Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα στις ξενυχτούλες , στερημένες από σεξ και καλαμαράκια φιλενάδες αχαχαχαχαχαχαχα 

@Υβόννη Έχω να σου πω πως έχω το ίδιο συναίσθημα με σένα ακριβώς για το σεξ στην εγκυμοσύνη... αυτή τη φορά βέβαια ο γιατρός μιυ το έκοψε... 3 απανωτές αποκολλήσεις η Μπέμπα μου έκανε μέχρι τις 14 εβδομάδες ... και μου είπε καλύτερα λόγω 3ης εγκυμοσύνης να το ξεχάσω...εμένα δεν με χάλασε χθχιχιχ τον άντρα μου όμως ασταααα


vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!

εχω καμία ώρα που γύρισα από την εφορία κ κάθομαι με το ερ κοντισιον στο φουλ!

τι ζέστη είναι αυτή;!;!;

εν τω μεταξύ τα ρούχα στενεύουν επικίνδυνα..πρέπει να γίνει ανανέωση..βλέπω εντωμεταξύ κάτι εγκυουλες που ντύνονται τόσο ωραία με φούστες ,φορέματα, βάφονται ,χτενίζονται..κ γω φοράω όλο φόρμες, κολάν, φαρδιές μπλούζες κ το μαλλι πάντα στο χτένισμα του κεφτέ!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλεναδουλιτσες μου!!!με αυτά που συζητούσαμε είδα κάαατι όνειρα!!!χαχαχα!μόνο στα όνειρα,μόνο στα όνειρα,όπως λέει ο χατζηγιαννης!

@Sousamaki μου μην νιώθεις περίεργα..να ντύνεσαι όπως εσύ νιώθεις.θες φόρμες,φορα φόρμες..σιγά..πάρε όμως κάνα ρουχαλακι έτσι να νιώσεις εγκυουλα κ να ανέβεις ψυχολογικά όποτε θες.εγω έχω κάνα δυο φορεματακια ωραία,μην φανταστείς ότι τα φοράω συνεχεια,αλλά που κ που φτιάχνω λίγο μαλλί,βάζω κ λίγη μάσκαρα,το φόρεμα κ βολταρω με τα αγόρια μου!!πρώτα απ'όλα εγώ νιώθω καλυτερα;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sousamaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

εχω καμία ώρα που γύρισα από την εφορία κ κάθομαι με το ερ κοντισιον στο φουλ!

τι ζέστη είναι αυτή;!;!;

εν τω μεταξύ τα ρούχα στενεύουν επικίνδυνα..πρέπει να γίνει ανανέωση..βλέπω εντωμεταξύ κάτι εγκυουλες που ντύνονται τόσο ωραία με φούστες ,φορέματα, βάφονται ,χτενίζονται..κ γω φοράω όλο φόρμες, κολάν, φαρδιές μπλούζες κ το μαλλι πάντα στο χτένισμα του κεφτέ!!

Καλημέρα κορίτσια μουυυ

@Sousamakiεγώ δεν αντέχω τα παντελόνια τώρα καλά όχι ότι χωράει κ τίποτα στον ύπνο κανένα σορτσάκι. Κολάν δεν το αντέχω με τη ζέστη το έβαλα λίγο την άνοιξη. Τώρα πήρα φορεματάκια να συχναλλαζω κ όχι απαραίτητα εγκυμοσύνης. Εγκυμοσύνης έχω πάρει 2-3 τα άλλα είναι από κανονικά μαγαζί αλλά η φορμα τους είναι σούπερ. Κ όταν ξανά αποκτήσουμε μεσουλα βάζουμε κ μια ζώνη. Υπάρχουν επιλογές πάντως κ στα κανονικά μαγαζιά. Εγώ σώθηκα δε χρειάζεται να βρίσκω κ μπλούζες. Μια χαρά. Βλέπω να το πηγαίνει κ με ζέστη μεχρι Νοέμβρη οπότε δε θα χρειαστώ μάλλον κάτι πιο ζεστό.

@MumMariaκαι εγώ χθες τέτοια όνειρα έβλεπα ασεεεε Μαρία μου. Ευτυχώς που τελευταία δε τα θυμάμαι κ όλα χαχαχα


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sousamaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

εχω καμία ώρα που γύρισα από την εφορία κ κάθομαι με το ερ κοντισιον στο φουλ!

