Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 minutes ago, η ζωή είναι όμορφη said:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Εγώ δεν γνωρίζω αλλά μετά από δυο μέρες ανέβηκε ικανοποιητικά … δεν ξέρω θα σας γράψουν και τα κορίτσια πιυ είναι πιο έμπειρες 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!

@Φραουλίνο είσαι στη σκέψη μου κορίτσι μου, εύχομαι γρήγορα να βρεί γαλήνη η ψυχούλα σου.

Κορίτσια εγώ επειδή γέννησα πρόωρα την πρώτη μου κόρη και έμεινε θερμοκοιτίδα χρησιμοποιούσα νοσοκομειακό θήλαστρο για τις αντλησεις, το οικιακό δε με βοήθησε.

Ομως αν κάποια θέλει πχ μια φορά να βγάλει γάλα πιστεύω θα έχει αποτέλεσμα.

Αύριο έχω γιατρό, έχω αγωνία πολύ.

 

Καλημέρα να μας πεις όμορφα νεαακια με το καλό να δεις το μπεμπακι σου

Καλημέρα κορίτσια.Νωρις νωρίς εγώ σήμερα εξετασουλες κ νυσταζααα σήμερα να δούμε αν με ξαναπάρει μετά.Αυριο καρδιολόγο γενικά έχω πρόγραμμα αυτή τη βδομάδα :-D


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα καλή εβδομάδα και καλή σχολική χρονιά σε όσες τα παιδακια τους ξεκινάνε σήμερα!! Χρόνια πολλα κ σε όσους έχετε κ γιορτάζουν.. Κ εγώ αυριο εχω γιατρο κ στον δικό Μ κ στο νοσοκομείο.. Ανά 3 βδομάδες Μ έκανε την επίσκεψη τώρα, αλλά μόλις μπουμε στ μήνα κάθε βδομάδα Μ είπε.. Κορίτσια μου πλησιαζουμε υπομονή λίγο ακόμα σε όσες έχουν δυσκολιες:x

  • Μου αρέσει 6

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Καλημερα καλή εβδομάδα και καλή σχολική χρονιά σε όσες τα παιδακια τους ξεκινάνε σήμερα!! Χρόνια πολλα κ σε όσους έχετε κ γιορτάζουν.. Κ εγώ αυριο εχω γιατρο κ στον δικό Μ κ στο νοσοκομείο.. Ανά 3 βδομάδες Μ έκανε την επίσκεψη τώρα, αλλά μόλις μπουμε στ μήνα κάθε βδομάδα Μ είπε.. Κορίτσια μου πλησιαζουμε υπομονή λίγο ακόμα σε όσες έχουν δυσκολιες:x

Α τι ωραία Δεσποινάκι αύριο θα τη χορτάσεις τη μπουμπού τέλεια έχουμε πολλά ραντεβού βλέπω αυτή τη βδομάδα με τα μικρουλικα 

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια μου...Χρονια πολλα σε οσες εχουν καποιον να γιορταζουν...καλη επιτυχια σε ολες στις εξετασεις..κ εγω σημερα περιμενω αποτελεσματα απο καμπυλη,αιμα κ ουρα...

  • Μου αρέσει 4

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Κι εγώ έφαγα τις πάστες-πορτοκαλαδες-τοστ (δεν σας περιγράφω τι έπαθα εκείνη την ώρα) και περιμένω για τρίτη μέτρηση ζαχάρου!!! Κάνει ζέστη και έχει κόσμο εδώ μέσα θέλω να παω σπίτι μου! Την Τετάρτη έχω ντομπλερ κι εγώ! Αντε να δούμε!! Καλή σχολική χρονιά και καλή εβδομάδα να έχουμε ολοι!! Καλά μας αποτελέσματα!!! 

