Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Angot είπε:

      οχι δεν εχω όνειρα , προσμονή εχω σαν παιδάκι.  δεν είναι απαραίτητα άγχος  η αίσθηση!  άλλο στις 35 και άλλο στις 28 ! αν φτάσω 35 θα κάνω open party κορίτσια …χαχαχ θα εχω και άνευ !!

      Μου θυμίζεις εμένα.. Λόγω των συσπάσεων που ξεκινησαν πολύ νωρίς κ νοσηλευτηκα μου φαινόταν  ακατόρθωτο οι 28 εβδομάδες που ήταν ο πρώτος στόχος! Μετά είχα στόχο να φτάσω τις 30 εβδ.. μετά τις 32... τώρα είμαι 32 +5 κ μακαρι να τα καταφερω μέχρι τις 34!! Δεν περίμενα ποτέ ότι θα τα καταφέρω μέχρι εδώ... Πλέον βεβαια ανά πάσα στιγμή μπορεί να γεννήσω εχω τράχηλο 1,7!! Είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις μέχρι να μπεις στο μήνα σου!

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Geo81 said:

Λέει ότι Δεν του αρέσει Ειρήνη μου αλλά πάει και περνάει καλά Αχαχαχαχα το βράδυ πριν κοιμηθεί λέει δεν θέλω να πάω σχολείο ποτέ αχαχαχχαχα και το πρωί λέει μαμά περιμένει η Νανάη έστω τα μπούμε μαζί (περιμένει η Δανάη έξω να μπούμε μαζί)... αιγοκερως κ ωροσκόπο δίδυμο ... 

Οπα ποια ειναι η Δαναη; Ξερουμε τι οικογενεια εχει; Απο που κραταει η σκουφια της βρε αδερφε; Μμμμ παει να μας τον τυλιξει ε; Χαχαχαχαχα

Μωρε οτι αστρολογικο και να πεις ενα θα πω! Αντρες! Τραβατε με και ας κλαιω! Απο τα δυο μεχρι τα εκατο χαχαχαχαχα!! Εχω κι εγω αγωνια απο τωρα (ελεος παιδια ειμαι απιστευτη) γιατι θα παει κι εμας μικρος στο σχολειο...Οταν ερθει η ωρα (δηλαδη σε 2 χρονια περιπου τοσο συντομα χαχαχα) θα σε ρωτησω!!! Τί τραβαμε οι μανες!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Σε εχω καταλαβει!!!! Χιχιχιχχι! Κοιτα, ρωτα τον μια να δεις τι θα σου πει! Ετσι για το γαμωτο βρε αδερφε! Οχι τιποτε αλλο, αν κανεις εξαιρεση στο χταποδι ισως ο αντρουλης θελει νακανεις και αλλες εξαιρεσεις χαχαχαχαχα! Χιουμορακι εννοειται να ανεβει η ομαδαρα μας λιγο! Παντως τι τελεια που εχετε θαλασσα κοντα σας...καλη η λιμνη χτες αλλα θαλασσα δεν ειναι!

Αντε να σας πω κ εγώ κάτι αστείο. Ενώ μας είπε χθες ναι για το σεξ ο αντρας μου τελικά φοβάται. Κ μ λέει άστο μωρέ μετά από λίγες βδομάδες να δέσει ακόμα το μωρό. Θεέ μου λεωωωω. Αγόρι μου σε λίγες βδομάδες δε νομίζω να θελω εγώ. 

  • Χαχα 6

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Λοιπόν ξέρετε τι νομίζω?  Δε μπορούμε ν α πιστέψουμε το θαύμα αυτό ότι μας συμβαίνει. Το θέλουμε τόσο πολύ και το λαχτάραμε απλά να συμβει.

Πάντα έκανα όνειρα πως θα είμαι σαν μαμά...τώρα που είναι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ έγκυος φοβάμαι να κάνω όνειρα και ειδικά όταν είμαι χάλια όπως σήμερα!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι said:

@Υβόννη Με συγκίνησες...Από τη μια ψάχνω παιδικούς σταθμούς και κοιτάω κοριτσίστικα ρουχαλακια και από την άλλη κλεινομαι εαυτό μου και σκέφτομαι τα χειρότερα που καλύτερα να μη σας πω!Το θέλω αυτό το παιδάκι...όσο τίποτα άλλο!

Παπάκι μου σε νιώθω!  
Έχουμε περάσει πολλά μεχρι να πάρουμε την χαρά της θετικής χοριακης, την χαρά μετά από τον πρώτο υπέρηχο κτλ 

Αυτό το μωράκι θα έρθει σε λίγους μήνες στην αγκαλιά σου! Χάιδεψε την κοιλιτσα σου να σε νιώσει!

