Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, Faith22 είπε:

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

      Και εγώ κάποια θρόμβωση έπαθα και δεν αιματονωταν καλά το μωρό στη δεξιά πλευρά. Μέχρι τότε είχα κάνει β επιπέδου και ντοπλερ και κανένας γιατρός δεν είχε δει τίποτα (πχ είχε ένα νεφρό). Επίσης έκανα αντιπηκτικες τις οποίες είχα σταματήσει στο ενδιάμεσο για κανένα δίμηνο. Η ξαδέρφη σου έκανε; Η γενετιστρια μου είπε ότι και όλο το διάστημα να έκανα, αν ήταν να το παθω, θα το πάθαινα. Ήταν η πρώτη εξωσωματική και είχα θετικό τεστ. Έχουν περάσει 2 χρόνια και σε όλες τις επόμενες προσπαθεις, τίποτα!ας ελπίσουμε να συμβεί μες το 24!! Με το καλό τα διδυμακια σου!!γερά και καλότυχα να είναι ❤️❤️

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Gogo1994 είπε:

Γεια σας κοριτσάκια μου όμορφα σε όλες.τωρα σας διάβασα όλες.καιρο τώρα προβληματίζομαι κ εγώ με το θέμα της γέννας.το ιδανικό για εμένα όπως το έχω βέβαια στο μυαλό Μ είναι φυσιολογικά με επισκληριδιο.τωρα μόνο ο Θεός ξέρει.Ελπιζω να πάρει θέση το μωρό μου κ να τα καταφερουμε.Αλλα ότι κ αν προκύψει το μόνο που θέλω είναι να είναι καλά να κλάψει αμέσως αν είναι με φυσιολογικό η να ξυπνήσω από καισαρική κ να ρωτήσω αμέσως αν είναι καλά κ να μου πουν ναι κ να ανυπομωνω να τον δω.Αυτα έχω στο μυαλό μου 

Γωγουλα μου και η καισαρική με επισκληριδιο γίνεται εκτός αν μπεις εσπευσμένα λόγω επιπλοκής! Αφού θα πας για φυσιολογικό με επισκληριδιο αν κάτι συμβεί στην πορεία (που δεν θα συμβεί) απλά θα συνεχισουν με καισαρική, δεν θα σε ναρκωσουν οπότε μην αγχώνεσαι! Βάζουν μόνο λίγο παραπάνω φάρμακο ώστε να μην αισθάνεσαι τίποτα.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 ώρες πρίν, ΕΥΑ! είπε:

Καλημερα!!μεγαλωσε η μπεμπα,μια χαρα!!να μην συμπεσουμε σε κανα καραβι...εγω δευτερα παω αθηνα για το ραντεβου,λογικα θα μου πει κ για καμπυλη.κ τεταρτη πισω.εσυ ολα καλα με τον ενδοκρινολογο;

αχα κ εγωΔευτερα τρίτη λέω να φυγω λες να το κανω τεταρτη μπορεί κ να συμπεσουμε:)ναι εντάξει κ ενδοκρινολογο καλα λιγο με τα κιλά πρέπει να προσέξω να μην πάρω πολλά.. θα κάνω την καμπύλη κ εγω κ τα χάπια του θυροειδη μέρες μου άλλαξε μόνο 2 μερες 175 κ τις άλλες 150.δόξα ο θεός όλα καλά..εύχομαι Ευακι κ σε σένα όλα καλά!!!

  • Μου αρέσει 5

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni said:

Λέγεται scheide, ρώτησα τον άνδρα μου χιχι  

Χαχαχαχαχαχαχα!!!!!! Αληθεια;;;; Ενταξει θεα εισαι! Ο ανθρωπος θα σου λεει σε τι φορουμ εμπλεξε η γυναικα μου!!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

αχα κ εγωΔευτερα τρίτη λέω να φυγω λες να το κανω τεταρτη μπορεί κ να συμπεσουμε:)ναι εντάξει κ ενδοκρινολογο καλα λιγο με τα κιλά πρέπει να προσέξω να μην πάρω πολλά.. θα κάνω την καμπύλη κ εγω κ τα χάπια του θυροειδη μέρες μου άλλαξε μόνο 2 μερες 175 κ τις άλλες 150.δόξα ο θεός όλα καλά..εύχομαι Ευακι κ σε σένα όλα καλά!!!

