Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, MumMaria είπε:

Κορίτσια μου μόλις έκατσα καναπέ,διαλυμένη από την κούραση αλλά τόσο γεμάτη!!

Λοιπόν ,κάναμε τα μπανάκια μας,τα απογευματινά τα προτιμούσε ο μικρός γιατί μαλλον ήταν κ πιο ζεστό το νεράκι,το πρωί τσιροκοπουσε,χαχα.ειχαμε κ στρώματακι μαζί μας κ κουβαδάκια κ μπουγελοφατσες,φάγαμε κ τα φρουτάκια μας,τα βερίκοκα τα αγαπημένα του!!από φαγητό στις ταβερνουλες μην σας πω,μάλλον θα πήρα 3 κιλά σε 3 μέρες!το διαμέρισμα απλά υπέροχο,δροσερό,ήσυχο κ πεντακάθαρο,κάναμε κ τις βολτουλες μας ,ήταν πολύ όμορφα!βέβαια να πω ότι για παραπανω μέρες δεν είναι,εγώ ψόφησα,μια η ζέστη,μια τα σουρτα φέρτα,είχα κ κάτι συσπασουλες που αναγνώρισα αλλά μίλησα με τον γιατρό κ μου είπε να μην ανησυχώ αλλά να ξεκουραστώ όσο μπορώ.πεσαμε κ σε καύσωνα,κορίτσια σήμερα όταν γυρνούσαμε το αμαξι έδειχνε 41 βαθμούς!!!!φυσούσα κ ξεφυσουσα κ πιστεύω κ ο Βασιλάκος μας ταλαιπωρήθηκε λιγάκι αλλά είναι τόσο ψυχουλης που κιχ δεν έβγαλε!!

Γυρίσαμε σπίτι,ήρθε κ το παιδί για την απεντομωση κ έβαλα τα πλυντήρια,τακτοποιησα τα πάντα κ τώρα κάθησα.αυτα τα νέα μας!!!τώρα μένει να πάμε κ μια στην Καβάλα να δω την μανούλα μου αλλά μάλλον για 15αυγουστο το βλέπουμε.

Τι ωραία βρε Μαράκι, περάσατε όμορφα, χαλαρώσατε (εγκεφαλικά τουλάχιστον) και γυρίσατε ψυχολογικά γεμάτοι! Αντε και του χρόνου διακοπουλες 4αδα και δε συμμαζεύεται, χαμός θα γίνει!! :DΞεκουράσου τώρα να σταματήσουν και οι συσπασουλες και με δύο μερούλες καλό ύπνο θα εισαι περδίκι!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 hours ago, Υβόννη said:

Ζακυνθινη μας Αλκυονη, παιδι του Ιονιου και θες να βραζει η θαλασσα; Χιχιχιχι! Εγω πιο κρυα νερα απο το Ιονιο δεν εχω βρει αν και τα λατρευωωωωω!!!! 

 

4 hours ago, MumMaria said:

Αυτό λέγαμε Αλκυόνη μου,ότι του χρόνου με δύο μωρά μάλλον μας βλέπω είτε για Καβάλα στην μανούλα είτε για Γιάννενα στα πεθερικά,γιατί θα είναι too much.χαχαχα!ναι ο Βασιλάκης λίγο κρυουλιαρης μας βγηκε:-D

Εσύ με τον γιατρουλη σου ποτε έκλεισες το ραντεβού να τα πείτε;

Ανά μπράβο ,καλά τα λέει καλέ η ειρήνη!εσύ @Alkyoni από Ζάκυνθο κ κρυουλιαρα;;;τι κάνεις,δεν μπαίνεις στην θάλασσα;:P 

Καλημερα κορίτσια μου! Είμαι λίγο κρυουλιαρα τ ομολογώ...Προτιμώ να μπαίνω μέσα στη θαλασσιτσα όταν έχουν ωριμάσει τα σύκα χιχι
Μην στενοχωριέστε όμως! Όταν θα πηγαίνουμε όλες μαζί για μπανάκι θα είμαι αυτή που θα μένει στις ξαπλώστρες για να προσέχει τα πράγματα μας ;-)

Μαρακι μου αύριο το πρωί πουρνό πουρνό θα πάμε στην κλινική για την διαδικασία. 

