Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Alkyoni είπε:

Γωγουλα μου θα έχουμε να λέμε συναρπαστικές ιστορίες στο μελλον. Έχεις σκεφτεί σε ποια κλινική θα γεννήσεις με το καλό; 

 

Αλκυονη μου καπακη είναι η γιατρός μου όποτε εκεί. Εσύ? 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Argyroula είπε:

Συνέχισε ο, τι κάνεις το κάνεις τέλεια!!!! Εγώ να σου πω τους ψυχαναγκσμους που δεν ενοχλούν τους άλλους και εμένα με χαλαρώνουν δεν τους κρίνω πλέον. Απλά προσπαθώ κατά περιόδους να δοκιμάζω και την ζωή χωρίς αυτούς... Τώρα στην εγκυμοσύνη δεν χρειάζεται πιστεύω να κάνουμε τέτοιες αλλαγές!! Ο, τι μας χαλαρώνει. Εμένα ας πούμε με χαλαρώνει να μετράω το ζάχαρο μου και την πίεση! Είμαι τρελή?? Ναι... Αλλά μαρεσει τι να κανω! 

Αργυρουλα να σου πω ότι κι εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη κάθε απόγευμα μετά το ντους,ξάπλωνα κ μετρούσα την πίεση,σαν ιεροτελεστία ένα πραγμα,τα έκανα όλα με μια σειρά,χωρίς να υπάρχει κανένας λόγος,απλά με ηρεμούσε κ το έκανα μέχρι το τέλος.σιγα μην νιώσω κάπως κιόλας!χααχαχα!τώρα με τον μικρό δεν προλαβαίνω για όλα αυτά,θα δεις με το νινακι σου μέχρι ένα σημείο θα αλλάξεις θέλοντας κ μη.προσαρμοζομαστε ανάλογα την κατάσταση..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Γλυκο μου κοριτσακι κι εσυ στο κλαμπ εδω με τις control freak! Θα φυγει αυτο μολις κανουμε τα μικρουλια μας! Και να θελουμε να οργανωσουμε δε θα γινεται χαχαχαχαχα!!!! Ενταξει, ειμαστε οπως ειμαστε γιατι κατι μας εξυπηρετει! Τωρα σαν μανουλες θα μας βγουν αλλα, ομως με ανοιχτο μυαλο και καλη διαθεση ολα θα ειναι υπεροχα!!!

Ναι καποια θα κανει ποδαρικο! Ε ρε χαμος θα γινει!!!!

Καλο μου κοριτσακι κι εσυ! Σας αναστατωσα με τις χαζομαρες μου... Απλα αγχωθηκα και ειπα να σας γραψω! Ολα καλα θα πανε σε ολες μς και μετα θα γελαμε και θα κλαιμε απο χαρα με τις ιστοριες μας! Οπως γινεται παντα μεχρι τωρα σε αυτο το παρεακι...

Χαχαχαχαχα! Καλε επειδη αυτοι εδω ειναι ξενερωτοι; Ο Ελληναρας γιατρος περασε φοιτητικα χρονια να πηγαινει αυπνος στην εξεταστικη μετα απο ξενυχτι! Ειμαστε μεσογειοι εμεις, ειμαστε παντα ξεκουραστοι δε θελουμε υπνο!!!!

 

Ειμαι σίγουρη ότι θα πας χαμογελώντας στο μαιευτήριο !!!κ ας έχεις αγχος !!!

Κοριτσια μου είχε κάνει εντύπωση μια κοπέλα κ ήθελα να το μοιραστώ !!Εγω έφτασα στον γιο μου με διαστολή 3 κ πονούσα ανα 5 λεπτό σίγουρα !Ηταν μια γυναίκα ,,που κ αυτή ήταν με πόνους γεννάς ,,,και ρε κορίτσια δεν έβγαζε αχνααααααα!!!!Περπατουσε μόνη της αργά κ δεν έβγαζε ούτε ψίθυρο !!Εγώ σαν τρελή και αυτή ήρεμη !!!

Επομενως ,θα το ξαναπώ πιο πολύ είναι ο φόβος παρα ο πόνος !!

υγ δεν έχω άλλες φατσούλες ,σας διαβάζω όλες !!

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Ειμαι σίγουρη ότι θα πας χαμογελώντας στο μαιευτήριο !!!κ ας έχεις αγχος !!!