Μια χαρα ολα!!σε ευχαριστω.ναι θα εξαρτηθει απο την τριτη που εχω ραντεβου η μερα της επιστροφης.αν γυρισεις τεταρτη κ μετα στειλε χαχα

  • Μου αρέσει 2

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη said:

Χαχαχαχαχαχαχα!!!!!! Αληθεια;;;; Ενταξει θεα εισαι! Ο ανθρωπος θα σου λεει σε τι φορουμ εμπλεξε η γυναικα μου!!!

Με κοίταξε λίγο στραβά αλλά εντάξει στην κατάσταση μου νομιζω  ξέρει ότι δεν θα ήμουν σε τέτοιο φορουμ αυτές τις ημέρες!!!

  • Χαχα 2

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Alkyoni said:

Με κοίταξε λίγο στραβά αλλά εντάξει στην κατάσταση μου νομιζω  ξέρει ότι δεν θα ήμουν σε τέτοιο φορουμ αυτές τις ημέρες!!!

Βεβαια απο την αλλη, φορουμ με εγκυουλες ειμαστε! Ε θα αναφερθει το Scheide!!!!

Just now, Evitheodorou said:

αχα κ εγωΔευτερα τρίτη λέω να φυγω λες να το κανω τεταρτη μπορεί κ να συμπεσουμε:)ναι εντάξει κ ενδοκρινολογο καλα λιγο με τα κιλά πρέπει να προσέξω να μην πάρω πολλά.. θα κάνω την καμπύλη κ εγω κ τα χάπια του θυροειδη μέρες μου άλλαξε μόνο 2 μερες 175 κ τις άλλες 150.δόξα ο θεός όλα καλά..εύχομαι Ευακι κ σε σένα όλα καλά!!!

Μια χαρα Ευουλα μου!! Αντε καλη επιτυχια με την καμπυλη τωρα!!!! Να φευγουν ενα ενα!

  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου έφαγα πορτοκαλί παγωμένο σε φέτες κ Καστάνη ζάχαρη από πάνω !!!!ηταν ονειροοοοοοοο!!!θα το θυμάμαι στην εγκυμοσύνη μου !!!

@MumMaria Μαράκι μου πάρτυ κανονικό να γίνει !!!!ολα θα τα κάψω !!περιμενουμε νέα αύριο για τις διακοπές σας κ τον γαμπρουλη μου !!!

  • Μου αρέσει 6

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου μόλις έκατσα καναπέ,διαλυμένη από την κούραση αλλά τόσο γεμάτη!!

Λοιπόν ,κάναμε τα μπανάκια μας,τα απογευματινά τα προτιμούσε ο μικρός γιατί μαλλον ήταν κ πιο ζεστό το νεράκι,το πρωί τσιροκοπουσε,χαχα.ειχαμε κ στρώματακι μαζί μας κ κουβαδάκια κ μπουγελοφατσες,φάγαμε κ τα φρουτάκια μας,τα βερίκοκα τα αγαπημένα του!!από φαγητό στις ταβερνουλες μην σας πω,μάλλον θα πήρα 3 κιλά σε 3 μέρες!το διαμέρισμα απλά υπέροχο,δροσερό,ήσυχο κ πεντακάθαρο,κάναμε κ τις βολτουλες μας ,ήταν πολύ όμορφα!βέβαια να πω ότι για παραπανω μέρες δεν είναι,εγώ ψόφησα,μια η ζέστη,μια τα σουρτα φέρτα,είχα κ κάτι συσπασουλες που αναγνώρισα αλλά μίλησα με τον γιατρό κ μου είπε να μην ανησυχώ αλλά να ξεκουραστώ όσο μπορώ.πεσαμε κ σε καύσωνα,κορίτσια σήμερα όταν γυρνούσαμε το αμαξι έδειχνε 41 βαθμούς!!!!φυσούσα κ ξεφυσουσα κ πιστεύω κ ο Βασιλάκος μας ταλαιπωρήθηκε λιγάκι αλλά είναι τόσο ψυχουλης που κιχ δεν έβγαλε!!

