Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια έχω μια απορία,ίσως τελείως παράλογη,αλλά θα σκάσω.Μου έχει μείνει ένα ακόμη έμβρυο από τα πέντε  και σε περίπτωση που δεν πιάσει,θα προχωρήσω σε ωοληψια κτλ.Τα πέντε έμβρυα,είναι από τότε που ήμουν 36.Αν δεν πιάσει ούτε αυτό,τότε μιλάμε για ποσοστό επιτυχίας 20%,δλδ μόνο η κορούλα μου.Αξιζει να κάνω ξανά ωοληψια?Δεν θα έχω απειροελάχιστες πιθανότητες να έχω κάποιο υγιές  έμβρυο τώρα στα 39? ☹️

      Εγώ πάντως στα 40 έκανα την καλύτερη ωοληψια με 3 βλαστοκύστες στα 3 γονιμοποιημένα! κι έναν μπέμπη ήδη από τις 2 που έβαλα..

      Στην επιτροπή θα γράψει το κέντρο σου πως δεν είναι επαρκής αυτή η βλαστοκύστη ποιοτικά κτλ και πως πρέπει να κάνεις διέγερση ξανά. 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου φιλεναδες!!! Εχουμε ηδη στον ενατο μηνα πλεον @Eirini1988 @Nina13 εμενα, @demifilol @MumMaria@Gogo1994 @Despoina Mar @Evitheodorou !!!! Με το καλο κοριτσακια μου! 

Ειρηνακι .ου τελειος ο μικρος και με τι καλο να μας ερθει!!!! Μια χαρα τα κιλακια του και τελεια με τιν καρδιοτοκογραφο!!!!

Γωγουλα μου ασε τις σκεψεις πυ σου εβαλε η γραμματεια (ουτε καν γιατρος δεν ειναι), καλη επιτυχια σημερα στις εξετασεις και βουρ για μπειμπι σαουερ και βαφτιστηρα!!!!

Ευη μας καλα αποτελεσματα σημερα στις εξετασεις σου!!! Περιμενουμε νεα!!!

Αχ συμπεθερα τι περιγραφη ειναι αυτη; Λιωνωωωωβ! Σου εδωσε φιλακι υο παιδι μας!!!!! Βρε εκει που εισαι πτωμα να κατι τετοια κανει και ολες οι δυναμεις ερχοντα ξανα!!! Υπεροχο πραγμα η μητροτητα, μεγαλη ευλογια! Ειμαδτε τοσο τυχερες!!

Δεσποινακι πώς παει με την αντιβιωση;

Κοριτσακια μου εγω χτες ειδα το αγορακι μας! Πηγαμε 2910γρ σωστο παλικαρι!!! Αχαχχαα! Ο καρδιοτοκογραφος μια χαρα, πλακουντας επισης και ολες οι μετρησεις πολυ καλες ειπε. Τραχηλο δεβ μετρησε μου ειπε απο δω και περα αν θελει να βγει ας βγει! Μου ειπε απο βδομαδα να ξεκινησω περπατημα και να συνεχιζουμε το σεξ! Το "να συνεχισουμε" μου αρεσε! Αχαχαχχαχαχαχα! Τελικη ευθεια κοριτσια μου! Συγκινηση, χαρα, αγωνια.ολα μαζι τα συναισθηματα!

Τι ωραία νεακιααα ειρηνακι.Ας βγει ο μπεμπαρος σου οπότε θελει.με το καλό 

Συνέχισε κ εσύ βρε κορίτσι μου για καλό σκοπό είναι χαχαχχα

Καλά εμένα πρώτον δε παίζει να μου το πει η γιατρός κ δεύτερον μετά από τόσο καιρό αστοοοο καλύτερα χαχαχα

  • Χαχα 3

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Gogo1994 said:

Τι ωραία νεακιααα ειρηνακι.Ας βγει ο μπεμπαρος σου οπότε θελει.με το καλό 

Συνέχισε κ εσύ βρε κορίτσι μου για καλό σκοπό είναι χαχαχχα

Καλά εμένα πρώτον δε παίζει να μου το πει η γιατρός κ δεύτερον μετά από τόσο καιρό αστοοοο καλύτερα χαχαχα

Μα φυσικα θα συνεχισουμε, τί τοσο καιρο χαμος τωρα θα σταματησουμε;; Αχαχαχαχαχαχα!!!! Ουτε καν!!!

