Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Nina13 είπε:

Καλως ηρθες κορίτσι και με το καλό η μπεμπα σας!!! Λοιπόν εγώ είμαι για Ρέα.. Μα δεν πιστευω οτι θα φράση την πητ.. Με βλέπω μέσα στις επόμενες εβδομάδες... 

Καλώς σας βρήκα!! Ποτε έχεις πητ και πως και το βλεπεις για νωρίτερα?? Ρωτάω γιατί και εγώ είχα πρόωρες συσπάσεις από τον 7ο και έπαιρνα προγεστερονη... Μέχρι πριν 1 εβδομάδα! Με το που την έκοψα έχω συσπάσεις σχεδόν κάθε μέρα όχι επίπονες απλά ενοχλητικές και πονους σαν περιοδου στην μέση.. Ο γιατρός είχε πει με βλέπει για 37η με 38η αλλά έχω ραντεβου Τετάρτη για να δω πως πάω.. Για φυσιολογικά πρώτα ο θεος αν τα καταφέρουμε. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, MommyLN είπε:

 

Καλώς σας βρήκα!! Ποτε έχεις πητ και πως και το βλεπεις για νωρίτερα?? Ρωτάω γιατί και εγώ είχα πρόωρες συσπάσεις από τον 7ο και έπαιρνα προγεστερονη... Μέχρι πριν 1 εβδομάδα! Με το που την έκοψα έχω συσπάσεις σχεδόν κάθε μέρα όχι επίπονες απλά ενοχλητικές και πονους σαν περιοδου στην μέση.. Ο γιατρός είχε πει με βλέπει για 37η με 38η αλλά έχω ραντεβου Τετάρτη για να δω πως πάω.. Για φυσιολογικά πρώτα ο θεος αν τα καταφέρουμε. 

Εχω 30/10... Είναι το δευτερο μου μωρό.. Και επειδή παιδευτηκα αρκετά στην πρωτη γεννά, φυσιολογικός τοκετός 17 ωρών, και το μωρό ταλαιπωρήθηκε πολυ.. Έχουμε πει με τον γιατρό μου να προσπαθησουμε φυσιολογικά, μα αν δουμε ότι τραβάει πολυ η διαδικασία και δεν αντέχω θα κάνω καισαρική. 

Ο γιατρός μου δεν θέλει να κάνει καισαρική με τίποτα, αλλά απο εμενα εξαρτάται το τι θέλω να κάνω.. 

Δεν θέλω σε καμία περιπτωση να μπω με προκληση .. Και τεχνιτους πονους , γιατί το χω βιώσει ήδη μια φορά και η εμπειρία μου δνε ήταν καλή. 

Όποτε με βλέπω αν δεν γερνάω ως την 38+, να του ζητάω να μπουμε με καισαρική.. Τώρα μιλάω με πιθανοτητες.. 

Συσπάσεις έχω κι εγώ και περπαταω καθημερινά πολλες ώρες και γενικά δεν κάθομαι στιγμή.. Αλλά δεν έχει και καλή θέση η μπεμπα μου, όποτε δεν ξέρω τι θα γίνει... 

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Εχω 30/10... Είναι το δευτερο μου μωρό.. Και επειδή παιδευτηκα αρκετά στην πρωτη γεννά, φυσιολογικός τοκετός 17 ωρών, και το μωρό ταλαιπωρήθηκε πολυ.. Έχουμε πει με τον γιατρό μου να προσπαθησουμε φυσιολογικά, μα αν δουμε ότι τραβάει πολυ η διαδικασία και δεν αντέχω θα κάνω καισαρική. 

Ο γιατρός μου δεν θέλει να κάνει καισαρική με τίποτα, αλλά απο εμενα εξαρτάται το τι θέλω να κάνω.. 

Δεν θέλω σε καμία περιπτωση να μπω με προκληση .. Και τεχνιτους πονους , γιατί το χω βιώσει ήδη μια φορά και η εμπειρία μου δνε ήταν καλή. 

