Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 29 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι η γιατρός δίνει στην γυναίκα μου σαλοσπιρ 100 mg η κουμπάρα μου μου λέει ότι σε μια από τις εγκυμοσύνες είχε θρομβοφιλια και το βρήκε από εξετάσεις. Το είπα στην γιατρό και μου λέει όχι όχι δεν υπάρχει λόγος και απλά της έγραψε εξετάσεις αίματος τα συχνά γενική αίματος ούρων και κάτι άλλα . Κα μετά από τόσα χρόνια ήρθε ένα μωρό δεν θα έπρεπε να κάνει ξανά και για θρομβοφιλια είχε κάνει αλλά πριν 2 χρόνια. Διαβάζω για την αποκόλληση και λέει ότι μπορεί να γίνει από μικρόβια από θρομβοφιλια. Δεν ξέρω αλήθεια. Της είπε την άλλη φορά να κάνει και τέστ Παπ μπορεί να κάνει έγκυος τέστ Παπ;;; Υπάρχει κίνδυνος;;;

      Κάτι δε. Μου πάει καλά με την αποκόλληση γιατί να γίνει αφού δύο εβδομάδες δεν είχαμε σχολείο την έβγαλε στο κρεβάτι όλα εγώ τα κάνω μέχρι και φαγητό στο κρεβάτι αποκόλληση δεν ξέρω φοβάμαι μην υπάρχει κάτι άλλο συγνώμη κορίτσια απλά το συζητάμε και έχουμε λίγο άγχος μέχρι τς 30 Μαίου που έχουμε ραντεβού 

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Υβόννη είπε:

αχ υπεροχα!!!! Να το καψετε εννοειται! Αντε στην υγεια μας!!!

Αχ κουλουρακι!!! Να σου πω οτι το λιγουρεψα περισσοτερο απο το σουβλακι; Κι εγω κοιμηθηκα 2μισι ωρες και επισης να δω αν θα μπορω να κοιμηθω!!

Βρε κοριτσια, εκτος απο βραστες πατατες εχετε καμια αλλη ιδεα τί αλλο να φαω;

Ρυζακι ολικής με μανιτάρια κ γιαούρτι(αυτό έφαγα σήμερα) η σκετα μακαρόνια με λιγο τυράκι κ έχει κ μια τέλεια συνταγή ο Πετρετζίκης για πατάτες στον φούρνο,αφού τις έχεις βράσει πιο πριν με λεμόνι!θεϊκές!θα ψάξω να στην βρω κ θα στην στείλω.εγω τρώω συνέχεια κ ντομάτα με ελιές,πολλές ελιές ενώ δεν έτρωγα πιο πριν!:shock: με το ψαράκι πώς πήγε σήμερα; Κρέας τρως η αναγουλιαζεις;;μπορείς να κάνεις κεφτεδάκια στον φούρνο με τριμμένο λάιμ κ μπόλικο λεμόνι από πάνω,για να σου χαλαρώσει τις αναγουλες.γενικα εγώ το λεμόνι πλέον παντού!!

Just now, Evitheodorou είπε:

Γειά σας κορίτσια και χρονια πολλα καλη ευλογημενη εβδομάδα να έχουμε!! πήγα 1 ωριτσα περπάτημα παλι.τώρα δημητριακά με γάλα κ φρουτακι για σνακ αλλά ξεκλεβω και κανένα κουλουρακι..:grin:κοιμήθηκα και αρκετά πάλι δεν θα κοιμάμαι το βράδυ.

