Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Alkyoni είπε:

Αχ τι ωραία!!! Όποτε λίγες μερούλες έμειναν μέχρι την Τρίτη! Ο καλός σου θα μπορέσει να μπει; Τους ξαναρωτησες; 

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!

Ναιιιιιι θα μπεί ο αντρουλης μου!!!! :grin: Εννοείται πως ξαναρώτησα, όχι θα τους άφηνα!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Φραουλίνο είπε:

Καλημέρα γλυκιές μου φιλενάδες!! Είμαι τόσο χαρούμενη! Με πήραν από το ιατρείο που θα κάνω τη Β επιπέδου γιατί τους είχα πει αν έχουν κάποια ακύρωση να με βάλουν νωρίτερα για να μην περιμένω μέχρι την Παρασκευή, και μου είπαν να πάω την Τρίτη!! Και το σκεφτόμουν τόσο έντονα ότι θα γίνει αυτό, ή μάλλον το ήθελα τόσο πολύ και έλεγα σταματά να το σκέφτεσαι δεν θα σε πάρουν χαχαχα

Ευτυχώς δεν φαντάζεστε πόσο βουνό μου φαινόταν μια βδομάδα ακόμα, αφήστε που θα ήμουν 23+6 τελευταία μέρα δηλαδή! :D

Τέλεια κοπέλα μου,μπραβοοοο!!!θα μπει κ ο αντρουλης τελικά;;σου εύχομαι να την χαρείς την τσουπρα σου,να την χαζεψετε με τις ώρες,να την χορτάσετε!κ εννοείται ολες οι μετρήσεις τέλειες!!:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Τέλεια κοπέλα μου,μπραβοοοο!!!θα μπει κ ο αντρουλης τελικά;;σου εύχομαι να την χαρείς την τσουπρα σου,να την χαζεψετε με τις ώρες,να την χορτάσετε!κ εννοείται ολες οι μετρήσεις τέλειες!!:x

Θα μπει ναι ευτυχώς!!! :wub: Ευχαριστώ πολύ, έχω άγχος μωρέ δεν ξέρω γιατί με έχει πιάσει τόσο, στην αυχενικη δεν νομίζω ότι είχα αγχωθεί πολύ.. Ισως δεν είχα δεθεί ακόμα τόσο με τη μπέμπα δεν κάναμε ακόμα σχέδια δεν ξέρω.. :-?

Εσείς είχατε το ίδιο άγχος αυχενική και β επιπέδου κορίτσια; Δεν λένε ότι η αυχενική είναι πιο καθοριστική σαν εξέταση και ότι όταν είναι καλή δύσκολο μετά να πάει κάτι στραβά;; Ισχύει αυτό; Δεν ξέρω αλλά τώρα μου έχει βγει η ψυχή σε αυτή την αναμονή.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Επίσης ήθελα να σχολιάσω οπωσδήποτε και τους Γερμανούς @Υβόννημου respect! Μπορεί να λέμε ότι δεν είναι και πολύ συμπονετικοι όσον αφορά το κάθε πότε κάνεις υπερηχους βλέπεις γιατρό κλπ αλλά μπράβο τους για το πόσο δίπλα σας είναι σε όλα τα υπόλοιπα!

Έχω πολύ δικούς μου ανθρώπους στο εξωτερικό και έχω ακούσει ιστορίες τρόμου.. Σας λέω ενδεικτικά για να γελάσετε ή να κλάψετε.. 

Ολλανδία είναι ο πρώτος μου ξάδερφος. Όταν γεννας πας λίγες μέρες πριν και σου δίνουν ότι χρειάζεσαι (κάτι σεντόνια και κάτι πλαστικά) για να μη λερωσεις στο σπίτι που θα γεννήσεις με μια μαία που εσύ πρέπει να έχεις βρει. Μόνο σε περίπτωση σοβαρής επιπλοκής γεννας στο νοσοκομείο και αυτό ισχύει για όλους, έχοντες και μη έχοντες ασφάλιση ιδιωτική.. Γιατρός ή επισκληριδιος πολυτέλειες! Τώρα αν συμβεί επιπλοκή κατά τη διάρκεια του τοκετου κλαφτα Χαράλαμπε.. 