Όποτε με βλέπω αν δεν γερνάω ως την 38+, να του ζητάω να μπουμε με καισαρική.. Τώρα μιλάω με πιθανοτητες.. 

Συσπάσεις έχω κι εγώ και περπαταω καθημερινά πολλες ώρες και γενικά δεν κάθομαι στιγμή.. Αλλά δεν έχει και καλή θέση η μπεμπα μου, όποτε δεν ξέρω τι θα γίνει... 

Το περπατημα βοηθάει πολυ για την θέση της μπέμπας όπως έχω ακουσει και το να κάθεσαι οκλαδόν.. Από κει και περα εφόσον είναι και το 2ο παιδακι σου νομίζω και από μόνη της θα έρθει πιο νωρίς.. Έτσι λένε τουλάχιστον!! Η θέση της μπορεί να αλλάξει ακόμα και τελευταία στιγμή! Χαλάρωσε όσο μπορείς και όλα θα πανε καλα και ακόμα και σε καισαρική να καταλήξεις σημασία έχει να είσαι υγιής εσυ και η μπεμπα σου!! Πάντως το χαλάρωσε στο λέω είναι κολπάκι! Ακόμα και όταν νοιώθεις συσπάσεις και λες "μήπως έρχεται;" αν αρχίσεις και το σκέφτεσαι και ο οργανισμός σου εκκρίνει αδρεναλίνη.. Μπορεί ακόμα και να σταματήσουν οι συσπάσεις. Έτσι ξέρω τουλάχιστον γιατρός δεν είμαι λέω εγώ να έχετε στο πισω μερος... :P

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MommyLN είπε:

Το περπατημα βοηθάει πολυ για την θέση της μπέμπας όπως έχω ακουσει και το να κάθεσαι οκλαδόν.. Από κει και περα εφόσον είναι και το 2ο παιδακι σου νομίζω και από μόνη της θα έρθει πιο νωρίς.. Έτσι λένε τουλάχιστον!! Η θέση της μπορεί να αλλάξει ακόμα και τελευταία στιγμή! Χαλάρωσε όσο μπορείς και όλα θα πανε καλα και ακόμα και σε καισαρική να καταλήξεις σημασία έχει να είσαι υγιής εσυ και η μπεμπα σου!! Πάντως το χαλάρωσε στο λέω είναι κολπάκι! Ακόμα και όταν νοιώθεις συσπάσεις και λες "μήπως έρχεται;" αν αρχίσεις και το σκέφτεσαι και ο οργανισμός σου εκκρίνει αδρεναλίνη.. Μπορεί ακόμα και να σταματήσουν οι συσπάσεις. Έτσι ξέρω τουλάχιστον γιατρός δεν είμαι λέω εγώ να έχετε στο πισω μερος... :P

Μακαρι να ρθει πιο νωρίς.. Μίλησα τώρα με την μαία μου και είπε ότι ίσως αν δεν έχω γεννήσει μέχρι τις 25, να προσπαθησουμε και με προκληση... Λέει θα χω γεννήσει στο τρίωρο.. Τώρα θα δουμε... Έχω λίγο άγχος γιατί την προκληση δεν την θέλω, μα κι εκείνη και ο γιατρός δεν θέλουν να κάνω καισαρική, όποτε ακόμα στην αναμονή... Αχ... Τι τραβάμε οι μανάδες

Μου είπε επίσης ότι την θέση θα την αλλάξουμε κατά την διάρκεια του τοκετου, όποτε θα την εμπιστευτω και αν δεν ας πραξουν όπως νομίζουν και εκείνη και ο γιατρός... Γιατί η θέση της προδιαθετει σε καισαρική   

Θα δουμε... 