  • Μου αρέσει 2

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Πάντα έκανα όνειρα πως θα είμαι σαν μαμά...τώρα που είναι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ έγκυος φοβάμαι να κάνω όνειρα και ειδικά όταν είμαι χάλια όπως σήμερα!!!

Τα ίδια ακριβώς. Μέχρι να το πετύχουμε ως το τέλος. Απ τη μια λέω Αντε να πάμε στα μαγαζία να δούνε πράγματα κ απ την άλλη αυτό που λες. 

Just now, Papakι είπε:

Και να ρωτήσω και κάτι άλλο βρε κορίτσια...γιατί όπως βλέπετε όλα τα υπερναλυω και τα σκέφτομαι μέχρι αηδίας...Νιώθω ότι αισθάνομαι τη μικρή μου συνέχεια όταν ξαπλωνω..σαν μια μικρή μπουρμπουληθρα π σκάει στην κοιλιά μου...Είμαι σχεδόν σίγουρη ότι δεν είναι έντερο...Εσείς τα νιώθετε μια στο τόσο;

Και εγώ ξαπλωμένη τον νιώθω παπάκι όρθια ακόμα. Αντε κ λίγο καθιστή κμια φορά 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Papakι said:

@Υβόννη Με συγκίνησες...Από τη μια ψάχνω παιδικούς σταθμούς και κοιτάω κοριτσίστικα ρουχαλακια και από την άλλη κλεινομαι εαυτό μου και σκέφτομαι τα χειρότερα που καλύτερα να μη σας πω!Το θέλω αυτό το παιδάκι...όσο τίποτα άλλο!

Παπακι μου ξερω ακριβως πως νιωθεις...Ξερω γιατι κι εγω ειμαι μανουλα εξωσωματικης και δωσαμε ηδη μια μαχη πριν οποτε τωρα δεν εχουμε και πολλες αντοχες...Αλλα ερχεται η μικρουλα σου! Τωρα ολα τ'αλλα που συμβαινουν ειναι φυσιολογικα! Και τα πονακια και οι ορμονες με το κλαμα και ολα! Καταρχην επειδη εχουμε 2μισι πες βδομαδες διαφορα, οτι λες εσυ τωρα το ειχα εγω πριν!!! Και απανταω και στο παρακατω ποστ σου, μπουρμπουληθρες ηταν κι εμενα και ξεκινησε πιο εντονα εκει 20-21 βδομαδα. Παιζει ρολο βεβαια και οτι εγω ειμαι λαπας! Η κοιλια εννοω χαχαχα! Η μικρη σου ειναι αυτη η μπουρμπουληθρα παντως!!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες!!!!Με συγκινειτε!!!Μου είστε ανεκτίμητες και είστε κι εσείς πλέον κομμάτι της περιόδου ρης εγκυμοσύνης μου!!Όλες κορίτσια!!!Μια προς μια!!!Με πιάσανε τα κλάματα...

  • Μου αρέσει 3

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Αντε να σας πω κ εγώ κάτι αστείο. Ενώ μας είπε χθες ναι για το σεξ ο αντρας μου τελικά φοβάται. Κ μ λέει άστο μωρέ μετά από λίγες βδομάδες να δέσει ακόμα το μωρό. Θεέ μου λεωωωω. Αγόρι μου σε λίγες βδομάδες δε νομίζω να θελω εγώ. 

Χαχαχαχαχα τελειος! Ναι να δεσει το παιδι, να παει σχολειο, φανταρος και μετα! Ελα μωρε ο γλυκουλης μωρε!!!

Ρε παιδια μονο εμενα δε φοβαται καθολου; Μηπως απλα ειμαι τοσο θεα με τις βρακες μου (ντουντουνες οπως λεει η Αλκυονη μας), με την κυτταριτιδα μου, με το μαλλι που το μισο ειναι ξανθο το αλλο καστανο (ναι ακομη δεν εχω παει κομμωτηριο) και δεν κρατιεται; Τι να πω βρε κοριτσια μου, μπραβο μου χαχαχαχαχα!!! Τζαμπα τα σεξυ εσωρουχα τοσα χρονια!

  • Χαχα 7

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Τα ίδια ακριβώς. Μέχρι να το πετύχουμε ως το τέλος. Απ τη μια λέω Αντε να πάμε στα μαγαζία να δούνε πράγματα κ απ την άλλη αυτό που λες. 

