Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Despoina Mar said:

Ευχαριστω Ειρηνακι Μ τελικά θ βγουν αυριο γτ θ γίνει και καλλιέργεια κ αντιβιωγραμμα αν χρειαστεί!! 

Για τις συσπάσεις κ εγώ έτσι ακριβώς τις νιώθω!! 

Τελεια! Καλυτερα ετσι ωστε να παρεις τη σωστη αντιβιωση, αν χρειαστει να παρεις τελικα!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια...καλησπέρα βασικά..

σας διαβάσω κάθε μέρα απλά κάπως έχω «βαρύνει» κ είμαι αργοκίνητη..

αυτο με την ουρολοίμωξη το έχω κ γω..συμπτώματα μηδέν αλλά οι μικροοργανισμοί εκεί..είχα πάρει αντιβίωση αλλά πιστεύω μέχρι να γεννήσω θα ξαναπαρω..ζυγίστηκα κιόλας σήμερα , συν 8 κιλά έδειξε το κοντέρ..ένα σοκ το έπαθα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sousamaki said:

Καλημέρα κορίτσια...καλησπέρα βασικά..

σας διαβάσω κάθε μέρα απλά κάπως έχω «βαρύνει» κ είμαι αργοκίνητη..

αυτο με την ουρολοίμωξη το έχω κ γω..συμπτώματα μηδέν αλλά οι μικροοργανισμοί εκεί..είχα πάρει αντιβίωση αλλά πιστεύω μέχρι να γεννήσω θα ξαναπαρω..ζυγίστηκα κιόλας σήμερα , συν 8 κιλά έδειξε το κοντέρ..ένα σοκ το έπαθα 

Γεια αου Σουσαμακι μας ομορφο! Ολες σερνομαστε λιγο νομιζω πλεον χιχιχι! Ευτυχως ετοιμασαμε τα πραγματα, γιατι τωρα με τι ενεργεια θα το καναμε; Κοριτσακι μου δε θυμαμαι ζε ποια βδομαδα εισαι αλλα μια χαρα ειναι τα κιλα σου!! Θυμαμαι κανεις και διατροφη, οποτε σιγουρα ειναι αυτα που χρειαζεται ο οργανισμος σου τωρα!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Υβόννη όντως από ενέργεια είμαστε αστα!μια μέρα με ενέργεια δέκα μέρες σερνόμαστε!

ειμαι στο τέλος της 32ης!ειναι που βαδίζω σε πρωτόγνωρα βαρη (αριθμητικά ) και κάποιες στιγμές κολλάει το μυαλό..ναι κάνω διατροφή, αλλά κάποιες στιγμές πεινάω ανελέητα.τις προάλλες τσακισα ένα παγωτό, δυο μπάρες δημητριακών, ένα γιαούρτι κ κάτι αμύγδαλα ..δε το χω ξανακάνει..κ μπορούσα άνετα κ άλλο απλά είπα να σταματησω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sousamaki said:

@Υβόννη όντως από ενέργεια είμαστε αστα!μια μέρα με ενέργεια δέκα μέρες σερνόμαστε!

ειμαι στο τέλος της 32ης!ειναι που βαδίζω σε πρωτόγνωρα βαρη (αριθμητικά ) και κάποιες στιγμές κολλάει το μυαλό..ναι κάνω διατροφή, αλλά κάποιες στιγμές πεινάω ανελέητα.τις προάλλες τσακισα ένα παγωτό, δυο μπάρες δημητριακών, ένα γιαούρτι κ κάτι αμύγδαλα ..δε το χω ξανακάνει..κ μπορούσα άνετα κ άλλο απλά είπα να σταματησω

ελα μια χαρα εισαι βρε κοριτσι μου για 32 βδομαδα! Ενταξει και αυτα που εφαγες δεν ειναι και 2 πιτσες, 3 σουβλακια, 5 παγωτα! Θες ενεργεια τωρα οπως ολες μας. Εξαλλου μην ανησυχεις, προς 34-35 βδομαδα τοσο ψηλα που παει το στομαχι δεν χωραει και πολλα αχαχαχα! Το μωρακι σου τωρα παιρνει βαρος φουλ, συν αμνιακο υγρο, συν μητρα, συν στηθος, συν λιπος που αποθηκευει το σωμα για το γαλα του θηλασμου! Μην κολλας στο νουμερο! Εφοσον προσεχεις κιολας μη σε νοιαζει! Και οκ εγκυουλες ειμαστε, οσο και να πρεπει καποιες να προσεχουμε ε μια ατασθαλεια θα την κανουμε χιχιχι!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Nina13 είπε:

 

 

 

 

Καλημερα κορίτσια και ευχαριστώ πολυ για τις ευχές σας... Με το καλό τα μωράκια σας και ευχομαι τα καλυτερη στις οικογένειες σας?!!! Υγεία και χαρά στα σπίτια σας!! Να τα καμαρώνετε τα παιδακια σας και να έχουν καλή τυχη στη ζωή τους!!! Ευχαριστωωω

Χρόνια σου πολλαααα αλλά κ χρόνια σας πολλαααα!;-) να έχετε μια όμορφη μέρα σημερα:x να το γιορτάσετε οι τρεις σας κ του χρόνου οι 4 σας ;-):-D

Just now, Despoina Mar είπε:

Ευχαριστω Ειρηνακι Μ τελικά θ βγουν αυριο γτ θ γίνει και καλλιέργεια κ αντιβιωγραμμα αν χρειαστεί!! 

Για τις συσπάσεις κ εγώ έτσι ακριβώς τις νιώθω!!  Πριν παρω μαγνήσιο πετρωνε η κοιλιά Μ.. Τώρα Μ είπε μέχρι τς 37 θ παιρνω

Καλά αποτελέσματα Δεσποινιω!ο,τι κ να είναι ,ευτυχώς υπάρχουν σωστές αντιβιωσεις κ θα το περάσεις γρηγορα;-)

Just now, Sousamaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια...καλησπέρα βασικά..

σας διαβάσω κάθε μέρα απλά κάπως έχω «βαρύνει» κ είμαι αργοκίνητη..

αυτο με την ουρολοίμωξη το έχω κ γω..συμπτώματα μηδέν αλλά οι μικροοργανισμοί εκεί..είχα πάρει αντιβίωση αλλά πιστεύω μέχρι να γεννήσω θα ξαναπαρω..ζυγίστηκα κιόλας σήμερα , συν 8 κιλά έδειξε το κοντέρ..ένα σοκ το έπαθα 

Μια χαρά είναι καλέ τα 8 κιλά.μετα ούτε θα καταλάβεις πότε τα έχασες,μην σε απασχολεί αυτό τωρα;-)

Just now, Υβόννη είπε:

ελα μια χαρα εισαι βρε κοριτσι μου για 32 βδομαδα! Ενταξει και αυτα που εφαγες δεν ειναι και 2 πιτσες, 3 σουβλακια, 5 παγωτα! Θες ενεργεια τωρα οπως ολες μας. Εξαλλου μην ανησυχεις, προς 34-35 βδομαδα τοσο ψηλα που παει το στομαχι δεν χωραει και πολλα αχαχαχα! Το μωρακι σου τωρα παιρνει βαρος φουλ, συν αμνιακο υγρο, συν μητρα, συν στηθος, συν λιπος που αποθηκευει το σωμα για το γαλα του θηλασμου! Μην κολλας στο νουμερο! Εφοσον προσεχεις κιολας μη σε νοιαζει! Και οκ εγκυουλες ειμαστε, οσο και να πρεπει καποιες να προσεχουμε ε μια ατασθαλεια θα την κανουμε χιχιχι!

Εμένα γιατί δεν κλείνει αυτό το σημάδι το στομάχι κ ας έφτασα 35η εβδομάδα;;;:Pτρωω ποσότητες αφού πεινάω.απο βδομάδα που θα πάω γιατρό θα ζυγιστω,τώρα δεν τολμαω..το τρεναρω:wink:

1 hour ago, noulii είπε:

Σε δημόσιο νοσοκομείο.