Γυρίσαμε σπίτι,ήρθε κ το παιδί για την απεντομωση κ έβαλα τα πλυντήρια,τακτοποιησα τα πάντα κ τώρα κάθησα.αυτα τα νέα μας!!!τώρα μένει να πάμε κ μια στην Καβάλα να δω την μανούλα μου αλλά μάλλον για 15αυγουστο το βλέπουμε.

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κορίτσια μου μόλις έκατσα καναπέ,διαλυμένη από την κούραση αλλά τόσο γεμάτη!!

Λοιπόν ,κάναμε τα μπανάκια μας,τα απογευματινά τα προτιμούσε ο μικρός γιατί μαλλον ήταν κ πιο ζεστό το νεράκι,το πρωί τσιροκοπουσε,χαχα.ειχαμε κ στρώματακι μαζί μας κ κουβαδάκια κ μπουγελοφατσες,φάγαμε κ τα φρουτάκια μας,τα βερίκοκα τα αγαπημένα του!!από φαγητό στις ταβερνουλες μην σας πω,μάλλον θα πήρα 3 κιλά σε 3 μέρες!το διαμέρισμα απλά υπέροχο,δροσερό,ήσυχο κ πεντακάθαρο,κάναμε κ τις βολτουλες μας ,ήταν πολύ όμορφα!βέβαια να πω ότι για παραπανω μέρες δεν είναι,εγώ ψόφησα,μια η ζέστη,μια τα σουρτα φέρτα,είχα κ κάτι συσπασουλες που αναγνώρισα αλλά μίλησα με τον γιατρό κ μου είπε να μην ανησυχώ αλλά να ξεκουραστώ όσο μπορώ.πεσαμε κ σε καύσωνα,κορίτσια σήμερα όταν γυρνούσαμε το αμαξι έδειχνε 41 βαθμούς!!!!φυσούσα κ ξεφυσουσα κ πιστεύω κ ο Βασιλάκος μας ταλαιπωρήθηκε λιγάκι αλλά είναι τόσο ψυχουλης που κιχ δεν έβγαλε!!

Γυρίσαμε σπίτι,ήρθε κ το παιδί για την απεντομωση κ έβαλα τα πλυντήρια,τακτοποιησα τα πάντα κ τώρα κάθησα.αυτα τα νέα μας!!!τώρα μένει να πάμε κ μια στην Καβάλα να δω την μανούλα μου αλλά μάλλον για 15αυγουστο το βλέπουμε.

Μπρααβο Μαράκι μου που γύρισες τόσο γεμάτη ...η κούραση θα φύγει θα το προσέξεις μια δυο μερουλες.κ εγώ σήμερα μετά από δύο μέρες περπάτησα αρκετά κ πραγματικά δεν αντεχωωωωω.Θα πάρω μάλλον μια αλοιφή που μου είπε η γιατρός για τα πόδια να μου κάνει μασαζακι ο άντρας μου τα βράδια.κοριτσια πολύ βαρύναμε.επισημως κ εγώ 7ος αύριο.ενω έχω όρεξη πολύ με το που βλέπω αυτή τη ζέστη η περπατάω λίγο κουράζομαι.ωστοσο άρχισα να μειώνω τα ουτρο από 4 σε 3 .τεταρτη μέρα σήμερα κ μόλις άρχισα να περπατάω ένιωθα ένα τραβηγματακι για λίγο .άραγε ήταν συσπαση? Η ο μικρός στριμωχτηκε? Η απλά επειδή είχα μέρες να περπατησω?

