Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Angot είπε:

      κορίτσια να ρωτησω 31η εβδομάδα ξεκινά ο 8ος  μήνας; επισης πριν 2 ώρες πήρα ένα buscopan γιατί εχω κατι ενοχλήσεις στην κοιλιά ! δεν μου έκανε δουλειά, μπορώ να πάρω και ένα depon ?

      Μπορείς να πάρεις ναι,ντεπον και απλό παναντολ δεν υπάρχει θέμα 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Depykal said:

Κ τωρα μολις εμαθα ευχαριστα...ερχονται οι γονεις μου σε 10 μερες κ σημερα μου εστειλε η μαμα φωτογραφιες με τα πραγματα που πηρε στον μπεμπη...σαλιαριτσες,κορμακια,μπουρνουζακι,καλτσακια κ ενα ελεφαντακι με πετσετουλα παρηγοριας...τοσο μικρα κ τοσο ωραια...τα πρωτα μας ψωνια.. 

Αχ κοριτσακι μου χαρηκα τοσο πολυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!! Θα ερθουν οι μελλοντικοι παππουδες! Αχ θα δεις τη μανουλα σου και το μπαμπακα σου!!!

Καλα τα δωρακια σας ειναι τελειαααααααααααα

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσάκια μου όμορφα σε όλες.τωρα σας διάβασα όλες.καιρο τώρα προβληματίζομαι κ εγώ με το θέμα της γέννας.το ιδανικό για εμένα όπως το έχω βέβαια στο μυαλό Μ είναι φυσιολογικά με επισκληριδιο.τωρα μόνο ο Θεός ξέρει.Ελπιζω να πάρει θέση το μωρό μου κ να τα καταφερουμε.Αλλα ότι κ αν προκύψει το μόνο που θέλω είναι να είναι καλά να κλάψει αμέσως αν είναι με φυσιολογικό η να ξυπνήσω από καισαρική κ να ρωτήσω αμέσως αν είναι καλά κ να μου πουν ναι κ να ανυπομωνω να τον δω.Αυτα έχω στο μυαλό μου 

  • Μου αρέσει 4

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου,θέλω την γνώμη μας για ένα καρότσι.μια γνωστή πουλάει σε τιμή ευκαιρίας ένα καρότσι maclaren quest κ σκεφτόμαστε να το πάρουμε με τον άντρα μου.εχετε ακούσει κάτι εσείς;μπείτε,δείτε το,σας αρέσει; Μπήκα να δω κριτικές στο Σκρουτζ κ έχει μόνο 6.καλες βέβαια αλλά λίγες.η ίδια το πουλάει γιατί έχει μόνο ένα παιδάκι (δεν θέλει άλλο) κ με το που χρονισε,δεν ξαναεκατσε σε καρότσι.συνολικα να το έχει χρησιμοποιήσει κάνα τρίμηνο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κορίτσια μου,θέλω την γνώμη μας για ένα καρότσι.μια γνωστή πουλάει σε τιμή ευκαιρίας ένα καρότσι maclaren quest κ σκεφτόμαστε να το πάρουμε με τον άντρα μου.εχετε ακούσει κάτι εσείς;μπείτε,δείτε το,σας αρέσει; Μπήκα να δω κριτικές στο Σκρουτζ κ έχει μόνο 6.καλες βέβαια αλλά λίγες.η ίδια το πουλάει γιατί έχει μόνο ένα παιδάκι (δεν θέλει άλλο) κ με το που χρονισε,δεν ξαναεκατσε σε καρότσι.συνολικα να το έχει χρησιμοποιήσει κάνα τρίμηνο.

Μαρία μου εμένα Μ αρέσει γιατί φιανεται μαζεμένο ελαφρύ αυτά που τελικά διάλεξα κ εγώ δηλαδή

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Κορίτσια μου,θέλω την γνώμη μας για ένα καρότσι.μια γνωστή πουλάει σε τιμή ευκαιρίας ένα καρότσι maclaren quest κ σκεφτόμαστε να το πάρουμε με τον άντρα μου.εχετε ακούσει κάτι εσείς;μπείτε,δείτε το,σας αρέσει; Μπήκα να δω κριτικές στο Σκρουτζ κ έχει μόνο 6.καλες βέβαια αλλά λίγες.η ίδια το πουλάει γιατί έχει μόνο ένα παιδάκι (δεν θέλει άλλο) κ με το που χρονισε,δεν ξαναεκατσε σε καρότσι.συνολικα να το έχει χρησιμοποιήσει κάνα τρίμηνο.