τι ζέστη είναι αυτή;!;!;

εν τω μεταξύ τα ρούχα στενεύουν επικίνδυνα..πρέπει να γίνει ανανέωση..βλέπω εντωμεταξύ κάτι εγκυουλες που ντύνονται τόσο ωραία με φούστες ,φορέματα, βάφονται ,χτενίζονται..κ γω φοράω όλο φόρμες, κολάν, φαρδιές μπλούζες κ το μαλλι πάντα στο χτένισμα του κεφτέ!!

Κορίτσι μου σε νιωθωω, καλά εγώ ποτέ δεν ήμουν κ καμιά κοκέτα  αχαχαχα αλλά ειδικά από τότε που γεννήθηκε ο μικρός ελάχιστα αποχωρίζομαι τον κεφτε( ακόμα κ στη δουλειά πολλές φορές) και στο τσακίρ κέφι βάζω κ μια μάσκαρα έτσι να αισθανθώ πιο γυναίκα ααχαχαχαχ... ο αντρουλης μου μου λέει ότι έχω φυσική ομορφιά ... μάλλον τα λέει επειδή μ αγαπάει χιχιχιχιχι

Just now, MumMaria είπε:

Καλημέρα φιλεναδουλιτσες μου!!!με αυτά που συζητούσαμε είδα κάαατι όνειρα!!!χαχαχα!μόνο στα όνειρα,μόνο στα όνειρα,όπως λέει ο χατζηγιαννης!

@Sousamaki μου μην νιώθεις περίεργα..να ντύνεσαι όπως εσύ νιώθεις.θες φόρμες,φορα φόρμες..σιγά..πάρε όμως κάνα ρουχαλακι έτσι να νιώσεις εγκυουλα κ να ανέβεις ψυχολογικά όποτε θες.εγω έχω κάνα δυο φορεματακια ωραία,μην φανταστείς ότι τα φοράω συνεχεια,αλλά που κ που φτιάχνω λίγο μαλλί,βάζω κ λίγη μάσκαρα,το φόρεμα κ βολταρω με τα αγόρια μου!!πρώτα απ'όλα εγώ νιώθω καλυτερα;)

Ααααχχχχχ Μαρία με τα όνειρα σου αχαχαχαχαχ μη νομίζεις κ εγώ βλέπω τέτοια χιχιιχιχ


vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αγαπημενες μου κοριτσαρες! Γελασα τοσο χτες με οσα λεγαμε, αφου στον υπνο μου χασκογελουσα και με ρωτουσε ο αντρας μου τί επαθα!

@Geo1981ειδα στον υπνο μου οτι ειχα λεει τον Ραφαηλακο μου 3 ετων και μου ελεγε λεει θελω δεινοσαυρους σαν το Γιωργο! Χαχαχαχαχαχα!!!! Παντως ηταν ενας κουκλος το παιδακι μου...Με κατι ροζ μαγουλακια, αχ! Ξυπνησα με ενα χαμογελο-οχι για το δεινοσαυρο! Αχ κι εσενα η κορη ειναι τσαουσα και παιδεψε τη μανουλα! Δοξα τω Θεω ολα καλα τωρα. Ο αντρουλης δεν πειραζει υπομονη! Εμεις εξαλλου κανουμε ολη τη δουλεια, ε δεν παθαινουν και κατι οι θερμοι μας συντροφοι να κανουν υπομονη χιχιχιχι!

Just now, Sousamaki said:

Καλημέρα κορίτσια!!

εχω καμία ώρα που γύρισα από την εφορία κ κάθομαι με το ερ κοντισιον στο φουλ!

τι ζέστη είναι αυτή;!;!;

εν τω μεταξύ τα ρούχα στενεύουν επικίνδυνα..πρέπει να γίνει ανανέωση..βλέπω εντωμεταξύ κάτι εγκυουλες που ντύνονται τόσο ωραία με φούστες ,φορέματα, βάφονται ,χτενίζονται..κ γω φοράω όλο φόρμες, κολάν, φαρδιές μπλούζες κ το μαλλι πάντα στο χτένισμα του κεφτέ!!