Καλα τα λες... Σε ευχαριστωωω

Για πες μου εσυ πως νιώθεις?? Εμείς είμαστε πραγματικα κοντά στην πητ,μα δεν θα φράση την πητ πισυευω.. Τον γιατρό σου φαντάζομαι θα τον εχεις χρόνια Ε?! 

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Μακαρι να ρθει πιο νωρίς.. Μίλησα τώρα με την μαία μου και είπε ότι ίσως αν δεν έχω γεννήσει μέχρι τις 25, να προσπαθησουμε και με προκληση... Λέει θα χω γεννήσει στο τρίωρο.. Τώρα θα δουμε... Έχω λίγο άγχος γιατί την προκληση δεν την θέλω, μα κι εκείνη και ο γιατρός δεν θέλουν να κάνω καισαρική, όποτε ακόμα στην αναμονή... Αχ... Τι τραβάμε οι μανάδες

Μου είπε επίσης ότι την θέση θα την αλλάξουμε κατά την διάρκεια του τοκετου, όποτε θα την εμπιστευτω και αν δεν ας πραξουν όπως νομίζουν και εκείνη και ο γιατρός... Γιατί η θέση της προδιαθετει σε καισαρική   

Θα δουμε... 

Καλα τα λες... Σε ευχαριστωωω

Για πες μου εσυ πως νιώθεις?? Εμείς είμαστε πραγματικα κοντά... Τον γιατρό σου φαντάζομαι θα τον εχεις χρόνια Ε?! 

Ναι παντα αυτόν ειχα σχεδόν και τον εχουν και όλες οι γνωστές μου είναι πολυ καλός.. Και αυτός επίσης αντίθετος με καισαρικές αλλά μια κοπέλα που ήξερα και του είχε πει ότι θέλει καισαρική της την έκανε.. Γενικά χαλαρός είναι εμένα δεν με έχει τρομοκρατήσει ουτε για μια στιγμή(να μου πει πχ κάτι και να με αγχώσει). Να δουμε τι θα δουμε την Τετάρτη! Εγώ αυριο θα παρω πρωτη φορα τηλέφωνο την μαια που θα μπω 37η.

Έτσι όπως τα λες κοντευουμε ψυχραιμιαα!! Είσαι και δευτερομανουλα και για αυτό σου λέει και η μαια σε ένα τρίωρο.. Το σώμα σου ξέρει θυμάται.. ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MommyLN είπε:

Ναι παντα αυτόν ειχα σχεδόν και τον εχουν και όλες οι γνωστές μου είναι πολυ καλός.. Και αυτός επίσης αντίθετος με καισαρικές αλλά μια κοπέλα που ήξερα και του είχε πει ότι θέλει καισαρική της την έκανε.. Γενικά χαλαρός είναι εμένα δεν με έχει τρομοκρατήσει ουτε για μια στιγμή(να μου πει πχ κάτι και να με αγχώσει). Να δουμε τι θα δουμε την Τετάρτη! Εγώ αυριο θα παρω πρωτη φορα τηλέφωνο την μαια που θα μπω 37η.

Έτσι όπως τα λες κοντευουμε ψυχραιμιαα!! Είσαι και δευτερομανουλα και για αυτό σου λέει και η μαια σε ένα τρίωρο.. Το σώμα σου ξέρει θυμάται.. ;)

Λες να χουμε τον ίδιο??? Χαχαχα η μαία σου είναι και γυναίκα του?? 

Τετάρτη έχεις ρβ Ε?? Με το καλοοοο

Εμένα αν του πω για καισαρική με πιανει και με ταρακουναει.. Και χτυπάει ξυλο στο τραπέζι χαχαχα

Αλλά εγώ είμαι υπέρ και της καισαρικής και του φυσιολογικου.. Γενικά είμαι υπέρ όλων των μεθόδων αρκεί να ναι καλα το μωρό και η μαμά... 

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Λες να χουμε τον ίδιο??? Χαχαχα η μαία σου είναι και γυναίκα του?? 

