Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Καλημερα κοριτσια!καλη εβδομαδα σε ολες με αισιοδοξια ευχομαι. εχω λιωσει στο γελιο με τις σκουπες.μας την κανανε δωρο στο γαμο περσι κ πραγματικα ειναι οτι καλυτερο.εννοειται της εχουμε κ εμεις ονομα χαχα,η δικη μας ειναι η Τζεναρα :D

Τζεναρααααααα αχαχαχαχαχαχα ποσό θεϊκό !!!

Just now, Υβόννη είπε:

Φοβερος! Και μπραβο και σε εσας που τον αφηνετε! Να δεις τωρα με τη μπεμπα ποσο θα βοηθαει! Καλε ο Γιαννακης θα ειναι περιζητητος γαμπρος!!! Και μια γλυκα ειναι ως καρκινακι και νοικοκυρης!!!

Κλαιωωωωωωωωωω! Ακου Τζεναρα!! Χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!! Μονο εμενα ειναι αρσενικο η σκουπα μου; Χαχαχαχα

Αυτό θα πει Ευρωπαία αγάπη μου!!!! Εμείς μείναμε στα αρχέγονα πρότυπα που θέλουν μόνο τη γυναίκα νοικοκυρά ΑχαχαχαχΧα 

@demifilol Καλε τι παλικάρι είναι αυτό !!!! Και μένα προς το παρόν δείχνει δείγματα νοικοκυροσύνης σαν τον μπαμπά του!!! Και πολύ τα χαίρομαι τα αντράκια μου!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Να έχουμε μια όμορφη εβδομάδα κ να είμαστε όλες καλά σωματικά κ ψυχολογικά!

Διαβαζω για σκούπες κ ζηλεύω!!! Που ζω εγώ; Πρέπει να πω στον αγαπημένο μου ότι θέλω να μου πάρει μια δώρο στην επέτειο γάμου μας. Πείτε μου ότι υπάρχει κάτι παρόμοιο κ σε στιρελα χαχα 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 said:

Τζεναρααααααα αχαχαχαχαχαχα ποσό θεϊκό !!!

Αυτό θα πει Ευρωπαία αγάπη μου!!!! Εμείς μείναμε στα αρχέγονα πρότυπα που θέλουν μόνο τη γυναίκα νοικοκυρά ΑχαχαχαχΧα 

@demifilol Καλε τι παλικάρι είναι αυτό !!!! Και μένα προς το παρόν δείχνει δείγματα νοικοκυροσύνης σαν τον μπαμπά του!!! Και πολύ τα χαίρομαι τα αντράκια μου!!! 

Ε ναι αν εισαι Ευρωπαια φωναζει απο μακρια, ακομη και απο τη σκουπα σου!! Ο κυριος Σκουπ παντως ειναι πολυ εργατικος και μαλιστα τον εχουμε συνδεσει και με μια εφαρμογη στο κινητο και οταν ειμαστε εκτος σπιτιου τον κοιταμε που καθαριζει! Τον εμπιστευομαστε αλλα οτι και να ειναι ξενος ανθρωπος στο σπιτι, ε ας εχεις μια καμερα για ασφαλεια!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Μπραβο και στο αλλο αγορι που ειναι νοικοκυρης! Ε ρε ουρα οι νυφες!!!!!!!!!!!!

Just now, Alkyoni said:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Να έχουμε μια όμορφη εβδομάδα κ να είμαστε όλες καλά σωματικά κ ψυχολογικά!

Διαβαζω για σκούπες κ ζηλεύω!!! Που ζω εγώ; Πρέπει να πω στον αγαπημένο μου ότι θέλω να μου πάρει μια δώρο στην επέτειο γάμου μας. Πείτε μου ότι υπάρχει κάτι παρόμοιο κ σε στιρελα χαχα 

Καλως την Αλκυονη μας!!!! Καλε δε θα του πεις τη θες για δωρο, θα του δειξεις ενα βιντεακι, θα ξετρελαθει αυτος σαν γνησιος αντρας με τα γκατζετακια, θα την παρει απο μονος του και ετσι και σκουπα θα εχεις και αλλο δωρο για επετειο χαχαχαχα!!!!!