Ε το αξίζεις το κουλουράκι αφού γυμνάστηκες κιόλας!!!μια χαρά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, MumMaria said:

Ρυζακι ολικής με μανιτάρια κ γιαούρτι(αυτό έφαγα σήμερα) η σκετα μακαρόνια με λιγο τυράκι κ έχει κ μια τέλεια συνταγή ο Πετρετζίκης για πατάτες στον φούρνο,αφού τις έχεις βράσει πιο πριν με λεμόνι!θεϊκές!θα ψάξω να στην βρω κ θα στην στείλω.εγω τρώω συνέχεια κ ντομάτα με ελιές,πολλές ελιές ενώ δεν έτρωγα πιο πριν!:shock: με το ψαράκι πώς πήγε σήμερα; Κρέας τρως η αναγουλιαζεις;;μπορείς να κάνεις κεφτεδάκια στον φούρνο με τριμμένο λάιμ κ μπόλικο λεμόνι από πάνω,για να σου χαλαρώσει τις αναγουλες.γενικα εγώ το λεμόνι πλέον παντού!!

ΧΙλια ευχαριστω!!!! Κρεας με τιποτα...Λιγο μπιφτεκι μεχρι πριν λιγες μερες, αλλα και αυτο πλεον ουτε να το δω...Το ψαρι πηγε καπως καλα! Εφαγα 5-6 πιρουνιες μη φανταστεις αλλα ηταν προοδος! Βασικα με το φαγητο δεν ειναι μονο η αναγουλα, ειναι σαν να μη μου αρεσει πλεον τιποτα! Ανησυχω λιγο για το μωρο...Ελπιζω να βρισκει κατι να φαει!!!! Η γιατρος ειπε οτι τωρα δεν τρεφεται απο οτι τρωω, οποτε να μην ανησυχω αλλα θα ηθελα να τρωω λιγο πιο ισορροπημενα! Θα δοκιμασω τις ιδεες σου παντως!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

ΧΙλια ευχαριστω!!!! Κρεας με τιποτα...Λιγο μπιφτεκι μεχρι πριν λιγες μερες, αλλα και αυτο πλεον ουτε να το δω...Το ψαρι πηγε καπως καλα! Εφαγα 5-6 πιρουνιες μη φανταστεις αλλα ηταν προοδος! Βασικα με το φαγητο δεν ειναι μονο η αναγουλα, ειναι σαν να μη μου αρεσει πλεον τιποτα! Ανησυχω λιγο για το μωρο...Ελπιζω να βρισκει κατι να φαει!!!! Η γιατρος ειπε οτι τωρα δεν τρεφεται απο οτι τρωω, οποτε να μην ανησυχω αλλα θα ηθελα να τρωω λιγο πιο ισορροπημενα! Θα δοκιμασω τις ιδεες σου παντως!

Ναι μην ανησυχείς κι εγώ μόνο πατατα κ μακαρονι είμαι αυτές τις μέρες!δεν παθαίνουν τίποτα!σκέψου ο γιος μου γεννήθηκε 4 κιλα θρεφταρι υγιέστατος κι εγώ πήρα όλα κι όλα 8 κιλα !μετά το πρώτο τρίμηνο θα τρως οοοο,τι θέλεις! Τι ψάρι;;λέω να δοκιμάσω να φάω μπας και...

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Ναι μην ανησυχείς κι εγώ μόνο πατατα κ μακαρονι είμαι αυτές τις μέρες!δεν παθαίνουν τίποτα!σκέψου ο γιος μου γεννήθηκε 4 κιλα θρεφταρι υγιέστατος κι εγώ πήρα όλα κι όλα 8 κιλα !μετά το πρώτο τρίμηνο θα τρως οοοο,τι θέλεις! Τι ψάρι;;λέω να δοκιμάσω να φάω μπας και...

Χιλια ευχαριστω κοριτσι μου, με χαλαρωσες! Εχεις δικιο οτι δεν παθαινουν κατι, απλα εγω το ειχα φανταστει οτι θα ειμαι με το χυμο πορτοκαλι και τα βραστα μου λαχανικα αγκαλια χαχαχα! Μπακαλιαρο πηραμε φιλετο κατεψυγμενο (δεν εχει εδω φρεσκα ψαρια) και τον εβαλα στη λαδοκολλα τυλιγμενο με πατατουλες. Ουτε μυρωδικα ουτε τιποτα, απλα οταν ανοιξα τη λαδοκολλα εβαλα λεμονακι και λιγο αλατι.

