Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Για τα μαθήματα τοκετού, βρεφικής φροντίδας κτλ από όσο έμαθα διοργανώνονται κ σε δημόσια νοσοκομεία (τουλάχιστον πριν κορονοϊού εποχή έτσι ήταν) κ επίσης κ κάποιοι δήμοι διοργανώνουν δωρεάν..αν τυχόν είναι να γεννήσεις σε ιδιωτικό νοσοκομείο κ εκεί διοργανώνουν τέτοια μαθήματα, επίσης δωρεάν.

τελος υπάρχουν κ κάποιοι ιδιωτικοί φορείς ,εκεί όμως πληρώνεις.(κ πλέον οι περισσότεροι τα διοργανώνουν μέσω Ίντερνετ)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Gogo1994 said:

Χαχαχα Υβόννη πραγματικά εμείς κουλ τι καλά κ εσείς ποια θα πρωτοπρολαβει. Όχι μωρέ να σου πω το σύστημα με πρόγραμμα κμια φορά είναι κ καλύτερο θα δεις θα νιώσεις ασφάλεια 

Ναι Γωγουλα μου! Απλα δεν αντεξα να μη το σχολιασω χιχιχχχιχι! Αντε να σας αφησει κι εσας να φατε καλαμαρακια τωρα ευχομαι!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MinakiG είπε:

Τι έγινε κορίτσια πιάσαμε ήδη τη συζήτηση για τα γεννητούρια;;

Εμ σιγά σιγά μπαίνουμε στο τελευταίο τριμηνο !!!Μαλλον θα χρειαστούμε κ τις γνώσεις σου αργότερα !!!εαν βρεις χρόνο !!


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, demifilol said:

Όπως λέει κ η Μαρία ,,με τις σωστές αναπνοές δεν θα ακουστείς !!εγω είμαι η πιο φοβιτσιαρα που υπάρχει κ γέννησα χωρίς επισκλ!ο οργανισμός μουδιάζει το κάτω σημείο !!δ νιώθεις πολλά εκεί !!κυριως αυτές που πονάνε στην περίοδο ,,κάπως έτσι είναι ο πόνος ,Δ θα πονέσετε τόσο!αλλα Δ είναι συνεχόμενος !παιρνεις την ανασουλα σου !!Οσες κάνουν επισκλ θα το απολαύσουν σαν κύριες !!

Μακάρι να τα καταφερω! Θα ήθελα πολύ να το ζήσω όλο αυτό! Πάντως πρέπει να παραδεχτώ ότι φοβάμαι λιγουλάκι 

2 hours ago, Gogo1994 said:

Στον Μαρ. Ε?  Τι θέμα είναι να τους εμπιστευομαστε τώρα μερικοί ναι είναι πιο αυστηροί 

Ναι σ αυτόν. Ας πάνε όλα καλά κ ας μας έχουν στην πείνα κ κυριολεκτικά κ μεταφορικά 

Just now, Υβόννη said:

@Gogo1994και @Alkyoni ειστε το παραδειγμα Μεσογειος vs Γερμανια!!! Μεσογειος: Αχ εχουμε την ιδια κλινικη, τελεια κοριτσακι μου φοβερα δε το πιστευω χαχα και χουοχου και ισως μια δυνατη φιλια ξεκινησει! Γερμανια: Θα μου φαει τη θεση στην κλινικη, ουτε καλημερα δε θα της πω! ΧΑΧΑΧΑΧΑ! Χιουμορ κλασσικα αλλα τι τελεια ρε κοριτσια που ειστε γειτονισσες!!!!

@Eirini1988 Ειρηνακι μου αληθεια; Αχ τί καλα! Σιγουρα ειναι οργανωμενοι το πιστευω, απλα πρεπει να μαθω λιγο το συστημα τους! Χιλια ευχαριστω παντως που μου το λες αυτο!!! Για τα σεμιναρια δεν ξερω καθολου, αλλα νομιζω σε λιγο τα κοριτσακια της παρεας θα απαντησουν! Λογικα θα ξερει και ο γιατρος σου αν τον ρωτησεις

Ειρηνακι μου γέλασα τόσο πολύ με την παρομοίωση σου. Δεν παίζεσαι!!!


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Alkyoni είπε:

Μακάρι να τα καταφερω! Θα ήθελα πολύ να το ζήσω όλο αυτό! Πάντως πρέπει να παραδεχτώ ότι φοβάμαι λιγουλάκι 

Ναι σ αυτόν. Ας πάνε όλα καλά κ ας μας έχουν στην πείνα κ κυριολεκτικά κ μεταφορικά 

Ειρηνακι μου γέλασα τόσο πολύ με την παρομοίωση σου. Δεν παίζεσαι!!!

Φυσιολογικό να φοβάσαι αλλα δεν είναι κάτι κ τοσοοο τραγικό !!εγω πάντως πόνεσα πιο πολύ στην χειρουργική αφαίρεση φρονιμιτη παρα στην γεννά !μετα το θαύμα που έρχεται τα ξεχνάς ολα ,,θα το ζήσεις ,,κ ολα θα είναι μια γλυκιά ανάμνηση !

