Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Καλημέρα και από εμένα! 

Από όσο γνωρίζω για να έχεις πρόβλημα από κάποιο μπαχαρικό πρέπει να καταναλώσεις τεράστια ποσότητα δηλαδή πχ 2 κουτιά κανέλα μονομιάς! Αυτό ήξερα γι'αυτο δεν ρώτησα τον γιατρό αλλά δεν μου ανέφερε και τίποτα από αυτά στα απαγορευμένα.. 

Τι να πω, λατρεύω κανελιτσα γενικά.. :rolleyes: Θα αρχίσω να έχω λίγο το νου μου περισσότερο γιατί κατά τα άλλα τρώω πάμπολλα μπαχαρικά καθημερινά.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Maria marieta είπε:

Καλημερα σας κορίτσι,Χρόνια σας Πόλλα σε όλες σας Καλό Πάσχα!!Ειναι είναι η τελευταία φορά που γράφω στο φόρουμ..Την Παρασκευή είχα την αυχενική διαφανεία αλλά δυστυχώς δεν πρόλαβα να την κάνω..Έφυγα το πρωί από το σπιτι μου κατέβηκα στο κέντρο και πήγαινα σου γιατρό όταν στο φανάρι ένα παππούς με το μηχανάκι του δεν μας είδε ούτε το φανάρι έπεσε επάνω μας και μας χτύπησε( αυτός ούτε ήταν γραντζουνια και πήρε το μηχανάκι και έφυγε)Εγω έσπασα χέρι αριστερό το πόδι μου 4 πλευρά και έχαςα και το μωράκι μου.. Η κοπέλα δίπλα που περναγαμε την διάβαση έσπασε και τα δυο πόδια τς από τα γόνατα και κατω..Μετά ώρες από τς κάμερες και κάποιους οδηγούς τν βρήκαν ειπε ότι τν στράβωσε ο ήλιος μετά φοβήθηκε και έφυγε δεν με νοιάζει τι θα τν κάνουν μια και έγινε μήνυση απο την αστυνομία για τροχαίο κι εγκαταλείψει.Ευχομαι σε όλες σας να έχετε μια τελεια Εγκυμοσύνη να σας πάνε όλα υπέροχα μέσα από την καρδιά μου σας εύχομαι σε όλες!!Βγηκα εχτές από το νοσοκομείο και ήθελα να σας γράψω συγγνώμη αλλά δεν θέλω να σας ρίξω την ψυχολογία χρονιάρες ημέρες.Φλκ σε όλες εύχομαι να τα ξαναπούμε κάποια στιγμή σε επόμενο φόρουμ..Μέσα από την καρδιά να σας πάνε όλο τελεια και να προσέχτε 

Κορίτσι μου γλυκό, δεν έχω λόγια, πραγματικά. 

Λυπάμαι τόσο μα τόσο πολύ για ό,τι σου συνέβη. Η περιγραφή σου και μόνο με σοκάρει και η σκέψη μου είναι μαζί σου.

Εύχομαι ο Θεός να σου δώσει τη δύναμη να αφήσεις πίσω σου ό,τι βίωσες και να σου φέρει ό,τι ποθείς μέσα απ’ τη καρδιά μου, σύντομα!

 

  • Ευχαριστώ 1

xFySp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Maria marieta είπε:

Καλημερα σας κορίτσι,Χρόνια σας Πόλλα σε όλες σας Καλό Πάσχα!!Ειναι είναι η τελευταία φορά που γράφω στο φόρουμ..Την Παρασκευή είχα την αυχενική διαφανεία αλλά δυστυχώς δεν πρόλαβα να την κάνω..Έφυγα το πρωί από το σπιτι μου κατέβηκα στο κέντρο και πήγαινα σου γιατρό όταν στο φανάρι ένα παππούς με το μηχανάκι του δεν μας είδε ούτε το φανάρι έπεσε επάνω μας και μας χτύπησε( αυτός ούτε ήταν γραντζουνια και πήρε το μηχανάκι και έφυγε)Εγω έσπασα χέρι αριστερό το πόδι μου 4 πλευρά και έχαςα και το μωράκι μου.. Η κοπέλα δίπλα που περναγαμε την διάβαση έσπασε και τα δυο πόδια τς από τα γόνατα και κατω..Μετά ώρες από τς κάμερες και κάποιους οδηγούς τν βρήκαν ειπε ότι τν στράβωσε ο ήλιος μετά φοβήθηκε και έφυγε δεν με νοιάζει τι θα τν κάνουν μια και έγινε μήνυση απο την αστυνομία για τροχαίο κι εγκαταλείψει.Ευχομαι σε όλες σας να έχετε μια τελεια Εγκυμοσύνη να σας πάνε όλα υπέροχα μέσα από την καρδιά μου σας εύχομαι σε όλες!!Βγηκα εχτές από το νοσοκομείο και ήθελα να σας γράψω συγγνώμη αλλά δεν θέλω να σας ρίξω την ψυχολογία χρονιάρες ημέρες.Φλκ σε όλες εύχομαι να τα ξαναπούμε κάποια στιγμή σε επόμενο φόρουμ..Μέσα από την καρδιά να σας πάνε όλο τελεια και να προσέχτε 

