Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Nina13 είπε:

Καλο καλοπισμο κουκλα μ!!! Εγώ λέω να τους πω να μας τα φέρουν, είναι σε νάιλον, όποτε θα τα βάλω σε αποθήκη και θα περιμενω ποτε θα ξαναδροσισει για να τα στρωσω.. Πως είσαι εσυ? Εγώ ρε παιδι μου νιώθω λες και δεν είμαι έγκυος.. Τι συμβαίνει??? Ποτε θα γεννήσουμε επιτέλους? 

Καλλωπίστηκα!!! Έτοιμη να υποδεχτώ τον μπέμπη.. Χαχαχαχα όταν αποφασίσει να έρθει... Κι εγώ μια απ τα ίδια ώρες ώρες. Μετά με πιάνουν πονάκια και συσπάσεις και το θυμάμαι πάλι.. Θα γεννήσουμε που θα πάει. Είμαστε και απ τις πρώτες στη λίστα..

πρίν από 17 λεπτά , Gogo1994 είπε:

Κορίτσια γενικά όπως τα ξέραμε.περιμενουμε την αυριανή τιμή να δούμε πως πάμε.Ιδανικα σε 10 μέρες και μετά είμαστε καλά να κλείσουμε καισαρική.27 κ εκεί περίπου ακόμα πιο ιδανικά αν μας αφήσει η τιμή πάντα...2500 κιλακια είναι ο μπέμπης.ε όσο εγώ δηλαδή στο σουλουπι που βγήκα 2850.το καρδιοτοκογραφημμα καλό άρα περνάει καλά δε δυσχεραίνει κάπου.συσπασουλες είχα αλλά δεν τις κατάλαβα πότε είναι οι προπαρασκευαστικές.

Μαζι πάμε εμείς. Κι ο δικός μας την προηγούμενη βδομάδα που ήμουν 35w και 5d ακριβώς το ίδιο βάρος είχε! Αδύνατα τα παλικάρια μας.. Όλα καλά είναι κι αυτό έχει σημασία! Σε 10 μέρες λοιπόν θα ξέρεις ακριβώς τη μέρα που θα αγκαλιάσεις το μωράκι σου..

 

4 ώρες πρίν, Alexandra P. είπε:

Καλησπέρα σε όλες σας! 

Εμείς είχαμε χθες ραντεβού με το γιατρό, καμία ανατροπή μέχρι στιγμής. Ο μικρός έφτασε σχεδόν 3 κιλά άρα δεν είναι εύκολο να γυρίσει κι ετσι πλησιάζουμε πιο κοντά στο σενάριο της καισαρικής . Εγώ είμαι οκ με αυτό , ελπίζω να μην το μετανιώσω μετά. Την Πέμπτη έχουμε ραντεβού με τη μαία κι επίσης πρέπει να αρχίσω να βλέπω παιδιάτρους στην περιοχή μας. Έχετε ασχοληθεί καθόλου με αυτό? 

Θέμα χαλιά: τα έχω δώσει από το καλοκαίρι για φύλαξη αλλά ζεσταίνομαι απίστευτα οπότε θα το καθυστερήσω όσο μπορώ. 

Εν τω μεταξύ περίμενα τη μαμά μου το ΣΚ να οργανώσουμε λίγο το σπίτι μαζί αλλά ο μπαμπάς ανέβασε δέκατα κι είναι σε καραντίνα.... Τύχη βουνό!!! 

Εύχομαι μόνο καλά νέα κορίτσια μου με τα ραντεβού σας!! 

Κάλε τι μεγάλος ο μπέμπης!!! Ότι είναι καλό θα γίνει. Και απ τη στιγμή που δε γυρίζει καλύτερα η καισαρική.. Περαστικά στο μπαμπά σου! Ελπίζω να είναι καλύτερα..

@demifilol εσυ κορίτσι μου ποτέ είναι να γεννήσεις; Θυμάμαι πως κάπου τώρα είχες πει θα το προγραμματίζατε..