Να ρωτησουμε τη γραμματεια Γωγουλα παντως, σιγουρα εκτος απο μαιευτηρας, γυναικολογος, παθολογος ειναι και σεξολογος:twisted:

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου φιλεναδες!!! Εχουμε ηδη στον ενατο μηνα πλεον @Eirini1988 @Nina13 εμενα, @demifilol @MumMaria@Gogo1994 @Despoina Mar @Evitheodorou !!!! Με το καλο κοριτσακια μου! 

Ειρηνακι .ου τελειος ο μικρος και με τι καλο να μας ερθει!!!! Μια χαρα τα κιλακια του και τελεια με τιν καρδιοτοκογραφο!!!!

Γωγουλα μου ασε τις σκεψεις πυ σου εβαλε η γραμματεια (ουτε καν γιατρος δεν ειναι), καλη επιτυχια σημερα στις εξετασεις και βουρ για μπειμπι σαουερ και βαφτιστηρα!!!!

Ευη μας καλα αποτελεσματα σημερα στις εξετασεις σου!!! Περιμενουμε νεα!!!

Αχ συμπεθερα τι περιγραφη ειναι αυτη; Λιωνωωωωβ! Σου εδωσε φιλακι υο παιδι μας!!!!! Βρε εκει που εισαι πτωμα να κατι τετοια κανει και ολες οι δυναμεις ερχοντα ξανα!!! Υπεροχο πραγμα η μητροτητα, μεγαλη ευλογια! Ειμαδτε τοσο τυχερες!!

Δεσποινακι πώς παει με την αντιβιωση;

Κοριτσακια μου εγω χτες ειδα το αγορακι μας! Πηγαμε 2910γρ σωστο παλικαρι!!! Αχαχχαα! Ο καρδιοτοκογραφος μια χαρα, πλακουντας επισης και ολες οι μετρησεις πολυ καλες ειπε. Τραχηλο δεβ μετρησε μου ειπε απο δω και περα αν θελει να βγει ας βγει! Μου ειπε απο βδομαδα να ξεκινησω περπατημα και να συνεχιζουμε το σεξ! Το "να συνεχισουμε" μου αρεσε! Αχαχαχχαχαχαχα! Τελικη ευθεια κοριτσια μου! Συγκινηση, χαρα, αγωνια.ολα μαζι τα συναισθηματα!

Ξεκινησα από χτες Γ 5 μέρες ειναι!! Από τρίτη θ βγουν κ οι καλλιέργειες κ προχωραμε.. Αχ Ειρηνακι παιδαρος κ ο γιο κας σ.. Άρα στη ουσία μόλις κλεισουμε τ 37 εβδομάδα ξεκινάμε εντατικά περπατημα κ σεξ? Χαχα

  • Χαχα 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar said:

Ξεκινησα από χτες Γ 5 μέρες ειναι!! Από τρίτη θ βγουν κ οι καλλιέργειες κ προχωραμε.. Αχ Ειρηνακι παιδαρος κ ο γιο κας σ.. Άρα στη ουσία μόλις κλεισουμε τ 37 εβδομάδα ξεκινάμε εντατικά περπατημα κ σεξ? Χαχα

Συμφωνα με τη Γερμανιδα γιατρο απο 36+1 ναι αχαχαχα! Αν με χασετε θα τρεχω στα λιβαδια και θα κυλιεμαι στα σεντονια του παθους!!! Νομιζω περα απο την πλακα οτι το περπατημα κανει καλο στον ενατο μηνα! Απλα με τι κουραγιο να περπατησει κανεις; Βαριεμαι και να παω απο το δωματιο στο σαλονι!

  • Χαχα 4

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

@MumMaria είχα ζακέτα μαζί μου. Αν και για κάποιο λόγο δεν κρυώνω με τίποτα τελευταία. Με έχουν τρελάνει και οι εξάψεις και αναζητώ παντού δροσια... Κάλε τι γλυκός ο Βασιλακης!!! Θα γίνει τέλειος μεγάλος αδερφός....

Οσον αφορά τους τοκετούς μήπως να αρχίσουμε τα στοιχήματα ποιο μωράκι θα έρθει πρώτο;;; Χαχαχαχαχαχα

@Gogo1994 σαν σύμπτωμα ξέρω ότι και στις δυο περιπτώσεις είχαν έντονα πρηξίματα και υψηλή αρτηριακή πίεση.. Νομίζω ότι εσυ δεν έχεις τίποτα απ τα δυο..

  • Μου αρέσει 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Eirini1988 είπε:

@MumMaria είχα ζακέτα μαζί μου. Αν και για κάποιο λόγο δεν κρυώνω με τίποτα τελευταία. Με έχουν τρελάνει και οι εξάψεις και αναζητώ παντού δροσια... Κάλε τι γλυκός ο Βασιλακης!!! Θα γίνει τέλειος μεγάλος αδερφός....

