Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, MumMaria said:

Κοριτσάκια μου μόλις ξύπνησα κ σας στέλνω γρήγορα πριν ξυπνήσει κ ο πασάς μου κ δεν μπορώ να στείλω..

Κατεβήκαμε στην αγορά αλλά τα έπαιξα λίγο.μιση ώρα να κατέβω περπάτημα,μια ώρα αγορά βόλτα,μια ώρα καφεδάκι με φιλενάδα(όπου κοιμόταν ο μικρός) κ άλλη μισή ώρα περπάτημα πίσω.ηρθα σπίτι,φάγαμε(ευτυχώς του μικρού τα είχα μαγειρεμένα στο ψυγείο) κ ταβλιαστηκαμε αγκαλίτσα στον καναπέ!ευτυχώς βέβαια είχε δροσιά κ την παλέψαμε..

Πήρα 3 σορτσάκια λεπτά στον Βασίλη κ 3 κορμακια αμανικα που τα είχε προσφορά,εσωρουχακια κ ένα καπέλο που του άρεσε κ το φορούσε κ σε όλη την διαδρομή!αλλά ανάποδα,γιατί είναι και μάγκας όπως κ να το κάνουμε,βεβαίως βεβαίως!χααχα!πήρα για μας δύο πετσέτες θαλάσσης από το Μπενετόν που τους είχε εκπτώσεις κ για την μπουμπού ένα τόσο δα ζιπουνακι που γράφει i am a little human και μια καρδούλα!!

@Geo81 άργησα να δω δυστυχώς το μνμ σου για τις εκπτώσεις στο gap!!την άλλη φορα..

@Alkyoni μια χαρά σε βρίσκω με τον αντρουλη,καλά έκανες,βοηθάει κ στην ψυχολογία κ των δύο λίγο γουτσου μπουτσου:x

@Υβόννη καλά αποτελέσματα συμπεθερα,έγραψες πολλά κ δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιασω..χάρηκα που άκουσες τον Ραφαηλακο σου ένα ολόκληρο τέταρτο κ καλά έκανες που είπες στην γιατρό σου να το κοιτάξετε,αφού είχες πονακια για καιρό.σου έφυγε τουλάχιστον τώρα από το μυαλό.:grin:

@Eirini1988 κι εμένα το στήθος μου ανέβηκε από την αρχή νούμερο κ έχει κάνα δυο βδομάδες που επιτέλους σταμάτησε να με πονάει!ελπίζω να μην συνεχίσει να μεγαλώνει κι άλλο γιατί πήρα σουτιέν κ δεν λέει να μην μου κάνουν πάλι σε έναν μήνα!!στον γιο μου κ εμένα δεν φαινόταν η κοιλιά ,μετά τον 7ο ξεπετάχτηκε όμως,θα το δεις στο τελευταίο τρίμηνο κι εσυ;)

@Ellizza εγώ πονακια δεν έχω κοπέλα μου κι ας είμαι 23η εβδομάδα.αυτο που έχω κ το παρατηρώ όλο κ παραπάνω είναι όταν κουραζομαι ή είμαι όρθια ώρα,να με τραβάει από κάτω,σαν να με βαραίνει κάτι,με το που κάτσω μου περνάει!θα ρωτήσω στις 16 τον γυναικολόγο αλλά δεν νομίζω να είναι κάτι.οπως βλέπει υπάρχουν άπειρα συμπτώματα κ η καθεμία μας μπορεί να έχει πονακια κ αλλού ή κ καθόλου!όλα καλά όμως!!:D

@Gogo1994 καλέ άντε κι εσυ μην φρικαρεις με τα κιλά.ακομα κ να πάρουμε λίγα παραπάνω απ' όσο πρέπει,θα τα χασουμε μετα.μπορει εσύ να έκανες ένα απότομο μπαμ τώρα κ μετά να τα βάζεις πιο χαλαρά.καθε οργανισμός κ μεταβολισμός είναι διαφορετικός κ θα το δεις αυτό.εδω εγώ κ βλέπω διαφορα σε δύο απανωτές εγκυμοσύνες πόσο διαφορετικά τα παίρνω τα κιλά!!τι να πεις;;;του χρόνου το καλοκαίρι που θα πίνουμε τις κοκτειλαρες θα έχουμε φτιάξει κορμί!!! χααχχααχα