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλλωπίστηκα!!! Έτοιμη να υποδεχτώ τον μπέμπη.. Χαχαχαχα όταν αποφασίσει να έρθει... Κι εγώ μια απ τα ίδια ώρες ώρες. Μετά με πιάνουν πονάκια και συσπάσεις και το θυμάμαι πάλι.. Θα γεννήσουμε που θα πάει. Είμαστε και απ τις πρώτες στη λίστα..

Μαζι πάμε εμείς. Κι ο δικός μας την προηγούμενη βδομάδα που ήμουν 35w και 5d ακριβώς το ίδιο βάρος είχε! Αδύνατα τα παλικάρια μας.. Όλα καλά είναι κι αυτό έχει σημασία! Σε 10 μέρες λοιπόν θα ξέρεις ακριβώς τη μέρα που θα αγκαλιάσεις το μωράκι σου..

 

Κάλε τι μεγάλος ο μπέμπης!!! Ότι είναι καλό θα γίνει. Και απ τη στιγμή που δε γυρίζει καλύτερα η καισαρική.. Περαστικά στο μπαμπά σου! Ελπίζω να είναι καλύτερα..

@demifilol εσυ κορίτσι μου ποτέ είναι να γεννήσεις; Θυμάμαι πως κάπου τώρα είχες πει θα το προγραμματίζατε..

Ειρήνη μου ναι μια χαρά είναι τα κιλακια άντε να δούμε το πότε πάντως είναι τόσο κοντά που φαίνεται απίστευτο.

  • Μου αρέσει 4

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλλωπίστηκα!!! Έτοιμη να υποδεχτώ τον μπέμπη.. Χαχαχαχα όταν αποφασίσει να έρθει... Κι εγώ μια απ τα ίδια ώρες ώρες. Μετά με πιάνουν πονάκια και συσπάσεις και το θυμάμαι πάλι.. Θα γεννήσουμε που θα πάει. Είμαστε και απ τις πρώτες στη λίστα..

Μαζι πάμε εμείς. Κι ο δικός μας την προηγούμενη βδομάδα που ήμουν 35w και 5d ακριβώς το ίδιο βάρος είχε! Αδύνατα τα παλικάρια μας.. Όλα καλά είναι κι αυτό έχει σημασία! Σε 10 μέρες λοιπόν θα ξέρεις ακριβώς τη μέρα που θα αγκαλιάσεις το μωράκι σου..

 

Κάλε τι μεγάλος ο μπέμπης!!! Ότι είναι καλό θα γίνει. Και απ τη στιγμή που δε γυρίζει καλύτερα η καισαρική.. Περαστικά στο μπαμπά σου! Ελπίζω να είναι καλύτερα..

@demifilol εσυ κορίτσι μου ποτέ είναι να γεννήσεις; Θυμάμαι πως κάπου τώρα είχες πει θα το προγραμματίζατε..

Ωραία είσαι περιποιημένη για τον μικρό !!καλως ν τον δεχτείς !παρασκευη θα ξέρω μαλλον !πλησιαζουμε σιγά σιγά !

  • Μου αρέσει 6

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Γυρισαμε κ εμεις απο τον γιατρο,ολα μια χαρα πανε.ειναι στην θεση του κ το βαρος του μια χαρα,εχει φτασει 2.400 σχεδον. ηταν κ πολυ κινητικο την ωρα της εξετασης κ εβλεπα live πως ετρωγα τις κλωτσιες του :D

  • Μου αρέσει 14

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Γυρισαμε κ εμεις απο τον γιατρο,ολα μια χαρα πανε.ειναι στην θεση του κ το βαρος του μια χαρα,εχει φτασει 2.400 σχεδον. ηταν κ πολυ κινητικο την ωρα της εξετασης κ εβλεπα live πως ετρωγα τις κλωτσιες του :D

Ωωω υπέροχα Ευα μου !τετοια νέα ν ακούμε !!!κ με το καλό όταν βγει ,ν τον γράψετε στο μποξ !