Κοριτσια μου είχε κάνει εντύπωση μια κοπέλα κ ήθελα να το μοιραστώ !!Εγω έφτασα στον γιο μου με διαστολή 3 κ πονούσα ανα 5 λεπτό σίγουρα !Ηταν μια γυναίκα ,,που κ αυτή ήταν με πόνους γεννάς ,,,και ρε κορίτσια δεν έβγαζε αχνααααααα!!!!Περπατουσε μόνη της αργά κ δεν έβγαζε ούτε ψίθυρο !!Εγώ σαν τρελή και αυτή ήρεμη !!!

Επομενως ,θα το ξαναπώ πιο πολύ είναι ο φόβος παρα ο πόνος !!

υγ δεν έχω άλλες φατσούλες ,σας διαβάζω όλες !!

Σίγουρα μετράει κ ο φόβος κ το άγχος εκείνη την στιγμή,για αυτό εμένα με βοήθησαν αρκετά οι αναπνοές που μας δείξανε.ενιωθα ότι κάπως είχα τον έλεγχο εκείνη την στιγμή.

Ακόμα κ σεμινάρια να μην κάνετε,καλό είναι να τσεκαρετε κάνα βιντεάκι στο ίντερνετ με αναπνοές,διάφορες στάσεις,και να τα προβαρετε από πριν.γιατι εκείνη την στιγμή στα λέει η μαία αλλά αν δεν το έχεις ξανά κάνει,δεν έχεις κ πολύ ψυχραιμία για αναπνοές κτλ

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol said:

Ειμαι σίγουρη ότι θα πας χαμογελώντας στο μαιευτήριο !!!κ ας έχεις αγχος !!!

Κοριτσια μου είχε κάνει εντύπωση μια κοπέλα κ ήθελα να το μοιραστώ !!Εγω έφτασα στον γιο μου με διαστολή 3 κ πονούσα ανα 5 λεπτό σίγουρα !Ηταν μια γυναίκα ,,που κ αυτή ήταν με πόνους γεννάς ,,,και ρε κορίτσια δεν έβγαζε αχνααααααα!!!!Περπατουσε μόνη της αργά κ δεν έβγαζε ούτε ψίθυρο !!Εγώ σαν τρελή και αυτή ήρεμη !!!

Επομενως ,θα το ξαναπώ πιο πολύ είναι ο φόβος παρα ο πόνος !!

υγ δεν έχω άλλες φατσούλες ,σας διαβάζω όλες !!

Εχεις δικιο!!! Εγω σκεφτομαι και τους αντρες μας τι βρισιδι ισως τους ριξουμε αχαχχα!

Just now, MumMaria said:

Σίγουρα μετράει κ ο φόβος κ το άγχος εκείνη την στιγμή,για αυτό εμένα με βοήθησαν αρκετά οι αναπνοές που μας δείξανε.ενιωθα ότι κάπως είχα τον έλεγχο εκείνη την στιγμή.

Ακόμα κ σεμινάρια να μην κάνετε,καλό είναι να τσεκαρετε κάνα βιντεάκι στο ίντερνετ με αναπνοές,διάφορες στάσεις,και να τα προβαρετε από πριν.γιατι εκείνη την στιγμή στα λέει η μαία αλλά αν δεν το έχεις ξανά κάνει,δεν έχεις κ πολύ ψυχραιμία για αναπνοές κτλ

Και ειδικα αν η μαια τα λεει Γερμανικα χαχαχα! Οχι Μαρακι εχεις δικιο! Θελει μια μικρη προετοιμασια! Νομιζω θα γινει πιο αληθινο ετσι και θα νιωθουμε πιο δυνατες και ικανες! Σκεφτηκα που ειπες πριν οτι αλλαζει το μωρακι γρηγορα! Αλλαζει και φατσακι ε; Γλυκακια μου!!!!!!!

  • Χαχα 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Gogo1994 said:

Αλκυονη μου καπακη είναι η γιατρός μου όποτε εκεί. Εσύ? 

Κ εγώ εκεί! Έχεις την Βο σωστά; 

Just now, demifilol said:

Ειμαι σίγουρη ότι θα πας χαμογελώντας στο μαιευτήριο !!!κ ας έχεις αγχος !!!

Κοριτσια μου είχε κάνει εντύπωση μια κοπέλα κ ήθελα να το μοιραστώ !!Εγω έφτασα στον γιο μου με διαστολή 3 κ πονούσα ανα 5 λεπτό σίγουρα !Ηταν μια γυναίκα ,,που κ αυτή ήταν με πόνους γεννάς ,,,και ρε κορίτσια δεν έβγαζε αχνααααααα!!!!Περπατουσε μόνη της αργά κ δεν έβγαζε ούτε ψίθυρο !!Εγώ σαν τρελή και αυτή ήρεμη !!!