Μαρακι μου υπεροχα τα ρουχαλακια!!!!! Τρελαθηκα με το καπελο, και επειδη ειναι μαγκακι αλλα και επειδη εχει γουστο αν και τοσο μικρουλης!!!! Καλα το ζιπουνακι το λατρεψα...Να τα χαρειτε ολα ευχομαι!!!

Just now, Geo81 said:

Κορίτσια ήταν να πάω αύριο να δω τη μπουμπου μου και με πήρε ο γιατρός και μου άλλαξε το ραντεβού για παρασκευή βράδυ στις 10 κ όλας :evil: και όχι τίποτα άλλο ... είναι και της υπομονής ο τύπος ... μεταμεσονύχτια ραντεβού έχω κάνει μαζί του τις περισσότερες φορές .. αυχενική κ λήψη τροφοβλαστη όταν είχα κάνει ( είναι και πιστοποιημένος Εμβρυολογος) στη μια τα ξημερώματα είχαμε τελειωσει :( 

Καλε μηπως θα σερβιρει ο γιατρος και κανενα ποτακι; Κανενα κοκτειλακι που ειναι καλοκαιρακι; Δεν πειραζε βρε κοριτσακι μου, ας δεις εσυ τη ζουζουνα σου να τη χαρεις και θα τα ξεχασεις ολα!  Περιμενουμε τα υπεροχα νεακια της!!

Just now, Alkyoni said:

Κοριτσάκια μου γύρισα σπίτι έκανα ένα μπανάκι κ ξάπλωσα να ξαποστάσω λιγουλάκι. Μου έχουν παίξει τα νεύρα τα τζιτζίκια... έλεος πια με το τζι τζι τζι

@MumMariaμου πολύ χαίρομαι με τις αγορές σου!!! Ο Βασιλάκης θα είναι πολύ μορτης με το καπέλο του. Έλιωσα με το I am a little human! Από το  Μπενετον το πήρες κ αυτό; 

Κοριτσια μου πονάει η μέση μου. Δεν με βοηθάει κ πολύ η δουλειά μ αυτό. Πολύ καθισιό κ η καρέκλα στο γραφείο μου τελικά δεν είναι καθόλου αναπαυτική. Κάτι πρέπει να κάνω μ αυτό...  Επίσης πονάνε τα πόδια μου. Νιώθω να καίνε. Το βράδυ πριν κοιμηθώ θα κάνω ένα ποδόλουτρο.

Ο ανδρουλης χθες έκανε χαρές. Μην φανταστείτε ότι γίνανε κ πολλά αλλά κ μ αυτά τα λίγα ικανοποιημένο τον είδα. Θα ντρεπόταν πολύ αν ήξερε ότι τα λέω κ αλλου αυτά χαχα 

 

Ωχ!!!Καλά δεν είχε ο χριστιανός άλλη ώρα να σε βάλει;;; Εμείς θα σε περιμένουμε να μας πεις τα νέα της μπουμπους 

Καλη ξεκουραση κοριτσακι μου! Δες για κανενα μαξιλαρακι για τη δουλεια! Για τα ποδια εκτος απο ποδολουτρο, βαλε και τον αντρουλη να σου κανει κανενα μασαζακι και μηπως βαλεις μαξιλαρακια να τα σηκωσεις και λιγο. Ειναι η ζεστη εκει τωρα που δεν ευνοει τα ποδαρακια απο τις εγκυουλες.

Ολοι θα κοκκινιζαν αν ηξεραν οτι το κρεβατι τους το ξερουμε ολο το παρεακι εδω καλυτερα απο αυτους χαχαχα!