Που είναι η καλή μου η συμπεθερα? Καλημέρα αγαπημένη μου @Geo81. Με το καλό να δεις σήμερα την κορούλα σου! Να είναι όλα καλά Παναγίτσα μου.Η νύφη σου μου έδωσε παραγγελία να σου πω ότι περιμένει να μάθει με λεπτομέρειες τα πάντα για την κουνιαδουλα της! Ο γαμπρουλης μου τι κανει σήμερα;;; Έτοιμος για τις διακοπουλες σας;

Καλημέρα κ στα υπόλοιπα κορίτσια!!! Θα κανει πολύ ζεστη κ σήμερα. Από τώρα ξεκίνησαν τα τζιτζίκια! Σας φιλώ γλυκα! 

 

 

  • Μου αρέσει 7

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni said:

 

Καλημερα κορίτσια μου! Είμαι λίγο κρυουλιαρα τ ομολογώ...Προτιμώ να μπαίνω μέσα στη θαλασσιτσα όταν έχουν ωριμάσει τα σύκα χιχι
Μην στενοχωριέστε όμως! Όταν θα πηγαίνουμε όλες μαζί για μπανάκι θα είμαι αυτή που θα μένει στις ξαπλώστρες για να προσέχει τα πράγματα μας ;-)

Μαρακι μου αύριο το πρωί πουρνό πουρνό θα πάμε στην κλινική για την διαδικασία. 

Που είναι η καλή μου η συμπεθερα? Καλημέρα αγαπημένη μου @Geo81. Με το καλό να δεις σήμερα την κορούλα σου! Να είναι όλα καλά Παναγίτσα μου.Η νύφη σου μου έδωσε παραγγελία να σου πω ότι περιμένει να μάθει με λεπτομέρειες τα πάντα για την κουνιαδουλα της! Ο γαμπρουλης μου τι κανει σήμερα;;; Έτοιμος για τις διακοπουλες σας;

Καλημέρα κ στα υπόλοιπα κορίτσια!!! Θα κανει πολύ ζεστη κ σήμερα. Από τώρα ξεκίνησαν τα τζιτζίκια! Σας φιλώ γλυκα! 

 

 

Καλημερα γλυκουλα μου!!! Καλη επιτυχια αυριο, η Παναγιτσα μαζι σου να ειναι!!!! Θα πανε ολα τελεια, ειμαι σιγουρη! Θα σε εχουμε ολες στην προσευχη μας!!!! Να φυγει και αυτο και μετα μπολικη ξαπλα! Θα τη χρειαστεις, γιατι οταν ερθει η μικρη εχεις να ετοιμασεις τα του γαμου της! Θα ειμαστε ολες καλεσμενες πιστευω ε; 

 

Καλημερα κοριτσακια μου! Επιτελους Παρασκευη!!! Υπομονη με τη ζεστη εκει, μαθαινω καυσωνας...Να προσεχετε ολες σας, ειδικα οσες δουλευετε και πρεπει να ειστε εξω με τη ζεστη.

@Geo81 να πανε ολα τελεια σημερα! Παλι μεταμεσονυχτιο ειναι το ραντεβου; Ελπιζω οχι!!!!

  • Μου αρέσει 4

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγαπημένες μου.εγω ξύπνησα σήμερα λίγο μπουκωμενη,μάλλον από τα κλιματιστικά.θα κάνω πλύσεις με φυσ.ορο κ ελπίζω να συνέλθω.κατα τα άλλα εδώ με τον βασιλακο παίζουμε από το πρωί:grin:

@Alkyoni καλή επιτυχία αύριο,θα σε έχω στην σκέψη μου κ στην προσευχή μου ,όλα θα πάνε καλά κ σε τρεις μήνες θα έχεις το μοντέλο σου αγκαλιά! Καλά αυτό για την παραλία,ας μην κοροϊδεύω,γιατί κι εγώ εξίσου κρυουλιαρα ειμαι:???:

@Geo81 σήμερα είναι η μέρα που θα δούμε την κοράκλα;;;;κ τελευταία μέρα δουλειά;καλά θυμάμαι;; Να σας δώσει τέλειες πόζες να έχετε να τις χαζεύετε στις διακοπές σας κοπέλα μου!! 