Να σου ζησει για αλλη μια φορα το αγορακι σου! 4 κιλα παρολες τις ναυτιες! Πολυ θαρρος παιρνω!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Χιλια ευχαριστω κοριτσι μου, με χαλαρωσες! Εχεις δικιο οτι δεν παθαινουν κατι, απλα εγω το ειχα φανταστει οτι θα ειμαι με το χυμο πορτοκαλι και τα βραστα μου λαχανικα αγκαλια χαχαχα! Μπακαλιαρο πηραμε φιλετο κατεψυγμενο (δεν εχει εδω φρεσκα ψαρια) και τον εβαλα στη λαδοκολλα τυλιγμενο με πατατουλες. Ουτε μυρωδικα ουτε τιποτα, απλα οταν ανοιξα τη λαδοκολλα εβαλα λεμονακι και λιγο αλατι.

Να σου ζησει για αλλη μια φορα το αγορακι σου! 4 κιλα παρολες τις ναυτιες! Πολυ θαρρος παιρνω!

Πατάτες Ψητές στον φούρνο/Kitchen Lab by Akis Petretzikis,αν το γκουγκλαρεις έτσι,θα το βρεις.αξιζει γίνονται πεντανόστιμες!(εγώ δεν έβαλε πάπρικα κ σκόρδο λόγω αναγουλας κ αντί για σιμιγδάλι έβαλα τριμμένη φρυγανιά)

Τίποτα κοπέλα μου,για αυτό είμαστε εδώ..θα στείλω τον άντρα μου να πάρει ένα μπακαλιαράκι ή καμία κουτσομούρα για να φάμε από βδομάδα.ευχαριστω!;-)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα μετρήθω από βδομάδα και αν έχω πάρει θα πρέπει να τρωω πιο προσεκτικά..για να μην κάνω διαβήτη ζακχαρο κτλ που είναι επικίνδυνα κ για το μωρό κ για μένα αν κ δεν πιστεύω αλλά τώρα τα ελεγχω όλα τι να κάνω..


i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

εμένα ο γιατρός μου απαγόρευσε κάποια τρόφιμα δεν βάζω πολλά μπαχαρικά μόνο αλάτι πιπέρι ούτε ρίγανη βάζω πια ούτε κανέλα κάνει συκώτι καθόλου απέξω μόνο να είναι καλά ψημένα..γλυκά όχι τηγανητα όχι τώρα κάποιες φορές παρασπονδιες κάνω αλλά αν δω ότι ξεφεύγω οκ θα σταματήσω κάποια ψάρια όχι κάποια τυριά όχι μόνο τα κίτρινα μου είπε κ να είναι πάνω από 3 μήνες ωρίμανσης φέτα σε κουτί μόνο οστρακοείδη όχι θαλασσινά μόνο καλαμαρακια γαρίδες..μετά πιο πολύ τρώω σούπες κρέας μοσχάρι κοτόπουλο μπιφτέκι μαζί με πατάτα βραστή κ σαλατα μακαρόνια κ τώρα σιγά σιγά βάζω κ τα όσπρια λάδερα που δεν μπορούσα.

αναψυκτικά καθόλου μου είπε ε δεν έχω και άπειρες επιλογές.. υπομονή στις κοπέλες με τις αναγουλες κ τους εμετους εύχομαι!!!

εγώ δεν έχω ρωτήσει ακόμα τον γιατρο κορίτσια για την τιμή του τοκετού αργότερα λιγάκι μάλλον είναι κ στο ιασω εμένα τώρα αν πάω με καισαρική σίγουρα θα είναι παραπανω αλλά οκ καλά να είμαστε..

  • Μου αρέσει 2

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Γειααααα σας!!! Καλωσήρθατε τα νέα κορίτσια!