Just now, Depykal said:

Αχ μ'αρεσει τοσο πολυ @MumMaria τα αγορια να ειναι μαγκακια αλλα κ παλι κολλημενα με τη μαμα...

Εγω το πρωτο φορμακι που εχω δει να του παρω λεει : little DUDE...

Λιωνωωωωωωωωωωωω!!!! Το θελωωωωωω!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Depykal είπε:

Αχ μ'αρεσει τοσο πολυ @MumMaria τα αγορια να ειναι μαγκακια αλλα κ παλι κολλημενα με τη μαμα...

Εγω το πρωτο φορμακι που εχω δει να του παρω λεει : little DUDE...

Εντάξει θεικοοοοοοοοοο!!!!!! 
 

@MumMaria Τον έχω κάνει εικόνα τον τυπακο με το καπελάκι του στραβαααα!!! Αχαχαχαχα

@Alkyoni ακριβώς και εγώ το ίδιο θέμα έχω στη δουλειά , πρέπει να σηκώνεσαι που και που να περπατάς , αρκετό νερό και ναι γιατί όχι ένα μαξιλαράκι που είπε και η Ειρήνη μας!

@Υβόννη εγώ του το έχω πει... να βγάζει μεζεδάκι και τσικουδιά αχαχαχαχαχ 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Μαρακι μου υπεροχα τα ρουχαλακια!!!!! Τρελαθηκα με το καπελο, και επειδη ειναι μαγκακι αλλα και επειδη εχει γουστο αν και τοσο μικρουλης!!!! Καλα το ζιπουνακι το λατρεψα...Να τα χαρειτε ολα ευχομαι!!!

Καλε μηπως θα σερβιρει ο γιατρος και κανενα ποτακι; Κανενα κοκτειλακι που ειναι καλοκαιρακι; Δεν πειραζε βρε κοριτσακι μου, ας δεις εσυ τη ζουζουνα σου να τη χαρεις και θα τα ξεχασεις ολα!  Περιμενουμε τα υπεροχα νεακια της!!

Καλη ξεκουραση κοριτσακι μου! Δες για κανενα μαξιλαρακι για τη δουλεια! Για τα ποδια εκτος απο ποδολουτρο, βαλε και τον αντρουλη να σου κανει κανενα μασαζακι και μηπως βαλεις μαξιλαρακια να τα σηκωσεις και λιγο. Ειναι η ζεστη εκει τωρα που δεν ευνοει τα ποδαρακια απο τις εγκυουλες.

Ολοι θα κοκκινιζαν αν ηξεραν οτι το κρεβατι τους το ξερουμε ολο το παρεακι εδω καλυτερα απο αυτους χαχαχα!

Λιωνωωωωωωωωωωωω!!!! Το θελωωωωωω!

Ειναι απο το marks and spencer...το ειδα στο ιντερνετ κ το εκανα παραγγελια να μου το φερει η μαμα μου που δουλευει εκει οταν ερθει...

  • Μου αρέσει 2

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, demifilol said:

Εμ σιγά σιγά μπαίνουμε στο τελευταίο τριμηνο !!!Μαλλον θα χρειαστούμε κ τις γνώσεις σου αργότερα !!!εαν βρεις χρόνο !!

Έχουμε κορίτσια που μπαίνουν στο τρίτο τρίμηνο ε;! Πωπω!! Εγώ σήμερα μπήκα στην 21η εβδομάδα, οπότε μέχρι την 28 έχω ακόμη!!! Όποτε θέλετε και ότι θέλετε κορίτσια απλά βάλτε το όνομα μου στο πόστ. 