Με το καλό κοπέλα μου!!!εγώ δυστυχώς δεν μπορώ να βοηθήσω γιατί θα γεννήσω σε ιδιωτική αλλά βλέπω ότι τα κορίτσια μας εδώ θα σε κατατοπισουν:wink:

4 ώρες πρίν, Maria mariaa είπε:

Μανούλες Καλημερα σας!!!Λογικα θα έχετε αρχίσει να μπαίνετε ή θα μπείτε στο μήνα σας Εύχομαι σε ΟΛΕΣ τα καλυτερα και με έναν πονο...Έρχεται προς το τέλος αυτή η όμορφη αναμονή τόσων μηνών!!!Με το καλό λοιπόν και να έχετε μια ωραια αρχή στα πιο ομορφα ξενύχτια τς ζωής σας :wub:  Τα φιλία μου σε όλες!!!

Μαράκι μου!!συνονόματη !!!τι κάνεις;;πώς πάει η εγκυμοσύνη σου;;;με το καλό,μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι.τωρα ξάπλα,μάζευε δυναμεις κ σίγουρα οι συσπάσεις θα χαλαρώσουν.πολλες κοπέλες από δω είχανε κ έχουμε κ μια χαρά φτάσαμε στον μήνα μας!όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου:x

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Λοιπόν ερώτηση από ποτέ αρχίζουμε και περπατάμε έχει πει κάνας γιατρός?? Και εννοώ προφανώς όταν δεν υπάρχει κάποιο θέμα! και όταν λέω περπατάμε εννοώ αυτό το παραπάνω περπάτημα για να κατέβει το μωρό? να μαλακώσει ο τραχηλος? δεν ξέρω γιατί... αυτό που κάνουν για να γεννήσουν πάντως!! 

Δεύτερον... Εγώ 2 φορές είχα μικρόοργανισμούς και πυοσφερια και κάτι άλλο στα ουρά και έκανα καλλιέργεια την επόμενη με σωστό πλύσιμο και δεν είχα τίποτα! Απλά σας το αναφέρω! 

Τρίτον κορίτσια αύριο πάω διαβητολογο οι εξετάσεις μου τέλειες αν εξαιρέσεις το νηστείας που είναι πάντα χαμηλό! Η διατροφή με ρυθμίζει μεν αλλά κάνω υπογλυκαιμιες και κάτι γίνεται με το πρωινό μου γιατί δυο μπισκοτάκια έφαγα χθες μαζί με το γάλα μου αντί δημητριακά και ανέβασα πάνω από το όριο! Και μετά έκανα υπογλυκαιμία και ήμουν χάλια... Ζαλάδες έπεσαν παλμοί εφίδρωση...τελος πάντων! Αυτά!! 

Φιλάκια σε όλες!! Αχχ.....πλησιαζουμεεεε!!! 

  • Μου αρέσει 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενα μου κοριτσακια τί κανετε; Ελπιζω να ειστε ολες καλα!

@Maria mariaaκαι @Geo81κοριτσακια μου ξαπλα και ξεκουραση και θα περασουν οι συσπασουλες! Αφορμη για εξτρα χουζουρι που θα μας δωσει δυναμεις για μετα που θα ερθουν τα ζουζουνια μας! Μαρακι μου διαβαζω τα νεακια σου στις μανουλες Ιανουαριου καμια φορα! Με το καλο κοριτσακι μου να εχεις κι εσυ μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

@Nina13χρονια σας πολλα για την επετειο σας! Να φτασετε μαζι ως τα βαθεια γεραματα! Χρονια σου πολλα και για τα γενεθλια σου και του χρονου να γιορτασετε και οι τεσσερις αγαπημενοι και χαρουμενοι!!

@Despoina Marκαλα αποτελεσματα σημερα με τα ουρα! Οτι και να ειναι, με την αντιβιωσουλα θα περασουν ολα! Να μας πεις νεα!

@Depykalεμενα κοριτσι μου ειναι σαν πονακια περιοδου και ξεκινησαν τωρα με τον ενατο. Δεν πετρωνει η κοιλια προς το παρον, εκτος αν δεν το εχω καταλαβει!

@Υβόννη σε ευχαριστω πολυ 

Παράθεση

:wub:

 

5 ώρες πρίν, Despoina Mar είπε:

Χρονια πολλα και κ χρονια σας πολλα κοπέλα Μ ευχομαι να είστε καλά και ευτυχισμένοι με τα παιδακια σας!! 

Κοπελα Μ με το καλό και σε εσένα ευχομαι να πάνε όλα καλά!! 