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Κορίτσια μου μόλις έκατσα καναπέ,διαλυμένη από την κούραση αλλά τόσο γεμάτη!!

Λοιπόν ,κάναμε τα μπανάκια μας,τα απογευματινά τα προτιμούσε ο μικρός γιατί μαλλον ήταν κ πιο ζεστό το νεράκι,το πρωί τσιροκοπουσε,χαχα.ειχαμε κ στρώματακι μαζί μας κ κουβαδάκια κ μπουγελοφατσες,φάγαμε κ τα φρουτάκια μας,τα βερίκοκα τα αγαπημένα του!!από φαγητό στις ταβερνουλες μην σας πω,μάλλον θα πήρα 3 κιλά σε 3 μέρες!το διαμέρισμα απλά υπέροχο,δροσερό,ήσυχο κ πεντακάθαρο,κάναμε κ τις βολτουλες μας ,ήταν πολύ όμορφα!βέβαια να πω ότι για παραπανω μέρες δεν είναι,εγώ ψόφησα,μια η ζέστη,μια τα σουρτα φέρτα,είχα κ κάτι συσπασουλες που αναγνώρισα αλλά μίλησα με τον γιατρό κ μου είπε να μην ανησυχώ αλλά να ξεκουραστώ όσο μπορώ.πεσαμε κ σε καύσωνα,κορίτσια σήμερα όταν γυρνούσαμε το αμαξι έδειχνε 41 βαθμούς!!!!φυσούσα κ ξεφυσουσα κ πιστεύω κ ο Βασιλάκος μας ταλαιπωρήθηκε λιγάκι αλλά είναι τόσο ψυχουλης που κιχ δεν έβγαλε!!

Γυρίσαμε σπίτι,ήρθε κ το παιδί για την απεντομωση κ έβαλα τα πλυντήρια,τακτοποιησα τα πάντα κ τώρα κάθησα.αυτα τα νέα μας!!!τώρα μένει να πάμε κ μια στην Καβάλα να δω την μανούλα μου αλλά μάλλον για 15αυγουστο το βλέπουμε.

Μαριγούλα μου καλή!!! Ο Βασιλακης είναι σαν την θεία Αλκυόνη μου φαίνεται που αν δεν βράζει η θάλασσα δεν μπαίνει! Ολόκληρη φορτωτική θέλατε απ ότι βλέπω για να πάτε στη θάλασσα! Φαντάσου τι θα γίνεται του χρόνου που θα έχετε κ την μπουμπου! Χαίρομαι που γεμίσατε τις μπαταρίες. Αντε ξ στην επόμενη βολτούλα μα το καλό!  15αυγουστος ε; Πω πω σε δυο μέρες μπαίνει ο Αύγουστος κ δεν πήρα χαμπάρι ποσο γρήγορα πέρασε ο καιρός  
Εισαι τώρα καλύτερα με τις συσπασουλες; Εύχομαι να έχεις ξαπλώσει ήδη, να ξεκουραστείς όσο μπορείς! 

Just now, Gogo1994 said:

Μπρααβο Μαράκι μου που γύρισες τόσο γεμάτη ...η κούραση θα φύγει θα το προσέξεις μια δυο μερουλες.κ εγώ σήμερα μετά από δύο μέρες περπάτησα αρκετά κ πραγματικά δεν αντεχωωωωω.Θα πάρω μάλλον μια αλοιφή που μου είπε η γιατρός για τα πόδια να μου κάνει μασαζακι ο άντρας μου τα βράδια.κοριτσια πολύ βαρύναμε.επισημως κ εγώ 7ος αύριο.ενω έχω όρεξη πολύ με το που βλέπω αυτή τη ζέστη η περπατάω λίγο κουράζομαι.ωστοσο άρχισα να μειώνω τα ουτρο από 4 σε 3 .τεταρτη μέρα σήμερα κ μόλις άρχισα να περπατάω ένιωθα ένα τραβηγματακι για λίγο .άραγε ήταν συσπαση? Η ο μικρός στριμωχτηκε? Η απλά επειδή είχα μέρες να περπατησω?