Αγγλία άλλος πρώτος ξάδερφος με τη γλυκιά του γυναίκα! Πάνε στην κλινική άρον άρον (ιδιωτική εννοείται) με πόνους ανά 7 λεπτά.. Και τους λένε, πηγαίνετε πίσω στο σπίτι και ξαναελατε όταν θα είναι κάθε 2 λεπτά οι ωδινες! :evil: Η κοπέλα πέθαινε από τους πόνους και αυτοί δεν της έδιναν κρεβάτι ώσπου να φτάσει απλά να ξαναπάει λίγο πριν βγει το μωρό.. Τουλάχιστον εκεί γεννας και με γιατρό αλλά όχι τον δικό σου βέβαια, αλλά όποιον εφημερευει.. 

Βέβαια όλα αυτά δεν συμβαίνουν μόνο στις γέννες αλλά σε όλα τα επίπεδα τα συστήματα υγείας τους είναι για κλάματα! Εδώ όμως είναι γκρουπακι εγκυμοσύνης οπότε δεν θα σας πω ιστορίες για σπασμένη μέση και οξεία σκωληκωειδιτιδα τι έγινε! :cry:

Ένα έχω να πω, μπράβο στους Γερμανούς τίποτα άλλο, είσαι τυχερή Ειρήνη μου που είσαι εκεί και όχι πουθενά αλλού! Είναι πολύ μπροστά και με τη μαία από τόσο νωρίς και με τις συμβουλές τους γενικά όπως με την κουβερτούλα και με τα βότανα που μαλακωνουν το μ@υνι βεβαίως χάχαχα!!  

Ολλανδία όντως που μένει η κολλητή μου είχε φρικαρει τόσο,που με το που μπήκε στον μήνα της ήρθε Ελλάδα για να γεννήσει.ενιωθε μεγαλύτερη ασφάλεια.το αρνητικό της υπόθεσης ότι ο άντρας της έμεινε πίσω κ μετά μέχρι να ξαναταξιδεψουν με την μπουμπού της Ολλανδία ,έχασε ο μπαμπάς κ τις πρώτες εβδομαδες της μικρής.γιατι δούλευε ο άνθρωπος.αλλα τα ζυγίζεις κ πράττεις ανάλογα.

Just now, Φραουλίνο είπε:

Θα μπει ναι ευτυχώς!!! :wub: Ευχαριστώ πολύ, έχω άγχος μωρέ δεν ξέρω γιατί με έχει πιάσει τόσο, στην αυχενικη δεν νομίζω ότι είχα αγχωθεί πολύ.. Ισως δεν είχα δεθεί ακόμα τόσο με τη μπέμπα δεν κάναμε ακόμα σχέδια δεν ξέρω.. :-?

Εσείς είχατε το ίδιο άγχος αυχενική και β επιπέδου κορίτσια; Δεν λένε ότι η αυχενική είναι πιο καθοριστική σαν εξέταση και ότι όταν είναι καλή δύσκολο μετά να πάει κάτι στραβά;; Ισχύει αυτό; Δεν ξέρω αλλά τώρα μου έχει βγει η ψυχή σε αυτή την αναμονή.. 

Ναι εγώ είχα μεγαλύτερο άγχος στην αυχενική.κ είναι όντως πιο καθοριστική αλλά καταλαβαίνω πως το βλέπεις.προσπαθησε να χαρείς την στιγμή.ολα θα είναι καλά.το νιωθω:x

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Κορίτσια μου μόλις έκατσα καναπέ,διαλυμένη από την κούραση αλλά τόσο γεμάτη!!