  • Μου αρέσει 3

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Gogo1994 είπε:

Ξετρελάθηκααααα με τα ρουχαλακια... Και έλιωσα με το καπέλο μα τι φοβερός που ειναι.ελοιζω Να μην είχε πολύ ζέστη Μαράκι γιατί εδώ κ το μισάωρο με το ζόρι το βγάζω φυσώντας κ ξεφυσωντας 

Όχι όχι ευτυχως ήταν καλά,απλά μετά νυσταξαμε κ τα δυο μας!χαχααχα

πρίν από 21 λεπτά , Geo81 είπε:

Κορίτσια ήταν να πάω αύριο να δω τη μπουμπου μου και με πήρε ο γιατρός και μου άλλαξε το ραντεβού για παρασκευή βράδυ στις 10 κ όλας :evil: και όχι τίποτα άλλο ... είναι και της υπομονής ο τύπος ... μεταμεσονύχτια ραντεβού έχω κάνει μαζί του τις περισσότερες φορές .. αυχενική κ λήψη τροφοβλαστη όταν είχα κάνει ( είναι και πιστοποιημένος Εμβρυολογος) στη μια τα ξημερώματα είχαμε τελειωσει :( 

Ωχ καλά κουραγια ρε συ! τουλάχιστον αφού θα είσαι που θα είσαι τελευταίο ραντεβού πες του να σε αφήσει λιιιιγο παραπάνω να την χαζεψετε μωρε:x

πρίν από 23 λεπτά , Alkyoni είπε:

Κοριτσάκια μου γύρισα σπίτι έκανα ένα μπανάκι κ ξάπλωσα να ξαποστάσω λιγουλάκι. Μου έχουν παίξει τα νεύρα τα τζιτζίκια... έλεος πια με το τζι τζι τζι

@MumMariaμου πολύ χαίρομαι με τις αγορές σου!!! Ο Βασιλάκης θα είναι πολύ μορτης με το καπέλο του. Έλιωσα με το I am a little human! Από το  Μπενετον το πήρες κ αυτό; 

Κοριτσια μου πονάει η μέση μου. Δεν με βοηθάει κ πολύ η δουλειά μ αυτό. Πολύ καθισιό κ η καρέκλα στο γραφείο μου τελικά δεν είναι καθόλου αναπαυτική. Κάτι πρέπει να κάνω μ αυτό...  Επίσης πονάνε τα πόδια μου. Νιώθω να καίνε. Το βράδυ πριν κοιμηθώ θα κάνω ένα ποδόλουτρο.

Ο ανδρουλης χθες έκανε χαρές. Μην φανταστείτε ότι γίνανε κ πολλά αλλά κ μ αυτά τα λίγα ικανοποιημένο τον είδα. Θα ντρεπόταν πολύ αν ήξερε ότι τα λέω κ αλλου αυτά χαχα 

 

Ωχ!!!Καλά δεν είχε ο χριστιανός άλλη ώρα να σε βάλει;;; Εμείς θα σε περιμένουμε να μας πεις τα νέα της μπουμπους 

Ναι μωρέ,εντάξει...μεταξύ μας τα λέμε αυτά τα πονηρά:P

Από το marks and Spencer το πήρα,μπες να το δεις αν θες.γενικα για μένα έχουν την καλύτερη ποιότητα στα μωρουδιακα!!!

Just now, Depykal είπε:

Αχ μ'αρεσει τοσο πολυ @MumMaria τα αγορια να ειναι μαγκακια αλλα κ παλι κολλημενα με τη μαμα...

Εγω το πρωτο φορμακι που εχω δει να του παρω λεει : little DUDE...

Τελειοοοο!!να του το πάρεις!!να είναι το πρώτο του!!!:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Geo81 είπε:

To Marks and Spencer και το next.co.uk έχουν πολύ ωραία ποιότητα στα μωρουδιακά !!! Τα περισσότερα από εκεί τα είχα πάρει!!! Και τώρα θα χρησιμοποιήσω και πολλά στη Μπέμπα!!

Μόλις μπήκα στο site του marks and spencer. Έχει υπέροχα πράγματα!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Χαχαχα ξερεις ποιες λεω Γωγουλα, καφε δερματινος μονος καναπες που ξαπλωνεις! Ασε σου λεω, ειχαν και κουβερτουλα! Περιποιηση οχι αστεια!