Γωγουλα μου η ζεστη η άτιμη φταίει! Να κανεις συχνές στάσεις κ να πίνεις νεράκι. Τη αλοιφή σου προτείνω η γιατρός; Να μας την πεις γιατί σίγουρα θα την χρειαστούμε! Λογικά θα ήταν από το περπάτημα κ την ζεστη ! Αυτό μου είπε ο εμβρυολογος χθες! Στριμώχτηκε ο γλυκουλης σου από την ζεστη ! Γιουπι έβδομος από αύριο!!!Διψηφιος αριθμός!!! Μπραβο καλή μου!!!

 


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Alkyoni είπε:

Μαριγούλα μου καλή!!! Ο Βασιλακης είναι σαν την θεία Αλκυόνη μου φαίνεται που αν δεν βράζει η θάλασσα δεν μπαίνει! Ολόκληρη φορτωτική θέλατε απ ότι βλέπω για να πάτε στη θάλασσα! Φαντάσου τι θα γίνεται του χρόνου που θα έχετε κ την μπουμπου! Χαίρομαι που γεμίσατε τις μπαταρίες. Αντε ξ στην επόμενη βολτούλα μα το καλό!  15αυγουστος ε; Πω πω σε δυο μέρες μπαίνει ο Αύγουστος κ δεν πήρα χαμπάρι ποσο γρήγορα πέρασε ο καιρός  
Εισαι τώρα καλύτερα με τις συσπασουλες; Εύχομαι να έχεις ξαπλώσει ήδη, να ξεκουραστείς όσο μπορείς! 

Γωγουλα μου η ζεστη η άτιμη φταίει! Να κανεις συχνές στάσεις κ να πίνεις νεράκι. Τη αλοιφή σου προτείνω η γιατρός; Να μας την πεις γιατί σίγουρα θα την χρειαστούμε! Λογικά θα ήταν από το περπάτημα κ την ζεστη ! Αυτό μου είπε ο εμβρυολογος χθες! Στριμώχτηκε ο γλυκουλης σου από την ζεστη ! Γιουπι έβδομος από αύριο!!!Διψηφιος αριθμός!!! Μπραβο καλή μου!!!

 

Μπορεί Αλκυόνη μου.Θα δω αύριο πως μου την έγραψε κ θα σας την πω.ναι κ εμένα καμμία βδομάδα με έπιασε αυτό στα πόδια.οχι κράμπες.αλλα ξυπνάω κ νιώθω λες κ δούλευα ορθοστασία 12 Ώρο 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Κορίτσια μου μόλις έκατσα καναπέ,διαλυμένη από την κούραση αλλά τόσο γεμάτη!!

Λοιπόν ,κάναμε τα μπανάκια μας,τα απογευματινά τα προτιμούσε ο μικρός γιατί μαλλον ήταν κ πιο ζεστό το νεράκι,το πρωί τσιροκοπουσε,χαχα.ειχαμε κ στρώματακι μαζί μας κ κουβαδάκια κ μπουγελοφατσες,φάγαμε κ τα φρουτάκια μας,τα βερίκοκα τα αγαπημένα του!!από φαγητό στις ταβερνουλες μην σας πω,μάλλον θα πήρα 3 κιλά σε 3 μέρες!το διαμέρισμα απλά υπέροχο,δροσερό,ήσυχο κ πεντακάθαρο,κάναμε κ τις βολτουλες μας ,ήταν πολύ όμορφα!βέβαια να πω ότι για παραπανω μέρες δεν είναι,εγώ ψόφησα,μια η ζέστη,μια τα σουρτα φέρτα,είχα κ κάτι συσπασουλες που αναγνώρισα αλλά μίλησα με τον γιατρό κ μου είπε να μην ανησυχώ αλλά να ξεκουραστώ όσο μπορώ.πεσαμε κ σε καύσωνα,κορίτσια σήμερα όταν γυρνούσαμε το αμαξι έδειχνε 41 βαθμούς!!!!φυσούσα κ ξεφυσουσα κ πιστεύω κ ο Βασιλάκος μας ταλαιπωρήθηκε λιγάκι αλλά είναι τόσο ψυχουλης που κιχ δεν έβγαλε!!

