Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Alkyoni said:

Ευτυχώς ανήκω στο διοικητικό προσωπικό όποτε δεν έχω επαφή με επιβάτες. Η μαμά μου θέλει να έρθει να μα δει κ δεν την αφήνω! Τον χειμώνα θα βρεθουμε! Μας άφησαν δυο κ θα μας βρουνε τρεις! Έχει κ αυτό την γλυκα του, έτσι πρέπει να το βλέπουμε 

Ουφ παλι καλα!!! Φοβηθηκα μην εισαι κανενα check in και λεω το κοριτσι λογικο να αγχωνεται...Χιλια ευχαριστω παντως που το λες κι εσυ για τη μαμα σου, γιατι ενιωθα τυψεις που δεν παω... Και εχεις δικιο οτι εχει και αυτο τη γλυκα του!! Αυτο θα σκεφτομαι!!!!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Υβόννη said:

Ουφ παλι καλα!!! Φοβηθηκα μην εισαι κανενα check in και λεω το κοριτσι λογικο να αγχωνεται...Χιλια ευχαριστω παντως που το λες κι εσυ για τη μαμα σου, γιατι ενιωθα τυψεις που δεν παω... Και εχεις δικιο οτι εχει και αυτο τη γλυκα του!! Αυτο θα σκεφτομαι!!!!!

Όχι είμαι στην ΥΠΑ αλλά ξέρεις πως γίνεται όταν ο ένας έρχεται σε επαφή να τον άλλο. Υπάρχει κίνδυνος ακόμα κ αν είσαι σε προστατευμένο περιβάλλον. Οι μανούλες μας οι καλές θα κάνουν την υπομονή τους κ τον χειμώνα θα κάνουμε ντου με το καλύτερο δώρο! 

 


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

 

Ευελπιστω να μου τα κόψει σύντομα. Αλλά όσο νιώθω αυτά τα πονάκια χαμηλά χλωμό το κόβω 

Πονακια μπορει να έχεις σε όλη την εγκυμοσύνη,είτε από το μωρό ,είτε επειδή μεγαλώνει η μήτρα,ανοίγουν οι σύνδεσμοι,να μην σε ανησυχεί αυτό κ να πηγαίνει ο νους σου στο κακό.οπβς κ να χει συνέχισε να τα παίρνεις κ να μην στα κόψει ,δεν πειράζει,δεν θα τα παίρνεις μια ζωή.ας σου επιτρέψει τα θαλασσινά τουλάχιστον!αχαχαχααχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Πονακια μπορει να έχεις σε όλη την εγκυμοσύνη,είτε από το μωρό ,είτε επειδή μεγαλώνει η μήτρα,ανοίγουν οι σύνδεσμοι,να μην σε ανησυχεί αυτό κ να πηγαίνει ο νους σου στο κακό.οπβς κ να χει συνέχισε να τα παίρνεις κ να μην στα κόψει ,δεν πειράζει,δεν θα τα παίρνεις μια ζωή.ας σου επιτρέψει τα θαλασσινά τουλάχιστον!αχαχαχααχα

Το ραντεβού μας την άλλη εβδομάδα  είναι το μεσημέρι. Ξέρεις που θα πάω μετά ετσι??? Να φάω καλαμαράκια!!! 

  • Χαχα 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Πονακια μπορει να έχεις σε όλη την εγκυμοσύνη,είτε από το μωρό ,είτε επειδή μεγαλώνει η μήτρα,ανοίγουν οι σύνδεσμοι,να μην σε ανησυχεί αυτό κ να πηγαίνει ο νους σου στο κακό.οπβς κ να χει συνέχισε να τα παίρνεις κ να μην στα κόψει ,δεν πειράζει,δεν θα τα παίρνεις μια ζωή.ας σου επιτρέψει τα θαλασσινά τουλάχιστον!αχαχαχααχα

και το σεξ θα συμπληρωσω χαχαχαχα!!!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Alkyoni είπε:

Όχι είμαι στην ΥΠΑ αλλά ξέρεις πως γίνεται όταν ο ένας έρχεται σε επαφή να τον άλλο. Υπάρχει κίνδυνος ακόμα κ αν είσαι σε προστατευμένο περιβάλλον. Οι μανούλες μας οι καλές θα κάνουν την υπομονή τους κ τον χειμώνα θα κάνουμε ντου με το καλύτερο δώρο! 

 

Κοριτσάκια μου, Αλκυόνη κ @Υβόννη θα δείτε σε λίγους μήνες τις μανουλες σας που τότε θα είναι ήδη γιαγιουλες!θα τις έχετε κάνει εσείς ,με τα μπουμπούκια σας!!θα ανταμωσετε κ θα είστε 3 γενιές μαζί γλυκούλες μου!εκεί να δεις συγκίνηση!!!το καλύτερο δώρο!!

