Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Lady_m είπε:

Κορίτσια ξέρετε καμία κρεμούλα η κανένα λαδακι Να ξεκινήσουμε να βάζουμε στη κοιλιτσα για να αποφύγουμε ραγάδες όσο γίνεται ;

Πολλές χρησιμοποιούν αμυγδαλέλαιο ,και οι πιο γνωστές που έχω ακούσει είναι το bio oil που σου είπε η mummaria και της frezyderm !Νομιζω όμως μετά το πρώτο τριμηνο !αν και πιστεύω ότι είναι και θέμα δέρματος !η αδερφή μ με 30 κιλά συν και δεν έβγαλε τίποτε ενω εγώ με 14 ,,γέμισα παντού !

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , ΕΥΑ! είπε:

Σε ευχαριστω πολυ!μονο λιγες καουρες εχω ,γενικα δεν εχω αλλες ενοχλησεις.εσυ;

Είσαι τυχερούλα μακάρι να συνεχίσεις έτσι.. Εγώ απίστευτες αναγούλες π δεν μπορώ ν φάω σχεδόν τπτ κ που κ που εμετό.. με το καλό να συνεχισουμε:-D


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Εγώ στην προηγούμενη έβαζα την bio oil.φθηνη,φυτική κ καλή!δεν έκανα καμία ραγαδα,ούτε στήθος (που έχω μεγάλο) ούτε κοιλιά.την ξεκινήσω μετά την αυχενική κ έτσι λέω να κάνω κ τώρα!

Που το βρίσκω σε φαρμακείο;;;

Just now, demifilol είπε:

Πολλές χρησιμοποιούν αμυγδαλέλαιο ,και οι πιο γνωστές που έχω ακούσει είναι το bio oil που σου είπε η mummaria και της frezyderm !Νομιζω όμως μετά το πρώτο τριμηνο !αν και πιστεύω ότι είναι και θέμα δέρματος !η αδερφή μ με 30 κιλά συν και δεν έβγαλε τίποτε ενω εγώ με 14 ,,γέμισα παντού !

Αμυγδαλέλαιο έχω μπόλικο σπίτι :) απλά είπα να το ξεκινήσω σιγά σιγά γιατί γενικώς δεν είμαι πολύ της κρέμας κτλ και είναι το δέρμα αφυδατωμένο όποτε είπε όσο πιο νωρίς τόσο το καλύτερο :)

  • Μου αρέσει 1

hkTMp3.png?t=1&Bu24n0LK

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lady_m είπε:

Που το βρίσκω σε φαρμακείο;;;

Αμυγδαλέλαιο έχω μπόλικο σπίτι :) απλά είπα να το ξεκινήσω σιγά σιγά γιατί γενικώς δεν είμαι πολύ της κρέμας κτλ και είναι το δέρμα αφυδατωμένο όποτε είπε όσο πιο νωρίς τόσο το καλύτερο :)

Ναι ναι:-D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Είσαι τυχερούλα μακάρι να συνεχίσεις έτσι.. Εγώ απίστευτες αναγούλες π δεν μπορώ ν φάω σχεδόν τπτ κ που κ που εμετό.. με το καλό να συνεχισουμε:-D

Με το καλο ναι! :-) Σε ποια εβδομαδα εισαι;


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Με το καλο ναι! :-) Σε ποια εβδομαδα εισαι;

Εγώ είμαι 10 κ 2 σμρ..Κ έχω στις 30 ραντεβού π μάλλον θ τ κάνω στις 28 γτ μετά είναι 1μαγια κ σκ για εξετάσεις.. 


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Εγώ είμαι 10 κ 2 σμρ..Κ έχω στις 30 ραντεβού π μάλλον θ τ κάνω στις 28 γτ μετά είναι 1μαγια κ σκ για εξετάσεις.. 