Λοιπόν ,κάναμε τα μπανάκια μας,τα απογευματινά τα προτιμούσε ο μικρός γιατί μαλλον ήταν κ πιο ζεστό το νεράκι,το πρωί τσιροκοπουσε,χαχα.ειχαμε κ στρώματακι μαζί μας κ κουβαδάκια κ μπουγελοφατσες,φάγαμε κ τα φρουτάκια μας,τα βερίκοκα τα αγαπημένα του!!από φαγητό στις ταβερνουλες μην σας πω,μάλλον θα πήρα 3 κιλά σε 3 μέρες!το διαμέρισμα απλά υπέροχο,δροσερό,ήσυχο κ πεντακάθαρο,κάναμε κ τις βολτουλες μας ,ήταν πολύ όμορφα!βέβαια να πω ότι για παραπανω μέρες δεν είναι,εγώ ψόφησα,μια η ζέστη,μια τα σουρτα φέρτα,είχα κ κάτι συσπασουλες που αναγνώρισα αλλά μίλησα με τον γιατρό κ μου είπε να μην ανησυχώ αλλά να ξεκουραστώ όσο μπορώ.πεσαμε κ σε καύσωνα,κορίτσια σήμερα όταν γυρνούσαμε το αμαξι έδειχνε 41 βαθμούς!!!!φυσούσα κ ξεφυσουσα κ πιστεύω κ ο Βασιλάκος μας ταλαιπωρήθηκε λιγάκι αλλά είναι τόσο ψυχουλης που κιχ δεν έβγαλε!!

Γυρίσαμε σπίτι,ήρθε κ το παιδί για την απεντομωση κ έβαλα τα πλυντήρια,τακτοποιησα τα πάντα κ τώρα κάθησα.αυτα τα νέα μας!!!τώρα μένει να πάμε κ μια στην Καβάλα να δω την μανούλα μου αλλά μάλλον για 15αυγουστο το βλέπουμε.

Αχ τ ωραία μπράβο καλά κάνατε ν ξεκουραστείτε λίγο κ να χαλαρώσετε.. Τώρα λίγο πιο ήρεμα με τις δουλειές Γ ν συνέλθεις μια.. 

11 ώρες πρίν, Gogo1994 είπε:

Μπρααβο Μαράκι μου που γύρισες τόσο γεμάτη ...η κούραση θα φύγει θα το προσέξεις μια δυο μερουλες.κ εγώ σήμερα μετά από δύο μέρες περπάτησα αρκετά κ πραγματικά δεν αντεχωωωωω.Θα πάρω μάλλον μια αλοιφή που μου είπε η γιατρός για τα πόδια να μου κάνει μασαζακι ο άντρας μου τα βράδια.κοριτσια πολύ βαρύναμε.επισημως κ εγώ 7ος αύριο.ενω έχω όρεξη πολύ με το που βλέπω αυτή τη ζέστη η περπατάω λίγο κουράζομαι.ωστοσο άρχισα να μειώνω τα ουτρο από 4 σε 3 .τεταρτη μέρα σήμερα κ μόλις άρχισα να περπατάω ένιωθα ένα τραβηγματακι για λίγο .άραγε ήταν συσπαση? Η ο μικρός στριμωχτηκε? Η απλά επειδή είχα μέρες να περπατησω?

Συμπεθερα και εγώ τα νιώθω αυτά όταν περπαταω κ πιστευω είναι κ από τ θέση τ μωρου π σπρωχνει κ επειδή βαρύναμε κ είναι κ η ζέστη τώρα.. 

  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια υπομονή με τη ζεστηηη εμείς μες τ σπίτι έχουμε 32 βαθμους και έξω 35 σίγουρα.. Εγώ σμρ τ πρωι πηγα μ τ μαμά μ κ πηρα τη προικα της μικρής.. Έκλεισα κ καρότσι κ μ έμεινε τ κρεβατάκι π θ παω με τ άντρα μ.. Απλά μ ειπαν οτι επειδή κλείνουν Γ 15 αυγ.  Κ άδειες τώρα να έχω τ νου μ γτ αν τ παραγγειλουν μπορεί ν τ παρω τέλη Οκτωβρίου.. Όποτε σας τ λέω Γ ν  έχετε κ εσεις τ νου σας λίγο.. Παρά πολυ ζέστη ουφφφφφ

  • Μου αρέσει 3

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! @Alkyoni μου όλα θα πάνε τέλεια αύριο αλήθεια στο λέω !!!! Είμαστε μαζί σου!!!! Με το που μπορέσεις θα μας πεις τις λεπτομέρειες !!! Κάτσε και ξεκουράσου έχουμε το συμπεθεριοοοοοοο τις ετοιμασίες!!!! Να μου φιλήσεις τη νύφη μου ο Γιώργος τις στέλνει άπειρα φιλιά!!!

