Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

μηπως δεν τα καταφερα?


Recommended Posts

καλημέρα κορίτσια  δεν ξερω αν μπηκα σε σωστη συνομιλια ,είμαι καινουρια οποτε με συγχωρειτε αν μπηκα λαθος. λοιπον εχω σταθερο κυκλο περιοδο και προσπαθω να κανω κι εγω μωρακι τελευταια περιοδος ηταν 15-20 μαρτιου και από την ημερα που τελειωσε μεχρι και τις 28 του μηνα καθημερινα ειχα σεξουαλικη επαφη μετα από 6 ημερες ειδα αιμα αλλα όχι ποσοτητα σημερα είναι η τεταρτη ημερα που βλεπω αιμα και η κανονικη περιοδοσ μου είναι κανονικα αυριο λετε να μηνν τα καταφερα ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, maraki3 είπε:

καλημέρα κορίτσια  δεν ξερω αν μπηκα σε σωστη συνομιλια ,είμαι καινουρια οποτε με συγχωρειτε αν μπηκα λαθος. λοιπον εχω σταθερο κυκλο περιοδο και προσπαθω να κανω κι εγω μωρακι τελευταια περιοδος ηταν 15-20 μαρτιου και από την ημερα που τελειωσε μεχρι και τις 28 του μηνα καθημερινα ειχα σεξουαλικη επαφη μετα από 6 ημερες ειδα αιμα αλλα όχι ποσοτητα σημερα είναι η τεταρτη ημερα που βλεπω αιμα και η κανονικη περιοδοσ μου είναι κανονικα αυριο λετε να μηνν τα καταφερα ?

Περίμενε περιμενε,δλδ αίμα πρώτη φορά είδες στις 3 του μηνός? Κ περίμενες κανονικά 7 του μηνός περίοδο? Κάθε πότε έχεις περίοδο? Γιατί από 15 που ήταν η τελευταία σου μέχρι 7 που λες πως περιμένεις είναι μόνο 24 ημέρες..τόσο μικρό κύκλο έχεις..?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Περίμενε περιμενε,δλδ αίμα πρώτη φορά είδες στις 3 του μηνός? Κ περίμενες κανονικά 7 του μηνός περίοδο? Κάθε πότε έχεις περίοδο? Γιατί από 15 που ήταν η τελευταία σου μέχρι 7 που λες πως περιμένεις είναι μόνο 24 ημέρες..τόσο μικρό κύκλο έχεις..?

εγραψα λαθος κανονικα είναι να μου ερθει σε 6 ημερες

Just now, maraki3 είπε:

εγραψα λαθος κανονικα είναι να μου ερθει σε 6 ημερες αλλα μου ηρθε στις 3 του μηνος και λιγο αιμα αλλα είναι η 4 ημερα που βλεπω αιμα   ανα 28 ημερεσ βλεπω περιοδο

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, maraki3 είπε:

εγραψα λαθος κανονικα είναι να μου ερθει σε 6 ημερες

 

Αααα έτσι ναι..κοίτα θα μπορούσε να είναι κ αίμα από την εμφύτευση..δεν το έχουμε όλες βέβαια οι έγκυες αυτό οπότε δεν είναι κ κάτι 1000% κατατοπιστικό.. θα σου πρότεινα να κάνεις υπομονή άλλες 3-4 μέρες κ να κάνεις αν θες εναν τεστ αυτά που ανιχνεύουν πριν την περίοδο..αλλιώς μια β χοριακη που μπορεις να τη κάνεις από τώρα...

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Αααα έτσι ναι..κοίτα θα μπορούσε να είναι κ αίμα από την εμφύτευση..δεν το έχουμε όλες βέβαια οι έγκυες αυτό οπότε δεν είναι κ κάτι 1000% κατατοπιστικό.. θα σου πρότεινα να κάνεις υπομονή άλλες 3-4 μέρες κ να κάνεις αν θες εναν τεστ αυτά που ανιχνεύουν πριν την περίοδο..αλλιώς μια β χοριακη που μπορεις να τη κάνεις από τώρα...

 

υπαρχει περιπτωση να απετιχα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, maraki3 είπε:

υπαρχει περιπτωση να απετιχα?

Αγάπη μου τι να σου πω είναι πολύ νωρίς ακόμη..κ δενλ πιάνουμε όλες αμέσως παιδάκι..ότι έκανες επαφές τις γόνιμες ημέρες (κ εφόσον κ εσύ κ ο άντρας σου είστε οκ από υγεία) εννοείται πως αυξάνει φουλ τη πιθανότητα εγκυμοσύνης αλλά δεν είναι κ πάντα βέβαιο. Ελπίζω πως το αίμα ήταν εμφυτευση γτ για περίοδος πολύ νωρίς φαίνεται κ δε νομίζω κ εύχομαι να έχεις πετύχει :-)

ειναι η πρώτη σας προσπάθεια?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Αγάπη μου τι να σου πω είναι πολύ νωρίς ακόμη..κ δενλ πιάνουμε όλες αμέσως παιδάκι..ότι έκανες επαφές τις γόνιμες ημέρες (κ εφόσον κ εσύ κ ο άντρας σου είστε οκ από υγεία) εννοείται πως αυξάνει φουλ τη πιθανότητα εγκυμοσύνης αλλά δεν είναι κ πάντα βέβαιο. Ελπίζω πως το αίμα ήταν εμφυτευση γτ για περίοδος πολύ νωρίς φαίνεται κ δε νομίζω κ εύχομαι να έχεις πετύχει :-)

ειναι η πρώτη σας προσπάθεια?

και εγω το ελπιζω σας ευχαριστω παρα πολύ. η δευτερη στη πρωτη ειχα ατύχημα πριν 10 μηνες και εγινε αποβολή 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, maraki3 είπε:

και εγω το ελπιζω σας ευχαριστω παρα πολύ. η δευτερη στη πρωτη ειχα ατύχημα πριν 10 μηνες και εγινε αποβολή 

 

Σου εύχομαι να επιασες αμέσως και σε 9 μήνες να το κρατάς κιόλας στην αγκαλιά σου!! Αλλά κ να μη τα κατάφερες τώρα,τον επόμενο μήνα :-) περιμενω τα νέα σου!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Σου εύχομαι να επιασες αμέσως και σε 9 μήνες να το κρατάς κιόλας στην αγκαλιά σου!! Αλλά κ να μη τα κατάφερες τώρα,τον επόμενο μήνα :-) περιμενω τα νέα σου!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ...ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΘΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ….ΑΠΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΑΝΟΥΛΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΟΘ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...