Γυρίσαμε σπίτι,ήρθε κ το παιδί για την απεντομωση κ έβαλα τα πλυντήρια,τακτοποιησα τα πάντα κ τώρα κάθησα.αυτα τα νέα μας!!!τώρα μένει να πάμε κ μια στην Καβάλα να δω την μανούλα μου αλλά μάλλον για 15αυγουστο το βλέπουμε.

Συμπεθερουλα και του χρονου!!!! Να ειστε καλα να ξαναπατε οι τεσσερις σας πλεον!!!!! Υπεροχα που ηταν ολα τοσο καθαρα.και δεν αγχωθηκατε με τον ιο, τελεια που χαρηκατε τη θαλασσα και τί καλο παιδακι ο Βασιλακης σας που κιχ δεν εβγαλε στον καυσωνα! Με το καλο να δειτε τη γιαγια σας τωρα το 15γουστο!!!

Εσυ τωρα να ξεκουραστεις στη δροσια, να χαλαρωσεις και ολα θα επανελθουν στα φυσιολογικα τους!

  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Μπρααβο Μαράκι μου που γύρισες τόσο γεμάτη ...η κούραση θα φύγει θα το προσέξεις μια δυο μερουλες.κ εγώ σήμερα μετά από δύο μέρες περπάτησα αρκετά κ πραγματικά δεν αντεχωωωωω.Θα πάρω μάλλον μια αλοιφή που μου είπε η γιατρός για τα πόδια να μου κάνει μασαζακι ο άντρας μου τα βράδια.κοριτσια πολύ βαρύναμε.επισημως κ εγώ 7ος αύριο.ενω έχω όρεξη πολύ με το που βλέπω αυτή τη ζέστη η περπατάω λίγο κουράζομαι.ωστοσο άρχισα να μειώνω τα ουτρο από 4 σε 3 .τεταρτη μέρα σήμερα κ μόλις άρχισα να περπατάω ένιωθα ένα τραβηγματακι για λίγο .άραγε ήταν συσπαση? Η ο μικρός στριμωχτηκε? Η απλά επειδή είχα μέρες να περπατησω?

Γωγώ μου,δεν νομίζω να είναι σύσπαση κ μην πάει ο νους σου στο κακό.την σύσπαση την νιώθεις σαν πέτρωμα ας πούμε.ο γιατρός μου μου είπε ότι από δω κ πέρα θα έχουμε συσπασουλες αρκεί να μην είναι πολύ επώδυνες κ ανά τακτά χρονικά διαστήματα.ολα τα άλλα είναι μέσα στο πρόγραμμα.τραβηγματα σκέψου νιώθαμε καθόλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης.;-)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni said:

Μαριγούλα μου καλή!!! Ο Βασιλακης είναι σαν την θεία Αλκυόνη μου φαίνεται που αν δεν βράζει η θάλασσα δεν μπαίνει! Ολόκληρη φορτωτική θέλατε απ ότι βλέπω για να πάτε στη θάλασσα! Φαντάσου τι θα γίνεται του χρόνου που θα έχετε κ την μπουμπου! Χαίρομαι που γεμίσατε τις μπαταρίες. Αντε ξ στην επόμενη βολτούλα μα το καλό!  15αυγουστος ε; Πω πω σε δυο μέρες μπαίνει ο Αύγουστος κ δεν πήρα χαμπάρι ποσο γρήγορα πέρασε ο καιρός  
Εισαι τώρα καλύτερα με τις συσπασουλες; Εύχομαι να έχεις ξαπλώσει ήδη, να ξεκουραστείς όσο μπορείς! 