Άντε κορίτσια μου κάντε υπομονή με τις ζεστές κ τις κοιλιτσες μας,ενας μηνας έμεινε,μετά θα αρχίσει να δροσιζει;-)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου.νιωθω τόσο τέλεια που μπήκα 7ο μου φαίνεται απίστευτο.χθες σκεφτόμουν να πάρω ένα φορμακι το πρώτο.Θα το κάνω μάλλον μέσα σε αυτό το μήνα.νομιζω θα κοιμάμαι συνέχεια μαζί του μετά

  • Μου αρέσει 7

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη said:

Καλημερα γλυκουλα μου!!! Καλη επιτυχια αυριο, η Παναγιτσα μαζι σου να ειναι!!!! Θα πανε ολα τελεια, ειμαι σιγουρη! Θα σε εχουμε ολες στην προσευχη μας!!!! Να φυγει και αυτο και μετα μπολικη ξαπλα! Θα τη χρειαστεις, γιατι οταν ερθει η μικρη εχεις να ετοιμασεις τα του γαμου της! Θα ειμαστε ολες καλεσμενες πιστευω ε; 

 

Καλημερα κοριτσακια μου! Επιτελους Παρασκευη!!! Υπομονη με τη ζεστη εκει, μαθαινω καυσωνας...Να προσεχετε ολες σας, ειδικα οσες δουλευετε και πρεπει να ειστε εξω με τη ζεστη.

@Geo81 να πανε ολα τελεια σημερα! Παλι μεταμεσονυχτιο ειναι το ραντεβου; Ελπιζω οχι!!!!

 

Just now, MumMaria said:

Καλημέρα αγαπημένες μου.εγω ξύπνησα σήμερα λίγο μπουκωμενη,μάλλον από τα κλιματιστικά.θα κάνω πλύσεις με φυσ.ορο κ ελπίζω να συνέλθω.κατα τα άλλα εδώ με τον βασιλακο παίζουμε από το πρωί:grin:

@Alkyoni καλή επιτυχία αύριο,θα σε έχω στην σκέψη μου κ στην προσευχή μου ,όλα θα πάνε καλά κ σε τρεις μήνες θα έχεις το μοντέλο σου αγκαλιά! Καλά αυτό για την παραλία,ας μην κοροϊδεύω,γιατί κι εγώ εξίσου κρυουλιαρα ειμαι:???:

@Geo81 σήμερα είναι η μέρα που θα δούμε την κοράκλα;;;;κ τελευταία μέρα δουλειά;καλά θυμάμαι;; Να σας δώσει τέλειες πόζες να έχετε να τις χαζεύετε στις διακοπές σας κοπέλα μου!! 

Άντε κορίτσια μου κάντε υπομονή με τις ζεστές κ τις κοιλιτσες μας,ενας μηνας έμεινε,μετά θα αρχίσει να δροσιζει;-)

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! Είμαι σίγουρη ότι έχοντας την θετική σας ενέργεια θα πάνε όλα καλά 

Ειρηνακι μου εννοείται αυτό!!! Ο γάμος θα είναι ανοικτός με όλες τις χαρές κ τα έθιμα της Κρήτης!!! Μόλις θα χάσουμε τα κιλά της εγκυμοσύνης θα ξεκινήσουμε να ραφτούμε κιόλας! Να είμαστε όπως πρέπει κ όχι όπως να ναι χαχαχα