Ναι ετσι μου ειπε με τα κιλα, οτι αν δεις κανενα αποτομο ενω τρως τα ιδια μην φρικαρεις. Γι'αυτο πολλες φορες αυξανει και λες μα και τα ιδια τρωω που ετρωγα και δε φαινεται πανω μου οτι πηρα! Ειναι η μητρα!  Εγω το ενιωσα...Μιλαμε βαρος χαμηλα τρελο. Παλι καλα τα τσεκαραμε σημερα, γιατι ειχα λιγο σκιαχτει, παρολο που μου ειχε πει και στο τηλ να μην ανησυχω!

Αχ η Ναναη μας την πηρε την καρδια!!!! Ειναι και αυτη των Φωτων; Ε μα χαμος σε αυτον τον παιδικο σταθμο!!!! Αχ Γιωργακη μου κυνηγα σαν σωστος αντρας και μη σου πω να σου δωσω κανενα τηλεφωνακι να βαλεις μυαλο σε μερικους μερικους που παιδευουν τις κολλητες μου!!!

Κοπελα μ παει κ αυτό τ έκανες κ τελείωσες!! Με τ κιλά ισχυει τ κατάλαβα κ εγώ πριν δυο μερες είδα δυο απανωτά κ λεω δεν μπορεί!! 

7 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Κοριτσάκια μου μόλις ξύπνησα κ σας στέλνω γρήγορα πριν ξυπνήσει κ ο πασάς μου κ δεν μπορώ να στείλω..

Κατεβήκαμε στην αγορά αλλά τα έπαιξα λίγο.μιση ώρα να κατέβω περπάτημα,μια ώρα αγορά βόλτα,μια ώρα καφεδάκι με φιλενάδα(όπου κοιμόταν ο μικρός) κ άλλη μισή ώρα περπάτημα πίσω.ηρθα σπίτι,φάγαμε(ευτυχώς του μικρού τα είχα μαγειρεμένα στο ψυγείο) κ ταβλιαστηκαμε αγκαλίτσα στον καναπέ!ευτυχώς βέβαια είχε δροσιά κ την παλέψαμε..

Πήρα 3 σορτσάκια λεπτά στον Βασίλη κ 3 κορμακια αμανικα που τα είχε προσφορά,εσωρουχακια κ ένα καπέλο που του άρεσε κ το φορούσε κ σε όλη την διαδρομή!αλλά ανάποδα,γιατί είναι και μάγκας όπως κ να το κάνουμε,βεβαίως βεβαίως!χααχα!πήρα για μας δύο πετσέτες θαλάσσης από το Μπενετόν που τους είχε εκπτώσεις κ για την μπουμπού ένα τόσο δα ζιπουνακι που γράφει i am a little human και μια καρδούλα!!

@Geo81 άργησα να δω δυστυχώς το μνμ σου για τις εκπτώσεις στο gap!!την άλλη φορα..

@Alkyoni μια χαρά σε βρίσκω με τον αντρουλη,καλά έκανες,βοηθάει κ στην ψυχολογία κ των δύο λίγο γουτσου μπουτσου:x

@Υβόννη καλά αποτελέσματα συμπεθερα,έγραψες πολλά κ δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιασω..χάρηκα που άκουσες τον Ραφαηλακο σου ένα ολόκληρο τέταρτο κ καλά έκανες που είπες στην γιατρό σου να το κοιτάξετε,αφού είχες πονακια για καιρό.σου έφυγε τουλάχιστον τώρα από το μυαλό.:grin:

@Eirini1988 κι εμένα το στήθος μου ανέβηκε από την αρχή νούμερο κ έχει κάνα δυο βδομάδες που επιτέλους σταμάτησε να με πονάει!ελπίζω να μην συνεχίσει να μεγαλώνει κι άλλο γιατί πήρα σουτιέν κ δεν λέει να μην μου κάνουν πάλι σε έναν μήνα!!στον γιο μου κ εμένα δεν φαινόταν η κοιλιά ,μετά τον 7ο ξεπετάχτηκε όμως,θα το δεις στο τελευταίο τρίμηνο κι εσυ;)

@Ellizza εγώ πονακια δεν έχω κοπέλα μου κι ας είμαι 23η εβδομάδα.αυτο που έχω κ το παρατηρώ όλο κ παραπάνω είναι όταν κουραζομαι ή είμαι όρθια ώρα,να με τραβάει από κάτω,σαν να με βαραίνει κάτι,με το που κάτσω μου περνάει!θα ρωτήσω στις 16 τον γυναικολόγο αλλά δεν νομίζω να είναι κάτι.οπως βλέπει υπάρχουν άπειρα συμπτώματα κ η καθεμία μας μπορεί να έχει πονακια κ αλλού ή κ καθόλου!όλα καλά όμως!!:D

@Gogo1994 καλέ άντε κι εσυ μην φρικαρεις με τα κιλά.ακομα κ να πάρουμε λίγα παραπάνω απ' όσο πρέπει,θα τα χασουμε μετα.μπορει εσύ να έκανες ένα απότομο μπαμ τώρα κ μετά να τα βάζεις πιο χαλαρά.καθε οργανισμός κ μεταβολισμός είναι διαφορετικός κ θα το δεις αυτό.εδω εγώ κ βλέπω διαφορα σε δύο απανωτές εγκυμοσύνες πόσο διαφορετικά τα παίρνω τα κιλά!!τι να πεις;;;του χρόνου το καλοκαίρι που θα πίνουμε τις κοκτειλαρες θα έχουμε φτιάξει κορμί!!! χααχχααχα

Αχ τ ομορφιά ψώνια κορίτσι μ, σ ανεβάζουν τ διάθεση!! 

13 ώρες πρίν, Geo81 είπε:

@Eirini1988 @Gogo1994 τι ωραία που κοιμηθήκατε στη δροσούλα τόσο όμορφα!!! Πάντα τέτοια εύχομαι !!! Εμένα πάλι 6:30 ώρες την ημέρα ύπνο δεν μου φτάνουν σέρνομαι ... και αναγκαστικά βάζω κλιματιστικό γιατί με τις ζεστές της Αθήνας δεν την παλεύω ...

@MumMaria να υποκυψεις λέω εγώ!!!! Χαχαχαχαχ  και να πάρεις πολλά υπέροχα ρουχαλάκια και του Βασιλάκου σου!!! Πήγαινε και της Gap με αγορά πάνω από 3 τεμάχια έχει 40% έκπτωση σε όλα!!

Πως περνάτε νιόπαντρα πιτσουνάκια;;

Κορίτσι μου ο μπέμπης σε σκουντάειιι;;;;;  Όσο πάει κ μεγαλώνει η δύναμη της κλωτσιας έτσι;

Τωρα π λες γ τον υπνο κ εγώ από αυπνιες τ γυρισα σε υπνηλία κάθε πρωι κ παιζει πλεον ν κοιμηθώ κ κανένα μεσημεριιι

12 ώρες πρίν, Depykal είπε:

Καλημερα κοριτσια.  Αντε @Υβόννη μου περασε κ αυτο... καλα αποτελεσματα τωρα...

Σημερα κλεινω την 16η εβδομαδα κ περιμενω πως κ πως να νιωσω κ εγω αυτο το φτερουγισμα μεσα μου γιατι για κλοτσιες νομιζω ειναι νωρις...