@Despoina Mar σε ευχαριστω πολυ :wub:

πρίν από 49 λεπτά , MumMaria είπε:

Χρόνια σου πολλαααα αλλά κ χρόνια σας πολλαααα!;-) να έχετε μια όμορφη μέρα σημερα:x να το γιορτάσετε οι τρεις σας κ του χρόνου οι 4 σας ;-):-D

Καλά αποτελέσματα Δεσποινιω!ο,τι κ να είναι ,ευτυχώς υπάρχουν σωστές αντιβιωσεις κ θα το περάσεις γρηγορα;-)

Μια χαρά είναι καλέ τα 8 κιλά.μετα ούτε θα καταλάβεις πότε τα έχασες,μην σε απασχολεί αυτό τωρα;-)

Εμένα γιατί δεν κλείνει αυτό το σημάδι το στομάχι κ ας έφτασα 35η εβδομάδα;;;:Pτρωω ποσότητες αφού πεινάω.απο βδομάδα που θα πάω γιατρό θα ζυγιστω,τώρα δεν τολμαω..το τρεναρω:wink:

Με το καλό κοπέλα μου!!!εγώ δυστυχώς δεν μπορώ να βοηθήσω γιατί θα γεννήσω σε ιδιωτική αλλά βλέπω ότι τα κορίτσια μας εδώ θα σε κατατοπισουν:wink:

Μαράκι μου!!συνονόματη !!!τι κάνεις;;πώς πάει η εγκυμοσύνη σου;;;με το καλό,μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι.τωρα ξάπλα,μάζευε δυναμεις κ σίγουρα οι συσπάσεις θα χαλαρώσουν.πολλες κοπέλες από δω είχανε κ έχουμε κ μια χαρά φτάσαμε στον μήνα μας!όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου:x

@MumMaria είμαι καλα δόξα το θεό μαζεύω δύναμης :wink: Με τν γιατρό μου βάλαμε στόχο τς 27 εβδομάδες και βλέπουμε αλλά ότι είναι να γίνει θα γίνει... Με το καλό το μωράκι σου και κάθε ευτυχία από καρδιάς εύχομαι!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Λοιπόν ερώτηση από ποτέ αρχίζουμε και περπατάμε έχει πει κάνας γιατρός?? Και εννοώ προφανώς όταν δεν υπάρχει κάποιο θέμα! και όταν λέω περπατάμε εννοώ αυτό το παραπάνω περπάτημα για να κατέβει το μωρό? να μαλακώσει ο τραχηλος? δεν ξέρω γιατί... αυτό που κάνουν για να γεννήσουν πάντως!! 

Δεύτερον... Εγώ 2 φορές είχα μικρόοργανισμούς και πυοσφερια και κάτι άλλο στα ουρά και έκανα καλλιέργεια την επόμενη με σωστό πλύσιμο και δεν είχα τίποτα! Απλά σας το αναφέρω! 

Τρίτον κορίτσια αύριο πάω διαβητολογο οι εξετάσεις μου τέλειες αν εξαιρέσεις το νηστείας που είναι πάντα χαμηλό! Η διατροφή με ρυθμίζει μεν αλλά κάνω υπογλυκαιμιες και κάτι γίνεται με το πρωινό μου γιατί δυο μπισκοτάκια έφαγα χθες μαζί με το γάλα μου αντί δημητριακά και ανέβασα πάνω από το όριο! Και μετά έκανα υπογλυκαιμία και ήμουν χάλια... Ζαλάδες έπεσαν παλμοί εφίδρωση...τελος πάντων! Αυτά!! 

Φιλάκια σε όλες!! Αχχ.....πλησιαζουμεεεε!!! 

Απο την 36η εβδομαδα κ μετα μου ειπε η μαια εμενα....

Επισης κοριτσια μου εδωσε συνταγη για τσαι απο την 37η εβδομαδα για να προκληθει φυσιολογικος τοκετος...Σας την γραφω αμα θελει καμια να το κανει..

1 λιτρο νερο, 1 φακελακι τσαι (οτι θελουμε), 1 κουταλια μικρη κανελα,1 κουταλια μικρη γαρυφαλλο κ μια κουταλια μικρη τζιντζερ...