Καλως το Σουσαμακι μας! Κοριτσι μου γλυκο να φορας οτι σε κανει να νιωθεις ανετα μεν αλλα αν θες να φτιαχτεις λιγακι δε χρειαζεται να παρεις ρουχα εγκυμοσυνης! Παρε κανενα φορεματακι πιο ριχτο, τωρα το καλοκαιρι εχει πολλες επιλογες, φτιαξε λιγακι το μαλλι και ετοιμη! Εξαλλου ειμαστε τοσο θεες που οτι και να βαλουμε δεν εχει σημασια χαχαχα!!!

Just now, Gogo1994 said:

Καλημέρα κορίτσια μουυυ

@Sousamakiεγώ δεν αντέχω τα παντελόνια τώρα καλά όχι ότι χωράει κ τίποτα στον ύπνο κανένα σορτσάκι. Κολάν δεν το αντέχω με τη ζέστη το έβαλα λίγο την άνοιξη. Τώρα πήρα φορεματάκια να συχναλλαζω κ όχι απαραίτητα εγκυμοσύνης. Εγκυμοσύνης έχω πάρει 2-3 τα άλλα είναι από κανονικά μαγαζί αλλά η φορμα τους είναι σούπερ. Κ όταν ξανά αποκτήσουμε μεσουλα βάζουμε κ μια ζώνη. Υπάρχουν επιλογές πάντως κ στα κανονικά μαγαζιά. Εγώ σώθηκα δε χρειάζεται να βρίσκω κ μπλούζες. Μια χαρά. Βλέπω να το πηγαίνει κ με ζέστη μεχρι Νοέμβρη οπότε δε θα χρειαστώ μάλλον κάτι πιο ζεστό.

@MumMariaκαι εγώ χθες τέτοια όνειρα έβλεπα ασεεεε Μαρία μου. Ευτυχώς που τελευταία δε τα θυμάμαι κ όλα χαχαχα

Χαχαχαχα α ρε Γωγουλα γελασα με τη μεση! Οντως κι εμενα η μεση εχει γινει τετραγωνη να την πω, χωρις σχημα να την πω; Φορεματακια εχω κι εγω και φοραω και καμια φουστιτσα. Σπιτι βεβαια κολανακι κοντο ή σορτσακι και μαλλι κεφτες!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Να έχουμε μια υπέροχη μέρα! Εγώ βρήκα φορεματακια σε μαγαζιά όχι για εγκύους τα πήρα ένα με δύο νούμερα μεγαλύτερα και έχω σωθεί! Βέβαια σκέφτομαι να πάω και στα hm που έχει ρούχα εγκυμοσύνης να πάρω καμιά ιδέα :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Βαλαμε χθες βράδυ να δούμε ταινία και είδα έγινε χαμουλης στο γκρουπ.. Εγώ από ρούχα πέρα από κάτι κολάν εγκυμοσύνης που πήρα πριν κανένα δίμηνο και λόγω ζέστης δεν πολύ φοράω δεν πήρα πολλά πράγματα. Προς το παρόν βάζω κάτι αέρινα φορεματακια που ακόμα μου κάνουν. Του Hm τα εγκυμοσύνης να πω την αλήθεια δεν μου πολυαρεσαν. Νομίζω πως στα κανονικά (εκτός από παντελόνια) βρίσκεις αρκεί να πάρεις κάτι πιο φαρδύ ή σε μεγαλύτερο νούμερο. 

  • Μου αρέσει 3

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημεραααα!!! Κ εγώ από ότι υπολόγιζα τελικά δεν μ κάνουν πολλα ρουχα μ κ έχω παρει μόνο 3 κιλά.. Εγώ βολευτει κ εγώ με σαλοπετες κ φορεματακι α κ τ παίρνω λίγο μεγαλυτερα.. Βέβαια έχω ν πάω κ σ γάμους, παντρευονταιοι δυο κολλητες μ, ο ξάδερφος μ κ κανα δυο γνωστοί κ ν δω εκεί τ θ βάλω χαμοςς

  • Μου αρέσει 2

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ούτε εγώ έχω πάρει ρούχα εγκυμοσύνης.κανα δύο κολάν μόνο μέχρι το γόνατο κ κάνα δυο μπλουζάκια με στάμπες το ένα loaded κ το άλλο pregosaurus έτσι για το γέλιο!φορεματακια που έλεγα από κανονικά μαγαζιά αλλά πιο ριχτα κ είναι σούπερ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! 