Και εγώ ξαπλωμένη τον νιώθω παπάκι όρθια ακόμα. Αντε κ λίγο καθιστή κμια φορά 

Τον νιώθεις συχνά;;;Δλδ ώρες...ώρες..απορώ..Δεν κοιμάται ποτέ εμένα το μωρό;;;συμβαίνει ή το φαντάζομαι;;;


n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Χαχαχαχαχα τελειος! Ναι να δεσει το παιδι, να παει σχολειο, φανταρος και μετα! Ελα μωρε ο γλυκουλης μωρε!!!

Ρε παιδια μονο εμενα δε φοβαται καθολου; Μηπως απλα ειμαι τοσο θεα με τις βρακες μου (ντουντουνες οπως λεει η Αλκυονη μας), με την κυτταριτιδα μου, με το μαλλι που το μισο ειναι ξανθο το αλλο καστανο (ναι ακομη δεν εχω παει κομμωτηριο) και δεν κρατιεται; Τι να πω βρε κοριτσια μου, μπραβο μου χαχαχαχαχα!!! Τζαμπα τα σεξυ εσωρουχα τοσα χρονια!

Αυτό ήταν θα πάρω και εγώ ντουντουνες όλα τα υπόλοιπα τα έχω χαχαχα εεεε εσείς καταφέρατε πάλι να με ηρεμισετε


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Papakι said:

Σας ευχαριστώ όλες!!!!Με συγκινειτε!!!Μου είστε ανεκτίμητες και είστε κι εσείς πλέον κομμάτι της περιόδου ρης εγκυμοσύνης μου!!Όλες κορίτσια!!!Μια προς μια!!!Με πιάσανε τα κλάματα...

Να σου πω κάτι; Κάποια στιγμή έκλαιγα κ εγώ ενώ σας έγραφα τις ανησυχίες μου.Τα λόγια σας όμως ήταν αυτά που με καθησύχασαν. Ήταν σαν να ήρθατε να μου σκουπίσετε τα δάκρυα από τα ματια μου! 

  • Μου αρέσει 4

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Παπάκι μου σε νιώθω!  
Έχουμε περάσει πολλά μεχρι να πάρουμε την χαρά της θετικής χοριακης, την χαρά μετά από τον πρώτο υπέρηχο κτλ 

Αυτό το μωράκι θα έρθει σε λίγους μήνες στην αγκαλιά σου! Χάιδεψε την κοιλιτσα σου να σε νιώσει!

Είμαι σιγουρη ότι αν τελικά καταφέρω να γίνω μανούλα θα κατερρευσω από την ανακούφιση και τη συγκίνηση..

  • Μου αρέσει 1

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι said:

Σας ευχαριστώ όλες!!!!Με συγκινειτε!!!Μου είστε ανεκτίμητες και είστε κι εσείς πλέον κομμάτι της περιόδου ρης εγκυμοσύνης μου!!Όλες κορίτσια!!!Μια προς μια!!!Με πιάσανε τα κλάματα...

Σε κανω μια αγκαλιτσα τωρα! Ειναι οι ορμονες καθαρα τωρα παπακι μου! Κλαψε να ξεσπασεις την ενταση και μετα σκουπιζουμε ματακια και παμε παλι γερα!!! Ολα θα πανε καλα, στο υποσχομαι εγω!

Εδω μια περιοδο ειχαμε καλε και κλαιγαμε, ποσο μαλλον τωρα!!! Και οι αντρες μαε μρ το συνδρομο εγκυου απλα χλαπακιαζουν! Κλαψε αντρουλη μου κι εσυ απο την ενταση, οτι μας συμφερει απο συμπτωματα! Γελασες λιγακι; Ελπιζω ναι!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Είμαι σιγουρη ότι αν τελικά καταφέρω να γίνω μανούλα θα κατερρευσω από την ανακούφιση και τη συγκίνηση..

Εκείνο το κλάμα κ τι ξέσπασμα θα είναι ότι το καλύτερο 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη said:

Χαχαχαχαχα τελειος! Ναι να δεσει το παιδι, να παει σχολειο, φανταρος και μετα! Ελα μωρε ο γλυκουλης μωρε!!!

Ρε παιδια μονο εμενα δε φοβαται καθολου; Μηπως απλα ειμαι τοσο θεα με τις βρακες μου (ντουντουνες οπως λεει η Αλκυονη μας), με την κυτταριτιδα μου, με το μαλλι που το μισο ειναι ξανθο το αλλο καστανο (ναι ακομη δεν εχω παει κομμωτηριο) και δεν κρατιεται; Τι να πω βρε κοριτσια μου, μπραβο μου χαχαχαχαχα!!! Τζαμπα τα σεξυ εσωρουχα τοσα χρονια!

Όχι ντουντούνες, ντουμανες!!! Χιχι 

Είμαστε θεές ακόμα κ μ αυτές! 

  • Χαχα 3

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...