  • Μου αρέσει 3

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΕΥΑ! said:

Γυρισαμε κ εμεις απο τον γιατρο,ολα μια χαρα πανε.ειναι στην θεση του κ το βαρος του μια χαρα,εχει φτασει 2.400 σχεδον. ηταν κ πολυ κινητικο την ωρα της εξετασης κ εβλεπα live πως ετρωγα τις κλωτσιες του :D

Πωπω ενας αντρακλας!!! Μπραβο Ευακι μου! Ποδοσφαιριστης λες να γινει; Εχεχεχεχε!!!! Μια χαρα τα κιλακι του και που τον πετυχατε ξυπνιο και ζωηρο!!!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Γωγουλα μου καλα αποτελεσματα αυριο και με το καλο ο μπεμπης να μας ερθει!!!!! Μια χαρα πηραμε τα κιλακια μας βλεπω και ειμαστε και τελεια στην κοιλιτσα της μαμας! Με το καλο κοριτσι μου ομορφο. Να φυγει το αυριανο και μετα μπειμπι σαουερ!!

Να τος και ο αλλος ο μπεμπης εδω! 3 κιλακια ε; Σωστο παλικαρι! Με το καλο ευχομαι και αφου δεν γυριζει εννοειται θα κανεις οτι χρειαζεται για να ερθει γερος!

Περαστικα στον μπαμπα σου, ευχομαι να συνελθει γρηγορα.

Οοοο δεν το ηξερα αυτο! Θα το φουλαρα το καλοριφερ η τρελη! 21 βαθμοι λοιπον! Μου φαινεται θα παρω και ενα θερμομετρο να τσεκαρω

Θέλει προσοχη γιατί εγώ σκέψου σαν πρωτομαμα δεν ήξερα και το έβαζα 23 με αποτέλεσμα το μωρό να πεφτει σε λήθαργο και να μην ξυπνα για να θηλάζει ενώ πεονουσε... Τραγική ήμουν, ώσπου ήρθε η παιδιατρος και μου τα χαμε άσχημα... Γενικά θέλει προσοχη.. Τα μωρά έχουν δική τους θερμοκρασία... 

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλλωπίστηκα!!! Έτοιμη να υποδεχτώ τον μπέμπη.. Χαχαχαχα όταν αποφασίσει να έρθει... Κι εγώ μια απ τα ίδια ώρες ώρες. Μετά με πιάνουν πονάκια και συσπάσεις και το θυμάμαι πάλι.. Θα γεννήσουμε που θα πάει. Είμαστε και απ τις πρώτες στη λίστα..

Μαζι πάμε εμείς. Κι ο δικός μας την προηγούμενη βδομάδα που ήμουν 35w και 5d ακριβώς το ίδιο βάρος είχε! Αδύνατα τα παλικάρια μας.. Όλα καλά είναι κι αυτό έχει σημασία! Σε 10 μέρες λοιπόν θα ξέρεις ακριβώς τη μέρα που θα αγκαλιάσεις το μωράκι σου..

 

Κάλε τι μεγάλος ο μπέμπης!!! Ότι είναι καλό θα γίνει. Και απ τη στιγμή που δε γυρίζει καλύτερα η καισαρική.. Περαστικά στο μπαμπά σου! Ελπίζω να είναι καλύτερα..

@demifilol εσυ κορίτσι μου ποτέ είναι να γεννήσεις; Θυμάμαι πως κάπου τώρα είχες πει θα το προγραμματίζατε..

Εγω είχα πολλες συσπάσεις πριν ένα τρίωρο, απανωτές.. Αλλά υποφερτες

Τώρα είμαι μια χαρά που περπατησα... Ελπίζω να ρθει συντομα.. Κουράστηκα εμ την κοιλιά.... 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 said:

Θέλει προσοχη γιατί εγώ σκέψου σαν πρωτομαμα δεν ήξερα και το έβαζα 23 με αποτέλεσμα το μωρό να πεφτει σε λήθαργο και να μην ξυπνα για να θηλάζει ενώ πεονουσε... Τραγική ήμουν, ώσπου ήρθε η παιδιατρος και μου τα χαμε άσχημα... Γενικά θέλει προσοχη.. Τα μωρά έχουν δική τους θερμοκρασία... 