κοριτσια επιτέλους σήμερα 23 εβδομάδων και επιτέλους η β επιπέδου ... δυστυχώς πάλι 10:30 έχω ραντεβού ελπίζω να ξεμπέρδεψα γρήγορα όπως κ την άλλη φορά και φυσικά να είναι όλα καλά με την μικρή!!! Δεν σας κρύβω πως για μένα η β επιπέδου είναι πιο σημαντική( επειδή έχω κάνει λήψη τροφοβλαστη δεν μου έλεγε κ κάτι η αυχενική) ... είναι η Τρίτη φορά που θα την κάνω αυτήν την εξέταση & αγωνιώ να είναι καλά πρώτα απ όλα εκείνη και μετά το σώμα μου που την φιλοξενεί 

Επίσης η χειρότερη μέρα σήμερα για τους λογιστές τελευταία μέρα του μήνα σκασμενηηηη θα φύγω για διακοπές 

  • Μου αρέσει 6

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο said:

Επίσης ήθελα να σχολιάσω οπωσδήποτε και τους Γερμανούς @Υβόννημου respect! Μπορεί να λέμε ότι δεν είναι και πολύ συμπονετικοι όσον αφορά το κάθε πότε κάνεις υπερηχους βλέπεις γιατρό κλπ αλλά μπράβο τους για το πόσο δίπλα σας είναι σε όλα τα υπόλοιπα!

Έχω πολύ δικούς μου ανθρώπους στο εξωτερικό και έχω ακούσει ιστορίες τρόμου.. Σας λέω ενδεικτικά για να γελάσετε ή να κλάψετε.. 

Ολλανδία είναι ο πρώτος μου ξάδερφος. Όταν γεννας πας λίγες μέρες πριν και σου δίνουν ότι χρειάζεσαι (κάτι σεντόνια και κάτι πλαστικά) για να μη λερωσεις στο σπίτι που θα γεννήσεις με μια μαία που εσύ πρέπει να έχεις βρει. Μόνο σε περίπτωση σοβαρής επιπλοκής γεννας στο νοσοκομείο και αυτό ισχύει για όλους, έχοντες και μη έχοντες ασφάλιση ιδιωτική.. Γιατρός ή επισκληριδιος πολυτέλειες! Τώρα αν συμβεί επιπλοκή κατά τη διάρκεια του τοκετου κλαφτα Χαράλαμπε.. 

Αγγλία άλλος πρώτος ξάδερφος με τη γλυκιά του γυναίκα! Πάνε στην κλινική άρον άρον (ιδιωτική εννοείται) με πόνους ανά 7 λεπτά.. Και τους λένε, πηγαίνετε πίσω στο σπίτι και ξαναελατε όταν θα είναι κάθε 2 λεπτά οι ωδινες! :evil: Η κοπέλα πέθαινε από τους πόνους και αυτοί δεν της έδιναν κρεβάτι ώσπου να φτάσει απλά να ξαναπάει λίγο πριν βγει το μωρό.. Τουλάχιστον εκεί γεννας και με γιατρό αλλά όχι τον δικό σου βέβαια, αλλά όποιον εφημερευει.. 

Βέβαια όλα αυτά δεν συμβαίνουν μόνο στις γέννες αλλά σε όλα τα επίπεδα τα συστήματα υγείας τους είναι για κλάματα! Εδώ όμως είναι γκρουπακι εγκυμοσύνης οπότε δεν θα σας πω ιστορίες για σπασμένη μέση και οξεία σκωληκωειδιτιδα τι έγινε! :cry:

Ένα έχω να πω, μπράβο στους Γερμανούς τίποτα άλλο, είσαι τυχερή Ειρήνη μου που είσαι εκεί και όχι πουθενά αλλού! Είναι πολύ μπροστά και με τη μαία από τόσο νωρίς και με τις συμβουλές τους γενικά όπως με την κουβερτούλα και με τα βότανα που μαλακωνουν το μ@υνι βεβαίως χάχαχα!!  