Αχ θ ξετρελάνεις.. Στην 23 π μπήκα είναι ότι πιο όμορφο κ όσο παει γίνεται κ πιο έντονο, καταλαβαίνεις π είναι γτ σκληραίνει τ σημείο.. Αχχ:x

  • Μου αρέσει 2

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Alkyoni είπε:

Κοριτσάκια μου γύρισα σπίτι έκανα ένα μπανάκι κ ξάπλωσα να ξαποστάσω λιγουλάκι. Μου έχουν παίξει τα νεύρα τα τζιτζίκια... έλεος πια με το τζι τζι τζι

@MumMariaμου πολύ χαίρομαι με τις αγορές σου!!! Ο Βασιλάκης θα είναι πολύ μορτης με το καπέλο του. Έλιωσα με το I am a little human! Από το  Μπενετον το πήρες κ αυτό; 

Κοριτσια μου πονάει η μέση μου. Δεν με βοηθάει κ πολύ η δουλειά μ αυτό. Πολύ καθισιό κ η καρέκλα στο γραφείο μου τελικά δεν είναι καθόλου αναπαυτική. Κάτι πρέπει να κάνω μ αυτό...  Επίσης πονάνε τα πόδια μου. Νιώθω να καίνε. Το βράδυ πριν κοιμηθώ θα κάνω ένα ποδόλουτρο.

Ο ανδρουλης χθες έκανε χαρές. Μην φανταστείτε ότι γίνανε κ πολλά αλλά κ μ αυτά τα λίγα ικανοποιημένο τον είδα. Θα ντρεπόταν πολύ αν ήξερε ότι τα λέω κ αλλου αυτά χαχα 

 

Ωχ!!!Καλά δεν είχε ο χριστιανός άλλη ώρα να σε βάλει;;; Εμείς θα σε περιμένουμε να μας πεις τα νέα της μπουμπους 

8 ώρες πρίν, Alkyoni είπε:

Κοριτσάκια μου γύρισα σπίτι έκανα ένα μπανάκι κ ξάπλωσα να ξαποστάσω λιγουλάκι. Μου έχουν παίξει τα νεύρα τα τζιτζίκια... έλεος πια με το τζι τζι τζι

@MumMariaμου πολύ χαίρομαι με τις αγορές σου!!! Ο Βασιλάκης θα είναι πολύ μορτης με το καπέλο του. Έλιωσα με το I am a little human! Από το  Μπενετον το πήρες κ αυτό; 

Κοριτσια μου πονάει η μέση μου. Δεν με βοηθάει κ πολύ η δουλειά μ αυτό. Πολύ καθισιό κ η καρέκλα στο γραφείο μου τελικά δεν είναι καθόλου αναπαυτική. Κάτι πρέπει να κάνω μ αυτό...  Επίσης πονάνε τα πόδια μου. Νιώθω να καίνε. Το βράδυ πριν κοιμηθώ θα κάνω ένα ποδόλουτρο.

Ο ανδρουλης χθες έκανε χαρές. Μην φανταστείτε ότι γίνανε κ πολλά αλλά κ μ αυτά τα λίγα ικανοποιημένο τον είδα. Θα ντρεπόταν πολύ αν ήξερε ότι τα λέω κ αλλου αυτά χαχα 

 

Ωχ!!!Καλά δεν είχε ο χριστιανός άλλη ώρα να σε βάλει;;; Εμείς θα σε περιμένουμε να μας πεις τα νέα της μπουμπους 

Υπομονηηη δοκίμασε ν βάλεις τ ποδια ψηλά σε μαξιλαρι ρ βράδυ κ ν πινεις αρκετό νεράκι... Εγώ πλέον δεν βολευομαι στον υπνο Μτ κοιλουμπινι μ χαχα


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσαρες! Τι κανουν οι κοιλιτσες σας; τη Δευτερα εκανα τη β επιπεδου και μου παν ολα μια χαρα. Προληπτικα μου ειπαν να κανω εμβρυικη υπερηχοκαρδιογραφια για αυτο που ειχαμε δει στην καρδια στην αυχενικη, οπως μου χε πει και η @MumMaria. Το μονο που μου εκαναν σαν παρατηρηση ειναι οτι εχω αυξημενο αμνιακο υγρο που σημαινει ζαχαρο! Οποτε κομμενα τα γλυκακια! 