  • Μου αρέσει 3

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol said:

Φυσιολογικό να φοβάσαι αλλα δεν είναι κάτι κ τοσοοο τραγικό !!εγω πάντως πόνεσα πιο πολύ στην χειρουργική αφαίρεση φρονιμιτη παρα στην γεννά !μετα το θαύμα που έρχεται τα ξεχνάς ολα ,,θα το ζήσεις ,,κ ολα θα είναι μια γλυκιά ανάμνηση !

Ξέρεις ποσο πολύ με βοηθανε τα λόγια σου; Παρα μα παρα πολύ! Έχω ρωτήσει πολλές φορές τον εαυτό μου τι είναι αυτό που με φοβίζει..νομιζω ότι δεν είναι τόσο ο πόνος όσο ο φόβος για το άγνωστο κ το απροειδοποίητο. Που θα πάει; Θα το ξεπεράσουμε κ αυτό! Στην δεύτερη γεννά δεν θα πιανόμαστε με τίποτα 

 

  • Μου αρέσει 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Ξέρεις ποσο πολύ με βοηθανε τα λόγια σου; Παρα μα παρα πολύ! Έχω ρωτήσει πολλές φορές τον εαυτό μου τι είναι αυτό που με φοβίζει..νομιζω ότι δεν είναι τόσο ο πόνος όσο ο φόβος για το άγνωστο κ το απροειδοποίητο. Που θα πάει; Θα το ξεπεράσουμε κ αυτό! Στην δεύτερη γεννά δεν θα πιανόμαστε με τίποτα 

 

Όντως ισχύει !επειδη δεν γνωρίζεις πας στα χαμένα ενω Δ είναι κάτι τοσοοο !κ σημαντικό ρόλο παίζει ο γιατρός που θα Έχεις δίπλα σου !στη δεύτερη γεννά πρώτα ο θεός ,,,θα πας και εσυ Κυρια !!!


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου !!! Έπεσε ησυχία το βράδυ είδα !!! Νόμιζα θα ξυπνήσω και θα βρω τουλάχιστον 3 σελίδες αδιάβαστες.... ελπίζω όλες να είστε καλά και τα μωράκια σας!!! 

  • Μου αρέσει 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αγαπημενες μου! Εδω ειναι 7μισι περιπου και παω για να πιω τη γλυκοζη μου!!! Στην υγεια μας ομαδαρα, ασπρο πατο και γλυκο χαχχαα!!!

@Alkyoni μου σημερα θα δεις τη ζουζουνα σου; Περιμενουμε νεα!!!! Και για τα καλαμαρακια χαχαχα!

Απειρα φιλακια σε ολες για  μια τελεια μερα!!

  • Μου αρέσει 5

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου! Εδω ειναι 7μισι περιπου και παω για να πιω τη γλυκοζη μου!!! Στην υγεια μας ομαδαρα, ασπρο πατο και γλυκο χαχχαα!!!

@Alkyoni μου σημερα θα δεις τη ζουζουνα σου; Περιμενουμε νεα!!!! Και για τα καλαμαρακια χαχαχα!

Απειρα φιλακια σε ολες για  μια τελεια μερα!!

Ωωωωω Ειρήνη μου  όλα καλά!!! Πήρες κάτι να φας μετά; Κάνεις την δύωρη; Άρλεκιν θέλω περίληψη χιχιχιχιχι!!!

@Alkyoni Με το καλό να δεις το κοριτσάκι σου σήμερα!!!! Επίσης θέλω να σου πω πως έχω πρήξει τον άντρα μου για το όνομα σου!!! Το έχω βάλει υποψήφιο για όνομα της μικρής!!

  • Μου αρέσει 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Ελπίζω όλες να είχατε ένα όμορφο βράδυ και να ξυπνήσατε φρέσκιες! Ευτυχώς χθες το βράδυ φυσούσε και δρόσισε λίγο και κοιμήθηκα χωρίς air condition σαν πουλάκι. Βέβαια απ ότι βλέπω μας περιμένει ζέστη μέρα από δω κι έπειτα..

@Υβόννη καλή επιτυχία με την εξέταση! Περιμένουμε αναλυτική περιγραφή, να ξέρουμε τι μας περιμένει.. 

@Alkyoni εύχομαι τα καλύτερα για το σημερινό ραντεβού σου!! Να το χαρείς και όλα να είναι τέλεια..

  • Μου αρέσει 2

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα όμορφα κορίτσια. Σήμερα λοιπόν και εγώ κοιμήθηκα πολύ γεμάτα κ καλα

@Υβόννημου στην υγεία μας το σφηνάκι βρε. Αντε κορίτσι μου να φύγει κ αυτό. Και πες μας περίληψη από το αρλεκιν 

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου! Εδω ειναι 7μισι περιπου και παω για να πιω τη γλυκοζη μου!!! Στην υγεια μας ομαδαρα, ασπρο πατο και γλυκο χαχχαα!!!

@Alkyoni μου σημερα θα δεις τη ζουζουνα σου; Περιμενουμε νεα!!!! Και για τα καλαμαρακια χαχαχα!

Απειρα φιλακια σε ολες για  μια τελεια μερα!!

Καλημερα Υβοννη μου!καλα αποτελεσματα!!

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...