Γλυκια μου Φραουλινο χαρηκα τοσο πολυ που θα πας νωριτερα και που θα ειναι μαζι και ο μπαμπας σας!!!!! Αχ τί ωραια!!!!!!!!! Να σου εξομολογηθω κατι; Εγω καθε φορα που παω για υπερηχο εχω κατι σαν αγχος! Δεν ειναι ακριβως αγχος τυπου "αχ ανησυχω" ειναι πιο πολυ αυτο το αγχος που εχεις την πρωτη μερα σε μια νεα δουλεια, στα πρωτα ραντεβου με τον συντροφο σου, το αγχος λιγο πριν το γαμο! Δεν ξερω πώς να το περιγραψω! Νομιζω οτι παρολο που τον νιωθω να κινειται μεσα μου, μου λειπει να τον βλεπω!

Αχ κοριτσι μου ξερω απο Αγγλικο συστημα απο συναδελφο μου...Τελοσπαντων καθε χωρα τα δικα της αλλα κι εγω νομιζω αν δεν ενιωθα βολικα θα ελεγα να ερθουμε Ελλαδα. Να σου πω, το μονο που με χαλαει εδω ειναι οτι για το γιατρο δεν ειμαι η "Ειρηνη" αλλα η Frau Doktor ταδε (ναι εχουν και τιτλο τρομαρα τους). Δηλαδη ειναι καλη η γιατρος μου πολυ και ηρεμη και ολα, αλλα δεν εχουμε προσωπικη σχεση, δεν ξερω πώς να το εξηγησω. Οταν μου λεει οτι ολα ειναι οκ, δεν εξηγει και πολυ περισσοτερο. Εγω ξερεις θα ηθελα να αναλυσουμε λιγακι παραπανω χαχαχα! Αλλα οκ αλλο συστημα και αλλη νοοτροπια.

Γενικα ειναι πολυ οργανωμενοι σε πολλα εδω. Οταν ο αντρας μου νοσηλευτηκε αρον αρον με το διαβητη, μας ειχαν φερει στο νοσοκομειο και ελληνιδα μεταφραστρια παρολο που ολοι μιλουσαν αγγλικα και γενικως μας φερθηκαν πολυ καλα. Και με τη μαια οντως ειμαι πολυ χαρουμενη και ευχαριστημενη (υποσχομαι να σας στειλω αναλυτικα τις οδηγιες, απλα δουλευω και σας γραφω ταυτοχρονα αυτες τιε μερες χιχι)! Απλα λιγο μου λειπει η πιο προσωπικη επαφη! Λεπτομερεις βεβαια! Απλα το μεσογειακο μου αιμα λιγο αγανακτει με τοση τυπικουρια χιχιχ!

Just now, Geo81 said:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! @Alkyoni μου όλα θα πάνε τέλεια αύριο αλήθεια στο λέω !!!! Είμαστε μαζί σου!!!! Με το που μπορέσεις θα μας πεις τις λεπτομέρειες !!! Κάτσε και ξεκουράσου έχουμε το συμπεθεριοοοοοοο τις ετοιμασίες!!!! Να μου φιλήσεις τη νύφη μου ο Γιώργος τις στέλνει άπειρα φιλιά!!!