το εχει ο βαφτισιμιος μου και ειναι απιστευτα ευχαριστημενοι! Το πηραν κι εκεινοι δευτερο χερι απο μια συναδελφο τους, το χρησιμοποιησε ο αδερφουλης του και τωρα και ο μικρουλης μου και ειναι σαν καινουριο ακομη! Μενουν Παρισι αυτοι και μπαινουν με αυτο στο μετρο σκεψου κανονικοτατα και δεν εχει και ασανσερ. Θα ρωτησω αναλυτικα παλι την κουμπαρα μου αν θες


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη είπε:

το εχει ο βαφτισιμιος μου και ειναι απιστευτα ευχαριστημενοι! Το πηραν κι εκεινοι δευτερο χερι απο μια συναδελφο τους, το χρησιμοποιησε ο αδερφουλης του και τωρα και ο μικρουλης μου και ειναι σαν καινουριο ακομη! Μενουν Παρισι αυτοι και μπαινουν με αυτο στο μετρο σκεψου κανονικοτατα και δεν εχει και ασανσερ. Θα ρωτησω αναλυτικα παλι την κουμπαρα μου αν θες

Ναι ε;;ρώτησε την οπότε μπορέσεις ρε συ,έχω καει οποτε καταλαβαινεις:P

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κορίτσια μου,θέλω την γνώμη μας για ένα καρότσι.μια γνωστή πουλάει σε τιμή ευκαιρίας ένα καρότσι maclaren quest κ σκεφτόμαστε να το πάρουμε με τον άντρα μου.εχετε ακούσει κάτι εσείς;μπείτε,δείτε το,σας αρέσει; Μπήκα να δω κριτικές στο Σκρουτζ κ έχει μόνο 6.καλες βέβαια αλλά λίγες.η ίδια το πουλάει γιατί έχει μόνο ένα παιδάκι (δεν θέλει άλλο) κ με το που χρονισε,δεν ξαναεκατσε σε καρότσι.συνολικα να το έχει χρησιμοποιήσει κάνα τρίμηνο.

Μαρία μου από εμπειρία καλής μου φίλης την έχει βγάλει απίστευτα ασπροπρόσωπη και στα δυο της παιδιά και η ίδια μεταχειρισμένο το είχε πάρει!!! 


vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 είπε:

Μαρία μου από εμπειρία καλής μου φίλης την έχει βγάλει απίστευτα ασπροπρόσωπη και στα δυο της παιδιά και η ίδια μεταχειρισμένο το είχε πάρει!!! 

Δεν με αφήνει να βάλω άλλες φατσούλες για σήμερα..

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου..κοιτάω κ κάτι κριτικές τώρα στο amazon κ μάλλον θα την πάρω να το κλείσουμε,μην το δώσει άλλου.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni said:

Τι κάνουν τα αγαπημένα μου κορίτσια σήμερα; Βλέπω κανετε συζητήσεις για την γεννά! 
Ειρηνακι μου είναι πολύ προχω οι Γερμανοί τελικά! Μπραβο τους! 
 

Καλως το το κοριτσακι μας!!!! Οι Γερμανοι δεν νοιαζονται για το που θα γεννησεις αλλα τους νοιαζει το πως χαχα!! Εγω βεβαια γελαω λιγο με εμενα καθισμενη γυμνη, με κοιλια τουρλα, πανω σε ενα μπωλ που θα βγαζει ατμους! Θα με δει κανεις θα νομιζει κανω καμια παραξενη τελετη χαχχαα! 

  • Χαχα 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη said:

Καλως το το κοριτσακι μας!!!! Οι Γερμανοι δεν νοιαζονται για το που θα γεννησεις αλλα τους νοιαζει το πως χαχα!! Εγω βεβαια γελαω λιγο με εμενα καθισμενη γυμνη, με κοιλια τουρλα, πανω σε ενα μπωλ που θα βγαζει ατμους! Θα με δει κανεις θα νομιζει κανω καμια παραξενη τελετη χαχχαα! 

Οντως θα έχει πλάκα!!! Εύχομαι να μην έχει έντονη μυρωδιά αυτό το λουλουδικο κ βράζοντας το νομίζουν οι γείτονες κ τίποτα άλλο!

  • Χαχα 3

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni said:

Οντως θα έχει πλάκα!!! Εύχομαι να μην έχει έντονη μυρωδιά αυτό το λουλουδικο κ βράζοντας το νομίζουν οι γείτονες κ τίποτα άλλο!

Χαχαχαχα!!!! Και αν φερουν την αστυνομια.αντε να σηκωθω εγω απο το μπωλ για να ανοιξω!!!!

  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη said:

Χαχαχαχα!!!! Και αν φερουν την αστυνομια.αντε να σηκωθω εγω απο το μπωλ για να ανοιξω!!!!

Γελάω!!! Κ άντε πες ότι σηκώθηκες... πες μου τι θα τους πεις κ πως θα σε πιστέψουν!!! Αχ βρε Ειρηνη μου να είσαι καλά!!! Μου φτιάχνεις την διάθεση ταμαλα

  • Μου αρέσει 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni said:

Γελάω!!! Κ άντε πες ότι σηκώθηκες... πες μου τι θα τους πεις κ πως θα σε πιστέψουν!!! Αχ βρε Ειρηνη μου να είσαι καλά!!! Μου φτιάχνεις την διάθεση ταμαλα

Θα πω "βραζω βοτανα για να μαλακωσω το μ...ι μου"!! Δεν ξερω και πως λεγεται το κουτι στα Γερμανικα! Τιποτα δεν μας εμαθαν στα ταχυρρυθμα! Τζαμπα οι ωρες εκμαθησης!

  • Χαχα 4

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη said:

Θα πω "βραζω βοτανα για να μαλακωσω το μ...ι μου"!! Δεν ξερω και πως λεγεται το κουτι στα Γερμανικα! Τιποτα δεν μας εμαθαν στα ταχυρρυθμα! Τζαμπα οι ωρες εκμαθησης!

Λέγεται scheide, ρώτησα τον άνδρα μου χιχι  


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...