Δεν ειχα ιδεα! Μα που να ξερεις κι εσυ ομως βρε κοπελα μου; Αν δεν στο πει καποιος πού να το ξερεις; 


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Δεν ειχα ιδεα! Μα που να ξερεις κι εσυ ομως βρε κοπελα μου; Αν δεν στο πει καποιος πού να το ξερεις; 

Γενικά το λένε σαν οδηγία στο μαιευτηριο.. Μα εμείς κάνουνε του κεφαλιου μας.. Τα βάζουμε σε κουβέρτες, τα τυλιγουμε, νομίζουμε ότι κρυωνουν και εκείνα τα καημένα σκάνε... Σκέψου χειμώνα μου είχε βγάλει σπυρακια από τη ζέστη, τα σπυρακια που οι νορμαλ άνθρωποι τα βγάζουν το καλοκαίρι λόγω υψηλής θερμοκρασίας.. Ασε ασε έπαθα και έμαθα

Γι αυτό το χω παντα 20 βαθμους τον χειμώνα για να μην παθαινει τέτοια... 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 said:

Γενικά το λένε σαν οδηγία στο μαιευτηριο.. Μα εμείς κάνουνε του κεφαλιου μας.. Τα βάζουμε σε κουβέρτες, τα τυλιγουμε, νομίζουμε ότι κρυωνουν και εκείνα τα καημένα σκάνε... Σκέψου χειμώνα μου είχε βγάλει σπυρακια από τη ζέστη, τα σπυρακια που οι νορμαλ άνθρωποι τα βγάζουν το καλοκαίρι λόγω υψηλής θερμοκρασίας.. Ασε ασε έπαθα και έμαθα

Γι αυτό το χω παντα 20 βαθμους τον χειμώνα για να μην παθαινει τέτοια... 

Αχ εχει ριζωσει η Ελληνιδα μανα με τη ζακετα μεσα μας!!! Ψυχουλα μου εσκασε ο καημενουλης σου. Ενταξει τωρα ξερεις ομως!!! Κι εγω το εχω εγνοια το κρυο γιατι εδω σρη Γερμανια εξω εχει πολυ κρυο οντως! Οποτε θερμομετρο και 20-21 βαθμοι!!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη είπε:

Αχ εχει ριζωσει η Ελληνιδα μανα με τη ζακετα μεσα μας!!! Ψυχουλα μου εσκασε ο καημενουλης σου. Ενταξει τωρα ξερεις ομως!!! Κι εγω το εχω εγνοια το κρυο γιατι εδω σρη Γερμανια εξω εχει πολυ κρυο οντως! Οποτε θερμομετρο και 20-21 βαθμοι!!!

Πες τα χωριςνζακετα δνε παμε πουθενα.. Και έχει γίνει τέτοιος και ο άντρας μου.. 

Ζακέτα πηρες για το παιδι??? Χαχαχαχα

Εσυ να ρωτήσεις έναν παιδιατρο εκεί γιατί ίσως το κρυο να ναι πιο τσουχτερό εκεί και να χρειάζεται λίγο παραπανω... 

Πως είσαι εσυ? Όλα καλά? Δεν αντέχω να περιμενω την κόρη... 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 said:

Πες τα χωριςνζακετα δνε παμε πουθενα.. Και έχει γίνει τέτοιος και ο άντρας μου.. 

Ζακέτα πηρες για το παιδι??? Χαχαχαχα

Εσυ να ρωτήσεις έναν παιδιατρο εκεί γιατί ίσως το κρυο να ναι πιο τσουχτερό εκεί και να χρειάζεται λίγο παραπανω... 

Πως είσαι εσυ? Όλα καλά? Δεν αντέχω να περιμενω την κόρη... 

αχαχαχα ζακετα ε; Αχχχχ οτι κοροιδευουμε θα λουστουμε!

Ελα θα ερθει η κορακλα! Θεμα χρονου ειναι πλεον! Εγω νομιζω θα ηθελα να αργησει λιγο ακομη χιχι! Απο τη μια ανυπομονω απο υην αλλη ας παρει λιγο χρονο ακομη στην κοιλιτσα!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Εύχομαι μια όμορφη μέρα σε ολεσ! Περιμένω μια πρωην συνάδελφο και φίλη αργότερα κσι ανυπομονώ για κους κους... Εγώ νωρίς νωρίς πάλι ξύπνησα σήμερα. Είχα τρομερή νύστα το βράδυ κι έπεσα με τις κότες. Επιπλέον είχα ένα πολύ έντονο πόνο στη μέση. Κυρίως αριστερά που με δυσκόλευε πολύ να κινηθώ. Ευτυχώς σήμερα είμαι καλύτερα.