κοριτσια επιτέλους σήμερα 23 εβδομάδων και επιτέλους η β επιπέδου ... δυστυχώς πάλι 10:30 έχω ραντεβού ελπίζω να ξεμπέρδεψα γρήγορα όπως κ την άλλη φορά και φυσικά να είναι όλα καλά με την μικρή!!! Δεν σας κρύβω πως για μένα η β επιπέδου είναι πιο σημαντική( επειδή έχω κάνει λήψη τροφοβλαστη δεν μου έλεγε κ κάτι η αυχενική) ... είναι η Τρίτη φορά που θα την κάνω αυτήν την εξέταση & αγωνιώ να είναι καλά πρώτα απ όλα εκείνη και μετά το σώμα μου που την φιλοξενεί 

Επίσης η χειρότερη μέρα σήμερα για τους λογιστές τελευταία μέρα του μήνα σκασμενηηηη θα φύγω για διακοπές 

Μπραβο γλυκια μου, 23 βδομαδα!!!!! Με το καλο να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ευχομαι σημερα να ειανι ολα τοσο υπεροχα, που αν και ξενυχτισμενη με τον γιατρο που μας ελαχε, να ονειρευεσαι το βραδυ τη φατσουλα απο το κοριτσακι σου! Θα περιμενουμε τα νεα σου με ανυπομονησια! Η αγωνια πολυ ανθρωπινη κοριτσακι μου αλλα να δεις ολα θα ειναι υπεροχα!!!!

Αχ κουραγιο σημερα με τη δουλεια...Τελευταια μερα θα βγει λιγο απο τη μυτη αλλα μετα διακοπες!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!σουπερ φραουλινο κ νωριτερα κ με τον ανδρα σου μαζι!!εγω σημερα εκλεισα σεμιναριο φροντιδας μωρου για τα μεσα σεπτεμβριου!!χαρηκα πολυ,που να παω κιολας χιχι!!εχει καλο καιρο κ οχι τοσο ζεστη εδω γιατι φυσαει αλλα μενω μεσα γιατι με πιανει φαγουρα με τον ηλιο.τα τελευταια χρονια το παθαινω αλλα φετος πολυ χειροτερα,προχτες υπεφερα με φαγουρα στα ποδια.οποτε βγαινω με την δυση τι να κανουμε :eek:

  • Μου αρέσει 4

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Despoina Mar said:

Γεια σας κορίτσια υπομονή με τη ζεστηηη εμείς μες τ σπίτι έχουμε 32 βαθμους και έξω 35 σίγουρα.. Εγώ σμρ τ πρωι πηγα μ τ μαμά μ κ πηρα τη προικα της μικρής.. Έκλεισα κ καρότσι κ μ έμεινε τ κρεβατάκι π θ παω με τ άντρα μ.. Απλά μ ειπαν οτι επειδή κλείνουν Γ 15 αυγ.  Κ άδειες τώρα να έχω τ νου μ γτ αν τ παραγγειλουν μπορεί ν τ παρω τέλη Οκτωβρίου.. Όποτε σας τ λέω Γ ν  έχετε κ εσεις τ νου σας λίγο.. Παρά πολυ ζέστη ουφφφφφ

Δεσποινακι μου καλοριζικα!!!!!!1 Αχ εισαι φοβερη, εγω δεν εχω ακομη τιποτα!!! Καλοφορετα ολα, με το καλο να τα φτιαξετε και να τα στησετε και συντομα να τα χαιρεται η πριγικπισσα σας! Εχεις απολυτο δικιο με το 15γουστο. Πρεπει να το εχουμε και αυτο στο νου μας.

@Gogo1994 τί νυφη ε; Με προικα, οχι αστεια! Βεβαια και ο γαμπρος μας εχει επιπλα και καροτσι, δε το συζητω! Τί ζευγαρακι ειναι αυτο!

Just now, ΕΥΑ! said:

Καλημερα κοριτσια!σουπερ φραουλινο κ νωριτερα κ με τον ανδρα σου μαζι!!εγω σημερα εκλεισα σεμιναριο φροντιδας μωρου για τα μεσα σεπτεμβριου!!χαρηκα πολυ,που να παω κιολας χιχι!!εχει καλο καιρο κ οχι τοσο ζεστη εδω γιατι φυσαει αλλα μενω μεσα γιατι με πιανει φαγουρα με τον ηλιο.τα τελευταια χρονια το παθαινω αλλα φετος πολυ χειροτερα,προχτες υπεφερα με φαγουρα στα ποδια.οποτε βγαινω με την δυση τι να κανουμε :eek:

Με το καλο τα μαθηματα!!!!!! Αχ τι καλα!!! Θα πατε με τον αντρουλη μαζι; Αν οχι θα του τα δειξεις μετα εσυ χιχιχιχ!