Μαρακι μου το κλιματιστικό στην έκανε την δουλειά! Εύχομαι να νιώσεις καλύτερα μετά τις πλύσεις! Φίλησε μου το λαιμουδακι του γιου σου!!! 
Εμεις θα καθόμαστε στις ξαπλώστρες κιουριες κ μετά θα μοστράρουμε τις κορμάρες μας παίζοντας beach volley 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Καλημέρα αγαπημένες μου.εγω ξύπνησα σήμερα λίγο μπουκωμενη,μάλλον από τα κλιματιστικά.θα κάνω πλύσεις με φυσ.ορο κ ελπίζω να συνέλθω.κατα τα άλλα εδώ με τον βασιλακο παίζουμε από το πρωί:grin:

@Alkyoni καλή επιτυχία αύριο,θα σε έχω στην σκέψη μου κ στην προσευχή μου ,όλα θα πάνε καλά κ σε τρεις μήνες θα έχεις το μοντέλο σου αγκαλιά! Καλά αυτό για την παραλία,ας μην κοροϊδεύω,γιατί κι εγώ εξίσου κρυουλιαρα ειμαι:???:

@Geo81 σήμερα είναι η μέρα που θα δούμε την κοράκλα;;;;κ τελευταία μέρα δουλειά;καλά θυμάμαι;; Να σας δώσει τέλειες πόζες να έχετε να τις χαζεύετε στις διακοπές σας κοπέλα μου!! 

Άντε κορίτσια μου κάντε υπομονή με τις ζεστές κ τις κοιλιτσες μας,ενας μηνας έμεινε,μετά θα αρχίσει να δροσιζει;-)

Μαρακι μου  κι εγω το ιδιο θεμα χρονια με το κλιματιστικο. Αναγκαιο κακο βεβαια με τοση ζεστη. Θα κανει δουλεια ο ορος πιστευω τωρα!!! Σημερα εχει και εδω ζεστη. Ξυπνησα τι βραδυ μεσα στον ιδρωτα. Ανεμιστηρας απο το πρωι και μαθηματικα! 

Just now, Gogo1994 said:

Καλημέρα κοριτσάκια μου.νιωθω τόσο τέλεια που μπήκα 7ο μου φαίνεται απίστευτο.χθες σκεφτόμουν να πάρω ένα φορμακι το πρώτο.Θα το κάνω μάλλον μέσα σε αυτό το μήνα.νομιζω θα κοιμάμαι συνέχεια μαζί του μετά

Γωγουλα εβδομος!!!!!! Με το καλο να παμε στον ενατο!!!! Ναι το πρωτο του φορμακι! Κατι με αεροστατο ισως; Χιχιχι! Κι εγω θα κοιμομουν μαζι του... Να σου πω οτι εγω εχω οδηγιες Γερμανικες να κοιμαμαι με την κουβερτουλα του για δυο βδομαδες τουλαχιστον προν τη γεννα, να εχει λεει τη μυρωδια μου για να νιωσει ασφαλεια! 

Just now, Alkyoni said:

 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! Είμαι σίγουρη ότι έχοντας την θετική σας ενέργεια θα πάνε όλα καλά 

Ειρηνακι μου εννοείται αυτό!!! Ο γάμος θα είναι ανοικτός με όλες τις χαρές κ τα έθιμα της Κρήτης!!! Μόλις θα χάσουμε τα κιλά της εγκυμοσύνης θα ξεκινήσουμε να ραφτούμε κιόλας! Να είμαστε όπως πρέπει κ όχι όπως να ναι χαχαχα

Μαρακι μου το κλιματιστικό στην έκανε την δουλειά! Εύχομαι να νιώσεις καλύτερα μετά τις πλύσεις! Φίλησε μου το λαιμουδακι του γιου σου!!! 
Εμεις θα καθόμαστε στις ξαπλώστρες κιουριες κ μετά θα μοστράρουμε τις κορμάρες μας παίζοντας beach volley 

Αλκυονη μου εισαι τοσο θετικο κοριτσι και δυνατο απο μονη σου, που σιγουρα θα πανε ολα καλα!!!! Οτι μας χρειαστεις ειμαστε εδω για σενα!!! 