Ρε κοριτσια εκτος απο το στηθος σας εχουν πρηστει και οι αδενες στις μασχαλες σας; Γιατι εμενα εχουν πρηστει αρκετα..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nancy Zaf είπε:

Καλημερα κοριτσαρες! Τι κανουν οι κοιλιτσες σας; τη Δευτερα εκανα τη β επιπεδου και μου παν ολα μια χαρα. Προληπτικα μου ειπαν να κανω εμβρυικη υπερηχοκαρδιογραφια για αυτο που ειχαμε δει στην καρδια στην αυχενικη, οπως μου χε πει και η @MumMaria. Το μονο που μου εκαναν σαν παρατηρηση ειναι οτι εχω αυξημενο αμνιακο υγρο που σημαινει ζαχαρο! Οποτε κομμενα τα γλυκακια! 

Ρε κοριτσια εκτος απο το στηθος σας εχουν πρηστει και οι αδενες στις μασχαλες σας; Γιατι εμενα εχουν πρηστει αρκετα..

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Τι καλά που όλα ήταν ωραία στην β επιπέδου!!!ο αντρουλης χάρηκε;;πόζες είχαμε;;;άντε καλέ λέγε τι έκανε το μπεμπακι σου:x για την καρδούλα μην αγχώνεσαι,πάνε κάντο,για να σου φύγει απλά από το μυαλο:grin: και για το ζάχαρο ο,τι χρειαστείς,εδώ εγώ εγώ!χαχα

Αυτό με τους αδένες είναι φυσιολογικό,γενικά πρήζονται,όχι μόνο του στήθους ,μπορεί να πρηστουν αργότερα κ του 'κουτιου' μας:-?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nancy Zaf είπε:

Καλημερα κοριτσαρες! Τι κανουν οι κοιλιτσες σας; τη Δευτερα εκανα τη β επιπεδου και μου παν ολα μια χαρα. Προληπτικα μου ειπαν να κανω εμβρυικη υπερηχοκαρδιογραφια για αυτο που ειχαμε δει στην καρδια στην αυχενικη, οπως μου χε πει και η @MumMaria. Το μονο που μου εκαναν σαν παρατηρηση ειναι οτι εχω αυξημενο αμνιακο υγρο που σημαινει ζαχαρο! Οποτε κομμενα τα γλυκακια! 

Ρε κοριτσια εκτος απο το στηθος σας εχουν πρηστει και οι αδενες στις μασχαλες σας; Γιατι εμενα εχουν πρηστει αρκετα..

Καλημέρα σε όλες. Κοριτσάκι μου. Το να έχεις αυξημένο αμνιακό υγρό είναι καλό. Δε το έχω ξανακούσει αυτό. Φαντάσου λένε να πίνουμε πολύ νερό για να αυξηθει το υγρό. Και ο γιατρός κ ο έμβρυολογος λένε ότι είναι καλή ένδειξη. 

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσιαα!!

κ δω η κατάσταση περίπου ίδια, από υπνηλία σε αϋπνία ...

αυτο με τους αδένες πολύ σύνηθες, κουράγιο !!!

εγω έχω λίγο καιρό ακόμη για την β επιπέδου κ περιμένουμε πως κ πως !!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Ευτυχως και σήμερα φαίνεται δροσερός ο καιρός!! Ας έχει δροσιά μέσα στην πόλη για εμάς που δεν μπορούμε να ξεχυθούμε στις παραλίες..

@Nancy Zaf χαίρομαι πολύ που όλα ήταν καλά στην β επιπέδου... Φωτογραφίες βγάλατε;; Εμένα στις μασχάλες είναι απειροελάχιστο το πρήξιμο. Βέβαια παρατήρησα ότι ιδρώνουν περισσότερο και ο ιδρώτας έχει πιο έντονη οσμή.

  • Μου αρέσει 2

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...