Κι εγώ κολάν εγκυμοσύνης εχω πάρει κι εσώρουχα. Τα εσώρουχα ειδικά ηταν αναγκαία αγορά, δεν έμπαινα με τίποτα σε τίποτα απο αυτά που φοραγα προ εγκυμοσυνης. Αυτά τα ΠΟΛΥ ερωτικά, τύπου Μινέρβα που τα κανεις και τραπεζομαντηλο αφού γεννήσεις.. Χαχα!! Πήρα και λιγα φορεματα καπως πιο αερινα,να χωράνε ολα εντός! 

  • Χαχα 6

RCIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οκ θα το σχολιάσω γιατί θα σκάσω!μπήκα τώρα στο moromou για να χαζεψω κάνα νυχτικό,πιτζαμακι για μαιευτήριο που πρότεινε μια κοπέλα από δω,κ έχει μια τύπισσα να διαφημίζει σουτιέν θηλασμού εγκυουλα κ αυτή,με φουλ ον βάψιμο σε πρόσωπο κ σωματαρα,είχε κοιλίτσα κ κοιλιακούς μαζί!!!!ωχ μανα μου!!!ναι όλες οι έγκυες έτσι ακριβώς είμαστε!!!!:twisted:

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου κοριτσαρες! Γελασα τοσο χτες με οσα λεγαμε, αφου στον υπνο μου χασκογελουσα και με ρωτουσε ο αντρας μου τί επαθα!

@Geo1981ειδα στον υπνο μου οτι ειχα λεει τον Ραφαηλακο μου 3 ετων και μου ελεγε λεει θελω δεινοσαυρους σαν το Γιωργο! Χαχαχαχαχαχα!!!! Παντως ηταν ενας κουκλος το παιδακι μου...Με κατι ροζ μαγουλακια, αχ! Ξυπνησα με ενα χαμογελο-οχι για το δεινοσαυρο! Αχ κι εσενα η κορη ειναι τσαουσα και παιδεψε τη μανουλα! Δοξα τω Θεω ολα καλα τωρα. Ο αντρουλης δεν πειραζει υπομονη! Εμεις εξαλλου κανουμε ολη τη δουλεια, ε δεν παθαινουν και κατι οι θερμοι μας συντροφοι να κανουν υπομονη χιχιχιχι!

Καλως το Σουσαμακι μας! Κοριτσι μου γλυκο να φορας οτι σε κανει να νιωθεις ανετα μεν αλλα αν θες να φτιαχτεις λιγακι δε χρειαζεται να παρεις ρουχα εγκυμοσυνης! Παρε κανενα φορεματακι πιο ριχτο, τωρα το καλοκαιρι εχει πολλες επιλογες, φτιαξε λιγακι το μαλλι και ετοιμη! Εξαλλου ειμαστε τοσο θεες που οτι και να βαλουμε δεν εχει σημασια χαχαχα!!!

Χαχαχαχα α ρε Γωγουλα γελασα με τη μεση! Οντως κι εμενα η μεση εχει γινει τετραγωνη να την πω, χωρις σχημα να την πω; Φορεματακια εχω κι εγω και φοραω και καμια φουστιτσα. Σπιτι βεβαια κολανακι κοντο ή σορτσακι και μαλλι κεφτες!!

Ρε κοριτσιααα που τις βρίσκετε τις φουστες? Εγώ δεν ξέρω τι ύφος να ψαξω

Just now, MumMaria είπε:

Οκ θα το σχολιάσω γιατί θα σκάσω!μπήκα τώρα στο moromou για να χαζεψω κάνα νυχτικό,πιτζαμακι για μαιευτήριο που πρότεινε μια κοπέλα από δω,κ έχει μια τύπισσα να διαφημίζει σουτιέν θηλασμού εγκυουλα κ αυτή,με φουλ ον βάψιμο σε πρόσωπο κ σωματαρα,είχε κοιλίτσα κ κοιλιακούς μαζί!!!!ωχ μανα μου!!!ναι όλες οι έγκυες έτσι ακριβώς είμαστε!!!!:twisted:

Χαχαχα συγχιστηκα και εγώ... Κοιλιακούς ναι... Γιατί είχαμε κ πριν :lol:

  • Χαχα 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...