 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 2

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Λοιπόν ερώτηση από ποτέ αρχίζουμε και περπατάμε έχει πει κάνας γιατρός?? Και εννοώ προφανώς όταν δεν υπάρχει κάποιο θέμα! και όταν λέω περπατάμε εννοώ αυτό το παραπάνω περπάτημα για να κατέβει το μωρό? να μαλακώσει ο τραχηλος? δεν ξέρω γιατί... αυτό που κάνουν για να γεννήσουν πάντως!! 

Δεύτερον... Εγώ 2 φορές είχα μικρόοργανισμούς και πυοσφερια και κάτι άλλο στα ουρά και έκανα καλλιέργεια την επόμενη με σωστό πλύσιμο και δεν είχα τίποτα! Απλά σας το αναφέρω! 

Τρίτον κορίτσια αύριο πάω διαβητολογο οι εξετάσεις μου τέλειες αν εξαιρέσεις το νηστείας που είναι πάντα χαμηλό! Η διατροφή με ρυθμίζει μεν αλλά κάνω υπογλυκαιμιες και κάτι γίνεται με το πρωινό μου γιατί δυο μπισκοτάκια έφαγα χθες μαζί με το γάλα μου αντί δημητριακά και ανέβασα πάνω από το όριο! Και μετά έκανα υπογλυκαιμία και ήμουν χάλια... Ζαλάδες έπεσαν παλμοί εφίδρωση...τελος πάντων! Αυτά!! 

Φιλάκια σε όλες!! Αχχ.....πλησιαζουμεεεε!!! 

Καλησπερα! Η μαια μου εχει πει οτι το περπατημα κανει πολυ καλο οχι μονο προς το τελος. απλα οσο περνανε οι εβδομαδες ανεβαζουμε κ διαρκεια.πχ μεχρι την 36 εβδομαδα μου εχει πει 3-4 φορες/εβδομαδα γυρω στο 20λεπτο με ανετα παπουτσια παντα και σε ισιο δρομο.και μετα την 36 να ανεβει σταδιακα μια ωρα  καθημερινα και κατι,οχι απαραιτητα σερι.πχ 30-40 λεπτα το πρωι, 30 λεπτα το απογευμα.επισης ασκησεις με μεγαλες μπαλες πιλατες βοηθανε και καθησματα οχι πολυ χαμηλα ομως. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 hours ago, noulii said:

Σε δημόσιο νοσοκομείο.

Στα δημόσια αν πάτε στις εισαγωγές υπάρχει εκτυπωμενη λίστα με αυτά που ζητάει το καθένα. Σε ποιο γέννας αν επιτρέπεται ;

8 hours ago, demifilol said:

@Despoina Mar καλα αποτελέσματα ν έχεις !!κ μην αγχώνεσαι ,με μια αντιβίωση κ θα είσαι περδίκι !!η ουρολοίμωξη στις κυήσεις είναι κυριως ασυμπτωματική !

Με γεια σας κ σιγά σιγά πίστεψε το !!με το καλό ευχομαι !

 

 

Τίποτε Δ έμεινε !ολα έτοιμα τα έχεις !!με το καλό σου ευχομαι !!

@Gogo1994 καλα αποτελέσματα ν έχεις κ αφοσιωσου στην ωραία προετοιμασία !!!!

Από εδώ περα κοπέλα μ θα παίρνεις ρούχα μόνο για το μωράκι σου κ θα χαίρεσαι που θα έχεις κ χώρο !!!μην αγχψνεσαι με τη μεταφορική ,έχεις χρόνο ακόμη να τα τακτοποιήσετε !!!

Καλό χειμώνα ειρηνη μου !!να ξαπλωνεις εκεί στα χουχουλιαρικα σεντόνια σου !!!

Καλα αποτελέσματα Ευη μ !κ να δεις γρήγορα την Μπέμπα σου !!με το καλό σου ευχομαι κ χαιρομαι που είσαι ήδη έτοιμη !!!

Συμπεθερουλα μου γλυκιά ελπιζω σήμερα να πας βόλτα με τον μικρούλη κ να τελειώσες τις δουλειές !!

Geo μου ευχομαι να ξεκουραστείς κ ν σταματήσουν οι συσπασουλες !!!μην μασάς !!ολα καλα θα πανε !!