Ναι πρεπει να ραφτουμε εχουμε πολλους γαμους στο φορουμ μας!! Καθε γαμος φυσικα αλλο φορεμα, ετσι;  Ας τα κανουμε λιγο πιο φαρδουλα γιατι αν λες με ολα τα εθιμα, θα τρωμε διχως σταματημο για μερες! Να δω πως θα παιξετε βολευ μετα!!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γλυκιές μου φιλενάδες!! Είμαι τόσο χαρούμενη! Με πήραν από το ιατρείο που θα κάνω τη Β επιπέδου γιατί τους είχα πει αν έχουν κάποια ακύρωση να με βάλουν νωρίτερα για να μην περιμένω μέχρι την Παρασκευή, και μου είπαν να πάω την Τρίτη!! Και το σκεφτόμουν τόσο έντονα ότι θα γίνει αυτό, ή μάλλον το ήθελα τόσο πολύ και έλεγα σταματά να το σκέφτεσαι δεν θα σε πάρουν χαχαχα

Ευτυχώς δεν φαντάζεστε πόσο βουνό μου φαινόταν μια βδομάδα ακόμα, αφήστε που θα ήμουν 23+6 τελευταία μέρα δηλαδή! :D

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Μαρακι μου  κι εγω το ιδιο θεμα χρονια με το κλιματιστικο. Αναγκαιο κακο βεβαια με τοση ζεστη. Θα κανει δουλεια ο ορος πιστευω τωρα!!! Σημερα εχει και εδω ζεστη. Ξυπνησα τι βραδυ μεσα στον ιδρωτα. Ανεμιστηρας απο το πρωι και μαθηματικα! 

Γωγουλα εβδομος!!!!!! Με το καλο να παμε στον ενατο!!!! Ναι το πρωτο του φορμακι! Κατι με αεροστατο ισως; Χιχιχι! Κι εγω θα κοιμομουν μαζι του... Να σου πω οτι εγω εχω οδηγιες Γερμανικες να κοιμαμαι με την κουβερτουλα του για δυο βδομαδες τουλαχιστον προν τη γεννα, να εχει λεει τη μυρωδια μου για να νιωσει ασφαλεια! 

Αλκυονη μου εισαι τοσο θετικο κοριτσι και δυνατο απο μονη σου, που σιγουρα θα πανε ολα καλα!!!! Οτι μας χρειαστεις ειμαστε εδω για σενα!!! 

Ναι πρεπει να ραφτουμε εχουμε πολλους γαμους στο φορουμ μας!! Καθε γαμος φυσικα αλλο φορεμα, ετσι;  Ας τα κανουμε λιγο πιο φαρδουλα γιατι αν λες με ολα τα εθιμα, θα τρωμε διχως σταματημο για μερες! Να δω πως θα παιξετε βολευ μετα!!!!

Αχουυυυ πόσο τέλειο αυτοοο με τη κουβερτουλα .καλά όσο για το αερόστατο είμαι σίγουρη ότι θα βρω μπροστά Μ αφουυυ το ζητάει ο γιος μου είμαι σιγουρηηη

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! Είμαι σίγουρη ότι έχοντας την θετική σας ενέργεια θα πάνε όλα καλά 

Ειρηνακι μου εννοείται αυτό!!! Ο γάμος θα είναι ανοικτός με όλες τις χαρές κ τα έθιμα της Κρήτης!!! Μόλις θα χάσουμε τα κιλά της εγκυμοσύνης θα ξεκινήσουμε να ραφτούμε κιόλας! Να είμαστε όπως πρέπει κ όχι όπως να ναι χαχαχα

Μαρακι μου το κλιματιστικό στην έκανε την δουλειά! Εύχομαι να νιώσεις καλύτερα μετά τις πλύσεις! Φίλησε μου το λαιμουδακι του γιου σου!!! 
Εμεις θα καθόμαστε στις ξαπλώστρες κιουριες κ μετά θα μοστράρουμε τις κορμάρες μας παίζοντας beach volley 

Καλημέρα κορίτσι μου! Εύχομαι να πάνε όλα πολύ πολύ καλά!! Θετική σκέψη και όλα θα πάνε περίφημα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Φραουλίνο είπε:

Καλημέρα γλυκιές μου φιλενάδες!! Είμαι τόσο χαρούμενη! Με πήραν από το ιατρείο που θα κάνω τη Β επιπέδου γιατί τους είχα πει αν έχουν κάποια ακύρωση να με βάλουν νωρίτερα για να μην περιμένω μέχρι την Παρασκευή, και μου είπαν να πάω την Τρίτη!! Και το σκεφτόμουν τόσο έντονα ότι θα γίνει αυτό, ή μάλλον το ήθελα τόσο πολύ και έλεγα σταματά να το σκέφτεσαι δεν θα σε πάρουν χαχαχα

Ευτυχώς δεν φαντάζεστε πόσο βουνό μου φαινόταν μια βδομάδα ακόμα, αφήστε που θα ήμουν 23+6 τελευταία μέρα δηλαδή! :D

Κορίτσι μου τέλεια είναι υπέροχο αυτό .είδες μωρεε το σκεφτοσουν κ εγινεεεεε.ξερω ότι η αναμονή είναι χάλια

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο said:

Καλημέρα γλυκιές μου φιλενάδες!! Είμαι τόσο χαρούμενη! Με πήραν από το ιατρείο που θα κάνω τη Β επιπέδου γιατί τους είχα πει αν έχουν κάποια ακύρωση να με βάλουν νωρίτερα για να μην περιμένω μέχρι την Παρασκευή, και μου είπαν να πάω την Τρίτη!! Και το σκεφτόμουν τόσο έντονα ότι θα γίνει αυτό, ή μάλλον το ήθελα τόσο πολύ και έλεγα σταματά να το σκέφτεσαι δεν θα σε πάρουν χαχαχα

Ευτυχώς δεν φαντάζεστε πόσο βουνό μου φαινόταν μια βδομάδα ακόμα, αφήστε που θα ήμουν 23+6 τελευταία μέρα δηλαδή! :D

Αχ τι ωραία!!! Όποτε λίγες μερούλες έμειναν μέχρι την Τρίτη! Ο καλός σου θα μπορέσει να μπει; Τους ξαναρωτησες; 

Just now, Ellizza said:

Καλημέρα κορίτσι μου! Εύχομαι να πάνε όλα πολύ πολύ καλά!! Θετική σκέψη και όλα θα πάνε περίφημα!

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!

  • Μου αρέσει 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! Είμαι σίγουρη ότι έχοντας την θετική σας ενέργεια θα πάνε όλα καλά 

Ειρηνακι μου εννοείται αυτό!!! Ο γάμος θα είναι ανοικτός με όλες τις χαρές κ τα έθιμα της Κρήτης!!! Μόλις θα χάσουμε τα κιλά της εγκυμοσύνης θα ξεκινήσουμε να ραφτούμε κιόλας! Να είμαστε όπως πρέπει κ όχι όπως να ναι χαχαχα

Μαρακι μου το κλιματιστικό στην έκανε την δουλειά! Εύχομαι να νιώσεις καλύτερα μετά τις πλύσεις! Φίλησε μου το λαιμουδακι του γιου σου!!! 
Εμεις θα καθόμαστε στις ξαπλώστρες κιουριες κ μετά θα μοστράρουμε τις κορμάρες μας παίζοντας beach volley 

Αλκυόνη μου καλή επιτυχία θα ξεμπερδευεις θα κάνεις αυτό που πρέπει.εννοειται θα σε σκεφτόμαστε αύριο γλυκούλα μου.

Η δικιά μου η συμπεθέρα που είναι? Έχουμε να ετοιμάσουμε κ ένα γαμοοο χαχαχα @Despoina Mar κ οι δύο μπήκαμε 7ο έχουμε πολλές ετοιμασιεςςς άλλα συμφωνώ με τα κορίτσια να ραφτουμε κ εμείς αφού χάσουμε τα κιλά

  • Χαχα 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Επίσης ήθελα να σχολιάσω οπωσδήποτε και τους Γερμανούς @Υβόννημου respect! Μπορεί να λέμε ότι δεν είναι και πολύ συμπονετικοι όσον αφορά το κάθε πότε κάνεις υπερηχους βλέπεις γιατρό κλπ αλλά μπράβο τους για το πόσο δίπλα σας είναι σε όλα τα υπόλοιπα!