Just now, Alkyoni είπε:

Το ραντεβού μας την άλλη εβδομάδα  είναι το μεσημέρι. Ξέρεις που θα πάω μετά ετσι??? Να φάω καλαμαράκια!!! 

Εεεεεετσι!αχαχαχα

Just now, Alkyoni είπε:

Μετά τα θαλασσινά θα ανοίξει η όρεξη κ για αλλά πράγματα!!! Θ αναστενάξουν οι σουμιεδες!!! 
αχχχ κ μετά ξύπνησα 

Ξεκινα με ένα καλαμαράκι κ βλέπεις!πάρτο λαου λαου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Μετά τα θαλασσινά θα ανοίξει η όρεξη κ για αλλά πράγματα!!! Θ αναστενάξουν οι σουμιεδες!!! 
αχχχ κ μετά ξύπνησα 

Μήπως να τον πάω για καλαμαράκια κ εγώ στο μαραθι να τον αποπλάνησω? 

  • Χαχα 4

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

και το σεξ θα συμπληρωσω χαχαχαχα!!!!

Να την κι άλλη!!!συμπεθέρα σεξουαλα θα σε λέω!χιχιχιχ

Just now, Gogo1994 είπε:

Μήπως να τον πάω για καλαμαράκια κ εγώ στο μαραθι να τον αποπλάνησω? 

Αχαχααχαχα!ναι γωγωωωω

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Μήπως να τον πάω για καλαμαράκια κ εγώ στο μαραθι να τον αποπλάνησω? 

Εννοείται!!! Βλέπω να μην προλαβαίνουμε να φτάσουμε σπίτι. Θα κάνουμε καμία στάση σε κανένα χωράφι να θυμηθούμε τα παλιά 

  • Χαχα 4

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MumMaria said:

Να την κι άλλη!!!συμπεθέρα σεξουαλα θα σε λέω!χιχιχιχ

Αχαχααχαχα!ναι γωγωωωω

Στα λογια συμπεθερα!!! Στην πραξη ασε, ουτε πρωταρα τοσο αγχος! Δε φοβαμαι μην παθει κατι το μωρο πλεον! Απλα καπως νιωθω, οτι δεν ειμαστε οι δυο μας δεν ξερω...Νομιζω ειμαι σε μουντ μαμας χαχαχα!!!!

Just now, Alkyoni said:

Εννοείται!!! Βλέπω να μην προλαβαίνουμε να φτάσουμε σπίτι. Θα κάνουμε καμία στάση σε κανένα χωράφι να θυμηθούμε τα παλιά 

Μα τι παθος πια αυτα τα καλαμαρακια θα φερουν!!! Παιζει ρολο αν ειναι φρεσκο ή κατεψυγμενο αραγε στην εκρηξη του ποθου;

  • Χαχα 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Στα λογια συμπεθερα!!! Στην πραξη ασε, ουτε πρωταρα τοσο αγχος! Δε φοβαμαι μην παθει κατι το μωρο πλεον! Απλα καπως νιωθω, οτι δεν ειμαστε οι δυο μας δεν ξερω...Νομιζω ειμαι σε μουντ μαμας χαχαχα!!!!

Μόλις θα γεννήσεις,θα σου περάσουν όλα,μην φοβάσαι!;) κι εγώ έτσι ένιωθα, περίεργα αλλά μεταααααα...honeymoon!:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη said:

Στα λογια συμπεθερα!!! Στην πραξη ασε, ουτε πρωταρα τοσο αγχος! Δε φοβαμαι μην παθει κατι το μωρο πλεον! Απλα καπως νιωθω, οτι δεν ειμαστε οι δυο μας δεν ξερω...Νομιζω ειμαι σε μουντ μαμας χαχαχα!!!!

Μα τι παθος πια αυτα τα καλαμαρακια θα φερουν!!! Παιζει ρολο αν ειναι φρεσκο ή κατεψυγμενο αραγε στην εκρηξη του ποθου;

Αχαχαχαχαχαχαχαχα θα φανεί!!!


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Μόλις θα γεννήσεις,θα σου περάσουν όλα,μην φοβάσαι!;) κι εγώ έτσι ένιωθα, περίεργα αλλά μεταααααα...honeymoon!:x

Ναι ειναι καπως περιεργο δε μπορω να το εξηγησω! Αληθεια δεν ειναι φοβος παντως πλεον! Καπως σαν να ντρεπομαι αλλα οχι ακριβως ντροπη ντροπη! Δεν μπορω και να το εξηγησω το συναισθημα!

Κοριτσακια μου παω κι εγω για νανι! Χαιρομαι που σημερα η ομαδα εχει κεφι!!!! Φιλακια σε ολες σας!!! Ονειρα γλυκα!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...