Μου έχουν τρέξει αρκετά σαλακια τις τελευταίες ημέρες με τα φαγητά που έχετε γράψει λόγω της νηστείας αλλά κοντός ψαλμός αλληλούια :)

@Evitheodorou γτ όχι ρίγανη και κανέλα;;;

Εγώ λέω να γεννήσω πάλι στο δημόσιο (νοσοκομείο όχι κλινική, μάλλον εκεί υφίσταται η διαφορά για την επισκληριδιο), αν γεννήσω πάλι φυσιολογικά θα είμαι οκ αλλά αν χρειαστεί καισαρική θα δυσκολευτω λόγω rooming in και απαγόρευσης συνοδού... Τεσπα, θα δούμε....

Χμμμ δεν θυμάμαι ποιο άλλο θέμα θίξατε :grin:

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites

Just now, KarMar84 είπε:

Γειααααα σας!!! Καλωσήρθατε τα νέα κορίτσια!

Μου έχουν τρέξει αρκετά σαλακια τις τελευταίες ημέρες με τα φαγητά που έχετε γράψει λόγω της νηστείας αλλά κοντός ψαλμός αλληλούια :)

@Evitheodorou γτ όχι ρίγανη και κανέλα;;;

Εγώ λέω να γεννήσω πάλι στο δημόσιο (νοσοκομείο όχι κλινική, μάλλον εκεί υφίσταται η διαφορά για την επισκληριδιο), αν γεννήσω πάλι φυσιολογικά θα είμαι οκ αλλά αν χρειαστεί καισαρική θα δυσκολευτω λόγω rooming in και απαγόρευσης συνοδού... Τεσπα, θα δούμε....

Χμμμ δεν θυμάμαι ποιο άλλο θέμα θίξατε :grin:

Οι πατατουλες που έστειλα πάντως μια χαρά νηστίσιμες είναι!!χαχαχαχα

Just now, Evitheodorou είπε:

κανέλα κίόλας καθόλου κάνει συσπάσεις στη μητρα μου είπε κ απαγορεύεται να φάω.τώρα ο κάθε γιατρός τα δικά του δεν τρωω πάντως.

Κανέλα δεν μου αρέσει!!αλλά ρίγανη του δίνω κ καταλαβαίνει,παντού,στις ντομάτες,πατάτες κτλ. Μαζί με το λεμόνι πάντα!πουθενά χωρίς το λεμόνι μου!!!αχ πόσο ξινο θα μου βγει το παιδί!:P

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


13 ώρες πρίν, Papakι είπε:

Καλημέρα!Μάλλον μιλάμε για διαφορετικό προϊόν..Αυτό που λέω εγώ είναι έτοιμο φτιαγμένο σε ένα μπουκαλάκι με κάτι σαν σωληνάκι μπροστά που βάζεις μέσα στον κόλπο και όταν το πατάς βγάζει προϊόν κ γίνεται η πλύση!Δεν ξέρω απλά πόσο μέσα να το βάλω!!!

Ααααα σαν κολπικό υποθετο. Όσο βάζεις το ταμπον σκέψου. Δε χρειάζεται να πιέσεις βαθυα αρκεί να είναι εντος κόλπου!

4 ώρες πρίν, Evitheodorou είπε:

εμένα ο γιατρός μου απαγόρευσε κάποια τρόφιμα δεν βάζω πολλά μπαχαρικά μόνο αλάτι πιπέρι ούτε ρίγανη βάζω πια ούτε κανέλα κάνει συκώτι καθόλου απέξω μόνο να είναι καλά ψημένα..γλυκά όχι τηγανητα όχι τώρα κάποιες φορές παρασπονδιες κάνω αλλά αν δω ότι ξεφεύγω οκ θα σταματήσω κάποια ψάρια όχι κάποια τυριά όχι μόνο τα κίτρινα μου είπε κ να είναι πάνω από 3 μήνες ωρίμανσης φέτα σε κουτί μόνο οστρακοείδη όχι θαλασσινά μόνο καλαμαρακια γαρίδες..μετά πιο πολύ τρώω σούπες κρέας μοσχάρι κοτόπουλο μπιφτέκι μαζί με πατάτα βραστή κ σαλατα μακαρόνια κ τώρα σιγά σιγά βάζω κ τα όσπρια λάδερα που δεν μπορούσα.