  • Μου αρέσει 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Καλή εβδομάδα σε όλες και καλή σχολική χρόνια σε όσες έχουν παιδάκια στο σχολείο! 
Χθες έβαλα όλα τα ρούχα και λευκά είδη του μωρού για πλύσιμο.. Καθόμουν μετά και τα χάζευα να στεγνώνουν στην απλώστρα. Τρέλα... Θα σιδερωθούν μετά και θα τα τακτοποιήσουμε στα συρτάρια. Θα κάνω και τη βαλίτσα! Πλησιάζει ο καιρός κορίτσια! Ένα μήνας έμεινε...

Ρε κορίτσια να ρωτήσω γιατί με άγχωσαν χθες.. Με παιδίατρο μιλήσατε; Μου είπαν να κλείσω ένα ραντεβού σύντομα και είμαι λίγο σε μια αναζήτησή..

@Gogo1994 να χαίρεσαι το μπαμπάκα σου!! Με το καλό του χρόνου να γιορτάζει και ο γιοκας σου!

@Depykal καλά αποτελέσματα!

@Φραουλίνο με τη σκέψη είμαστε μαζί σου! Καλό κουράγιο.. Να πάνε όλα καλά!
 

  • Μου αρέσει 2

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Κι εγώ έφαγα τις πάστες-πορτοκαλαδες-τοστ (δεν σας περιγράφω τι έπαθα εκείνη την ώρα) και περιμένω για τρίτη μέτρηση ζαχάρου!!! Κάνει ζέστη και έχει κόσμο εδώ μέσα θέλω να παω σπίτι μου! Την Τετάρτη έχω ντομπλερ κι εγώ! Αντε να δούμε!! Καλή σχολική χρονιά και καλή εβδομάδα να έχουμε ολοι!! Καλά μας αποτελέσματα!!! 

Καλά αποτελέσματα... Χρόνια πολλα στους εορτάζοντες σήμερα!!! 

  • Μου αρέσει 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια και βοηθεια μας ο τιμιος σταυρος. Γωγουλα να χαιρεσαι τον μπαμπα σου! Κ εγω doppler εχω αυριο κ εξετασεις αυτη την εβδομαδα.:-)οντως πλησιαζουμε,θα παω κ για ψωνια για φορμακια...δεν ξερω βεβαια ποσα θα μου χρειαστουν  για 0-3 μηνων.

  • Μου αρέσει 2

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Καλή εβδομάδα σε όλες και καλή σχολική χρόνια σε όσες έχουν παιδάκια στο σχολείο! 
Χθες έβαλα όλα τα ρούχα και λευκά είδη του μωρού για πλύσιμο.. Καθόμουν μετά και τα χάζευα να στεγνώνουν στην απλώστρα. Τρέλα... Θα σιδερωθούν μετά και θα τα τακτοποιήσουμε στα συρτάρια. Θα κάνω και τη βαλίτσα! Πλησιάζει ο καιρός κορίτσια! Ένα μήνας έμεινε...

Ρε κορίτσια να ρωτήσω γιατί με άγχωσαν χθες.. Με παιδίατρο μιλήσατε; Μου είπαν να κλείσω ένα ραντεβού σύντομα και είμαι λίγο σε μια αναζήτησή..

@Gogo1994 να χαίρεσαι το μπαμπάκα σου!! Με το καλό του χρόνου να γιορτάζει και ο γιοκας σου!

@Depykal καλά αποτελέσματα!

@Φραουλίνο με τη σκέψη είμαστε μαζί σου! Καλό κουράγιο.. Να πάνε όλα καλά!
 

Εγω είχα μιλήσει κατευθείαν μόλις γέννησα.. Και έκλεισα ρβ αμέσως δλδ, την τρίτη μέρα έρχεται σπίτι απ ότι θυμάμαι. 

Μην αγχώνεσαι.. Έχουμε ακόμα... Αντε καλοφορετα να ναι, να τα γεμίσει το μωρακι

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Καλημερα κοριτσια και βοηθεια μας ο τιμιος σταυρος. Γωγουλα να χαιρεσαι τον μπαμπα σου! Κ εγω doppler εχω αυριο κ εξετασεις αυτη την εβδομαδα.:-)οντως πλησιαζουμε,θα παω κ για ψωνια για φορμακια...δεν ξερω βεβαια ποσα θα μου χρειαστουν  για 0-3 μηνων.