Σε σιδερωστρα δεν εχει βγει ακομη, αλλα μπορεις να κανεις οτι εγω! Δεν σιδερωνω τιποτα χαχαχαχα!!!!! Η μαμα μου ακομη δεν το εχει χωνεψει αυτο βεβαια! Εχουμε ενα μικρο σιδερο εδω για κανενα ρουχο που θελει, οπως πουκαμισο πχ, αλλα τα υπολοιπα τα κανω εγω με το χερι λιγο στο διπλωμα και μια χαρουλα (απλωνουμε μεσα βεβαια εδω οποτε με σωστο απλωμα δεν ειναι τσαλακωμενα)! Ειμαι μια ανεπροκοπη!!!!!!!!!!!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Ε ναι αν εισαι Ευρωπαια φωναζει απο μακρια, ακομη και απο τη σκουπα σου!! Ο κυριος Σκουπ παντως ειναι πολυ εργατικος και μαλιστα τον εχουμε συνδεσει και με μια εφαρμογη στο κινητο και οταν ειμαστε εκτος σπιτιου τον κοιταμε που καθαριζει! Τον εμπιστευομαστε αλλα οτι και να ειναι ξενος ανθρωπος στο σπιτι, ε ας εχεις μια καμερα για ασφαλεια!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Μπραβο και στο αλλο αγορι που ειναι νοικοκυρης! Ε ρε ουρα οι νυφες!!!!!!!!!!!!

Καλως την Αλκυονη μας!!!! Καλε δε θα του πεις τη θες για δωρο, θα του δειξεις ενα βιντεακι, θα ξετρελαθει αυτος σαν γνησιος αντρας με τα γκατζετακια, θα την παρει απο μονος του και ετσι και σκουπα θα εχεις και αλλο δωρο για επετειο χαχαχαχα!!!!!

Σε σιδερωστρα δεν εχει βγει ακομη, αλλα μπορεις να κανεις οτι εγω! Δεν σιδερωνω τιποτα χαχαχαχα!!!!! Η μαμα μου ακομη δεν το εχει χωνεψει αυτο βεβαια! Εχουμε ενα μικρο σιδερο εδω για κανενα ρουχο που θελει, οπως πουκαμισο πχ, αλλα τα υπολοιπα τα κανω εγω με το χερι λιγο στο διπλωμα και μια χαρουλα (απλωνουμε μεσα βεβαια εδω οποτε με σωστο απλωμα δεν ειναι τσαλακωμενα)! Ειμαι μια ανεπροκοπη!!!!!!!!!!!!

Στην Ευρώπη κοπέλα μου καμία δεν σιδερώνει !!!!ευρωπαια είσαι ,,όχι ανεπρόκοπη !!!

περα από την πλάκα σιχαίνομαι το σίδερο !!

Just now, Geo81 είπε:

Τζεναρααααααα αχαχαχαχαχαχα ποσό θεϊκό !!!

Αυτό θα πει Ευρωπαία αγάπη μου!!!! Εμείς μείναμε στα αρχέγονα πρότυπα που θέλουν μόνο τη γυναίκα νοικοκυρά ΑχαχαχαχΧα 

@demifilol Καλε τι παλικάρι είναι αυτό !!!! Και μένα προς το παρόν δείχνει δείγματα νοικοκυροσύνης σαν τον μπαμπά του!!! Και πολύ τα χαίρομαι τα αντράκια μου!!! 

Έτσι να τα χαίρεσαι ταντρακια σου!!!


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Ε ναι αν εισαι Ευρωπαια φωναζει απο μακρια, ακομη και απο τη σκουπα σου!! Ο κυριος Σκουπ παντως ειναι πολυ εργατικος και μαλιστα τον εχουμε συνδεσει και με μια εφαρμογη στο κινητο και οταν ειμαστε εκτος σπιτιου τον κοιταμε που καθαριζει! Τον εμπιστευομαστε αλλα οτι και να ειναι ξενος ανθρωπος στο σπιτι, ε ας εχεις μια καμερα για ασφαλεια!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Μπραβο και στο αλλο αγορι που ειναι νοικοκυρης! Ε ρε ουρα οι νυφες!!!!!!!!!!!!

Καλως την Αλκυονη μας!!!! Καλε δε θα του πεις τη θες για δωρο, θα του δειξεις ενα βιντεακι, θα ξετρελαθει αυτος σαν γνησιος αντρας με τα γκατζετακια, θα την παρει απο μονος του και ετσι και σκουπα θα εχεις και αλλο δωρο για επετειο χαχαχαχα!!!!!