Γωγουλα μου η ζεστη η άτιμη φταίει! Να κανεις συχνές στάσεις κ να πίνεις νεράκι. Τη αλοιφή σου προτείνω η γιατρός; Να μας την πεις γιατί σίγουρα θα την χρειαστούμε! Λογικά θα ήταν από το περπάτημα κ την ζεστη ! Αυτό μου είπε ο εμβρυολογος χθες! Στριμώχτηκε ο γλυκουλης σου από την ζεστη ! Γιουπι έβδομος από αύριο!!!Διψηφιος αριθμός!!! Μπραβο καλή μου!!!

 

Ζακυνθινη μας Αλκυονη, παιδι του Ιονιου και θες να βραζει η θαλασσα; Χιχιχιχι! Εγω πιο κρυα νερα απο το Ιονιο δεν εχω βρει αν και τα λατρευωωωωω!!!! 


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Μαριγούλα μου καλή!!! Ο Βασιλακης είναι σαν την θεία Αλκυόνη μου φαίνεται που αν δεν βράζει η θάλασσα δεν μπαίνει! Ολόκληρη φορτωτική θέλατε απ ότι βλέπω για να πάτε στη θάλασσα! Φαντάσου τι θα γίνεται του χρόνου που θα έχετε κ την μπουμπου! Χαίρομαι που γεμίσατε τις μπαταρίες. Αντε ξ στην επόμενη βολτούλα μα το καλό!  15αυγουστος ε; Πω πω σε δυο μέρες μπαίνει ο Αύγουστος κ δεν πήρα χαμπάρι ποσο γρήγορα πέρασε ο καιρός  
Εισαι τώρα καλύτερα με τις συσπασουλες; Εύχομαι να έχεις ξαπλώσει ήδη, να ξεκουραστείς όσο μπορείς! 

Γωγουλα μου η ζεστη η άτιμη φταίει! Να κανεις συχνές στάσεις κ να πίνεις νεράκι. Τη αλοιφή σου προτείνω η γιατρός; Να μας την πεις γιατί σίγουρα θα την χρειαστούμε! Λογικά θα ήταν από το περπάτημα κ την ζεστη ! Αυτό μου είπε ο εμβρυολογος χθες! Στριμώχτηκε ο γλυκουλης σου από την ζεστη ! Γιουπι έβδομος από αύριο!!!Διψηφιος αριθμός!!! Μπραβο καλή μου!!!

 

Αυτό λέγαμε Αλκυόνη μου,ότι του χρόνου με δύο μωρά μάλλον μας βλέπω είτε για Καβάλα στην μανούλα είτε για Γιάννενα στα πεθερικά,γιατί θα είναι too much.χαχαχα!ναι ο Βασιλάκης λίγο κρυουλιαρης μας βγηκε:-D

Εσύ με τον γιατρουλη σου ποτε έκλεισες το ραντεβού να τα πείτε;

Just now, Υβόννη είπε:

Ζακυνθινη μας Αλκυονη, παιδι του Ιονιου και θες να βραζει η θαλασσα; Χιχιχιχι! Εγω πιο κρυα νερα απο το Ιονιο δεν εχω βρει αν και τα λατρευωωωωω!!!! 

Ανά μπράβο ,καλά τα λέει καλέ η ειρήνη!εσύ @Alkyoni από Ζάκυνθο κ κρυουλιαρα;;;τι κάνεις,δεν μπαίνεις στην θάλασσα;:P 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...