Επομενως ,θα το ξαναπώ πιο πολύ είναι ο φόβος παρα ο πόνος !!

υγ δεν έχω άλλες φατσούλες ,σας διαβάζω όλες !!

Αγαπημένη μου, εγώ είμαι σίγουρη ότι θα ακουστω από τον διπλανό νομο!!! Εκτός αν μου κλείσουν το στόμα κ ηρεμήσουν 

  • Χαχα 3

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Σίγουρα μετράει κ ο φόβος κ το άγχος εκείνη την στιγμή,για αυτό εμένα με βοήθησαν αρκετά οι αναπνοές που μας δείξανε.ενιωθα ότι κάπως είχα τον έλεγχο εκείνη την στιγμή.

Ακόμα κ σεμινάρια να μην κάνετε,καλό είναι να τσεκαρετε κάνα βιντεάκι στο ίντερνετ με αναπνοές,διάφορες στάσεις,και να τα προβαρετε από πριν.γιατι εκείνη την στιγμή στα λέει η μαία αλλά αν δεν το έχεις ξανά κάνει,δεν έχεις κ πολύ ψυχραιμία για αναπνοές κτλ

Ξεκίνησα με την θεραπεύτρια μου και τον άντρα μου συνεδρίες μαζί και μας έμαθε κάτι ασκήσεις να τις κάνουμε και μόνοι μας και ήταν πολύ ωραία... Συγκινητικό τέλειο... Δεν ξέρω πως να το περιγράψω είχα πλανταξει στα κλάματα. Αλλά το πιο τέλειο ήταν μια άσκηση για να ανακουφιζεται η μέση. Εγώ στα 4 και ο Σπύρος από πίσω να μου κουνάει την λεκάνη. Ο, τι πιο κοντά σε σεξ έχουμε κάνει... (εντάξει οχι, κάνει και στα όνειρα μόνο του το συστημα μου χαχα) 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Κ εγώ εκεί! Έχεις την Βο σωστά; 

Αγαπημένη μου, εγώ είμαι σίγουρη ότι θα ακουστω από τον διπλανό νομο!!! Εκτός αν μου κλείσουν το στόμα κ ηρεμήσουν 

Ναι και εσυυ?  Ε πες μου ότι θα συναντηθούμε εκεί καμμια μερα 

Άμα πας κ εσύ σε αυτή τη γιατρό τώρα εξηγείται και για το σεξ και για τα καλαμαράκια χαχαχαχα


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Ναι και εσυυ?  Ε πες μου ότι θα συναντηθούμε εκεί καμμια μερα 

Άμα πας κ εσύ σε αυτή τη γιατρό τώρα εξηγείται και για το σεξ και για τα καλαμαράκια χαχαχαχα

Όχι αλλά το κατάλαβα ότι είναι αυτή. Πήγαινα κ εγώ κάποτε εκεί. Τώρα πάω σ αυτόν που συνεργάζεται με τον εξωσωμ.  
Εμβρυολογος κ Γυναικολογος στην ίδια πολυκατοικία. Φαντάζομαι κατάλαβες ποιον εννοώ 

Σχετικα με τις απαγορεύσεις. Φαντάζομαι έχουν συνεννοηθεί όλοι εδώ να λένε τα ίδια πράγματα. Σου λέει μην σμίξουν οι τρελές κ εκτεθούμε. Δεν είχαν σκεφτεί ότι θα μιλάμε κ με κορίτσια εκτός νόμου κ θα μαθαίναμε ότι αυτά που μας ζητούν είναι υπερβολές χαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Alkyoni είπε:

Κ εγώ εκεί! Έχεις την Βο σωστά; 

Αγαπημένη μου, εγώ είμαι σίγουρη ότι θα ακουστω από τον διπλανό νομο!!! Εκτός αν μου κλείσουν το στόμα κ ηρεμήσουν 

Όπως λέει κ η Μαρία ,,με τις σωστές αναπνοές δεν θα ακουστείς !!εγω είμαι η πιο φοβιτσιαρα που υπάρχει κ γέννησα χωρίς επισκλ!ο οργανισμός μουδιάζει το κάτω σημείο !!δ νιώθεις πολλά εκεί !!κυριως αυτές που πονάνε στην περίοδο ,,κάπως έτσι είναι ο πόνος ,Δ θα πονέσετε τόσο!αλλα Δ είναι συνεχόμενος !παιρνεις την ανασουλα σου !!Οσες κάνουν επισκλ θα το απολαύσουν σαν κύριες !!