Καλημερουδια... Να μαστε καλα και του χρόνου.. Θα γιορτάζω την κορακλα μου χαχα

0-3 εγώ είχα παρει γυρω στα δεκαπέντε καθώς τα αγοράκια κατουριουνται συνεχεια.. Δεν θυμάμαι τι περιμένεις εσυ:???:

 

  • Μου αρέσει 4

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Eirini1988 όσον αφορά παιδίατρο δεν έχω μιλήσει ακόμη αλλά έχω σκοπό να το κάνω στα μέσα του όγδοου πρώτα ο θεός, για κάτι απορίες που έχω (τι εξετάσεις πρέπει να κάνουμε στο μωρό ,εννοω αν αξίζει να πληρώσουμε το έξτρα πακέτο εξετάσεων στο μαιευτήριο η όχι, για το θηλασμό κάποια πράγματα που θέλω να ρωτήσω γιατί θέλω να κάνω τράπεζα γάλακτος, αν στην αρχή θα χρησιμοποιούμε αφρολουτρακι η όχι κτλ)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλες κορίτσια καλή ευλογημένη εβδομάδα..χρόνια πολλά σε όσους έχετε κ γιορτάζουν σήμερα..καλές εξετάσεις εύχομαι καλά αποτελέσματα σε όλες καλά κ όμορφα νέα!!!με το καλό οι υπερηχοι οι αιματολογικές τα doppler όλα να εξελιχθουν ομαλά.υπομονή κοντευουμε..!!!

  • Μου αρέσει 4

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!

@Φραουλίνο είσαι στη σκέψη μου κορίτσι μου, εύχομαι γρήγορα να βρεί γαλήνη η ψυχούλα σου.

Κορίτσια εγώ επειδή γέννησα πρόωρα την πρώτη μου κόρη και έμεινε θερμοκοιτίδα χρησιμοποιούσα νοσοκομειακό θήλαστρο για τις αντλησεις, το οικιακό δε με βοήθησε.

Ομως αν κάποια θέλει πχ μια φορά να βγάλει γάλα πιστεύω θα έχει αποτέλεσμα.

Αύριο έχω γιατρό, έχω αγωνία πολύ.

 

Καλό υπέρηχο να έχεις γλυκιά μου,να δεις που αυτήν την φορά θα πάνε όλα καλά..σου στέλνω την θετική μου ενεργεια;-)

πρίν από 34 λεπτά , Gogo1994 είπε:

Καλημέρα να μας πεις όμορφα νεαακια με το καλό να δεις το μπεμπακι σου

Καλημέρα κορίτσια.Νωρις νωρίς εγώ σήμερα εξετασουλες κ νυσταζααα σήμερα να δούμε αν με ξαναπάρει μετά.Αυριο καρδιολόγο γενικά έχω πρόγραμμα αυτή τη βδομάδα :-D

Καλά αποτελέσματα γωγουλα:-D

Just now, Despoina Mar είπε:

Καλημερα καλή εβδομάδα και καλή σχολική χρονιά σε όσες τα παιδακια τους ξεκινάνε σήμερα!! Χρόνια πολλα κ σε όσους έχετε κ γιορτάζουν.. Κ εγώ αυριο εχω γιατρο κ στον δικό Μ κ στο νοσοκομείο.. Ανά 3 βδομάδες Μ έκανε την επίσκεψη τώρα, αλλά μόλις μπουμε στ μήνα κάθε βδομάδα Μ είπε.. Κορίτσια μου πλησιαζουμε υπομονή λίγο ακόμα σε όσες έχουν δυσκολιες:x

Καλό υπέρηχο κ σε σένα Δεσποινάκι!!!άντε φουλ βδομάδα βλέπω κ η τωρινή!!!να δούμε πολλά πατουσακια!!ναι κοντευουμεεεε:x

Just now, Depykal είπε:

Καλημερα κοριτσια μου...Χρονια πολλα σε οσες εχουν καποιον να γιορταζουν...καλη επιτυχια σε ολες στις εξετασεις..κ εγω σημερα περιμενω αποτελεσματα απο καμπυλη,αιμα κ ουρα...