@Maria marieta πραγματικά δεν υπάρχουν λόγια να πει κανείς! Τελικά ότι και αν σκεφτόμαστε ή αν φοβόμαστε, δεν ξέρουμε τι μας ξημερώνει αύριο.. Εύχομαι καλή σωματική και ψυχική ανάρρωση και κανένα άλλο κακό να μη σε βρει από εδώ και πέρα κορίτσι μου! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια !πιστευω ότι παν μέτρον Άριστον μας αντιπροσωπεύει !δεν χρειάζονται υπερβολές ούτε στα τρόφιμα ούτε στους φόβους ούτε πουθενά !ευχομαι καλη και ευλογημένη μεγάλη εβδομάδα σε όλους μας !

  • Μου αρέσει 3

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Γεια σας κοριτσια!Νεα εδω!  κ εγω για νοεμβριο ειμαι,τωρα ειμαι στην 9η εβδομαδα.

Γεια σ κορίτσι μ με το καλό!!Εσύ έχεις συμπτώματα;;;πως είσαι γενικά;;


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Γεια σ κορίτσι μ με το καλό!!Εσύ έχεις συμπτώματα;;;πως είσαι γενικά;;

Σε ευχαριστω πολυ!μονο λιγες καουρες εχω ,γενικα δεν εχω αλλες ενοχλησεις.εσυ;


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Maria marieta είπε:

Καλημερα σας κορίτσι,Χρόνια σας Πόλλα σε όλες σας Καλό Πάσχα!!Ειναι είναι η τελευταία φορά που γράφω στο φόρουμ..Την Παρασκευή είχα την αυχενική διαφανεία αλλά δυστυχώς δεν πρόλαβα να την κάνω..Έφυγα το πρωί από το σπιτι μου κατέβηκα στο κέντρο και πήγαινα σου γιατρό όταν στο φανάρι ένα παππούς με το μηχανάκι του δεν μας είδε ούτε το φανάρι έπεσε επάνω μας και μας χτύπησε( αυτός ούτε ήταν γραντζουνια και πήρε το μηχανάκι και έφυγε)Εγω έσπασα χέρι αριστερό το πόδι μου 4 πλευρά και έχαςα και το μωράκι μου.. Η κοπέλα δίπλα που περναγαμε την διάβαση έσπασε και τα δυο πόδια τς από τα γόνατα και κατω..Μετά ώρες από τς κάμερες και κάποιους οδηγούς τν βρήκαν ειπε ότι τν στράβωσε ο ήλιος μετά φοβήθηκε και έφυγε δεν με νοιάζει τι θα τν κάνουν μια και έγινε μήνυση απο την αστυνομία για τροχαίο κι εγκαταλείψει.Ευχομαι σε όλες σας να έχετε μια τελεια Εγκυμοσύνη να σας πάνε όλα υπέροχα μέσα από την καρδιά μου σας εύχομαι σε όλες!!Βγηκα εχτές από το νοσοκομείο και ήθελα να σας γράψω συγγνώμη αλλά δεν θέλω να σας ρίξω την ψυχολογία χρονιάρες ημέρες.Φλκ σε όλες εύχομαι να τα ξαναπούμε κάποια στιγμή σε επόμενο φόρουμ..Μέσα από την καρδιά να σας πάνε όλο τελεια και να προσέχτε 

Ότι και να πούμε είναι λίγο και σίγουρα το έχεις ακούσει πολλές φορές ! Εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να είσαι γερη και να σου έρθουν όλα καλά από εδώ και στο εξής .. να είσαι δυνατή και ο θεός θα τα φτιάξει όλα ! Καλό Πάσχα!