αναψυκτικά καθόλου μου είπε ε δεν έχω και άπειρες επιλογές.. υπομονή στις κοπέλες με τις αναγουλες κ τους εμετους εύχομαι!!!

εγώ δεν έχω ρωτήσει ακόμα τον γιατρο κορίτσια για την τιμή του τοκετού αργότερα λιγάκι μάλλον είναι κ στο ιασω εμένα τώρα αν πάω με καισαρική σίγουρα θα είναι παραπανω αλλά οκ καλά να είμαστε..

Ρε κορίτσι καλά όλα τα υπόλοιπα οι περισσότεροι γιατροί δε τα αφήνουν (τα τηγανητά κ τα γλυκά είναι καθαρά γτ δε προσφέρουν κτλ θρεπτικό κ προκαλούν ζάχαρο κτλ) τα υπόλοιπα λόγω σαλμονέλας κτλ ωραία ως εδώ..τα μπαχαρικά γτ??? Πρώτη φορά το ακούω.. στο δικό μου γκρουπ (Οκτωβρίου) σε καμία δεν το έχουν πει..κ όλες είμαστε μια χαρά κ με πολυ καλές αυχενικες..τι φάση? Όχι τπτ άλλο αλλά τρώω κατακορον!!

Σε κάθε κοκκινιστό κανέλα κ μπαχάρι βάζω κ στη καθημερινή μου σαλάτα δυόσμο ή ρίγανη...

2 ώρες πρίν, KarMar84 είπε:

Γειααααα σας!!! Καλωσήρθατε τα νέα κορίτσια!

Μου έχουν τρέξει αρκετά σαλακια τις τελευταίες ημέρες με τα φαγητά που έχετε γράψει λόγω της νηστείας αλλά κοντός ψαλμός αλληλούια :)

@Evitheodorou γτ όχι ρίγανη και κανέλα;;;

Εγώ λέω να γεννήσω πάλι στο δημόσιο (νοσοκομείο όχι κλινική, μάλλον εκεί υφίσταται η διαφορά για την επισκληριδιο), αν γεννήσω πάλι φυσιολογικά θα είμαι οκ αλλά αν χρειαστεί καισαρική θα δυσκολευτω λόγω rooming in και απαγόρευσης συνοδού... Τεσπα, θα δούμε....

Χμμμ δεν θυμάμαι ποιο άλλο θέμα θίξατε :grin:

Δε ξέρω σε πιο δημόσιο σκέφτεσαι αλλά εντός Αττικής το Έλενα, Αλέξανδρα και το Αττικό κάνουν κανονικοτατα επισκληριδιο κ στο φυσιολογικό τοκετό. Απλά το ζητάς. Στο λέω με πλήρη γνώση κ βεβαιότητα για να μη σε αγχωνει..τώρα αν είσαι εκτός Αθηνών δεν γνωρίζω..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!εσείς π μπορείτε δώστε του ν καταλάβει τρώτε!!Εγώ δυστυχώς πολύ χαλί μ τ φαγητό μόνο κριτσινια κ τσουρέκι κ χυμό βύσσινο.. οτιδήποτε άλλο μ αναγουλιαζει κ δεν μ κάνει όρεξη, παρόλο π δεν κάνω πολλούς εμετούς δεν ξέρω γτ τέτοιο χαλί με τα φαγητα

