Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Καλησπέραα, είμαι καινούργια εδω


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου, είμαι εντελώς καινούργια και δεν ξέρω καν αν γράφω εδώ στο σωστό μέρος.. 9μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο είχα καφέ-ροζ υγρά μόνο στο σκούπισμα για 2 μέρες.. Επαφή 1 μέρα πριν την ωορηξια.. Περιμένω σε 2 μέρες.. Λέτε να είναι κάποιο σημάδι εμφύτευσης αυτό? Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων και συγνώμη εάν δεν γράφω στη σωστή στήλη!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσι μου,  καλως ηρθες στο φορουμ! Μου ακουγεται πολυ θετικο αυτο που λες!! Πολυ πιθανον να ειναι αιμα εμφυτευσης! Εχεις καθολου συμπτωματα? Περιμενε να δεις αν σου ερθει σε 2 μερες αλλιως κανε ενα τεστακι και σου ευχομαι να εχεις το αποτελεσμα που επιθυμεις!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολυυ!! Έχω λίγες κράμπες χαμηλά και το στήθος όχι κ πολύ πρησμένο.. Υπό άλλες συνθήκες πρηζεται 1 εβδομάδα πριν την περίοδο.. Το μόνο που παρατηρώ είναι ότι έχω τρέλα νεύρα και εκεί που μου μιλάει ο αρραβωνιαστικος μου θέλω να τα σπάσω όλα από τα νεύρα μου.. Χαχα και ξαφνικά κλαίω.. Τι να πω.. 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Alexia96 είπε:

Σε ευχαριστώ πολυυ!! Έχω λίγες κράμπες χαμηλά και το στήθος όχι κ πολύ πρησμένο.. Υπό άλλες συνθήκες πρηζεται 1 εβδομάδα πριν την περίοδο.. Το μόνο που παρατηρώ είναι ότι έχω τρέλα νεύρα και εκεί που μου μιλάει ο αρραβωνιαστικος μου θέλω να τα σπάσω όλα από τα νεύρα μου.. Χαχα και ξαφνικά κλαίω.. Τι να πω.. 

Να σου πω δεν ξερω για τα νευρα αλλα οι κραμπες μου φαινεται καλο σημαδι!! Εγω ειχα ολα τα συμπτωματα περιοδου κανονικα και πονακια και τελικα δεν ηρθε ποτε! Σου ευχομαι και εσενα να ειναι εγκυμοσυνη και να μην σου ερθει!!! 

Link to comment
Share on other sites

Αχχ μακάρι γιατί το θέλω πολύ.. Καλά από πόνο περιόδου ναι.. Κ έντονους πόνους μέσα στη μέρα για λίγο βέβαια.. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ..θα περιμένω ακόμα βέβαια για τεστ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...