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Γεια σας κοριτσια!Νεα εδω!  κ εγω για νοεμβριο ειμαι,τωρα ειμαι στην 9η εβδομαδα.

Καλωσήρθες και με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη !!! :) μεγαλώνει η παρέα κορίτσια !!! 


hkTMp3.png?t=1&Bu24n0LK

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lady_m είπε:

Ότι και να πούμε είναι λίγο και σίγουρα το έχεις ακούσει πολλές φορές ! Εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να είσαι γερη και να σου έρθουν όλα καλά από εδώ και στο εξής .. να είσαι δυνατή και ο θεός θα τα φτιάξει όλα ! Καλό Πάσχα!

Καλωσήρθες και με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη !!! :) μεγαλώνει η παρέα κορίτσια !!! 

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!κ σε εσενα το ιδιο ευχομαι!


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Γεια σας κοριτσια!Νεα εδω!  κ εγω για νοεμβριο ειμαι,τωρα ειμαι στην 9η εβδομαδα.

Καλωσηρθεεες Εύα μου 

Ε μάλλον θα είσαι από τις τυχερουλες χωρίς πολλά συμπτώματα.Ευχομαι όλα να είναι καλά.

  • Ευχαριστώ 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΕΥΑ! είπε:

Γεια σας κοριτσια!Νεα εδω!  κ εγω για νοεμβριο ειμαι,τωρα ειμαι στην 9η εβδομαδα.

Καλώς όρισες κοπέλα μου!να έχεις μια εύκολη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!πότε έχεις τώρα υπέρηχο εσύ;

Just now, Lady_m είπε:

Κορίτσια ξέρετε καμία κρεμούλα η κανένα λαδακι Να ξεκινήσουμε να βάζουμε στη κοιλιτσα για να αποφύγουμε ραγάδες όσο γίνεται ;

Εγώ στην προηγούμενη έβαζα την bio oil.φθηνη,φυτική κ καλή!δεν έκανα καμία ραγαδα,ούτε στήθος (που έχω μεγάλο) ούτε κοιλιά.την ξεκινήσω μετά την αυχενική κ έτσι λέω να κάνω κ τώρα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Καλώς όρισες κοπέλα μου!να έχεις μια εύκολη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!πότε έχεις τώρα υπέρηχο εσύ;

Σε ευχαριστω πολυ!εσυ σε ποια εβδομαδα εισαι; ειχα ραντεβου τελη μαρτιου οπου ακουσαμε κ καρδια,κ τωρα το επομενο ραντεβου μου ειναι προς τα τελη απριλιου.


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Σε ευχαριστω πολυ!εσυ σε ποια εβδομαδα εισαι; ειχα ραντεβου τελη μαρτιου οπου ακουσαμε κ καρδια,κ τωρα το επομενο ραντεβου μου ειναι προς τα τελη απριλιου.

Εγώ κάθε φορά που πάω για υπέρηχο με βγάζει κ λίγο διαφορετικά γιατι δεν είχε σταθεροποιηθεί ο κύκλος μου μετά την γέννα ,οπότε στάνταρ θα μάθω 27 του μηνός στην αυχενική.τελευται φορά με έβγαλε ΠΗΤ 3/11 δηλαδή σήμερα είμαι 10+6.

Λογικά τότε θα κλείσεις κ ραντεβού για αρχές Μάη για αυχενική κι εσύ,ε;:-P

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Εγώ κάθε φορά που πάω για υπέρηχο με βγάζει κ λίγο διαφορετικά γιατι δεν είχε σταθεροποιηθεί ο κύκλος μου μετά την γέννα ,οπότε στάνταρ θα μάθω 27 του μηνός στην αυχενική.τελευται φορά με έβγαλε ΠΗΤ 3/11 δηλαδή σήμερα είμαι 10+6.

Λογικά τότε θα κλείσεις κ ραντεβού για αρχές Μάη για αυχενική κι εσύ,ε;:-P

Ναι τοτε θα κλεισω!ειναι μεγαλη εννοια η αυχενικη ,να περασει να ειναι ολα καλα κ μετα θα ηρεμησω :-) 

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...