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ. Πιστεύω ότι είμαι σχετικά έτοιμη.Ελάχιστα λείπουν. Ο κουμπάρος μου θα μου φέρει τις επόμενες μέρες το μπανάκι-αλλαξιέρα. Σήμερα πήρα την τσάντα αλλαγής σε πλάτης και το τσάι θηλασμού. Νομίζω ότι θα περάσω από το h&m να πάρω κανένα τιραντάκι θηλασμού. Αυτά είναι μικροπράγματα βέβαια. Σήμερα μπήκα 33η βδομάδα! Θέλω να γεννήσω να ηρεμήσω...

Εσύ καλά είσαι;

  • Μου αρέσει 2

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Λοιπόν ερώτηση από ποτέ αρχίζουμε και περπατάμε έχει πει κάνας γιατρός?? Και εννοώ προφανώς όταν δεν υπάρχει κάποιο θέμα! και όταν λέω περπατάμε εννοώ αυτό το παραπάνω περπάτημα για να κατέβει το μωρό? να μαλακώσει ο τραχηλος? δεν ξέρω γιατί... αυτό που κάνουν για να γεννήσουν πάντως!! 

Δεύτερον... Εγώ 2 φορές είχα μικρόοργανισμούς και πυοσφερια και κάτι άλλο στα ουρά και έκανα καλλιέργεια την επόμενη με σωστό πλύσιμο και δεν είχα τίποτα! Απλά σας το αναφέρω! 

Τρίτον κορίτσια αύριο πάω διαβητολογο οι εξετάσεις μου τέλειες αν εξαιρέσεις το νηστείας που είναι πάντα χαμηλό! Η διατροφή με ρυθμίζει μεν αλλά κάνω υπογλυκαιμιες και κάτι γίνεται με το πρωινό μου γιατί δυο μπισκοτάκια έφαγα χθες μαζί με το γάλα μου αντί δημητριακά και ανέβασα πάνω από το όριο! Και μετά έκανα υπογλυκαιμία και ήμουν χάλια... Ζαλάδες έπεσαν παλμοί εφίδρωση...τελος πάντων! Αυτά!! 

Φιλάκια σε όλες!! Αχχ.....πλησιαζουμεεεε!!! 

Έλα αργυρουλα,εμένα ο γιατρός μου συστήνει περισσότερο περπάτημα,'χοροπηδημα' πάνω σε μπάλα κ σεξ ,αφού κλείσω την 36η εβδομάδα,δηλαδή όταν ξεκινήσω να διανύω την 37η.:wink:

Just now, Maria mariaa είπε:

@Υβόννη σε ευχαριστω πολυ 

 

@Despoina Mar σε ευχαριστω πολυ :wub:

@MumMaria είμαι καλα δόξα το θεό μαζεύω δύναμης :wink: Με τν γιατρό μου βάλαμε στόχο τς 27 εβδομάδες και βλέπουμε αλλά ότι είναι να γίνει θα γίνει... Με το καλό το μωράκι σου και κάθε ευτυχία από καρδιάς εύχομαι!!

Σου εύχομαι να φτάσεις τις 27 κ γιατί όχι κ τις 37 κοπέλα μου,όλα να πάνε καλά.σου στέλνω την θετική μου σκεψη:x

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Alexandra P. είπε:

@Nina13 χρόνια πολλά και υπέροχα!! 

Να είστε πάντα μαζί κι αγαπημένοι όλη η οικογένεια σου! 

 

6 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενα μου κοριτσακια τί κανετε; Ελπιζω να ειστε ολες καλα!

@Maria mariaaκαι @Geo81κοριτσακια μου ξαπλα και ξεκουραση και θα περασουν οι συσπασουλες! Αφορμη για εξτρα χουζουρι που θα μας δωσει δυναμεις για μετα που θα ερθουν τα ζουζουνια μας! Μαρακι μου διαβαζω τα νεακια σου στις μανουλες Ιανουαριου καμια φορα! Με το καλο κοριτσακι μου να εχεις κι εσυ μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

@Nina13χρονια σας πολλα για την επετειο σας! Να φτασετε μαζι ως τα βαθεια γεραματα! Χρονια σου πολλα και για τα γενεθλια σου και του χρονου να γιορτασετε και οι τεσσερις αγαπημενοι και χαρουμενοι!!