Καλά αποτελέσματα κοπέλα μου,όλα καλά να είναι:-D

Just now, Argyroula είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Κι εγώ έφαγα τις πάστες-πορτοκαλαδες-τοστ (δεν σας περιγράφω τι έπαθα εκείνη την ώρα) και περιμένω για τρίτη μέτρηση ζαχάρου!!! Κάνει ζέστη και έχει κόσμο εδώ μέσα θέλω να παω σπίτι μου! Την Τετάρτη έχω ντομπλερ κι εγώ! Αντε να δούμε!! Καλή σχολική χρονιά και καλή εβδομάδα να έχουμε ολοι!! Καλά μας αποτελέσματα!!! 

Α γεμάτη εβδομάδα κι εσύ αργυρουλα ε;καλά αποτελέσματα στην καμπυλη κ καλό ντοπλερ την Τετάρτη!!:-D

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Καλή εβδομάδα σε όλες και καλή σχολική χρόνια σε όσες έχουν παιδάκια στο σχολείο! 
Χθες έβαλα όλα τα ρούχα και λευκά είδη του μωρού για πλύσιμο.. Καθόμουν μετά και τα χάζευα να στεγνώνουν στην απλώστρα. Τρέλα... Θα σιδερωθούν μετά και θα τα τακτοποιήσουμε στα συρτάρια. Θα κάνω και τη βαλίτσα! Πλησιάζει ο καιρός κορίτσια! Ένα μήνας έμεινε...

Ρε κορίτσια να ρωτήσω γιατί με άγχωσαν χθες.. Με παιδίατρο μιλήσατε; Μου είπαν να κλείσω ένα ραντεβού σύντομα και είμαι λίγο σε μια αναζήτησή..

@Gogo1994 να χαίρεσαι το μπαμπάκα σου!! Με το καλό του χρόνου να γιορτάζει και ο γιοκας σου!

@Depykal καλά αποτελέσματα!

@Φραουλίνο με τη σκέψη είμαστε μαζί σου! Καλό κουράγιο.. Να πάνε όλα καλά!
 

Τι ωραία τα ρουχαλακια!!!τρέλα σε πιάνει να τα χαζεύεις!!!:x

Εγώ παιδίατρο είχα βρει πέρσι κάνα μήνα πριν γεννήσω,την πήρα τηλ απλά να την ενημερώσω για την πητ μου κ ότι θα μιλουσουμε αφού γεννησω για την επίσκεψη στο σπίτι(στην γενική κλινική είχαν παιδιάτρους μέσα στην τιμή που θα πληρώναμε).εν τέλει δεν μείναμε ευχαριστημένοι από αυτήν κ αλλάξαμε σε αυτήν που έχουμε τώρα κ είναι αστέρι!!!καλύτερα θα έλεγα ,αν έχεις,να σου την συστήσουν.αν θες για Θεσσαλονίκη σου στέλνω πμ.;-)

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Εγω είχα μιλήσει κατευθείαν μόλις γέννησα.. Και έκλεισα ρβ αμέσως δλδ, την τρίτη μέρα έρχεται σπίτι απ ότι θυμάμαι. 

Μην αγχώνεσαι.. Έχουμε ακόμα... Αντε καλοφορετα να ναι, να τα γεμίσει το μωρακι

Καλημερουδια... Να μαστε καλα και του χρόνου.. Θα γιορτάζω την κορακλα μου χαχα

0-3 εγώ είχα παρει γυρω στα δεκαπέντε καθώς τα αγοράκια κατουριουνται συνεχεια.. Δεν θυμάμαι τι περιμένεις εσυ:???:

 

Ωωω τελεια θα γιορταζει το κοριτσι σας! Αγορακι οποτε οπως τα λες πανω απο 10 χαχα


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...