Οσον αφορά τους τοκετούς μήπως να αρχίσουμε τα στοιχήματα ποιο μωράκι θα έρθει πρώτο;;; Χαχαχαχαχαχα

@Gogo1994 σαν σύμπτωμα ξέρω ότι και στις δυο περιπτώσεις είχαν έντονα πρηξίματα και υψηλή αρτηριακή πίεση.. Νομίζω ότι εσυ δεν έχεις τίποτα απ τα δυο..

Δεν έχω κορίτσι μου όχι.Αυτο μου κάνει εντύπωση 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Συμφωνα με τη Γερμανιδα γιατρο απο 36+1 ναι αχαχαχα! Αν με χασετε θα τρεχω στα λιβαδια και θα κυλιεμαι στα σεντονια του παθους!!! Νομιζω περα απο την πλακα οτι το περπατημα κανει καλο στον ενατο μηνα! Απλα με τι κουραγιο να περπατησει κανεις; Βαριεμαι και να παω απο το δωματιο στο σαλονι!

Χαχαχα απίστευτη 

  • Χαχα 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

@MumMaria μας ελιωσες με την περιγραφη σου, σε λιγο καιρο σε κανα χρονο δλδ χαχα πρωτα ο θεος θα γευτούμε κι εμείς τετοια τελεια σκηνικα....αχ τι καλα!!!!

@Υβόννη οκ ετοιμάσου!!!! Ετοιμος ο παιδαρος σου, ολοκληρο αντρακι!!!! Περηφανη χαζομαμα εσυ, οπως κ ολες μας. Δε σου κρυβω πως οταν διαβασα το συνεχισε το σεξ, κανω στον εαυτο μου καλε πιο σεξ χαχα χαχαχαχαχα, υα χει γουστο να σε μπέρδεψε με καμια αλλη κι ενω επρεπε να κανεις σου ειπε οχι.

@Eirini1988 όντως τελικη ευθεια κορίτσι μου, αρχισε να το συνειδητοποιείς απο τωρα, οπως κ ολες μας!!!

@Gogo1994 καλα αποτελεσματα κοριτσι μου, αφου δεν εχεις πιεση ολα καλα, περιμενουμε τα νεα σου!!!

Κι εγω ξανα εκανα σημερα την καμπυλη, ζητησα απο τον Χρήστο να μεινει μηπως νιώσω περιεργα οπως τη πρώτη φορα, αλλα ενα περίεργο πραγμα μια χαρα δεν ενιωσα ασχημα αυτη τη φορά, τωρα περιμενω κι εγω το απογευμα. Αχ κορίτσια οση ωρα περιμενα ηρθαν τρεις κοπέλες για χοριακη κ συγκινήθηκα, θυμηθηκα εμενα, τους ευχομαι τα καλυτερα αποτελέσματα!!!!! Κι εγω σημερα 33+1 μπηκα 34, χθες κλεισαμε κ την κουνια κ την προικα του μπεμπη κ θα μας τα φερουν απο βδομαδα, εκει ειναι που θα μου ρθει ο ντουβρουτζας να βλεπω την κουνια στο δωματιο μας, το κανω εικονα κ ανατριχιαζω. 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Τι ωραία νεακιααα ειρηνακι.Ας βγει ο μπεμπαρος σου οπότε θελει.με το καλό 

Συνέχισε κ εσύ βρε κορίτσι μου για καλό σκοπό είναι χαχαχχα

Καλά εμένα πρώτον δε παίζει να μου το πει η γιατρός κ δεύτερον μετά από τόσο καιρό αστοοοο καλύτερα χαχαχα

Ούτε εμένα δεν παίζει να μου το πει (ούτε να με προτρέψει) θα του το ξεφουρνισω εγώ σαν κάτι φυσιολογικό (που είναι) του τύπου "ξεκινάμε και το σεξ για ν α μαλακώσει ο τραχηλος σωστά"? Το έχω σκεφτεί... Χοχο

  • Χαχα 5

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου φιλεναδες!!! Εχουμε ηδη στον ενατο μηνα πλεον @Eirini1988 @Nina13 εμενα, @demifilol @MumMaria@Gogo1994 @Despoina Mar @Evitheodorou !!!! Με το καλο κοριτσακια μου! 

Ειρηνακι .ου τελειος ο μικρος και με τι καλο να μας ερθει!!!! Μια χαρα τα κιλακια του και τελεια με τιν καρδιοτοκογραφο!!!!