Αυτο με τη φαγουρα το εχω ξανακουσει...Δεν πειραζει, με τη δυση στα υπεροχα ηλιοβασιλεματα της Μυκονου!!!!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Γεια σας κορίτσια υπομονή με τη ζεστηηη εμείς μες τ σπίτι έχουμε 32 βαθμους και έξω 35 σίγουρα.. Εγώ σμρ τ πρωι πηγα μ τ μαμά μ κ πηρα τη προικα της μικρής.. Έκλεισα κ καρότσι κ μ έμεινε τ κρεβατάκι π θ παω με τ άντρα μ.. Απλά μ ειπαν οτι επειδή κλείνουν Γ 15 αυγ.  Κ άδειες τώρα να έχω τ νου μ γτ αν τ παραγγειλουν μπορεί ν τ παρω τέλη Οκτωβρίου.. Όποτε σας τ λέω Γ ν  έχετε κ εσεις τ νου σας λίγο.. Παρά πολυ ζέστη ουφφφφφ

Τέλη Οκτώβρη;;;;τόσο αργά;

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Τέλη Οκτώβρη;;;;τόσο αργά;

Ναι Μαρία μου και εδώ τα ίδια μας είπαν. @Despoina Marααα έχουμε κ προίκα τώρα χαχα να τα χαρείτε συμπεθερουλα .για πες σχεδιακιααα τελικά το inglesina πήρες?


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! @Alkyoni μου όλα θα πάνε τέλεια αύριο αλήθεια στο λέω !!!! Είμαστε μαζί σου!!!! Με το που μπορέσεις θα μας πεις τις λεπτομέρειες !!! Κάτσε και ξεκουράσου έχουμε το συμπεθεριοοοοοοο τις ετοιμασίες!!!! Να μου φιλήσεις τη νύφη μου ο Γιώργος τις στέλνει άπειρα φιλιά!!!

κοριτσια επιτέλους σήμερα 23 εβδομάδων και επιτέλους η β επιπέδου ... δυστυχώς πάλι 10:30 έχω ραντεβού ελπίζω να ξεμπέρδεψα γρήγορα όπως κ την άλλη φορά και φυσικά να είναι όλα καλά με την μικρή!!! Δεν σας κρύβω πως για μένα η β επιπέδου είναι πιο σημαντική( επειδή έχω κάνει λήψη τροφοβλαστη δεν μου έλεγε κ κάτι η αυχενική) ... είναι η Τρίτη φορά που θα την κάνω αυτήν την εξέταση & αγωνιώ να είναι καλά πρώτα απ όλα εκείνη και μετά το σώμα μου που την φιλοξενεί 

Επίσης η χειρότερη μέρα σήμερα για τους λογιστές τελευταία μέρα του μήνα σκασμενηηηη θα φύγω για διακοπές 

Θα σου φτιάξει την διάθεση η μικρή σου ,μην φοβάσαι.ολα θα είναι τέλεια,θα σου στέλνω την θετική μου ενέργεια κ όταν ξεμπερδεψεις,στειλε;-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου...καλη επιτυχια στις εξετασεις σας κ σε σενα @Alkyoni μου αυριο, ευχομαι να σας πανε ολα καλα...

Εγω να πω την αληθεια εχω αγχος σε καθε υπερηχο μεχρι να ακουσω την καρδουλα του, μετα μου περναει...τωρα εχω να κανω την τεταρτη εξετασεις αιματος κ ουρων κ με εχει πιασει τρελο αγχος για το τοξοπλασμα γιατι μια μερα δεν αντεξα κ εφαγα μια σαλατα ceasar απ εξω...το μαγαζι βεβαια το ξερω χρονια κ ειναι ολα πεντακαθαρα αλλα με εχει πιασει μεγαλη φοβια...


BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...