Σε σιδερωστρα δεν εχει βγει ακομη, αλλα μπορεις να κανεις οτι εγω! Δεν σιδερωνω τιποτα χαχαχαχα!!!!! Η μαμα μου ακομη δεν το εχει χωνεψει αυτο βεβαια! Εχουμε ενα μικρο σιδερο εδω για κανενα ρουχο που θελει, οπως πουκαμισο πχ, αλλα τα υπολοιπα τα κανω εγω με το χερι λιγο στο διπλωμα και μια χαρουλα (απλωνουμε μεσα βεβαια εδω οποτε με σωστο απλωμα δεν ειναι τσαλακωμενα)! Ειμαι μια ανεπροκοπη!!!!!!!!!!!!

Ούτε εγώ σιδερωνω συμπεθέρα κ του παιδιού μέχρι το 6μηνο για την αποστείρωση ,άντε κ τώρα κανένα ρουχαλακι που φαίνεται πολύ ασιδερωτο,μην τον έχουμε κ σαν το λεσι!αλλά κατά τα άλλα το σίδερο δεν το μπορωωωω!ειδικά καλοκαίρι,σκάω!

Τώρα για σκούπα με βάλατε σε σκέψεις,αν κ ο άντρας μου σκουπίζει από πέρσι,είναι πολύ βαριά η σκούπα που μας πήραν τα πεθερικά κ λόγω εγκυμοσύνης 2 χρόνια απανωτά το έχει αναλάβει αυτός!αχαχαχα!να κ τα καλά της εγκυμοσύνης!!

Πάω να ετοιμάσω φαγακι για μας τώρα κ να ταισω τον μικρό το μοσχαράκι του!:grin:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη said:

 

Καλως την Αλκυονη μας!!!! Καλε δε θα του πεις τη θες για δωρο, θα του δειξεις ενα βιντεακι, θα ξετρελαθει αυτος σαν γνησιος αντρας με τα γκατζετακια, θα την παρει απο μονος του και ετσι και σκουπα θα εχεις και αλλο δωρο για επετειο χαχαχαχα!!!!!

Σε σιδερωστρα δεν εχει βγει ακομη, αλλα μπορεις να κανεις οτι εγω! Δεν σιδερωνω τιποτα χαχαχαχα!!!!! Η μαμα μου ακομη δεν το εχει χωνεψει αυτο βεβαια! Εχουμε ενα μικρο σιδερο εδω για κανενα ρουχο που θελει, οπως πουκαμισο πχ, αλλα τα υπολοιπα τα κανω εγω με το χερι λιγο στο διπλωμα και μια χαρουλα (απλωνουμε μεσα βεβαια εδω οποτε με σωστο απλωμα δεν ειναι τσαλακωμενα)! Ειμαι μια ανεπροκοπη!!!!!!!!!!!!

Ε όχι κ ανεπρόκοπη! Αντιθέτως με εσένα απλώνω τα ρούχα έξω όποτε επιβάλλεται να τα σιδερώσω ειδικά τώρα με τις κοκκινίλες που βγάζω. 
Ας βρεθεί όμως κ κάτι κ σε σιδερώστρα να μας γλιτώσει απ αυτή τη δουλειά! 
Εμενα δεν με χαλάει το σιδέρωμα, με αυτό που ξενερώνω είναι με το ξεσκόνισμα!!! 


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια κ από μένα καλή εβδομάδα εύχομαι,ελπίζω να είστε όλες καλά..είχα χαθει αλλά έτρεχα λιγάκι έγινε ο πολιτικός γάμος μου το Σάββατο σας διάβαζα παρόλα αυτά αλλά δεν μπορούσα να απαντήσω..πέσανε όλα μαζί κ τώρα αρχίζω να χαλαρωνω κάπως..Σκέφτομαι πως θα περάσουν οι μέρες μέχρι 29 που θα με δει ο γυναικολόγος..

  • Μου αρέσει 4

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

γεια σας κορίτσια κ από μένα καλή εβδομάδα εύχομαι,ελπίζω να είστε όλες καλά..είχα χαθει αλλά έτρεχα λιγάκι έγινε ο πολιτικός γάμος μου το Σάββατο σας διάβαζα παρόλα αυτά αλλά δεν μπορούσα να απαντήσω..πέσανε όλα μαζί κ τώρα αρχίζω να χαλαρωνω κάπως..Σκέφτομαι πως θα περάσουν οι μέρες μέχρι 29 που θα με δει ο γυναικολόγος..

