα στη φερει στο λεπτο χαχαχα! Σαν παιδια αυτοι οι αντρες με τα ρομποτ!

Κι εμένα η μαμά μου κ την κάλτσα σιδερωνει κ οποτε ερχόταν εδώ προ καραντινας σιδερωνε μέσα έξω κ του παιδιού!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Evitheodorou είπε:

γεια σας κορίτσια κ από μένα καλή εβδομάδα εύχομαι,ελπίζω να είστε όλες καλά..είχα χαθει αλλά έτρεχα λιγάκι έγινε ο πολιτικός γάμος μου το Σάββατο σας διάβαζα παρόλα αυτά αλλά δεν μπορούσα να απαντήσω..πέσανε όλα μαζί κ τώρα αρχίζω να χαλαρωνω κάπως..Σκέφτομαι πως θα περάσουν οι μέρες μέχρι 29 που θα με δει ο γυναικολόγος..

Να ζήσετε κορίτσι μ παντα ευτυχισμένοι κ μ τ καλό τ μωράκι σας!!! Κ εγώ τότε έχω ραντεβου υπομονηηηηηηη

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

 

Αυτό θα πει νοικοκυρά!!!!μπράβο σου,εγώ με το ζόρι ράβω κανα κουμπί!!!αλλά ζωγραφίζω κ πιάνουν τα χέρια μου στις χειροτεχνίες,τα καδρακια,τις κρεμαστρας κ το ρολόι τα έχω κάνει εγώ στο δωμάτιο του γιου μου!!!

Θα σε πιάσει μεγάλη συγκίνηση όταν θα φτιάχνεις τα ρουχαλακια της με τα χεράκια σου:x

 

Κι εμένα η μαμά μου κ την κάλτσα σιδερωνει κ οποτε ερχόταν εδώ προ καραντινας σιδερωνε μέσα έξω κ του παιδιού!!

Αχ δεν ξέρεις ποσο ανυπομονώ να αρχίσω να φτιάχνω τα πραγματάκια της.  Δεν ξέρεις να κεντάς αλλά ξέρεις να ζωγραφίσεις κ είναι κ αυτό εξίσου δημιουργικό! Εγώ δεν μπορώ να κάνω ούτε μια ίσια γραμμή!

Σαν την μάνα σου κ εγώ στο σιδέρωμα. Αν βγει όμως σιδερώστρα ρομπότ θα την αγοράσω κατευθείαν! 


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ κορίτσια από βδομάδα θ βάψω τ δωμάτιο κ σιγά σιγά θ παμε γτ προικα.. Από σίδερο δεν κάνω τα εσώρουχα και τις καλτσες.. Αλλά γτ υπόλοιπα δεν αντέχω κ εγώ φουλ ψυχαναγκαστική.. Επίσης βαζω μέρα παρα περα πλυντηριο μ τ μωρό τ θ γίνεται???? Κάθε μέρα??? Χαχα


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ, βλεπω σκουπες,πλυντηρια,σιδερωμα...μου εχουν λειψει τοσο πολυ οι δουλειες του σπιτιου..ουτε εγω σιδερωνω αλλα ειμαι ψυχαναγκαστικη με το σπιτι...τα θελω ολα στην εντελεια κ να μυριζει ολο το σπιτι soupline...μεχρι κ το σκυλι μυριζει καμια φορα που ακουμπαει σε κουβερτες κ ριχταρια...ειπα μολις γεννησω θα κρατησει μια μερα το μωρο η μανα μου να ευχαριστηθω γενικη...χαχαχααχ


BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Να ζήσετε κοπέλα μου!!!πως ήτανε;έχει καμία juicy λεπτομέρεια;;κ του χρόνου στην επέτειο αγκαλιά με την κοράκλα!!:x

7 ηώρα ήταν είχα ΑΝΘΟΔΕΣΜΉ πολύ όμορφη είχα κ γλυκά ρακι ποτό 2 λικέρ στο δημαρχειο είχα κ ένα μπαλόνι καρδούλα που είχε Mrs Mis είχα κ μπαλόνια στο σπίτι γάμου κ στο αυτοκίνητο..μετά σκάσαμε στο φαγητό κ στο τέλος είχαμε κ τούρτα..12 άτομα ειμασταν..ωραία βραδιά ήταν..πρώτα ο Θεός να μπορέσουμε να κάνουμε του χρόνου θρησκευτικό γάμο κ βαπτιση μαζί να δούμε ❤

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια να είστε καλά!!!

  • Μου αρέσει 5

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...