  • Λυπημένη/-ος 2

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας κορίτσι,Χρόνια σας Πόλλα σε όλες σας Καλό Πάσχα!!Ειναι είναι η τελευταία φορά που γράφω στο φόρουμ..Την Παρασκευή είχα την αυχενική διαφανεία αλλά δυστυχώς δεν πρόλαβα να την κάνω..Έφυγα το πρωί από το σπιτι μου κατέβηκα στο κέντρο και πήγαινα σου γιατρό όταν στο φανάρι ένα παππούς με το μηχανάκι του δεν μας είδε ούτε το φανάρι έπεσε επάνω μας και μας χτύπησε( αυτός ούτε ήταν γραντζουνια και πήρε το μηχανάκι και έφυγε)Εγω έσπασα χέρι αριστερό το πόδι μου 4 πλευρά και έχαςα και το μωράκι μου.. Η κοπέλα δίπλα που περναγαμε την διάβαση έσπασε και τα δυο πόδια τς από τα γόνατα και κατω..Μετά ώρες από τς κάμερες και κάποιους οδηγούς τν βρήκαν ειπε ότι τν στράβωσε ο ήλιος μετά φοβήθηκε και έφυγε δεν με νοιάζει τι θα τν κάνουν μια και έγινε μήνυση απο την αστυνομία για τροχαίο κι εγκαταλείψει.Ευχομαι σε όλες σας να έχετε μια τελεια Εγκυμοσύνη να σας πάνε όλα υπέροχα μέσα από την καρδιά μου σας εύχομαι σε όλες!!Βγηκα εχτές από το νοσοκομείο και ήθελα να σας γράψω συγγνώμη αλλά δεν θέλω να σας ρίξω την ψυχολογία χρονιάρες ημέρες.Φλκ σε όλες εύχομαι να τα ξαναπούμε κάποια στιγμή σε επόμενο φόρουμ..Μέσα από την καρδιά να σας πάνε όλο τελεια και να προσέχτε 

  • Λυπημένη/-ος 13
Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria marieta είπε:

Καλημερα σας κορίτσι,Χρόνια σας Πόλλα σε όλες σας Καλό Πάσχα!!Ειναι είναι η τελευταία φορά που γράφω στο φόρουμ..Την Παρασκευή είχα την αυχενική διαφανεία αλλά δυστυχώς δεν πρόλαβα να την κάνω..Έφυγα το πρωί από το σπιτι μου κατέβηκα στο κέντρο και πήγαινα σου γιατρό όταν στο φανάρι ένα παππούς με το μηχανάκι του δεν μας είδε ούτε το φανάρι έπεσε επάνω μας και μας χτύπησε( αυτός ούτε ήταν γραντζουνια και πήρε το μηχανάκι και έφυγε)Εγω έσπασα χέρι αριστερό το πόδι μου 4 πλευρά και έχαςα και το μωράκι μου.. Η κοπέλα δίπλα που περναγαμε την διάβαση έσπασε και τα δυο πόδια τς από τα γόνατα και κατω..Μετά ώρες από τς κάμερες και κάποιους οδηγούς τν βρήκαν ειπε ότι τν στράβωσε ο ήλιος μετά φοβήθηκε και έφυγε δεν με νοιάζει τι θα τν κάνουν μια και έγινε μήνυση απο την αστυνομία για τροχαίο κι εγκαταλείψει.Ευχομαι σε όλες σας να έχετε μια τελεια Εγκυμοσύνη να σας πάνε όλα υπέροχα μέσα από την καρδιά μου σας εύχομαι σε όλες!!Βγηκα εχτές από το νοσοκομείο και ήθελα να σας γράψω συγγνώμη αλλά δεν θέλω να σας ρίξω την ψυχολογία χρονιάρες ημέρες.Φλκ σε όλες εύχομαι να τα ξαναπούμε κάποια στιγμή σε επόμενο φόρουμ..Μέσα από την καρδιά να σας πάνε όλο τελεια και να προσέχτε 

Πραγματικά σοκαρίστηκα, δεν ξέρω τι να πω.... Καλή δύναμη κορίτσι μου, ψυχική και σωματική, περαστικά σου και να είσαι σιδερένια! Λυπάμαι πολύ...

  • Ευχαριστώ 1

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...