Να ζήσετε κοπέλα μου!!!πως ήτανε;έχει καμία juicy λεπτομέρεια;;κ του χρόνου στην επέτειο αγκαλιά με την κοράκλα!!:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

γεια σας κορίτσια κ από μένα καλή εβδομάδα εύχομαι,ελπίζω να είστε όλες καλά..είχα χαθει αλλά έτρεχα λιγάκι έγινε ο πολιτικός γάμος μου το Σάββατο σας διάβαζα παρόλα αυτά αλλά δεν μπορούσα να απαντήσω..πέσανε όλα μαζί κ τώρα αρχίζω να χαλαρωνω κάπως..Σκέφτομαι πως θα περάσουν οι μέρες μέχρι 29 που θα με δει ο γυναικολόγος..

Να ζησεις κοριτσι μου..να ειστε παντα ευτυχισμενοι...κ εγω αυτο το χαλι εχω..περιμενω να παει 22 του μηνος...

  • Μου αρέσει 1

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Evitheodorou said:

γεια σας κορίτσια κ από μένα καλή εβδομάδα εύχομαι,ελπίζω να είστε όλες καλά..είχα χαθει αλλά έτρεχα λιγάκι έγινε ο πολιτικός γάμος μου το Σάββατο σας διάβαζα παρόλα αυτά αλλά δεν μπορούσα να απαντήσω..πέσανε όλα μαζί κ τώρα αρχίζω να χαλαρωνω κάπως..Σκέφτομαι πως θα περάσουν οι μέρες μέχρι 29 που θα με δει ο γυναικολόγος..

Να ζήσετε Ευη μου, όλα τα καλά στο σπίτι σας!!! Υγεία, αγάπη κ ευτυχία!!! Κ εγώ τέλος του μήνα έχω β επιπέδου. Ευτυχώς έχω ραντεβού την επόμενη εβδομάδα με τον γυναικολόγο για απλό υπέρηχο για να πάρω μια γεύση από την τζουτζουκα μου 

Just now, Depykal said:

Να ζησεις κοριτσι μου..να ειστε παντα ευτυχισμενοι...κ εγω αυτο το χαλι εχω..περιμενω να παει 22 του μηνος...

Φιλενάδα μου πρέπει να κάνουμε κ ένα γκρουπ ΟΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΣ!!! 
Βρε κορίτσια μου εκτός από σκούπα πρέπει να φτιάξουν κ έναν μίνι υπέρηχο να κάνουμε την δουλειά μας όποτε εμείς θελουμε! Δηλαδή κάθε ώρα κ στιγμή!!!

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Να ζήσετε Ευη μου, όλα τα καλά στο σπίτι σας!!! Υγεία, αγάπη κ ευτυχία!!! Κ εγώ τέλος του μήνα έχω β επιπέδου. Ευτυχώς έχω ραντεβού την επόμενη εβδομάδα με τον γυναικολόγο για απλό υπέρηχο για να πάρω μια γεύση από την τζουτζουκα μου 

Φιλενάδα μου πρέπει να κάνουμε κ ένα γκρουπ ΟΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΣ!!! 
Βρε κορίτσια μου εκτός από σκούπα πρέπει να φτιάξουν κ έναν μίνι υπέρηχο να κάνουμε την δουλειά μας όποτε εμείς θελουμε! Δηλαδή κάθε ώρα κ στιγμή!!!

 

Άντε κοντοζυγωνεις κι εσύ!θα δεις το μωράκι κ την άλλη βδομάδα κ την παραλλη δηλαδή ε;;μια χαρά προγραμματακι,μου αρέσεις!χααχαχαχα!

Να την δεις ,να είναι καλά κ να σου δώσει τέλειες πόζες η τσουπρα σου!!:x

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Να ζήσετε Ευη μου, όλα τα καλά στο σπίτι σας!!! Υγεία, αγάπη κ ευτυχία!!! Κ εγώ τέλος του μήνα έχω β επιπέδου. Ευτυχώς έχω ραντεβού την επόμενη εβδομάδα με τον γυναικολόγο για απλό υπέρηχο για να πάρω μια γεύση από την τζουτζουκα μου 

Φιλενάδα μου πρέπει να κάνουμε κ ένα γκρουπ ΟΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΣ!!! 
Βρε κορίτσια μου εκτός από σκούπα πρέπει να φτιάξουν κ έναν μίνι υπέρηχο να κάνουμε την δουλειά μας όποτε εμείς θελουμε! Δηλαδή κάθε ώρα κ στιγμή!!!