Γωγουλα μου ασε τις σκεψεις πυ σου εβαλε η γραμματεια (ουτε καν γιατρος δεν ειναι), καλη επιτυχια σημερα στις εξετασεις και βουρ για μπειμπι σαουερ και βαφτιστηρα!!!!

Ευη μας καλα αποτελεσματα σημερα στις εξετασεις σου!!! Περιμενουμε νεα!!!

Αχ συμπεθερα τι περιγραφη ειναι αυτη; Λιωνωωωωβ! Σου εδωσε φιλακι υο παιδι μας!!!!! Βρε εκει που εισαι πτωμα να κατι τετοια κανει και ολες οι δυναμεις ερχοντα ξανα!!! Υπεροχο πραγμα η μητροτητα, μεγαλη ευλογια! Ειμαδτε τοσο τυχερες!!

Δεσποινακι πώς παει με την αντιβιωση;

Κοριτσακια μου εγω χτες ειδα το αγορακι μας! Πηγαμε 2910γρ σωστο παλικαρι!!! Αχαχχαα! Ο καρδιοτοκογραφος μια χαρα, πλακουντας επισης και ολες οι μετρησεις πολυ καλες ειπε. Τραχηλο δεβ μετρησε μου ειπε απο δω και περα αν θελει να βγει ας βγει! Μου ειπε απο βδομαδα να ξεκινησω περπατημα και να συνεχιζουμε το σεξ! Το "να συνεχισουμε" μου αρεσε! Αχαχαχχαχαχαχα! Τελικη ευθεια κοριτσια μου! Συγκινηση, χαρα, αγωνια.ολα μαζι τα συναισθηματα!

Καλημερα!!τι ωραια νεα!!ετοιμαζεται ο μπομπιρας!!:D

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Argyroula είπε:

Ούτε εμένα δεν παίζει να μου το πει (ούτε να με προτρέψει) θα του το ξεφουρνισω εγώ σαν κάτι φυσιολογικό (που είναι) του τύπου "ξεκινάμε και το σεξ για ν α μαλακώσει ο τραχηλος σωστά"? Το έχω σκεφτεί... Χοχο

Θα σπάσουμε πολύ πλακααα...θα το πω και εγωω 

  • Χαχα 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεεεερα κορίτσια!!

σεξ ακούω , περπάτημα κτλ..εμάς μας το έκοψε γιατί φοβάται για πρόωρο τοκετό επειδή δεν έχει γυρίσει..ελπίζω να γυρίσει κ να επανέλθουμε!!!

εχει πάρει κάποια κοπέλα μαξιλάρι θηλασμού;βολευει;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου, τι ωραια τα νεα σας με τα μωρακια σας...

Καλα αποτελεσματα σε εσας που περιμενετε...

Εγω περιμενω πως κ πως να ερθει η Τριτη να παω να δω τον μπεμπη μου...

  • Μου αρέσει 5

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal είπε:

Καλημερα κοριτσια μου, τι ωραια τα νεα σας με τα μωρακια σας...

Καλα αποτελεσματα σε εσας που περιμενετε...

Εγω περιμενω πως κ πως να ερθει η Τριτη να παω να δω τον μπεμπη μου...

Και εγώ τρίτη κοπέλα μου.Με το καλό να μάθουμε όμορφα νέα.

  • Μου αρέσει 3

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilou77 said:

@MumMaria μας ελιωσες με την περιγραφη σου, σε λιγο καιρο σε κανα χρονο δλδ χαχα πρωτα ο θεος θα γευτούμε κι εμείς τετοια τελεια σκηνικα....αχ τι καλα!!!!

@Υβόννη οκ ετοιμάσου!!!! Ετοιμος ο παιδαρος σου, ολοκληρο αντρακι!!!! Περηφανη χαζομαμα εσυ, οπως κ ολες μας. Δε σου κρυβω πως οταν διαβασα το συνεχισε το σεξ, κανω στον εαυτο μου καλε πιο σεξ χαχα χαχαχαχαχα, υα χει γουστο να σε μπέρδεψε με καμια αλλη κι ενω επρεπε να κανεις σου ειπε οχι.

@Eirini1988 όντως τελικη ευθεια κορίτσι μου, αρχισε να το συνειδητοποιείς απο τωρα, οπως κ ολες μας!!!

@Gogo1994 καλα αποτελεσματα κοριτσι μου, αφου δεν εχεις πιεση ολα καλα, περιμενουμε τα νεα σου!!!