Τετάρτη έχεις ρβ Ε?? Με το καλοοοο

Εμένα αν του πω για καισαρική με πιανει και με ταρακουναει.. Και χτυπάει ξυλο στο τραπέζι χαχαχα

Αλλά εγώ είμαι υπέρ και της καισαρικής και του φυσιολογικου.. Γενικά είμαι υπέρ όλων των μεθόδων αρκεί να ναι καλα το μωρό και η μαμά... 

Αααα δεν ξέρω αν είναι και γυναίκα του το όνομα της μου εδωσε μόνο.. Ξέρω ότι έχουν 2 παιδια νομίζω γιους. 

Ευχαριστώ πολυ και εσυ να έχεις με το καλό όμορφα νεάκια και σιγά σιγά την μπεμπα σου αγκαλιτσα!! 

Και συμφωνώ απόλυτα για ο, τι είπες για τον τοκετό ;)

Αντε σιγά σιγά να έρθουν με το καλο τα μωράκια μας.. Γιατί και εγώ μόνη σπίτι όλη μέρα δεν την παλευω άλλο.. Λόγω covid δεν βγαίνω παρα μόνο στο παρκο με τον άντρα μου να πάμε βόλτα το σκυλο και να περπατησω.. Παιδί άλλο δεν έχω , δωμάτιο μωρου έτοιμο οπότε αν δεν γεννήσω σχετικά κοντά με βλέπω να αλλάζω και όλη την διακόσμηση του σπιτιου :razz:

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, MommyLN είπε:

Αααα δεν ξέρω αν είναι και γυναίκα του το όνομα της μου εδωσε μόνο.. Ξέρω ότι έχουν 2 παιδια νομίζω γιους. 

Ευχαριστώ πολυ και εσυ να έχεις με το καλό όμορφα νεάκια και σιγά σιγά την μπεμπα σου αγκαλιτσα!! 

Και συμφωνώ απόλυτα για ο, τι είπες για τον τοκετό ;)

Αντε σιγά σιγά να έρθουν με το καλο τα μωράκια μας.. Γιατί και εγώ μόνη σπίτι όλη μέρα δεν την παλευω άλλο.. Λόγω covid δεν βγαίνω παρα μόνο στο παρκο με τον άντρα μου να πάμε βόλτα το σκυλο και να περπατησω.. Παιδί άλλο δεν έχω , δωμάτιο μωρου έτοιμο οπότε αν δεν γεννήσω σχετικά κοντά με βλέπω να αλλάζω και όλη την διακόσμηση του σπιτιου :razz:

Οσως να ναι και ο ίδιος... Χαχαχα

Αχ... Βγες έξω να περπατησεις και γενικά κάνε δουλίτσες να ναι όλα έτοιμα.. Θα έχεις βοήθεια στην αρχή?? 

Πως νιώθεις που θα γίνεις πρωτη φορα μάμα??? Χαχαχαχ 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Οσως να ναι και ο ίδιος... Χαχαχα

Αχ... Βγες έξω να περπατησεις και γενικά κάνε δουλίτσες να ναι όλα έτοιμα.. Θα έχεις βοήθεια στην αρχή?? 

Πως νιώθεις που θα γίνεις πρωτη φορα μάμα??? Χαχαχαχ 

Θα έχω την μητέρα μου πάλι καλά!! Και ο άντρας μου απλά φαντάζομαι θα προτιμαω την μητέρα μου χαχαχαχ. 

Ανυπομονώ και νομίζω δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα αλλά θέλω τόσο πολυ να την δω επιτέλους την μικρή μου.. Να την παρω αγκαλιά! Ελπίζω να πανε ολα καλα! Και μετά να μας πεις εσυ τα μυστικά που είσαι έμπειρη :-P

Link to comment
Share on other sites

@MommyLN καλωσηρθες στο γκρουπακι! 