Κορίτσι μου εγώ σήμερα ρώτησα και μου είπαν ότι δεν έχει να κάνει τελικά που θα κάνουμε άλλη μέρα την papp a 

 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας νιώθει κάποια άλλη κοπέλα σαν πόνους στην κοιλιά σαν τραβηγματα χαμηλά δεν είναι οξυς αλλά συμβαίνει κάθε μέρα έχω ρωτήσει τον γιατρο μου έχει πει είναι φυσιολογικό αλλά το νιώθει κάποια άλλη κοπέλα καθημερινά?να ανήσυχίσω είναι καπως ενοχλητικό.


i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

Γειά σας νιώθει κάποια άλλη κοπέλα σαν πόνους στην κοιλιά σαν τραβηγματα χαμηλά δεν είναι οξυς αλλά συμβαίνει κάθε μέρα έχω ρωτήσει τον γιατρο μου έχει πει είναι φυσιολογικό αλλά το νιώθει κάποια άλλη κοπέλα καθημερινά?να ανήσυχίσω είναι καπως ενοχλητικό.

Είναι πολύ ελαφριά τραβηγματακια κορίτσι μου.και εγώ ίσα που τα νιώθω.Να σου πω την αλήθεια μπορεί να το μπερδεύουμε κ με το έντερο μου έχει πει εμένα


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

Γειά σας νιώθει κάποια άλλη κοπέλα σαν πόνους στην κοιλιά σαν τραβηγματα χαμηλά δεν είναι οξυς αλλά συμβαίνει κάθε μέρα έχω ρωτήσει τον γιατρο μου έχει πει είναι φυσιολογικό αλλά το νιώθει κάποια άλλη κοπέλα καθημερινά?να ανήσυχίσω είναι καπως ενοχλητικό.

Ναι τα έχω και εγώ αυτά! Τις τελευταίες μέρες έχουν μειωθεί και με πιάνουν πιο πολύ όταν ενώ κάθομαι σηκώνομαι απότομα και γενικά με την κίνηση αλλά μέχρι πριν από λίγες μέρες τα είχα και έτσι χωρίς να κάνω τίποτα.. Σαν τραβήγματα, τσιμπήματα, καψίματα δεν μπορώ να τα περιγράψω ακριβώς.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Gogo1994 είπε:

Κορίτσι μου εγώ σήμερα ρώτησα και μου είπαν ότι δεν έχει να κάνει τελικά που θα κάνουμε άλλη μέρα την papp a 

 

Αληθεια;;εμένα μ είχε πει τ επόμενο πρωί γ αυτο..θ πάρω ν ρωτήσω εκείνες τις ημέρες 

Just now, Evitheodorou είπε:

αντε να δούμε έχει θυσίες η εγκυμοσυνη:-D

Ναι κ εγώ τ έχω κ όπως είπαν κ τ κορίτσια όταν πάω ν σηκωθώ η σε κινήσεις είναι πιο έντονα.. Μια μέρα π φτερνιστηκα πόνεσα αρκετά κιόλας.. Τ ν πω θ μάθουμε πολλά πάντως χαχα


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Αληθεια;;εμένα μ είχε πει τ επόμενο πρωί γ αυτο..θ πάρω ν ρωτήσω εκείνες τις ημέρες 

Ναι κ εγώ τ έχω κ όπως είπαν κ τ κορίτσια όταν πάω ν σηκωθώ η σε κινήσεις είναι πιο έντονα.. Μια μέρα π φτερνιστηκα πόνεσα αρκετά κιόλας.. Τ ν πω θ μάθουμε πολλά πάντως χαχα

Είναι λογικά τα πονακια φαντάζομαι.παιζει να είναι κ από έντερο όπως είπε η @Gogo1994 αλλά κ επειδή μεγαλώνει μήτρα μας!αν δεν είναι δυνατοί πόνοι ή αυξανόμενοι ,δεν μας ανησυχεί!;-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

όπως κ να έχει οτιδήποτε νέο κ καινούργιο κάπως μας τρομάζει κ μας απασχολεί..μαθαίνουμε τι να κάνουμε είναι όλα μαζί κ άμα δεν γνωρίζουμε κιόλας σκεφτόμαστε διαφορά..

  • Μου αρέσει 2

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...