Κι εγω ξανα εκανα σημερα την καμπυλη, ζητησα απο τον Χρήστο να μεινει μηπως νιώσω περιεργα οπως τη πρώτη φορα, αλλα ενα περίεργο πραγμα μια χαρα δεν ενιωσα ασχημα αυτη τη φορά, τωρα περιμενω κι εγω το απογευμα. Αχ κορίτσια οση ωρα περιμενα ηρθαν τρεις κοπέλες για χοριακη κ συγκινήθηκα, θυμηθηκα εμενα, τους ευχομαι τα καλυτερα αποτελέσματα!!!!! Κι εγω σημερα 33+1 μπηκα 34, χθες κλεισαμε κ την κουνια κ την προικα του μπεμπη κ θα μας τα φερουν απο βδομαδα, εκει ειναι που θα μου ρθει ο ντουβρουτζας να βλεπω την κουνια στο δωματιο μας, το κανω εικονα κ ανατριχιαζω. 

Μαριλου μας!!!!!! Καλα αποτελεσματα να εχεις σημερα! Αντε να βγει η καμπυλη, να ειναι μια χαρα να τελειωνουμε και με την κοιλιτσα του μπεμπη μας που μας τη μετρανε συνεχεια! Βρε κατι σβουριχτα φιλια που θα ριχνεις σε αυτη την κοιλιτσα! Αχ κοριτσι μου καλοριζικα τα πραγματακια σας...Εγω οταν ηρθε το καροτσι εκλαιγα σαν χαζη θυμαμαι! Μακαρι τα κοριτσια σημερα να εχουν θετικη χοριακη!!! Οντως σαν χτες μοιαζει! Ποση αγωνια τοτε...Και τωρα ειναι ολοκληρα μωρακια! Με το καλο σε ολες μας κοριτσια μου!

Just now, Argyroula said:

Ούτε εμένα δεν παίζει να μου το πει (ούτε να με προτρέψει) θα του το ξεφουρνισω εγώ σαν κάτι φυσιολογικό (που είναι) του τύπου "ξεκινάμε και το σεξ για ν α μαλακώσει ο τραχηλος σωστά"? Το έχω σκεφτεί... Χοχο

 

Just now, Gogo1994 said:

Θα σπάσουμε πολύ πλακααα...θα το πω και εγωω 

Αχαχαχαχαχα κοριτσια να μας πειτε αντιδρασεις αχαχαχαχα!!! Αργυρουλα να πας προκλητικα στο ιατρειο τρωγοντας και το σνακ σου και να του πεις "Αχ η διαβητολογος ειπε να παρω βαρος, πολυ χαμηλα τα βρηκε τα κιλα μου" χιχιχιιχ! Ελα μωρεεεε τους κοροιδευουμε!!!

Αλλα νομιζω η χειροτερη εβερ ειναι η γραμματεας στη Γωγουλα! Που κανει και διαγνωσεις τρομαρα της! Σκεψου να δουλευε σε παθολογο! "Εχω βηχα αν δεν περασει με το σιροπι να παρω τη γιατρο; Οχι καλε θα σας πω εγω, εχετε πνευμονια μην ανησυχειτε απλα ισως μπειτε νοσοκομειο"! Γκρρρρρρρρρρρ

Just now, Sousamaki said:

Καλημεεεερα κορίτσια!!

σεξ ακούω , περπάτημα κτλ..εμάς μας το έκοψε γιατί φοβάται για πρόωρο τοκετό επειδή δεν έχει γυρίσει..ελπίζω να γυρίσει κ να επανέλθουμε!!!

εχει πάρει κάποια κοπέλα μαξιλάρι θηλασμού;βολευει;;

Καλημεραααααα! Στον 8ο μηνα γενικα θελει προσεκτικα λιγο με το σεξ οντως (ενω τους αλλους μηνες χαμος αχαχα)! Κοριτσι μου αληθεια δοκιμασε ασκησουλες, εχει και στο ιντερνετ και να δεις ισως καταφερεις να τη γυρισεις! Αυτο που σου ειπε χτες το Μαρακι, να εισαι στα τεσσερα και να κανεις καμπυλη την πλατη σαν να αγκαλιαζει η σπονδυλικη στηλη το μωρο και μετα να την κυρτωνεις σαν γατα. Ποτε δεν ξερεις!

Εγω λεω να χρησιμοποιησω το μαξιλαρι εγκυμοσυνης για το θηλασμο και αν δεν βολεψει να παρω θηλασμου!

Just now, ΕΥΑ! said:

Καλημερα!!τι ωραια νεα!!ετοιμαζεται ο μπομπιρας!!:D

ναι Ευακι μου ετοιμαζεται!! Εσεις εκει τί κανετε; Πηρατε φορμακι ΑΕΚ;

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 4

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...