Just now, MommyLN είπε:

Αααα δεν ξέρω αν είναι και γυναίκα του το όνομα της μου εδωσε μόνο.. Ξέρω ότι έχουν 2 παιδια νομίζω γιους. 

Ευχαριστώ πολυ και εσυ να έχεις με το καλό όμορφα νεάκια και σιγά σιγά την μπεμπα σου αγκαλιτσα!! 

Και συμφωνώ απόλυτα για ο, τι είπες για τον τοκετό ;)

Αντε σιγά σιγά να έρθουν με το καλο τα μωράκια μας.. Γιατί και εγώ μόνη σπίτι όλη μέρα δεν την παλευω άλλο.. Λόγω covid δεν βγαίνω παρα μόνο στο παρκο με τον άντρα μου να πάμε βόλτα το σκυλο και να περπατησω.. Παιδί άλλο δεν έχω , δωμάτιο μωρου έτοιμο οπότε αν δεν γεννήσω σχετικά κοντά με βλέπω να αλλάζω και όλη την διακόσμηση του σπιτιου :razz:

Δικιά μου είσαι εσύ! Έχεις πάθει βαρεμάρα από την κλεισούρα! Χαχαχαχα! Κι εμεις εδώ έχουμε σχεδόν έτοιμα τα πάντα για τους επόμενους 6 μήνες κι απλά ανυπομονούμε! 

Με το καλό σε όλες μας κορίτσια!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Καλώς ήρθες @MommyLN !!! Με το καλό η Μπέμπα σας!!! τι καλά τα έχετε όλα έτοιμα!!! Άλλαξε τώρα τη διακόσμηση του σπιτιού που προλαβαίνεις γιατί σε μερικούς μήνες θα στην αλλάζει η κόρη σου... χιχχιχιιχζι

  • Χαχα 4

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

@Geo81 χαχαχαχ πολυ γελασα με το μήνυμα σου με βλέπω με τα μαλλιά μου όρθια χαχαχα γιατί είμαι και περιεργη με το σπίτι!! Βλέπω να μου περνανε οι περιεργιες τώρα με το παιδι !! 

@Alexandra P. με το καλό σε όλες μας ναι! 

Ασε αυτός ο κορονοιος πια.. Αντί να είμαστε έξω βόλτες να χαρουμε πριν έρθουν τα μωρακια.. Τέλος παντων μην είμαστε και γκρινιαρες καλά να είμαστε!! Απλά εγώ προσεχω και λίγο περισσοτερο γιατί φοβάμαι το τεστ που σου κάνουν στο μαιευτήριο μην γίνει καμια πλακα.. Ξέρω και εγω.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μαγνήσιο σταματήσατε?? Επισης έχετε πονακια περιοδου καθόλου? Κ πως θ τ περιγραφατε σε συχνότητα? Κάθε μέρα? 1 φορά τ ημέρα??? Έχει καμία ώρα π νιώθω κάτι ψιλα αλλά συνήθως κρατουσαν λίγα δευτερόλεπτα:roll:


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου!!!

Σημερα είχα ραντεβού με σύμβουλο θηλασμού για να λύσω τις απορίες μου γιατί πολλά ακούω και αγχώνομαι και θέλω να είμαι έτοιμη. Πήγαμε και μια βόλτα από jumbo να πάρουμε διαφορα πραγματάκια. Βρήκα σε πολύ καλή τιμή μουσελίνες, πανάκια και σελτεδάκια και πήρα μερικά..
Την Πέμπτη έκοψα την προγεστερονη κι από τότε έχω σχεδόν μόνιμα πονάκια περιόδου και πέτρωματα πολύ πιο έντονα σε σχέση με πριν. Στον ύπνο μου είδα ότι ο μπέμπης θα γεννηθεί στις 10/10. Ο άντρας μου πιστεύει ότι θα έρθει στις 26/10. Για να δούμε...

@MommyLN καλωσήρθες κορίτσι μου! Με το καλό η μπεμπουλα σου!