 

Εγω παρακαλαω τον αντρα μου να μου παρει το μηχανημα που ακους την καρδια του μωρου αλλα με λεει υπερβολικη....


BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, καλή εβδομάδα να έχουμε!!!

ζηλευω όσες έχετε τη ρομποτική σκούπα κ όσες αντέχετε να μη σιδερωνετε!!εγω βγάζω τον ψυχαναγκασμό μου σε αυτά..

μιας κ που μιλάμε για γκατζετακια κτλ μήπως έχετε δει αυτόν τον κάδο για πανες;; Που συσκευάζει κάθε πάνα ξεχωριστα ώστε να μην υπάρχουν μυρωδιές κτλ;σκέφτομαι να τον βάλω στη λίστα μου..αν κάποια ήδη μανούλα τον έχει , περιμένω γνωμες

Link to comment
Share on other sites

@Evitheodorouνα ζησετε κοριτσακι μου! Παντα αγαπημενοι και ενωμενοι μεχρι τα γερματα σας και με το καλο το κοριτσακι σας!!!!!

@demifilol και @Alkyoni ναι οι Ευρωπαιες ιεναι λιγο μεσα στην τσαλακα χαχαχα! Οντως παντως αν απλωνεις εξω και εχεις ευαισθητο δερμα θελει...

@Depykalξερεις τι με φοβιζει σε αυτα τα μηχανηματα; Και αν κανω κατι χαζο και δεν ακουσω το μωρο; Θα τρελαθω.......Γιατι οκ κατι δειχνουν αλλα δεν ειναι τοσο καλα. Οποτε υπομονη με τους υπερηχους στο γιατρο! Κι εμενα σκεψου παντως που πλεον τον νιωθω να κουνιεται, παλι εχω αγωνια να τον δω! Μας λειπουν μωρε τα παιδακια μας, αυτη ειναι η επικοινωνια μονο που εχουμε μεσω του υπερηχου...Υπομονη και σε λιγο θα τα εχουμε αγκαλιτσα!!!

@Sousamakiειναι τελειοι οι καδοι αυτοι! Εδω στο εξωτερικο μονο τετοιους εχουν επειδη δεν εχεις την δυνατοτητα να πας τα σκουπιδια τοσο συχνα ουτε εχει μπαλκονι. Εχει η κουμπαρα μου τετοιο καδο και κανει φοβερη δουλεια, δε μυριζει καθολου!

Just now, MumMaria said:

Ούτε εγώ σιδερωνω συμπεθέρα κ του παιδιού μέχρι το 6μηνο για την αποστείρωση ,άντε κ τώρα κανένα ρουχαλακι που φαίνεται πολύ ασιδερωτο,μην τον έχουμε κ σαν το λεσι!αλλά κατά τα άλλα το σίδερο δεν το μπορωωωω!ειδικά καλοκαίρι,σκάω!

Τώρα για σκούπα με βάλατε σε σκέψεις,αν κ ο άντρας μου σκουπίζει από πέρσι,είναι πολύ βαριά η σκούπα που μας πήραν τα πεθερικά κ λόγω εγκυμοσύνης 2 χρόνια απανωτά το έχει αναλάβει αυτός!αχαχαχα!να κ τα καλά της εγκυμοσύνης!!

Πάω να ετοιμάσω φαγακι για μας τώρα κ να ταισω τον μικρό το μοσχαράκι του!:grin:

Συμπεθερουλα μου καλη σας ορεξη! Κι εγω με βλεπω να κανω και του παιδιου μονο στην αρχη και αν! Οτι πει η παιδιατρος εννοειται αλλα εδω γενικως καμια δε σιδερωνει χαχα! Η μαμα μου παλι σιδερωνει και τις καλτσες!!! Μια χαρα με τη σκουπα ο αντρουλης!!! Βεβαια πες του οτι υπαρχει ρομποτ που σκουπιζει και πιστευω θα στη φερει στο λεπτο χαχαχα! Σαν παιδια αυτοι οι αντρες με τα ρομποτ!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...