Είναι και ο μήνας που παρατηρώ τα πάντα. Και είμαι κι εγώ στη φάση που απ τη μια θέλω να γεννήσω τώρα να δω το μωρό μου και απ την άλλη  θέλω να μείνει μέσα λίγο ακόμα. Έχω ετοιμάσει τόσα πράγματα αλλά νιώθω πολλές φορές πως δεν είμαι έτοιμη ακόμα.. Αν και όπως μου είπε μια φίλη, έτοιμη εντελώς δεν θα νιώσω ποτέ..

@ΕΥΑ! χαίρομαι πολύ για τα όμορφα νέα σου κι εύχομαι έτσι όμορφα να συνεχίσουν τα νέα για όλες μας!

 

  • Μου αρέσει 7

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Εύχομαι μια όμορφη μέρα σε ολεσ! Περιμένω μια πρωην συνάδελφο και φίλη αργότερα κσι ανυπομονώ για κους κους... Εγώ νωρίς νωρίς πάλι ξύπνησα σήμερα. Είχα τρομερή νύστα το βράδυ κι έπεσα με τις κότες. Επιπλέον είχα ένα πολύ έντονο πόνο στη μέση. Κυρίως αριστερά που με δυσκόλευε πολύ να κινηθώ. Ευτυχώς σήμερα είμαι καλύτερα.

Είναι και ο μήνας που παρατηρώ τα πάντα. Και είμαι κι εγώ στη φάση που απ τη μια θέλω να γεννήσω τώρα να δω το μωρό μου και απ την άλλη  θέλω να μείνει μέσα λίγο ακόμα. Έχω ετοιμάσει τόσα πράγματα αλλά νιώθω πολλές φορές πως δεν είμαι έτοιμη ακόμα.. Αν και όπως μου είπε μια φίλη, έτοιμη εντελώς δεν θα νιώσω ποτέ..

@ΕΥΑ! χαίρομαι πολύ για τα όμορφα νέα σου κι εύχομαι έτσι όμορφα να συνεχίσουν τα νέα για όλες μας!

 

Καλημερα καλή Τετάρτη και καλο κους κους!! Στις μέρες που είσαι όποτε και να έρθει μια χαρά είναι.. Αντε με το καλό!! Αλλά μην νομίζεις και εγώ τα ίδια.. Είχα χθες βράδυ κάτι πονους πολυ έντονους πρωτη φορα και ενώ ανυπομονώ μόνο και στην σκέψη ότι θα ερχόταν μόνο τα κλάμματα δεν εβαλα χαχαχαχ. Ε και μετά έπεσα ξερή όταν ηρέμησα μέχρι τις 2 που ξεκίνησε το περα δώθε στην τουαλέτα :P.

Σήμερα που θα παω γιατρό θα σας πω και εγώ αν υπάρχουν νεότερα.. 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, MommyLN είπε:

Καλημερα καλή Τετάρτη και καλο κους κους!! Στις μέρες που είσαι όποτε και να έρθει μια χαρά είναι.. Αντε με το καλό!! Αλλά μην νομίζεις και εγώ τα ίδια.. Είχα χθες βράδυ κάτι πονους πολυ έντονους πρωτη φορα και ενώ ανυπομονώ μόνο και στην σκέψη ότι θα ερχόταν μόνο τα κλάμματα δεν εβαλα χαχαχαχ. Ε και μετά έπεσα ξερή όταν ηρέμησα μέχρι τις 2 που ξεκίνησε το περα δώθε στην τουαλέτα :P.

Σήμερα που θα παω γιατρό θα σας πω και εγώ αν υπάρχουν νεότερα.. 

Όλες την ίδια φάση περνάμε χαχαχαχαχα. Καλά και αυτό το πέρα δώθε στην τουαλέτα ανυπόφορο. Μάλλον μας προετοιμάζει η φύση για τα βραδινά ξυπνήματα που έρχονται :-P...

Ευχομαι να έχεις υπέροχα νέα.. Αναμένουμε λοιπόν να μας πεις!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...