  • Μου αρέσει 2

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Όχι αλλά το κατάλαβα ότι είναι αυτή. Πήγαινα κ εγώ κάποτε εκεί. Τώρα πάω σ αυτόν που συνεργάζεται με τον εξωσωμ.  
Εμβρυολογος κ Γυναικολογος στην ίδια πολυκατοικία. Φαντάζομαι κατάλαβες ποιον εννοώ 

Σχετικα με τις απαγορεύσεις. Φαντάζομαι έχουν συνεννοηθεί όλοι εδώ να λένε τα ίδια πράγματα. Σου λέει μην σμίξουν οι τρελές κ εκτεθούμε. Δεν είχαν σκεφτεί ότι θα μιλάμε κ με κορίτσια εκτός νόμου κ θα μαθαίναμε ότι αυτά που μας ζητούν είναι υπερβολές χαχα

Στον Μαρ. Ε?  Τι θέμα είναι να τους εμπιστευομαστε τώρα μερικοί ναι είναι πιο αυστηροί 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

@Υβόννη μου μην αγχώνεσαι καθόλου.. Όλα καλά θα πάνε!! Η κουμπαρά μου 3 παιδιά γέννησε στη Στουτγκαρδη και όλα πήγαν τέλεια. Είναι πολύ οργανωμένο το σύστημα τους. Θα έχεις και τον άντρα σου δίπλα σου.
Βέβαια έχουμε καιρό μέχρι τότε. Αλλά μου άρεσε πολύ που άκουσα τις ιστορίες όσες ξανά είχατε την εμπειρία του τοκετού.. Για τα σεμινάρια που αναφέρατε που απευθυνόμαστε;; 

  • Μου αρέσει 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

@Gogo1994και @Alkyoni ειστε το παραδειγμα Μεσογειος vs Γερμανια!!! Μεσογειος: Αχ εχουμε την ιδια κλινικη, τελεια κοριτσακι μου φοβερα δε το πιστευω χαχα και χουοχου και ισως μια δυνατη φιλια ξεκινησει! Γερμανια: Θα μου φαει τη θεση στην κλινικη, ουτε καλημερα δε θα της πω! ΧΑΧΑΧΑΧΑ! Χιουμορ κλασσικα αλλα τι τελεια ρε κοριτσια που ειστε γειτονισσες!!!!

@Eirini1988 Ειρηνακι μου αληθεια; Αχ τί καλα! Σιγουρα ειναι οργανωμενοι το πιστευω, απλα πρεπει να μαθω λιγο το συστημα τους! Χιλια ευχαριστω παντως που μου το λες αυτο!!! Για τα σεμιναρια δεν ξερω καθολου, αλλα νομιζω σε λιγο τα κοριτσακια της παρεας θα απαντησουν! Λογικα θα ξερει και ο γιατρος σου αν τον ρωτησεις

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

@Gogo1994και @Alkyoni ειστε το παραδειγμα Μεσογειος vs Γερμανια!!! Μεσογειος: Αχ εχουμε την ιδια κλινικη, τελεια κοριτσακι μου φοβερα δε το πιστευω χαχα και χουοχου και ισως μια δυνατη φιλια ξεκινησει! Γερμανια: Θα μου φαει τη θεση στην κλινικη, ουτε καλημερα δε θα της πω! ΧΑΧΑΧΑΧΑ! Χιουμορ κλασσικα αλλα τι τελεια ρε κοριτσια που ειστε γειτονισσες!!!!

@Eirini1988 Ειρηνακι μου αληθεια; Αχ τί καλα! Σιγουρα ειναι οργανωμενοι το πιστευω, απλα πρεπει να μαθω λιγο το συστημα τους! Χιλια ευχαριστω παντως που μου το λες αυτο!!! Για τα σεμιναρια δεν ξερω καθολου, αλλα νομιζω σε λιγο τα κοριτσακια της παρεας θα απαντησουν! Λογικα θα ξερει και ο γιατρος σου αν τον ρωτησεις

Χαχαχα Υβόννη πραγματικά εμείς κουλ τι καλά κ εσείς ποια θα πρωτοπρολαβει. Όχι μωρέ να σου πω το σύστημα με πρόγραμμα κμια φορά είναι κ καλύτερο θα δεις θα νιώσεις ασφάλεια 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...