Έχω πολύ δικούς μου ανθρώπους στο εξωτερικό και έχω ακούσει ιστορίες τρόμου.. Σας λέω ενδεικτικά για να γελάσετε ή να κλάψετε.. 

Ολλανδία είναι ο πρώτος μου ξάδερφος. Όταν γεννας πας λίγες μέρες πριν και σου δίνουν ότι χρειάζεσαι (κάτι σεντόνια και κάτι πλαστικά) για να μη λερωσεις στο σπίτι που θα γεννήσεις με μια μαία που εσύ πρέπει να έχεις βρει. Μόνο σε περίπτωση σοβαρής επιπλοκής γεννας στο νοσοκομείο και αυτό ισχύει για όλους, έχοντες και μη έχοντες ασφάλιση ιδιωτική.. Γιατρός ή επισκληριδιος πολυτέλειες! Τώρα αν συμβεί επιπλοκή κατά τη διάρκεια του τοκετου κλαφτα Χαράλαμπε.. 

Αγγλία άλλος πρώτος ξάδερφος με τη γλυκιά του γυναίκα! Πάνε στην κλινική άρον άρον (ιδιωτική εννοείται) με πόνους ανά 7 λεπτά.. Και τους λένε, πηγαίνετε πίσω στο σπίτι και ξαναελατε όταν θα είναι κάθε 2 λεπτά οι ωδινες! :evil: Η κοπέλα πέθαινε από τους πόνους και αυτοί δεν της έδιναν κρεβάτι ώσπου να φτάσει απλά να ξαναπάει λίγο πριν βγει το μωρό.. Τουλάχιστον εκεί γεννας και με γιατρό αλλά όχι τον δικό σου βέβαια, αλλά όποιον εφημερευει.. 

Βέβαια όλα αυτά δεν συμβαίνουν μόνο στις γέννες αλλά σε όλα τα επίπεδα τα συστήματα υγείας τους είναι για κλάματα! Εδώ όμως είναι γκρουπακι εγκυμοσύνης οπότε δεν θα σας πω ιστορίες για σπασμένη μέση και οξεία σκωληκωειδιτιδα τι έγινε! :cry:

Ένα έχω να πω, μπράβο στους Γερμανούς τίποτα άλλο, είσαι τυχερή Ειρήνη μου που είσαι εκεί και όχι πουθενά αλλού! Είναι πολύ μπροστά και με τη μαία από τόσο νωρίς και με τις συμβουλές τους γενικά όπως με την κουβερτούλα και με τα βότανα που μαλακωνουν το μ@υνι βεβαίως χάχαχα!!  

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! Είμαι σίγουρη ότι έχοντας την θετική σας ενέργεια θα πάνε όλα καλά 

Ειρηνακι μου εννοείται αυτό!!! Ο γάμος θα είναι ανοικτός με όλες τις χαρές κ τα έθιμα της Κρήτης!!! Μόλις θα χάσουμε τα κιλά της εγκυμοσύνης θα ξεκινήσουμε να ραφτούμε κιόλας! Να είμαστε όπως πρέπει κ όχι όπως να ναι χαχαχα

Μαρακι μου το κλιματιστικό στην έκανε την δουλειά! Εύχομαι να νιώσεις καλύτερα μετά τις πλύσεις! Φίλησε μου το λαιμουδακι του γιου σου!!! 
Εμεις θα καθόμαστε στις ξαπλώστρες κιουριες κ μετά θα μοστράρουμε τις κορμάρες μας παίζοντας beach volley 

Ανά γεια σου ρε Αλκυόνη!!!θα λιαζομαστε κ λίγο βόλεϋ μετά κ στο τσακιρ κέφι κ μια βουτιά να δροσιστουμε;-)

Θα μείνεις μια μέρα μέσα αύριο; ή θα βγεις μετά από λίγο;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...