@Despoina Marκαλα αποτελεσματα σημερα με τα ουρα! Οτι και να ειναι, με την αντιβιωσουλα θα περασουν ολα! Να μας πεις νεα!

@Depykalεμενα κοριτσι μου ειναι σαν πονακια περιοδου και ξεκινησαν τωρα με τον ενατο. Δεν πετρωνει η κοιλια προς το παρον, εκτος αν δεν το εχω καταλαβει!

 

6 ώρες πρίν, Despoina Mar είπε:

Ευχαριστω Ειρηνακι Μ τελικά θ βγουν αυριο γτ θ γίνει και καλλιέργεια κ αντιβιωγραμμα αν χρειαστεί!! 

Για τις συσπάσεις κ εγώ έτσι ακριβώς τις νιώθω!!  Πριν παρω μαγνήσιο πετρωνε η κοιλιά Μ.. Τώρα Μ είπε μέχρι τς 37 θ παιρνω

Ευχαριστω κορίτσια μου να ΣτΕ όλες καλά και με το καλό τα μωράκια σας!!! Ευχαριστώ για τις γλυκές ευχές σας!!! 

Καλά αποτελέσματα @Despoina Mar! !!! 

4 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Χρόνια σου πολλαααα αλλά κ χρόνια σας πολλαααα!;-) να έχετε μια όμορφη μέρα σημερα:x να το γιορτάσετε οι τρεις σας κ του χρόνου οι 4 σας ;-):-D

Καλά αποτελέσματα Δεσποινιω!ο,τι κ να είναι ,ευτυχώς υπάρχουν σωστές αντιβιωσεις κ θα το περάσεις γρηγορα;-)

Μια χαρά είναι καλέ τα 8 κιλά.μετα ούτε θα καταλάβεις πότε τα έχασες,μην σε απασχολεί αυτό τωρα;-)

Εμένα γιατί δεν κλείνει αυτό το σημάδι το στομάχι κ ας έφτασα 35η εβδομάδα;;;:Pτρωω ποσότητες αφού πεινάω.απο βδομάδα που θα πάω γιατρό θα ζυγιστω,τώρα δεν τολμαω..το τρεναρω:wink:

Με το καλό κοπέλα μου!!!εγώ δυστυχώς δεν μπορώ να βοηθήσω γιατί θα γεννήσω σε ιδιωτική αλλά βλέπω ότι τα κορίτσια μας εδώ θα σε κατατοπισουν:wink:

Μαράκι μου!!συνονόματη !!!τι κάνεις;;πώς πάει η εγκυμοσύνη σου;;;με το καλό,μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι.τωρα ξάπλα,μάζευε δυναμεις κ σίγουρα οι συσπάσεις θα χαλαρώσουν.πολλες κοπέλες από δω είχανε κ έχουμε κ μια χαρά φτάσαμε στον μήνα μας!όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου:x

Ευχαριστω κορίτσι μουυυυ να σαι καλά και να χαιρόμαστε τις οικογένειες μας!!! Ευχομαι σε όλες γερά και τυχερά μωρακιααα

  • Ευχαριστώ 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Έλα αργυρουλα,εμένα ο γιατρός μου συστήνει περισσότερο περπάτημα,'χοροπηδημα' πάνω σε μπάλα κ σεξ ,αφού κλείσω την 36η εβδομάδα,δηλαδή όταν ξεκινήσω να διανύω την 37η.:wink:

Σου εύχομαι να φτάσεις τις 27 κ γιατί όχι κ τις 37 κοπέλα μου,όλα να πάνε καλά.σου στέλνω την θετική μου σκεψη:x

@MumMaria Την δέχομαι με μεγάλη χαρά :wub:

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!

Πως είστε;

Ήθελα να σας ρωτήσω αν έχει κάποια απο εσάς αιμοροίδες και αν ναι τι σας έδωσε ο γιατρός για την αντιμετώπιση

..

Απλά υποφέρω..και μου έχουν δημιουργήσει και δυσκοιλιότητα και είμαι χάλια.

  • Λυπημένη/-ος 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...