@Φραουλίνο δεν έχω λόγια πραγματικά. Χαίρομαι που είσαι καλύτερα και ευχαριστούμε τόσο πολύ για τα όμορφα λόγια σου και που είσαι εδώ να μας ενθαρρύνεις.. 

  • Μου αρέσει 9

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Κορίτσια μαγνήσιο σταματήσατε?? Επισης έχετε πονακια περιοδου καθόλου? Κ πως θ τ περιγραφατε σε συχνότητα? Κάθε μέρα? 1 φορά τ ημέρα??? Έχει καμία ώρα π νιώθω κάτι ψιλα αλλά συνήθως κρατουσαν λίγα δευτερόλεπτα:roll:

Εγώ το έχω κόψει από την 30η εβδομάδα περίπου. Δεν ενιωθα τίποτα. Τώρα άρχισα να νιώθω κάτι πονακια αραιά και που. Δεν ξέρω κιόλας γιατί από την αρχή της εγκυμοσύνης δεν μπορούσα να διαχωρίσω ποτέ φταίει το έντερο και πότε είναι πονακια-συσπασεις. 

Just now, Eirini1988 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!!

Σημερα είχα ραντεβού με σύμβουλο θηλασμού για να λύσω τις απορίες μου γιατί πολλά ακούω και αγχώνομαι και θέλω να είμαι έτοιμη. Πήγαμε και μια βόλτα από jumbo να πάρουμε διαφορα πραγματάκια. Βρήκα σε πολύ καλή τιμή μουσελίνες, πανάκια και σελτεδάκια και πήρα μερικά..
Την Πέμπτη έκοψα την προγεστερονη κι από τότε έχω σχεδόν μόνιμα πονάκια περιόδου και πέτρωματα πολύ πιο έντονα σε σχέση με πριν. Στον ύπνο μου είδα ότι ο μπέμπης θα γεννηθεί στις 10/10. Ο άντρας μου πιστεύει ότι θα έρθει στις 26/10. Για να δούμε...

@MommyLN καλωσήρθες κορίτσι μου! Με το καλό η μπεμπουλα σου!

@Φραουλίνο δεν έχω λόγια πραγματικά. Χαίρομαι που είσαι καλύτερα και ευχαριστούμε τόσο πολύ για τα όμορφα λόγια σου και που είσαι εδώ να μας ενθαρρύνεις.. 

Εδω και μια εβδομάδα βλέπω ότι γεννάω κάθε βράδυ. Έχω γεννήσει σκυλιά, γατιά, ανθρώπους μεγάλους, παιδάκια μου γνωστά. Μωρό όχι ακόμα... Χάχα!

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Αποφάσισα να κάνω ένα πικ νικ την Κυριακή που μας έρχεται με πολύ λίγους φίλους και πιθανόν με μάσκα! Αντε γιατι πολλη μοναξιά πέφτει μέσα στο σπίτι.. Κι όλο και κάποιος λόγος να πέφτω ψυχολογικά. Τι θα φάμε στο πικ νικ δεν ξέρω! Μια μερα είναι θα κάνω την εξαίρεση!! 

@MommyLN καλώς μας ήρθες!!! Κι εγώ το σκέφτομαι μην πάω εκεί και μου πουν είσαι θετική ασυμπτωτική. Ευτυχώς ο άντρας μου μπορεί να σταματήσει την δουλειά λίγες μέρες πριν γεννήσω (πριν την ΠΗΤ τουλάχιστον) και θα μπούμε καραντίνα (όχι ότι τώρα κάνουμε και τίποτα αλλά λέμε τώρα) 

Αυτή την βδομάδα έχω εξετάσεις υπέρηχο και διαβητολογο!!! Κάθε μέρα και από κάτι... 

Καλή εβδομάδα και καλά αποτελέσματα σε όλες μας για όλα!!! 

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...